Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, ינואר-מרץ 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה, אני אחפש.8)

שיהיה לך קל יותר:

היום עברתי שם, והישנה עומדת מאחורי בית מספר 20, החדשה יותר מאחורי בית מספר 8.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חיפושית כחולה מתחילת שנות ה-60 במצב חיצוני מעולה (מכני לא יודע) עומדת ברח' רמב"ם בחדרה (מול חנות כלי עבודה)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מהיום:

המיני שדיווחתי עליה לפני כמה חודשים הפכה את גגה לבריכה.אגב, מישהו כאן קנה את הבאגי שבתמונה? היום עברתי בכתובת והיא נעלמה.

האם המיני למכירה?

אפשר לקבל פרטים היכן היא נמצאת?

לנשמה מיני 1979 -

קישור

לחוויה טנדר סובארו 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגבעתיים ברחוב אחדות העבודה יש משהו כמו 6 רכבים מכוסים בכיסוי נגד גשם מתחת לאחד הבניינים שם.

שייך למישהו כאן? לא הרמתי את הכיסויים אבל לפי הצורות: יש שם 3 אמריקאיות אחת מהם פיירבירד אני חושב, מיני מיינור ושתי מכוניות קבריולט.

לדעתי, זה עצוב, במקום לבחור שתי מכוניות שהבעלים אוהב ולתת להם את מלוא תשומת הלב ולשפץ אותם, ואת השאר למכור לאנשים שיתנו להם את מה שמגיע להם, נראה כאילו הוא אוסף אותם בגלל עיניים גדולות וככה אף אחת מהם לו זוכה למה שמגיע לה.:-(

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגבעתיים ברחוב אחדות העבודה יש משהו כמו 6 רכבים מכוסים בכיסוי נגד גשם מתחת לאחד הבניינים שם.

שייך למישהו כאן? לא הרמתי את הכיסויים אבל לפי הצורות: יש שם 3 אמריקאיות אחת מהם פיירבירד אני חושב, מיני מיינור ושתי מכוניות קבריולט.

לדעתי, זה עצוב, במקום לבחור שתי מכוניות שהבעלים אוהב ולתת להם את מלוא תשומת הלב ולשפץ אותם, ואת השאר למכור לאנשים שיתנו להם את מה שמגיע להם, נראה כאילו הוא אוסף אותם בגלל עיניים גדולות וככה אף אחת מהם לו זוכה למה שמגיע לה.:-(

זכותו של אדם לאסוף כאוות נפשו.

לפחות הם מכוסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכרים את הב.מ.וו 318 הלבנה משנות ה-80, עם הפנסים המרובעים, שעמדה שנים באבא הילל ברמת גן בבניין שמול הכניסה למנהרה מכיוון ז'בוטינסקי?

אז היום ראיתי אותה מסכנה על גרר לכיוון תל אביב...

אני מקווה שהיא הגיעה לפחות ליד אוהבת, ולא נמחק האלה באזור.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפושית כחולה מתחילת שנות ה-60 במצב חיצוני מעולה (מכני לא יודע) עומדת ברח' רמב"ם בחדרה (מול חנות כלי עבודה)

היא חונה שם תמיד ...אחת החיפושיות הכי יפות שראיתי

עד כמה שזכור לי יש לה טסט ועברו על שמשתה כבר המון בקשות לקניה

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה החיפושית היא משנת 66.מצרף תמונה.

222222.JPG

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה החיפושית היא משנת 66.מצרף תמונה.

החיפושית שבתמונה היא החיפושית, אבל היא לא מודל 66 (אולי עלתה על הכביש ב-66). ב-1965 החיפושית עברה מתיחת פנים וקיבלה את הצורה היותר מוכרת לכולנו (עם הפנסים האחוריים העגולים).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...