Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכונה הפכה לטוקיו דריפט

cjns
שימו לב! השרשור הזה בן 6111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצלם, להתקשר למשטרה וסתם כדיי לצאת מנייאק - אם הם עושים את זה במגרש סגור, הייתי שופך שם כמות מכובדת של מסמרים (קטנים, כדי שלא יבלוט) ואז רץ לצלם אותם.

אם יש לך קרוב משפחה/חבר של המשפחה שהוא שוטר באיזור, תבקש שיקפוץ בתפקיד עם הניידת ויעשה קצת רוח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איפה אתה גר? שאני אדע לא לגור שם...

גם מה שאתה עושה בתמונה שלך לא חכם במיוחד, אתה יודע... כולה קטנוע.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו תופעה קבועה - תזמין משטרה.

אפשרות אחרת - להסריט בוידאו, להגיש תלונה במשטרה ולשלוח ל-Ynet או אתר דומה, כדי לוודא התייחסות.

מחזק :mm_yeah:. כמו כן, פניה לעירייה יכולה גם כן לעזור (העיריה יכולה להסדיר שהמשטרה תפטרל באזור המועד וכיו"ב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מתאר זה בערך מה שקורה כרגע בכל הערים בארץ.

תקופה של "חופש גדול", ילדים ללא מסגרת וללא פיקוח הורים שיוצאים לרחובות לפרוק את זעמם.

הפיתרון לדעתי זה רק סיור מוגבר יותר של שוטרים בניידות בעיר זה מה שמרתיע.

כמובן שאם צריך להתקשר ולהתלונן צריך להקצין את מה שמתחש על מנת שהשוטרים יואילו בטובם לצאת מהמשרד על מנת לטפל באירוע.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לשם בזמן שהם עושים את זה,ותודיע להם שתפסו אותך מתפרע שם לפני כמה ימים, סמויים שמתחבאים באזור .

תמליץ להם לטובתם לעבור למקום אחר כי סמויים עושים שם תצפיות על המקום בעקבות מידע ממוקד.

אמור לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה במקרה מכרמיאל? כי לאחרונה אני שומע בלילה בסביבות 12-1 כמעט כל יום חריקות גלגלים,

יש מול הבית שלי כביש נטוש אולי לא מסכנים אחרים אבל בטוח שאתם עצמם!

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. אתה יכול לשים לב שזה במגרש סגור, ואני לא מסכן אף אחד חוץ ממני !

אם הדברים היחידים שאתה מסכן זה את עצמך ואת הרכוש של עצמך, אז אין לי אישית בעיה עם זה. אם איזור המרכז כולל את חדרה-נתניה, אני אבוא בכיף לראות.

גש לשם בזמן שהם עושים את זה,ותודיע להם שתפסו אותך מתפרע שם לפני כמה ימים, סמויים שמתחבאים באזור .

תמליץ להם לטובתם לעבור למקום אחר כי סמויים עושים שם תצפיות על המקום בעקבות מידע ממוקד.

אמור לעזור.

עוד יותר טוב, תבוא אליהם ותגיד שיש בינהם סמוי, ואתה לא רוצה להגיד מי זה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכשהחופש יגמר מה יהיה? זה גם ככה קורה בלילות.

כשהחופש ייגמר,נהגי הפעלולים הותיקים והמיומנים שמתאמנים ברחובות, יישנו בלילה כדי להתעורר מוקדם לבית ספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא דווקא החופש הגדול,לדוגמא אצלי בעיר שכנינו הלודאים מגיעים לאיזור השכונה שלי ועושים אותו דבר,רק שהם לא מסכנים מכוניות חונות ואנשים,ולכן כול מה שאני עושה זה לשבת ולהסתכל כיצד כול אחד מהם כמעט הורג את עצמו,כאשר לרוב הוא מוריד רק איזה עמוד.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר אגב לבקש מהעירייה פסי האטה.

השתגעת?!!?

אצלי כל השכונה מלאה בפסי האטה אני משתגע!!

גז ברקס גז ברקס כל שניה

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכשהחופש יגמר מה יהיה? זה גם ככה קורה בלילות.

כשהחופש יגמר בלילות הם ישנו כי יש בצפר למחרת.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר שאתה צריך לעשות זה להראות להם את המקום הנטוש שאתה עושה וילי

ככה יהיה להם כיף ומותר להם שיהיה להם כיף וגם הם לא יסכנו אנשים ברחוב אלא רק את עצמם

אסור להיות צבוע ומתחסד

אם אתה עושה כיף עם הקטנוע אז למה הם לא יכולים עם האוטו:?:

הם ילדים צריכים הכוונה!

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית ספר.

לגבי הקטע של ה"ישנים",לא ניראה לי כיום שזהו המצב.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת. מה אני לא עברתי את הזמנים האלה גם?

הייתי בבית ספר אחרי בילוי בלילה לשעה שעתיים והולך לישון להשלים פערים מהלילה אלא עם הרישיון זה לא תלמידים כיתה ז זה תלמידים כיתה יא,יב וההורים כבר לא אומרים כל שניה מה לעשות

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...