Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכונה הפכה לטוקיו דריפט

cjns
שימו לב! השרשור הזה בן 6110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היית חייב לגרור את הגזענות שלך ישירות אליינו?

לא יכלת להשאיר אותה בבית היום?

למה את שביב המידע הזה שמציין את לאום מרים ה"האנדברקס" היה כל כך חשוב לך לציין?

בגירה ,כאחד שגר בעיר מעורבת ויודע איך "בני דודינו" הצעירים בעיקר נוהגים בכביש ואיך הם מסכנים חיי אדם ,לא ראיתי הרבה יהודים עושים דברים כאלה אולי אתה לא נתקלת בהתנהגות כזאת בכביש אבל אם תיתקל ברכב שנכנס במהירות בכביש שמתאים רק לרכב אחד ואתה כבר בתוך הכביש ואין לך מה לעשות רק לעשות רוורס תאמין לי שגם אתה תחשוב אחרת ,זה לא גזענות זה פשוט התרבות שלהם (זה ישמע גזעני לכמה ממכם אבל זה לא ).

פעם אחת נסעתי בעיר באה מולי מכונית הונדה "שפיץ" אם אני לא טועה בשעה מאוחרת בלי אורות בלי כלום נוסעת במהירות לכיוון שלי ובדיוק שניה לפני שהיא מתנגשת בי היא פנתה לנתיב שלה הלב שלי ירד לתחתונים ומזל שלא סיבבתי תהגה כי בסוף זה לא היה נגמר טוב ,אני לא אומר שיהודים לא עושים דברים כאלה אבל בעיר שלי הערבים הצעירים יותר גרועים מכל ערס יהודי הכי גדול שתביא.

אז אני חש הזדהות עם מי שכתב "אחמד מרים האמברקס" ואפילו העליתי ציחקוק קל שקראתי את זה ציחקוק עם קצת עצב שככה מתנהגים אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע מה אתם אומרים. חבר שלי עושה דווקא דברים יפים עם הפורד אסקורט שלו, ראיתי איך הוא עוקף פעמיים תחנת דלק בדריפט דריפט כמו בסרט

ולהזמין משטרה זה ממש מגעיל

תעבור בית

Daewoo racer 94, Citroen Volcane 2.0 , Alfa Romeo 33 1.7 16V

WhatNext?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לעשות דריפטים? אין בעיה, לך למגרש מרוחק שאין בו הולכי רגל או רכבים העלולים להנזק, ותתאמן כמה זמן שרק תחפוץ, ואל תנסה לעשות את זה בתוך העיר.

לא מציאותי שתושבים יעזבו את העיר, אבל מאידך למצא מגרש ריק הרבה יותר קל.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכירך לפני כשנה בערך נהרג בחור צעיר כאשר הרכב בו חברו נהג התנגש במעקה בטיחות, ניסרה את הרכב במרכז פגעה בנוסע וגרמה למותו.

אני בטוחה שאין לך כל כוונה לשפד אנשים הנוסעים בכביש הזה.

ל'

לא, לא בגובה שישפד, רק בגובה של חור ברדיאטור/קצה שלדה/ג'נט שבור ונזק בלתי הפיך למתלים. וליתר ביטחון לסמן אותם בפסים זוהרים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא בגובה שישפד, רק בגובה של חור ברדיאטור/קצה שלדה/ג'נט שבור ונזק בלתי הפיך למתלים. וליתר ביטחון לסמן אותם בפסים זוהרים.

ומה עם הרוכבי אופנועים ???

:)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי פסים זוהרים. אם אנשים נכנסים בקיר הפרדה מבטון ב-150 קמ"ש, הם גם יגידו שלא ראו את הקיר? (טוב, לא נראה לי שהם יגידו משהו אי פעם)

קונוס עם פסים זוהרים זה משהו שאתה אמור לראות מרחוק.

חוץ מזה, עדיף שהרוכב/נהג יפגע רק לעצמו, מאשר ידרוס איזה ילד שאמא שלחה אותו לקנות לחם במכולת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש לך כמה חבריקואים שלוקחים ת'מכוניות ועושים קצת דאווינים

חבר, זה לא סוף העולם

בזמן שהם יעשו את הטריקים שלהם ומשטרה תעשה סיור אפילו פעם אחת

סמוך עליי, הם לא ירצו לחזור לשם, רק מהפחד שיקחו להם ת'רישיון ויצטרכו לעשות תאוריה מחדש (אם הם יוכלו)

אה, ובאמת תצלם, מסקרן אותי =]

ג'ימיניב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש לך כמה חבריקואים שלוקחים ת'מכוניות ועושים קצת דאווינים

חבר, זה לא סוף העולם

אתה מקל בזה ראש. רעש יכול לשגע, לפגוע לך בבריאות ולדפוק לך את התפקוד ביום יום ולא, אני לא מגזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת! כמה יפי נפש יש כאן!

תלמדו ותקבלו את זה - יש אנשים שפשוט יודעים לנהוג.

כן, גם אני בתחילת דרכי (לפני המון זמן, בגיל 17 עם הנעה קידמית ו-70 כ"ס), הייתי עושה דריפטים מאוד מרשימים.

מהזווית שלך זה נראה מפחיד, כי אתה יודע בתת מודע שלך, שזה המצב הכי גרוע בעבורך באם המכונית שלך נזרקת ואתה חסר מושג כיצד לפעול.

אבל לנהג המיומן זה לא ביג דיל. מקסימום זריקת אדרנלין הכרחית.

אני לא אומר שכל מי שמרים בלם יד יודע לנהוג, ייתכן שזה ההתלהבות.

אבל אל תשכחו שיש אנשים שיודעים לנהוג, ותפסיקו להתנכל להם ברמזורים ולרשום מספרי רישוי.

כל עוד הוא לא עשה את זה בשטח צפוף וסיכן אנשים אחרים, כלומר, עשה את זה ממוחשב - עזבו אותו לנפשו.

לי נמאס לראות אנשים רושמים במרחק 100 מטר ממני את המספר רישוי שלי כל פעם שאני מקיף כיכר על הצד.

לא סיכנתי אפילו חתול רחוב חולה, רדו ממני.

60 שניות של פריקת תיסכול, תודה שטרחתם לקרוא.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גם אני בתחילת דרכי (לפני המון זמן, בגיל 17 עם הנעה קידמית ו-70 כ"ס), הייתי עושה דריפטים מאוד מרשימים.

תסלח לי אבל... :lol:

דריפטים, כן?

הנעה קדמית, כן?

:wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריפטים על הנעה קדמית.

נכון.

בטח.

אתה מוזמן להראות לי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייאת אביחי

איזה דריפטים עשית עם הוולקן שלך ???

כשבאת לקורס עם און כולם היול צריכים לראות את הפרצוף של און ברגע שהוא יצא מהרכב !!!

וגם על זה שאתה כותב "מזמן בגיל 17 ... " איזה מזמן ,היום אתה מקסימום 19 ועדיין חסר ידע אבל טוען לידע רב .

תוריד פרופיל לפני שגם מפה יעיפו אותך (ואז תוסיף עוד אחד לרשימה ) .

לסיכום אז בוא ניזכר ביחד עם כמה חברים שרשומים כאן את המשפט שלך מימי גיל 17 וזה הלך משהו כמו " אני וראם נעשה על המסלול את אותו הזמן או קרוב על האיבו :roll:"

ובברכת שוטר בכיכר הבאה אז ד י כ ב ר !!!

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...