Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכונה הפכה לטוקיו דריפט

cjns
שימו לב! השרשור הזה בן 6110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הדבר שאתה צריך לעשות זה להראות להם את המקום הנטוש שאתה עושה וילי

ככה יהיה להם כיף ומותר להם שיהיה להם כיף וגם הם לא יסכנו אנשים ברחוב אלא רק את עצמם

אסור להיות צבוע ומתחסד

אם אתה עושה כיף עם הקטנוע אז למה הם לא יכולים עם האוטו:?:

הם ילדים צריכים הכוונה!

מחזק.

וגם לגבי "בני דודינו" שעושים דריפטים בחניונים עירוניים, לא הבנתי מה הבעיה פה, אם יש מקום טוב שאין שם עוברי דרך

והם לא מסכנים אף אחד חוץ מעצמם אז למה להיות מניאקים ולהרוס להם?. תחשבו על זה מה עוד יש לנו לעשות כדי להנות

קצת מנהיגה לא שגרתית לדוגמת "הדריפטים" זה בכל זאת תרבות. תחשבו על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי גם התחילו להגיע חברים מהכפרים השכנים כמו: "איברהים שורף צמיגים" ו"מוחמד מרים בלם יד"...

.

אצלו זה לפחות ערשראלי, אבל אצלי יש גם שחקני רכש מהכפרים בנוסף, ממש עושים .

היית חייב לגרור את הגזענות שלך ישירות אליינו?

לא יכלת להשאיר אותה בבית היום?

למה את שביב המידע הזה שמציין את לאום מרים ה"האנדברקס" היה כל כך חשוב לך לציין?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים באמת נרגע פה קצת.

מקווה שימשיך ככה...:wink:

תודה לכולם,אחלה עצות !

יש מצב אתה מצלם את הפניה היכן מבצעים את הדריפטים? אני בדיוק מחפש מקום עם הרבה מרחב,

למדתי לקח לפני כמה חודשים שאם עושים את זה בכיכר מתנגשים עם הג'אנט אחרי זה אי-אפשר ליישר אותו, ואז בלאגנים לחפש אחד מקורי! בלאגן.

עם מישהו מאזור חולון פה אני יכול להמליץ לו על מגרש באורך של 80 מטר של רוחב של 50 רלוונטי רק לשעות מאוחרות של הלילה, לא מחנים שם רכבים, אפשר לעשות שם דריפטים בערך ב-100 קמ"ש מקסימום ועם עפים אז אין כמעט במה להכנס, למדתי שם כמה טריקים, כעת בפניות במהירות כשנזרק האחורה של הרכב אני מצליח להשתלט עליו די מהר, בלי האימונים של המגרש אני חושב שכבר הייתי מחליף סט ג'אנטים בכמה מקרים.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע כתבת שיש לך מקום להתאמן בו...

שים כמה בקבוקים / קונוסים ושלום על ישראל.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לך משהו חכם לכתוב,אז זה מה שעשית ???:lol:

א. אני מיומן בזה.

ב. אתה יכול לשים לב שזה במגרש סגור, ואני לא מסכן אף אחד חוץ ממני !

ואם אתה באיזור המרכז ורוצה לראות ב LIVE תרים צלצול.:wink:

ואם אתה מעוניין אני יכול לשלוח לך תמונות יפות עוד יותר ! רק תבקש 8)

נראה לי שמשטרע יעשו את העבודה שלהם.

תודה רבה לכולם.

שבת שלום

המגרש כדורסל אולי סגור, אבל זה לא אומר שאולי יש שם ילדים קטנים שמשחקים. או שרוצים לשחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא אל תגזים - שום בנאדם נורמטיבי לא יעשה את זה ליד ילדים קטנים.

מפריעים לך הרייסרים?

או שתזמין ניידת או שתגרום להם לעבור מקום לבד.

שכן עם משאית שיחסום את הפנייה קצת יעשה טוב, כמה אבנים גדולות באמצע הכביש גם לא יזיקו - תהיה יצירתי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מישהו מאזור חולון פה אני יכול להמליץ לו על מגרש באורך של 80 מטר של רוחב של 50 רלוונטי רק לשעות מאוחרות של הלילה

יאללה תן אותה בהמלצה... (אפשר גם בה"פ)

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נסחפתי - אבל השינה של השכונה עומדת על הפרק. אני לא מדבר על לחסום, אלא לגרום לכך שנסיעה לא רגועה תהיה מסוכנת לרכב.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן עם משאית שיחסום את הפנייה קצת יעשה טוב, כמה אבנים גדולות באמצע הכביש גם לא יזיקו - תהיה יצירתי.

אבנים גדולות זה "קצת" בעייתי, הרי זה לא פס האטה תקין שיגרום לו להאט, זה אילתור שעלול לסכן את האנשים שעוברים בסביבה, את הנהג ולגרום לנזקים לרכב.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי - קונוסים שבתוכם מסתתרים בזנ"טים אימתניים שדפקו אותם עמוק באספלט.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל' תמיד אפשר שים שלט, המטרה היא להאט את קצב הנסיעה, לא לגרום להם נזק.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב אתה מצלם את הפניה היכן מבצעים את הדריפטים? אני בדיוק מחפש מקום עם הרבה מרחב,

למדתי לקח לפני כמה חודשים שאם עושים את זה בכיכר מתנגשים עם הג'אנט אחרי זה אי-אפשר ליישר אותו, ואז בלאגנים לחפש אחד מקורי! בלאגן.

עם מישהו מאזור חולון פה אני יכול להמליץ לו על מגרש באורך של 80 מטר של רוחב של 50 רלוונטי רק לשעות מאוחרות של הלילה, לא מחנים שם רכבים, אפשר לעשות שם דריפטים בערך ב-100 קמ"ש מקסימום ועם עפים אז אין כמעט במה להכנס, למדתי שם כמה טריקים, כעת בפניות במהירות כשנזרק האחורה של הרכב אני מצליח להשתלט עליו די מהר, בלי האימונים של המגרש אני חושב שכבר הייתי מחליף סט ג'אנטים בכמה מקרים.

בלי להישמע מתחסד יותר מידי (אבל גם אם כן): תשלמו כמה שקלים למגרש ותעשו את זה שם (מסלולים וכו') ותעזבו את העיר ותושביה בשקט ובבטחון.

לצלם את הפניה כדי שגם אתה תגיע אליה?

לעשות "ניסויים" בכיכר?

כעת בפניות מהירות אתה "יודע" מה לעשות?

אתה לא חי בסרט, בחור, ואתה לא וין דיזל (או הכפיל שלו שביצע את הפעלולים). תרגיע. אתה סכנה לסביבה (הפיזית והאנושית).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל' תמיד אפשר שים שלט, המטרה היא להאט את קצב הנסיעה, לא לגרום להם נזק.

עדיין לדעתי מסוכן, זהו כביש ציבורי, גם רכבים של תושבי המקום עלולים להפגע, אבל זו רק דעתי.

Fat Bastard

עצה שלי - קונוסים שבתוכם מסתתרים בזנ"טים אימתניים שדפקו אותם עמוק באספלט.

להזכירך לפני כשנה בערך נהרג בחור צעיר כאשר הרכב בו חברו נהג התנגש במעקה בטיחות, ניסרה את הרכב במרכז פגעה בנוסע וגרמה למותו.

אני בטוחה שאין לך כל כוונה לשפד אנשים הנוסעים בכביש הזה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...