Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוגמאות מהחיים על רמאויות בקניה מיד 2.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שקלתי את הנושא, בסופו של דבר קיבלתי רכב עם מנוע שעבר 1000 קילומטר שנעשה במקום מתמחה בשיפוץ מנועים והרכב עבר בדיקה אצל המוסך המרכזי כבר שהיה אצלי והכול תקין כולל בדיקת קומפרסיה וכו...

אין לי סבלנות לבתי משפט ועורכי דין וסחבת של גוף גדול עם סוללת עורכי דין שיתישו אותי, יש לי אחלה אוטו והלקח שלי הוא פשוט לא להיכנס לאלדן יותר בחיים, לא מדובר כאן בטעות של סוכן שלא ידע את כל הפרטים בגלל נניח מעבר של רכבים בין סוכנות לסוכנות אלה מבצע הטעייה מכוון שנועד להסתיר פרטים מידי הקונה וכנראה להסתיר גם מנציגי השירות עצמם כדי לא לערב אותם ברמייה והעיקר להצליח למכור את האוטו שהיה מבריח כל קונה פוטנציאלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 885
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנראה שאני לא מחדש כלום אבל אוסיף את החוויה השלי.

שבוע שעבר אחרי שבועיים שחיכיתי לרכב יד 2 בשלמה סיקסט, הגיע הרכב לסניף כמובן שהציגו בדיקה נקיה עם מכות קלות.

לקחתי את האוטו לבדיקה ועוד לפני תחילת הבידקה הבודק מעיר לי שצבעו את כל צד ימין והחליפו טאמבון, מה גם רואים שזאת צביעה ממש לא איכותית.

משלב זה ועד וויתור על הקניה המוכר לא הסכים להודות שעשו משהו לרכב וגם לא הסכים לדבר על המחיר הראשוני שדיבר אליו.

בקיצר... לכל מי שקורא את זה א-ל! תסמכו על שום מילה שסוכן מכירות אומר לכם. ובטח אל תוותרו על בדיקהש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי משהו מצחיק עכשיו..

אני בא לקנות רכב, נשמע טוב והכל ומתקדם בעסקה, שואל את הבחור מאיפה הוא והוא נותן כתובת של איזור תעשייה שיש בו רק מוסכים - מפוסטים שראיתי פה נדלקה לי נורה אדומה לגבי הבנאדם.. מפה לשם הוא מפרסם בפייסבוק די בעקביות על רכבים שונים למכירה.. נפלתי על סוחר :|

דוגמא אחרת?

הגעתי פיזית כבר לנסיעת מבחן ורציתי לתאם לקחת את הרכב לבדיקה במוסך, 

הבחורה שאני קונה ממנה רק שבחה את הרכב ולא הפסיקה להגיד כמה אני זוכה ברכב מושלם.

נדלקה לי נורה כשהיא למעשה הציעה את הרכב למכירה ב12k מבלי שבקשתי בכלל במקום 16 (ועוד שבחה את זה ואמרה שתכלס היא יכלה לבקש גם 14), לא הספקתי להכנס איתה לדיון של "למה את מוכרת ב12 במקום 16". בנוסף להכל היא התחייבה בבדיקה ככה שזה קצת הנמיך את הזרם במנורה, אבל עדיין רציתי לקחת את הרכב לבדיקה ואמרתי לה שהיא תשלם על הבדיקה, אם יצא תקין - אני אוסיף את הסכום של הבדיקה לקניית הרכב בדואר וההעברה עליי (סה"כ לשלם 12,750 בערך). היא התחילה לחפור לי שוב כמה הרכב נהדר וטוב ואין מצב שימצאו אפילו שריטה אחת אבל עמדתי על שלי, מפה לשם הבחורה נעלמה והפסיקה להגיב לי בווצטאפ, התקשרתי אלייה אחרי כחודש של משחקים והיא אמרה שהרכב יהיה זמין רק חודש הבא (כשקבענו שהוא יהיה זמין ביוני), אמרתי לה תודה אבל את הרכב הזה כנראה שלא אקח.

עריכה אחרונה על ידי rootdotexe
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 25.12.2019 בשעה 11:23, smekintosh כתב:

מחפש רכב ביד 2, מוצא רכב שאני מעוניין בו, פיג'ו 3008 יד ראשונה פרטית. מתקשר לבחור, שואל על כל הפרטים, סוגרים על מחיר וקובעים להיפגש בת"א יומיים לאחר מכן ושהוא יתקשר אליי למחרת לקבוע שעה ומקום. יום אחרי הוא מתקשר אליי ממספר אחר, היה נראה לי קצת חשוד אז ביקשתי שישלח לי צילום רשיון רכב כדי לוודא את כל הפרטים, ניסה להתחמק בהתחלה אבל התעקשתי ואמרתי אני לא נוסע שעה לת"א בלי לראות רשיון רכב לפני.

אחרי 3 שעות הוא שלח רשיון רכב שעבר בעלות 10 דקות לפני!! אז כמובן שהוא כבר יד שנייה ולא ראשונה, התאריך עלייה על הכביש היה גם כן חודשיים לפני מה שהוא פרסם במודעה, אמרתי לו תודה ושאני לא מעוניין.

יכול להיות שהרכב במצב מצוין, היד השנייה וחודשיים לפני עלייה על הכביש זה לא קריטי, אבל אני לא מתעסק עם אנשים לא אמינים.

ד"א, הרכב עדיין מפורסם ביד 2.

איפה  רואים מתי זה עבר בעלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, newnew כתב:

איפה  רואים מתי זה עבר בעלות?

ברישיון הרכב המקורי יש משבתת:תאריך בעלות.

למטה אם מדובר בסוחר כתוב הפקדת סוחר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התייאשתי כבר מלחפש רכב יד 2

ידידו הטוב ביותר של האדם הוא לא הכלב!

הוא השקר,תרבות השקר אצלנו ברמות

אפוקליפטיות,כולם משקרים,ואני מדבר

על אנשים פרטיים,לא מגרשים.

זה מתחיל שהרכב נקי,והוא לא!

הרכב יד ראשונה,והוא לא!

הרכב ללא שום תיקון פחחות,פשוט

זוועת עולם.

כבר לא יודע מי גרוע יותר!

מגרשים או אנשים פרטיים.

מה המוכר חושב?שלא נבדוק רשיונות?

שלא ניקח תרכב לבדיקה?

מה הם חושבים?

ואני מדבר על אנשים מבוגרים ונחמדים!

לא ערסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.6.2020 בשעה 18:33, rootdotexe כתב:

אבל עדיין רציתי לקחת את הרכב לבדיקה ואמרתי לה שהיא תשלם על הבדיקה, אם יצא תקין - אני אוסיף את הסכום של הבדיקה לקניית הרכב בדואר וההעברה עליי (סה"כ לשלם 12,750 בערך). היא התחילה לחפור לי שוב כמה הרכב נהדר וטוב ואין מצב שימצאו אפילו שריטה אחת אבל עמדתי על שלי, מפה לשם הבחורה נעלמה והפסיקה להגיב לי בווצטאפ, התקשרתי אלייה אחרי כחודש של משחקים והיא אמרה שהרכב יהיה זמין רק חודש הבא (כשקבענו שהוא יהיה זמין ביוני), אמרתי לה תודה אבל את הרכב הזה כנראה שלא אקח.

ממש לא נהוג שהמוכר משלם על הבדיקה, הקונה רוצה לבדוק את האוטו והוא משלם על הבדיקה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.2.2020 בשעה 15:53, hondacivic02es כתב:

סיפור קצר על חווית הקנייה, או יותר נכון חוויית חיפוש הרכב לפני שקניתי את האביזיה 2019 החדשה שלי.

הלכתי לראות 3 רכבים לפני שקניתי, הגעתי לבחור ששם מודעה באחד האתרים הידועים למכירת רכב יד 2, הרכב מבחוץ נראה הצגה, כל מה שחיפשתי ברכב שאותו רציתי לקנות.

אחרי בדיקה מסביב לרכב ופתיחת מכסה מנוע, ביקשתי לצאת לסיבוב אמרתי נרגיש קצת את הכוח והאחיזה של הרכב. רכב באמת מפחיד, בקטע טוב.

ואז הגיע השלב הבא , שבו קיבלתי מידע שלא הוצג במודעה, שהרכב בעצם עבר מכה "קטנה" מקדימה בטמבון. זה התחיל עם טענה שהוחלף בסה"כ הפלסטיק שמסביב לפנס ערפל ועוד כמה חלקים קטנים בלבד.

מפה לשם הוצאתי ממנו שהביטוח שלו שילם לו תיקון של כמעט 40 אלף שקל. מיד ויתרתי על החויה כי אם הוא הסתיר את התאונה לכו תדעו מה הוא עוד מסתיר.

*תקנו אותי אם אני טועה אבל נזק בסכום הזה לרכב 2018 די אומר שהייתה מכה בשלדה של הרכב, לא?

הי, לא חייב-יתכן ויש נזק מנופח גם מהסדר 

מת על טיולי שטח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, עמית100 כתב:

כשמוכר אומר כמה מכות קטנות

זה אוטו שפורק והורכב מחדש.

לפי ניסיון שלי לפחות.

שטויות במיץ..

רוב הרכבים בגילאים 5 ומעלה עברו תיקוני פח וצבע- זה לא אומר,שהשילדה שלהם נפגעה ובטח שלא פירקו והרכיבו אותם מחדש.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתי רואה במו עיניי

לא הייתי כותב את זה.

לפני כחודש מצאתי סוזוקי קרוס אובר

ידני,2015 יד 1 פרטית,באחד מרשתות

רכב הגדולות בארץ,הנציג:

הרכב לא עבר כלום חוץ מטמבונים!

לקחתי תרכב לפחח שאני מכיר באיזור מגוריי!וזה מה שאמר לי:

שחוץ מגג הרכב הכל נצבע,ורוב חלקי הפח

הוחלפו!

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...