Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכונה הפכה לטוקיו דריפט

cjns
שימו לב! השרשור הזה בן 6111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל עוד הוא לא עשה את זה בשטח צפוף וסיכן אנשים אחרים, כלומר, עשה את זה ממוחשב - עזבו אותו לנפשו.

אביחי

:lol: אתה יודע מה זה ROFL?

מה זה צפוף, חמודי? כמו רחוב שינקין ביום שישי כשהחבר'ה עם ה"דריפטים" באים לראות את העיר הגדולה, או סתם באמצע הלילה כשהשכן שלי יורד עם הכלב או השכנה עם התינוק שלא נרדם?

מה זה מחושב? בדקת בדיוק לפני ה"דריפט" המדוייק שלך הברקסים, מתח הכבל, מצב הצמיגים, הציריות, תפוח הגה וכו'?

לך תעשה את זה במגרש שמיועד לכך ולא בכיכר, גם אם היא נדמית בעיניך ריקה. ואני בכלל לא מתייחס לרמה שלך או לרמה שאתה חושב שבה אתה נמצא. אני רק מודאג שחו"ח תגיע לאזור מגוריי או מגורי היקרים לי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

DKNY2 - אני רואה שאתה מנסה לעצבן אותי בכל פורום אפשרי.

את מה שיש לי להגיד לך לא אדון בפורום, אלא בהזדמנות הראשונה שניפגש.

ואפרופו גיל. 19?? הלוואי שיכולתי לחזור לגיל הזה... :(

המון הוצאות דיבה רשמת כאן, ונדון על זה בהזדמנות הראשונה, או אם בא לך לקבוע פגישה עם הרבה אופי אינטלגנטי שלח ה"פ.

לאדון בר,

אני יודע 100% מה המצב של כל חלק בשלדה שלי, ואני פרנואיד לתחזוקת הרכב.

כמובן שאני לא עושה דריפטים בשכונות או רחובות הומי אדם\רכב. במקומות די מרוחקים ומבודדים, מותר.

ולאלה שצחקו על דריפטים עם הנעה קידמית.

מה אתם בכלל יודעים על המילה "דריפט"? זה שאומרים "דריפט" ישר יש לכם תמונה של הנעה אחורית לוקחת סיבוב ומפרפרת ומעשנת מאחורה, זה משהו אחר.

דריפט, בתרגום מאנגלית לעברית, זה סחיפה. בקליאו ספורט אי אפשר לסחוף את הגלגלים האחורים? :?

וגם בדריפטים עצמם, משתמשים בפחות מ-60% מהכוח (בהנעה אחורית, כמובן) במהלך הדריפט.

יש תרגילים, שעושים בכלל עם הבלמים (צריך מהירות גבוהה), הנעה קידמית זה ממש לא האדיאל, אבל אפשרי לעשות דריפטים בתנאים מסויימים.

לא כל תזוזה של הזנב, או זריקת תחת היא דריפט. גם ב-RWD.

דריפט בעגה המקצועית זה מצב שכל הסיבוב (לפני הסיבוב, בסיבוב וביציאה ממנו) הישבן בחוץ.

כמה שתהיה יותר אומנותי, כך תיחשב טוב יותר.

80% מהסיבובים כמעט בלתי אפשרי לעשות דריפט טוב עם הנעה קידמית, אבל בשאר הסיבובים, עם הטכניקה הנכונה, זה די אפשרי.

צריך הרבה תנופה בניגוד ל-RWD, ששם צריך פחות תנופה.

ובגלל זה RWD זה האדיאל, וזה המגמה השולטת בעולם הדריפטינג.

אבל ישנם מתחרים עם הנעה קידמית ובלם יד הידרואלי ומתחרים ראש בראש עם ניסאן SX200 מוכנה למירוצים. למה? לא יודע.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריפטים על הנעה קדמית.

נכון.

בטח.

אתה מוזמן להראות לי.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=160175&highlight=%D7%98%D7%99%D7%A3

את זה כבר ראית?

לא קשור שטיף הוא אחד הנהגים,אבל אפשרי.

כמובן לא כמו בהנעה אחורית,אבל אפשרי.

והנה עוד אחד

http://www.youtube.com/watch?v=Kla95AJ12tQ

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון הזה קרב בצעדי ענק לנעילה.

תובנות חדשות יתקבלו בברכה. תובנות ישנות ומטופשות מסוג "אני מכיר את הכיכר ליד הבית שלי מעולה, ולא מסכן אף אחד כשהמכונית שלי מחליקה בה ללא אחיזה", לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=160175&highlight=%D7%98%D7%99%D7%A3

את זה כבר ראית?

לא קשור שטיף הוא אחד הנהגים,אבל אפשרי.

כמובן לא כמו בהנעה אחורית,אבל אפשרי.

והנה עוד אחד

http://www.youtube.com/watch?v=Kla95AJ12tQ

ב-2 מילים

מעורר רחמים

לא כל החלקה היא דריפט :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה בישביל מה לריב? תתנהגו כמו אנשים בוגרים,הריי את לא ילדים קטנים,חבל.

בקשר לדריפטים? אין לי בעיה שיגמרו סט אחר סט,רק בבקשה לא לסכן אנשים ומכוניות של אנשים אחרים.

להיכנס לסיבוב בדריפט בלי שדה ראיה בהמשך זה יכול להיגמר רע מאוד.

וזה מה שקורה פה.

נ.ב. בנתיים יש קצת שקט מידיי פעם,ולפעמים עוברות פה משטרות ככה שנרגע בימים האחרונים.

יום טוב:-D

:)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש Powerslide ויש Skid. הראשון מבוצע אך ורק עם הנעה אחורית, השני עם מה שבא לכם.

עכשיו שמישהו יסביר לי איזה מהם זה 'דריפט', ויביא הוכחה מוצקה.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא דווקא החופש הגדול,לדוגמא אצלי בעיר שכנינו הלודאים מגיעים לאיזור השכונה שלי ועושים אותו דבר,רק שהם לא מסכנים מכוניות חונות ואנשים,ולכן כול מה שאני עושה זה לשבת ולהסתכל כיצד כול אחד מהם כמעט הורג את עצמו,כאשר לרוב הוא מוריד רק איזה עמוד.

איפה בלוד קורים כאלה דברים?

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-2 מילים

מעורר רחמים

לא כל החלקה היא דריפט :?

בסרטון הראשון,יש כמה דריפטים,כן כן דריפטים,ולא פאוור סלייד.

בסרטון השני יש דריפטים לכל דבר.

ואם אתה יודע מה זה דריפט,אתה צריך לדעת שאפשר לבצע דריפטים בהנעה קידמית.

דריפט זה מצב של היגוי יתר בשליטת הנהג.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריפט זה מצב של היגוי יתר בשליטת הנהג.

לא זה לא.

דריפט זה מצב של היגוי יתר עם היגוי הפוך תחת כח.

כלומר - זנב בחוץ, הגה לכיוון הנסיעה (דריפט שמאלה ההגה ימינה), ודוושת גז בפנים.

נקודה.

כל דבר אחר אינו דריפט.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח,

מה שחשוב זה איך שזה נראה מבחוץ,

מבחינת הצופה זה לא משנה אם ההנעה היא קדמית, אם ההגה הפוך או אם מפרשית מודבקת על הגג.

הסרטון עם ההונדות מאוד דומה לסרטונים עם הZ שכולנו אוהבים.

"I teach the fools some basic rules"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה לא.

דריפט זה מצב של היגוי יתר עם היגוי הפוך תחת כח.

כלומר - זנב בחוץ, הגה לכיוון הנסיעה (דריפט שמאלה ההגה ימינה), ודוושת גז בפנים.

נקודה.

כל דבר אחר אינו דריפט.

עכשיו תביא סימוכין.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DKNY2 - אני רואה שאתה מנסה לעצבן אותי בכל פורום אפשרי.

את מה שיש לי להגיד לך לא אדון בפורום, אלא בהזדמנות הראשונה שניפגש.

ואפרופו גיל. 19?? הלוואי שיכולתי לחזור לגיל הזה... :(

המון הוצאות דיבה רשמת כאן, ונדון על זה בהזדמנות הראשונה, או אם בא לך לקבוע פגישה עם הרבה אופי אינטלגנטי שלח ה"פ.

אביחי

:shock:

א-בוא נתחיל בזה שאתה מעצבן את כ ו ל ם בהודעות הילדותיות שלך שבאות להראות על מקצוענות (מה שאתה לא ) .

ב-למה לי להיפגש עם ילד חסר חיים ,גם ככה סבלתי (סליחה ,סבלנו )אותך למשך שנה + וזה הספיק אז בבקשה ...(סיפורי הזמן שלך עם הוולקן בכביש מספר 1 =י ל ד )

ג- ממתי אתה יודע אנגלית ? (המילה דריפט) כי הרי בכל פורום אפשרי שהיית בו (עד שהעיפו/סילקו /השעו אותך ממנו) ביקשת תירגום בעברית לכל משפט הכי פשוט כמו רכב למשל .

ולגבי ההוצעת דיבה ,אם אתה צריך את הטלפון של עו"ד שלי לצורך התייעצות בנושא (שבו אני דיי בקיא ד"א ) אז שלח ה"פ אני בטוח שהם ישמחו לקחת ממך כסף 8).

וסתם ככה לשאלה ,

האם אתה מכיר את המשפט הבא : "כששניים אומרים לך שאתה שיכור אז כדאי שתלך לישון " ? כי אם כן אז קח את זה לתשומת לבך ושחרר אותנו כבר :idea:.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...