Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר-מרץ 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה מתכוון למגרש מכירת רכבים משטרתים בנמצא על כביש בית דגן רמלה בצד ימין יש שם גם וולבו בצבע בורדו נדמה לי דגם 240 או 244

במיגרש בבית דגן ניצפתה שברולט קפריס (היה מישהוא שחיפש)

המיגרש נימצא בכביש לכיוון חולון בצד ימין.

אופיר

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דימה?!?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגרש רכב פיראטי מול הישוב שזור,מעט אחרי היציאה הצפונית של כרמיאל מצד שמאל של הכביש, נצפו היום 2 וולוו אשר נראות שלמות מבחוץ.

מדובר על דגמי 240 משנות ה 70 למיטב שיפוטי, אחת מדגם סטיישן.

במגרש יש עוד רכבים רבים, שמפאת מהירות הרכב, והעובדה שגם נהגתי לא יצא לי לבחון לעומק..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
יום שישי ניסע, אל תדאג. :twisted:

לא סיפרתי לך עליה?

אם זו אותה אחת - היא מודל 89.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סיפרתי לך עליה?

אם זו אותה אחת - היא מודל 89.

מישהו אכן סיפר לי עליה, אני לא זוכר מי זה היה, אבל כאשר הוא סיפר לי עליה, היא עדיין הייתה שלמה ונוסעת.

חבל...:cry:

אגב, איתי, אם אתה רוצה חלקים לסוד שלך, אז ההיא מדרום תל אביב לאט לאט מפרקים אותה. זאת ההזדמנות שלך.

אני מוכן לנדב זמן וכלים אם אתה רוצה... :wink:

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון תצפית: השברולט קפריס הלבנה בדף הקודם עם המכסה מנוע למעלה, לא נמצאת בבית דגן כפי שכתבו, אלא הרבה יותר קדימה אחרי אזור, לכיוון צומת חולון...איפה שכל הפירוקיות אחת על יד השניה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המרדס אספנות היפיפיה שהגיעה מחו"ל כנראה לארחונה שייכת כאן למישהו?

מדובר במרצדס קופה כלשהי בצבע חום בז משנות ה 60\70 וממתינה במסוף מטען "קונטרם" שבאשדוד.

נראית יפייפה אך בודדה לה בפינה

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן ZX נטושה שנתיים וכנראה יותר במסוף מטען "207" שבאשדוד. היא נטושה יותר משנתיים ונראית במצב לא טוב בכלל. מה שמעניין שיש לה לוחיות רישוי שאם איני טועה לוחיות של צרפת.

אמנם לא אספנות אך היא נטושה ובשל מצבה כבר נראית כבר כמו ענתיקה.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון תצפית: השברולט קפריס הלבנה בדף הקודם עם המכסה מנוע למעלה, לא נמצאת בבית דגן כפי שכתבו, אלא הרבה יותר קדימה אחרי אזור, לכיוון צומת חולון...איפה שכל הפירוקיות אחת על יד השניה...

סליחה על ההטעיה,

אכן הרכב נימצא באיזור הפרוקיות באזור לכיוון חולון.

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...