Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר-מרץ 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שיגרטו לברזל, ביד 2 , לפחות 3 127 מושבתות אשר יכולות בקלות לשמש לחלפים, ואחת בקלות יכולה לחזור לכביש (בעיית גיר).

חבל מאוד על הרכבים, ואם ניתן להצילם או אז הרווחנו את היומית..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בפ"ת

ברח' אחד שפירא בחצר אחד בתים מרצדס SL 450 עומדת מכוסה, הרכב לא נוסע כבר כמה שנים טובות אבל נראה שמור וללא חלודות, עומד מתחת לבנין, הצמיגים מפונצרים ופגוש קידמי חבוט חוץ מזה נראית מצויין.

אחרי משא ומתן היא הובלה אחר כבוד לחניית ביתי ותתחיל תהליך של שיפוץ

איזה יופי!!!!!!!!!! בהצלחה ותתחדש. איזה מודל המרצדס?

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי במוסך אופנועי השרון וראיתי שם בחצר פיאט 500 היא שייכת לבעלים של מוסך המכוניות שצמוד לאופנועי השרון בנוה נאמן בהוד השרון..בודי יפה מאוד ומבפנים מושלמת אך ההגה מפורק בצד

imag0016gp8.jpg

למכירה כל החלקים של :

GN250,TU250,DR250,jawa350,dealem leberty50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא שנת 1973, שתי דלתות גג קשיח וברזנט

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שפירסמתי אותו ומרצדס נוספת מתוך מטרה שמישהו בפורום יהנה ממנו, מאחר ואם תראה בחתימה שלי תבין שאני בכלל חובב אמריקאיות ורצוי כאלה שהן 4*4, אלא שאז אישתי ראתה את התמונות שלה שצילמתי והתלהבה ממנה והחליטה שהיא רוצה אותה ויהי מה וככה יצא שהיא הגיעה לרשותנו (עכשיו אני צריך ללמוד לשפץ אותה).

נ.ב.

למישהו יש את מדריך היינס למרצדס מהסוג הזה?

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד מהרחובות הקטנים שמאחורי כיכר סטרומה, בחניה מתחת לבנין, עומדת רנו 12 סטיישן הנראית כמשמשת בתור מחסן...

Renault 12 SW -no.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפ"ת, פליימות' ישנה מאוד 5 ספרות, עומדת שנים רבות, ישנן חלןדות נראות לעין על הבודי אבל לא נראה נורא בסך הכל בהחלט נראה בר שיקום. פנים הרכב נראה שלם יחסית, לרכב חסר חלון אחד מאחורה בדלת שמאל. בסך הכל הרכב בהחלט ניתן לשיקום.

עם מישהו מעונין בעוד פרטים שיודיע לי בפרטי ואני אנסה לברר יותר פרטים ולאתר את הבעלים.

פלי1.JPG

פלי2.JPG

IMAG0008.JPG

IMAG0007.JPG

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחדרה ליד לשכת התעסוקה נראתה המרצדס הנ"ל, 450SEL אם אני לא טועה. הרכב במצב מושלם.

Pic(1).jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחדרה ליד לשכת התעסוקה נראתה המרצדס הנ"ל, 450SEL אם אני לא טועה. הרכב במצב מושלם.

נדמה לי שמדובר ב190 או 280, היא נראית קצת ישנה בשביל 450 שלמיטב ידיעתי יצאה לשוק לראשונה בשנת 1970

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפ"ת, פליימות' ישנה מאוד 5 ספרות, עומדת שנים רבות, ישנן חלןדות נראות לעין על הבודי אבל לא נראה נורא בסך הכל בהחלט נראה בר שיקום. פנים הרכב נראה שלם יחסית, לרכב חסר חלון אחד מאחורה בדלת שמאל. בסך הכל הרכב בהחלט ניתן לשיקום.

עם מישהו מעונין בעוד פרטים שיודיע לי בפרטי ואני אנסה לברר יותר פרטים ולאתר את הבעלים.

אשמח לקבל פרטים - אז תשלח לו הודעה פרטית :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד מהרחובות הקטנים שמאחורי כיכר סטרומה, בחניה מתחת לבנין, עומדת רנו 12 סטיישן הנראית כמשמשת בתור מחסן...

רחוב המעורר.

עומדת שם גם פיאסטה S כסופה ויפה.

רוברט, אני גר בדיוק בצד השני של סטרומה, לא יפה.

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רחוב המעורר.

עומדת שם גם פיאסטה S כסופה ויפה.

רוברט, אני גר בדיוק בצד השני של סטרומה, לא יפה.

הפיאסטה S למכירה? :-)

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כ"כ.

הבנאדם לא כ"כ יודע מה יש לו ביד, בשבילו זה סתם רכב זול להתניידות עירונית.

אני כבר מתכנן איזה "עוקץ" על האנטי רולבאר שלו...:twisted:

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...