Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ל-ע-ז-א-ז-ל!!! הלך המסלול בכוכב יאיר!

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 6286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מסכים, נכון המסלול אינו חוקי בעליל אבל ויש אבל גדול איך תוך זמן כל כך קצר כל המערכת הבירוקרטית של הריסת מקרקעין התקצרה ללילה אחד בלי הודעה מוקדמת?

הרי כולנו יודעים שיש מרחק גדול בין החוק הכתוב לבין יישום החוק בשטח ולכן נראה לי מוזר ותמוה שהזדרזו כל כך מהר להרוס את המסלול.

תרשה לי לצטט את עצמי:

הפרסום בטח לא עזר (בבחינת "כולם משתינים בבריכה, אבל אף אחד לא עושה זאת מהמקפצה").

ואני די מסכים עם הקביעה של רוני בדבר הנסיון להוציא לכל מי שמתעסק עם הספורט המוטורי בארץ את החשק.

להערכתי, ברגע שחה"כ אהוד רצאבי יצא מהכנסת, והלובי של הספורט המוטורי נעלם,הלכה למעשה - כל מי שהתנגד לקידום הספורט המוטורי קיבל יד חופשית להכשיל כל יוזמה כזו.

זכור מה שאני כותב - החוק המוטורי לא ייושם, אלא אם בג"צ יכופף את ידו של משרד התחבורה.

כרגע מתבצעת דחייה של לך ושוב בכל פעם, בבחינת "או שהפריץ ימות, או שהכלב ימות" - אבל לאף אחד אין כוונה לממש אותה.

כנ"ל לגבי כל ביטולי האירועים, המירוצים וה"מבצעים" של המשטרה כנגד החוק, וכן הרס המסלול הנ"ל.

לדעתי האישית עומדת מאחורי המהלך הזה אישיות מספיק בכירה כדי לסגור את כל המהלכים הללו בשיחת טלפון.

השם הראשון שאני מסוגל לחשוב עליו הוא שאול מופז, אבל באמת שאין לי שום הוכחה לכך, וזה נשאר בגדר השערה שלא שווה יותר מדי.

היזם עשה טעות גדולה כשסמך על הבטחות שאולי ניתנו לו פה ושם, בדיוק כמו בעלי אולמות שנהרסו , לדוגמא. חבל.

כדי להעביר הילוך בתחום הספורט המוטורי נדרש ריכוז כוחות כללי בקרב כל חובבי הספורט המוטורי, וזה - לצערי - לא יקרה. יש יותר מדי מלחמות יהודים, ולעולם לא נצליח להרים הפגנה או לחץ מספיק כדי להשפיע.

אם היה לציבור חובבי המוטוריקה קצת שכל, הייתה מוקמת מפלגה שכל תכליתה תיקון העולם המוטורי בארץ (אם לפלג הליטאי או לגימלאים מותר, גם לנו מותר) - אבל בשורה התחתונה - חוץ מלקטר הרי לא נעשה כלום.

חולקים עליי ? בדקו את כמות המצביעים בסקר הזה, והשוו אותה לכמות המשתמשים בפורום. :?

אנחנו לא נותנים לאף פוליטיקאי סיבה למה לא להמשיך להשתין עלינו בקשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אל תהיו תמימים

אני מאמין שבעל המסלול היה בדרך הנכונה להשיג את האישורים !

חוץ מזה כמו שראיתם זה הליך חריג להוציא צו (או מה שרשום שם)ואחרי 24 שעות(בלי אפשרות לערער לפי מה שכתוב) להכנס כאילו זו מדינת עולם שלישי ופשוט לכסח לו את המסלול.

אני מאמין שיש משהו/מישהו פנימי שהחליט שדווקא מסלול מרוצים הורסים(ולא קניונים ועוד מאות דברים שפתוחים פה בניגוד לחוק)

אל תשלו את עצמכם..אנחנו מדינה שגם בעוד מאה שנה לא יהיה בה מסלול מסודר וחוק מוטורי תקין!כאחד שנמצא בקרטינג כבר 4 שנים הייתי בטוח שעכשיו זה ישתנה אבל לא...ומעכשיו אני מבין שגם עוד הרבה שנים זה לא יסתדר.

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כל כך מרתיח!!

אני נשבע לכם, mark my words, מישהו ספציפי מהרשויות שם לעצמו למטרה להתנכל לכל יוזמה בתחום הספורט המוטורי. אם זה מירוץ דראג, תחרויות ג'ימקאנה או כל פעילות אחרת, ועכשיו גם הקמת מסלול. ממש כאילו המטרה של אותם עובדי ציבור (עלק) היא לדכא אותנו באופן מוחלט.

אז כן, זה מצליח להם. זה פשוט מדכא. :cry:

גם בעיני רוני, "מהלך הבזק" הזה, כפי שכונה בכתבה בYNET נראה תמוהה לחלוטין,

ובכלל נשמע לי קיצוני.

אני גם זוכר שבאזור התעשייה של כוכב יאיר לפני מספר חודשים, אירחו אחד מאירועי ליגת "יונדאי אקסטרים", אם זכרוני אינו מטעני, ראש העיר היה נוכח (ומספר חבר כנסת), האירוע היה הצלחה גדולה וסחף כמות גדולה של קהל, אני חושב שדווקא ראש עיר שעודד פעילות מוטורית וזכה לראות את מלוא עוצמתה והצלחתה לא היה מתנכל בכזאת קלות ליזם שמשקיע כסף רב באזור וליצור אטרקציה מדהימה.

כמה שכואב לי הלב, ובאמת שכואב לי לראות את התמונה עם המכוניות על המסלול והפרארי ליד (למה לא הלכתי לראות אותו, 10 דקות נסיעה מהבית אני לא יודע),

לבנות בצורה לא חוקית.. זאת לא הדרך.

איך שלא יהיה, בין אם הסיבות להרס מוצדקות או לא, עצוב, בהחלט עצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך הכתבה:

בדיקה שערך ynet העלתה כי יזמי הפרויקט הגישו לוועדה המחוזית תוכניות בנייה לשימוש חורג,

מטרת אישור לשימוש חורג היא לאפשר שימוש שונה מהמוגדר בקרקע בזמן שמשנים את יעודה או באופן קבוע. הוא מסייע להתחיל במימוש מבלי לחכות לסיום התהליך המלא והארוך.

אבל להתחיל (שלא לומר כמעט לסיים) בנייה לפני שניתן אפילו אישור זה, זה סיכון, שבמקרה זה התממש למרבה הצער.

אני מקווה מאוד שיש כאן איזושהיא טעות שתאפשר ליזמים אולי לתבוע את כספם ולהתחיל שוב, אבל מסופקני.

לתשומת לב העיתונאים בפורום:

כשאתם הולכים ומפרסמים קיום של פרוייקט טרם זמנו, וללא תיאום עם היזם (למרות שאינני יודע אם זה מה שקרה כאן), אתם יכולים להיות אלו שיהרגו אותו.

אל תחשבו לרגע שהסמיכות בזמן בין מועד הפרסום הראשון ב-YNET לבין ההריסה הוא מקרי. אפילו אם ידוע לפקידים מסויימים בועדה המחוזית על קיום הפרוייקט, הם יכולים להעלים עין בזמן תהליך האישור מקיומו הלא-חוקי, רק כל עוד הדבר אינו ידוע ברבים.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוק מרפי בשיא הדרו!

מה שעלול להשתבש אכן ישתבש!

אני מכיר כמה אנשים שתלו תקוות במסלול הזה.

חבל, חבל. ואני חלמתי על הסיטרואן שלי מרקדת על המסלול...חבל.

לפחות אכלו בוץ הנבלות האלה!

מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"תמימות" היא חלק מהוויה הישראלית...

מדובר על "ביזנס" ותחרות על רווחים ולא רק על טובת הספורט המוטורי בלבד.

מוכרים לי יותר מ3 יזמים\גופים שפעלו ופועלים להשיג אשורים מתאימים לבניית מסלולי מרוץ.

אגב קבוצת קרסו זכתה במכרזׁרשמי (BDO-שבו היה צריך להוכיח שההון העצמי הוא לפחות 15 מיליון ש"ח) בכרמיאל, הקשור לתחום המוטורי כולל פיתוח מגרשי החלקה, שירותים, מסלול קרטינג וכו'...ועדיין אין את כל האשורים ואין אור בקצה המנהרה...

ברור לחלוטין שמתחרים יזמים\עיסקיים, לא מוכנים להיות פראיירים שמחקים שנים לאשורים ואחרים, בהתבסס על הידיעה בYNET יעשו דין לעצמם, גם כשיש הסכמה שהמטרה נראית חיובית ופופוליסטית לחלק מאיתנו שעדיין תמימים או רוצים להיראות כאלו.

מריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדברים על משקל הביינה החוקית/לא חוקית,

יש למישהו כאן מושג כמה צווי הריסה מונפקים ותקפים ישנם כיום על מבנים בין אם הם ארעיים או קבועיים בארץ והם אינם ממומשים????

לא רוצה להכניס את עניין ההתנחלויות הלא חוקיות וכו(הנה בכל זאת הכנסתי:wink: )

רבאק,להוציא צו הריסה מהיום להיום ולבצע אותו בזמן כה קצר זה אקט ברור של הפגנת שריר של מישהו מלמעלה.ואני לא מדבר על הקדוש.

פשוט כאב לב ,אין מלים אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוח מרוץ הדראג שבוטל :-(:roll:

d1.jpg

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמישהו במשרדי הממשלה במקום לעשות עבודה קורא בYNET

ולדעתי גם לא צריך לרוץ ולספר על כל מיזם שנבנה (לפחות לא בשלבים התחלתיים וללא אישורים חלקיים)

מצד שני אולי דווקא בענף שלנו, אנשים מפחדים מתחרות בתחום הנהיגה הספורטיבית :idea:

הכל השערות, אבל אסור לנו לשכוח שכמו במפלגות, כך גם בקהילה שלנו יש אנשים עם אינטרסים שלא תמיד רוצים בטובת הקהילה..

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני אולי דווקא בענף שלנו, אנשים מפחדים מתחרות בתחום הנהיגה הספורטיבית :idea:

הכל השערות, אבל אסור לנו לשכוח שכמו במפלגות, כך גם בקהילה שלנו יש אנשים עם אינטרסים שלא תמיד רוצים בטובת הקהילה..

אכן מי שבונה ללא אישור עובר על החוק ומסתכן בכך שישא בתוצאות אך עדיין, ההריסה המהירה תמוהה ואין ספק שמישהו ממש רצה לסגור את המקום ודאג מאד לזרז את ההליכים.

המסלול היה מדהים וטוב יותר מכל מתחם אחר שהיה קיים עד כה ואני יכול רק לקוות, עבור כולנו, שלא יתברר שמי מהמתחרים הוא זה שדחף מאחרי הקלעים.

נמשיך לחזק את ידיהם של היזמים והעוסקים בתחום, נמשיך לנסות לקדם את הספורט המוטורי ואת כינון תרבות הנהיגה בארצנו ואולי יום אחד נזכה להצטרף לשאר מדינות העולם הנאור.

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר סיכול ממוקד מגסיסה איטית.

אני גם בדעה שמישהו בדרגים הגבוהים נותן הוראה לחסל כל זיק של תקווה לספורט מוטורי בארץ הקודש.

חבל שאחרי כמה הודעות משמחות שבהם נראה כאילו אולי משהו ישתנה בארץ המ****נת הזאת, באים הבולדוזרים וקוברים הכל.

צר לי להגיד את זה, אני כרגע מתגורר באיטליה, ואחרי יום כזה, ממש לא עושה חשק לחזור.

מדינה שמתנכלת לאוכלוסיה באמת טובה שיש בה ומטפחת את כל מה שרע וחולה בה.

יש גופים שמתעלמים מהחוק שנים, אף אחד לא שולח בולדוזרים לחסל להם את העסק.

קחו את חיפה כימקלים שאחראים להרס הסביבה במשך עשרות שנים ובעקיפין להרג של מאות אנשים מסרטן, מישהו סגר להם את השאלטר?

לא כי הם היו מפעל ממשלתי וכמובן שנמכרו בקומבינה לאחת מאותם משפחות שמחזיקות את הממשלה בביצים.

בקיצור, קקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדברים האלה ממחישים וצריכים לחדד אצלנו לקח אחד .

אנחנו קבוצה קטנה ושולית , אין לנו לובי , והשלטונות יכולים להראות את כוחם עלינו בשיא היעילות .

אם זה בפשיטה על תחרות והחרמת רכבים , ואם זה בהריסת מסלול שהושקעו בו מיליוני שקלים .

אנחנו כעת צריכים להתאמץ ולנסות להגדיל את מספר החברים המשתתפים בתחרויות כדי שנהיה ציבור משמעותי , להתאחד ולא להתפצל ל-100 קבוצות שכל אחת דואגת רק לאינטרס הצר שלה ובסופו של דבר כולנו נפסיד הכל .

לדאוג לספורט המוטורי העממי ולא רק המקצועי .

אחרת באמת ישארו רק קומץ משוגעים

שבסופו של דבר יבינו שהם צריכים להמשיך לנסוע ולהתחרות בחו"ל

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו כעת צריכים להתאמץ ולנסות להגדיל את מספר החברים המשתתפים בתחרויות כדי שנהיה ציבור משמעותי , להתאחד ולא להתפצל ל-100 קבוצות שכל אחת דואגת רק לאינטרס הצר שלה ובסופו של דבר כולנו נפסיד הכל

מסכים במאה אחוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר שני דברים :

אני אף פעם לא מקלל ולא מדבר בצורה רעה , אבל הפעם אחרוג מזה , אני חושב שיש כאן אדם רע מאוד עם הרבה רוע ואטימות שמנסה ומצליח להכשיל את הספורט המוטורי .

אני אישית אין לי כרגע מכונית (הלכה הקודמת) ולא הייתי שם אבל יש לי צער גדול על זה.

והנקודה היא שבמדינה המחו***ת הזו יש כ"כ מקומות שבהם גם הרשות המקומית וגם הוועדה המחוזית מנסים להוריד מהקרקע והם לא מעיזים לפרק כי מדובר בהרבה כסף , ונותנים ליזם למצות את תהליכי המשפט , רק כאן עשו זאת ועוד במחטף לילי. כך שלכול יפי הנפש שמדברים על חוק זה פשוט לא נכון.

ב: אני חושב שכבר בהתחלת הפורום הזה אמרתי ואחזור ואומר אם לא תתאגדו ותתנו חזית אחידה ירמסו . גם ככה עם חזית אחידה זה קשה , אבל מלחמות יהודים תמיד היו קטלניות לנלחמים .אז למען השם לעתיד של כולנו תוותרו על האגו

בברכה וצער רב יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...