Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר-מרץ 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחובבי פורד סיירה:שנת 1983 ברחוב הגליל בחדרה.לא נוסעת כבר כמה שנים.

אני דווקא ראיתי אותה נוסעת די לא מזמן

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הם לא "חד-קבינה"? -הם עומדים שם כבר שנים, אני חושב שאחד אפילו נוסע מדי פעם...

צודק, חד קבינה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק אספנות, אבל מיוחדת מאוד.

דלתא, אם אני זוכר נכון את השם, חונה ברמת גן. במצב נסיעה. כמה כאלו נשארו? אני מתאר לעצמי שבודדות שרדו את השנים.

0201071547.jpg

0201071547a.jpg

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הספקתי לצלם, אבל ראיתי היום בקרית אתא, גוף של רום כרמל שנראה שלם למדי (ללא חלונות ואולי עוד דברים).

הוא היה על משאית של סוחרי ברזל, וכשהתעניינתי מה הולכים לעשות איתו, הם ענו לי "לחלקים, למה אתה רוצה אותו לאספנות? קח, קח טלפון..."

אז הנה לכם - חי ברזל, 050-8347461.

לדעתי כדאי בכלל להיות בקשר עם כל אלה שמפרסמים שהם קונים גרוטאות. אי אפשר לדעת מתי מתגלגל להם לידיים משהו מעניין ואפילו שווה את הכסף שהם ירצו (אני למשל מזכיר לכל הגרריסטים של הכבדים שאני מחפש משאיות. משאית אחת כבר התגלגלה לידי ככה!).

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר ברחוב הזה היא עומדת לפחות 6 או 7 שנים

אני דווקא ראיתי אותה נוסעת די לא מזמן

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ללכת על המקור ??

רנו 12 , שנת 76 למכירה בקרית חיים.

מי המעונין אעבור לאסוף את מספר הטלפון.

כי, נכון להיום, כנראה נשארו יותר רנו, מאשר דלטות, שהרבה יותר חדשות- ודווקא בגלל זה, ובגלל שהרכב כ"כ לא מוצלח- זה הופך אותו לדעתי, בצורה הזויה כלשהי, לרכב אספנות מעניין- הרי, חלק כנבד של הרכבים הנדירים היום- נהיו כאלה בדיוק בגלל היותם דגם, שהתפרסם מסיבות כשלון שלו!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבאר שבע כמה מטרים אחרי הצומת של הכניסה לעיר מכיוון ת"א

עומדת בחניון מכונית אספנות לבנה שנראית מדהים

לא זיהיתי איזה רכב זה כי באתי באוטובוס אבל הוא נראה רוסי, כנראה וולגה או גאז

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מהיום:

המיני שדיווחתי עליה לפני כמה חודשים הפכה את גגה לבריכה.אגב, מישהו כאן קנה את הבאגי שבתמונה? היום עברתי בכתובת והיא נעלמה.

תמונה006.jpg

תמונה007.jpg

תמונה008.jpg

_____005.jpg

"Get around better- travel Lambretta"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 מכוניות טנדר אל קמינו

ברחוב הרצל בקרית אונו 2 טנדרים אל קמינו סוף שנות ה70 לא ראיתי טוב הייתי בנסיעה אבל ניראה שהם לא במצב נסיעה

בגבעתיים בכצנלסון פורד טרנזיט דור 2 ניראת עומדת הרבה זמן לא במצב נסיעה לא רחוק משם פיגו 504 83 טנדר במצב נסיעה

ועוד רכב לא ענתיקה אבל בכל זות סובארו גסטי במצב טוב עומדת כמעט חודש ללא מספרים הסובארו עומדת בגבעת שמואל רחוב זבוטינסקי

אין לי קשר לבעלים לא יודע אם הם למכירה או לא

בבעלותי

רובר 827 1994, סיטרואן פאלאס GSA 1982, אופל קדט 1982,טלבוט הורייזן 1980 יד 1 ופורד סיירה 1983 שממתינה ל 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים בחדרה:

הרכב בתמונה נצפה בגבעת אולגה,לא זיהיתי את הדגם.האם זו קדט?

בנוסף,בבית אליעזר נצפתה חיפושית כחולה מוזנחת.

תמונה 306.jpg

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...