Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ל-ע-ז-א-ז-ל!!! הלך המסלול בכוכב יאיר!

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 6313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט כואב!! :x

התמונות האלו מדרבנות אותי לפעול לטובת המסלול.

אני מקווה שברק וחבריו לא נכנעים - כל עזרה שתבקשו, אני לרשותכם!

יאללה הפגנה!!

זה עכשיו או לעולם לא!

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהחלט זה נראה עבודה יסודית של הריסה שלוחת רסן בה מישהו פשוט חרש את כל המגרש, כולל עיקום חסר טעם של הגדרות...

אחרי שאני רואה את התמונות האלה אני אומר בלב שלם שלמישהו היה פה אינטרנס אישי או נקמה אישית למנוע מהמסלול הזה להתקיים.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובר על הפגנה בנושא הספורט המוטורי אז יאללה ,איך מקטיימים את זה על הצד הטוב ביותר ?

ורק בכיכר רבין !!!

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות כאלו לא ראיתי מאז רובע הדאחיה בבירות.

מישהו רצה מאד מאד לא להשאיר שום זכר.

אפשר לחשוב שהיה פה איום קיומי על ביטחון מדינת ישראל.

באמת יום שחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחרו על מה ברצוננו להפגין:

הריסת המסלול?

אי קיום הוראות חוק הספורט המוטורי כלשונן?

אחרי שתבחרו על מה ברצוננו להפגין (ובכוונה אינני בוחר כי זו דמוקרטיה ולא דיקטטורה) הייתי מציע, אם אפשר ברשות המנהלים הנכבדים של הפורום הזה להתחיל לאסוף חתימות תמיכה במטרה באמצעות הודעה דביקה.

ושוב חזרה לנק' ההתחלה - מהי המטרה?

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחרו על מה ברצוננו להפגין:

הריסת המסלול?

אי קיום הוראות חוק הספורט המוטורי כלשונן?

אחרי שתבחרו על מה ברצוננו להפגין (ובכוונה אינני בוחר כי זו דמוקרטיה ולא דיקטטורה) הייתי מציע, אם אפשר ברשות המנהלים הנכבדים של הפורום הזה להתחיל לאסוף חתימות תמיכה במטרה באמצעות הודעה דביקה.

ושוב חזרה לנק' ההתחלה - מהי המטרה?

ירון

אני חושש שהפגנה על הריסת המסלול, תהיה קלה מדי להתעלמות...

במידה ותופיע תקשורת כלשהי, אשר תפנה אלינו, ואחרי זה תפנה לממשלה: הממשלה ישימו לתקשורת "קרטון על הלשון" - ויגידו "זה לא היה חוקי, אז הרסנו". לעלות ספקולציות לגבי למה זה נהרס כל כך מהר, אפשר לעלות עד מחר... לצערינו זה לא יועיל לאף אחד.

לדעתי, אם כבר להפגין אז רק על אי קיום הוראות חוק הספורט המוטורי כלשונן.

ובטענות, להעלות את כל מגוון ה"מקלות" שזרקו לנו לגלגלים עד כה! כולל תמונות מזעזעות כמו אלו בעמוד הקודם, כמו הידיעות על ביטולי הארועים הקודמים וציטוטים של כתבות מעיתונים "נייטרליים" (לא מיועדי רכב), אשר סקרו את המתרחש תוך תפיסת עמדה לצידנו... וכו'.

אם תהיה הפגנה שכזו, אני בהחלט אשמח להופיע בה! (בקודמות שתקתי, אבל כאן עבר הגבול).

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, זה לא עניין של כאב ולא של "חבל".

ממבט רחוק [לא מכיר הפרטים]- יש לבעלי המסלול עילה לתביעת נזיקים על הנזק שנגרם להם.

ברומא נהג כרומני

אלה כללי המשחק, וצריך לשחק בהתאם.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממבט רחוק [לא מכיר הפרטים]- יש לבעלי המסלול עילה לתביעת נזיקים על הנזק שנגרם להם.

מכיוון שאתה לא מכיר , אז תרשה לי לספר לך שמה שכתבת מוטעה לחלוטין. מי שעובר על החוק, לא יכול לתבוע על נזקים שנגרמו לו, ואני באמת באמת בעד נסיונו של היזם להקים מסלול בארץ.

זה שכולם עבריינים, או שהנושא בדיונים, או השד יודע - עדיין לא משנה את העובדה שעל פי החוק נעשה שימוש אסור בקרקע.

זה בדיוק כמו שאטען בבית משפט לגבי עבירת מהירות , שכולם נוסעים מהר מהמותר בחוק.

כל שופט יזרוק אותי מכל המדרגות עם שלילה וכו'.

חסר סיכוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר

זה שאדם "עובר" על החוק לא נותן לגיטימציה להרוס את השטח כולו =גדר שתחמה את המקום (לא מסלול אלא שטח !!!) להרוס את הפריקסט העלוב שהיה שם ,על כמה וכמה שכבר היו חלק מהאישורים !!!

לתבוע הוא אכן יוכל על הנזק שנעשה .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו, אני לא יודע מה להגיד לכם אבל במדינה הזאת יש לנו עסק עם מישהו "מבפנים" שממש לא רוצה שיהיה כאן ספורט מוטורי. והדבר הכי עצוב (ומעצבן) זה שלאף אחד אין את השם של המישהו הזה.

זה יכול להיות מוסד , אירגון , או סתם מישהו אבל אנחנו ממש לא יודעים מי זה.

*נדחה חוק הספורט המוטורי שהיה .

*בוטלו כל מיני ארועים מוטורים שהיו פתוחים לקהל

*ועכשיו הרסו את המסלול הקטנטן הזה שלא מזיק לאיש.

יכול להיות שהוא לא נבנה כחוק , ונכון שאם הוא לא נבנה כחוק אז צריך להרוס אותו. אבל מהניסיון שלי עד שהורסים משהו לא חוקי מדינה הזאת לוקח תקופה ארוכה או כמה שנים.

( אני יודע את זה מהבני דודים מכפר קאסם :roll: )

ולכן לפי דעתי יש לנו פה עסק עם מישהו מאוד רציני שיש לו אינטרס שלא יהיה כאן ספורט מוטורי.

זאת דעתי בכל אופן

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, למיטב זכרוני (הלא טוב) דווקא ישנה הלכה שמתייחסת לאכיפה סלקטיבית.

המקרה אותו אני זוכר היה כאשר ראש עיריית נהריה הוציא צוי הריסה וקנסות על דברים שונים ומשונים נגד מתנגד שלו, בזמן שאצל רבים מהשכנים היו עבירות חמורות בהרבה אשר העירייה לא נקטה אצבע מולן. בית המשפט די נפנף את ראש העיר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן אכיפה סלקטיבית, או לפחות אין שום הוכחה לכך (כן,יש לי אותם חשדות כמו לכם, ואולי אפילו מעט יותר, אבל חסרים נתונים).

דדי,

אין לי שמץ של מושג על איזה חוקים אתה מסתמך, אני מסתמך על מדיניות האכיפה של הגופים האחראים על הקרקעות בארץ.

אדם שקיבל התראה לגבי בנייה שלא כדין, וצוים כנגדו - חייב לקחת בחשבון שיכסחו את האמ-אמא של מה שהוא בנה.

כדוגמא אביא את אולמות החתונות ואת הגדרות שבנו הקיבוצים סביב לכנרת.

אני מסכים עם כולכם וכועס לא פחות מכל אחד על ההרס הפחדני משהו שבוצע (אין מילה אחרת לתאר את האופן בו בוצע הצו) , וחושב גם כן שיש מישהו "כבד" מאוד שהיו לו אינטרסים - פוליטיים או כלכליים. עדיין - לאף אחד מאיתנו אין הוכחות , אלא רק השערות.

לעומת זאת - ההריסה בוצעה על פי הנהלים.

זה "כשר אבל מסריח" אמנם - אך עדיין כשר. לצער כולנו.

אני, במקום היזם, לא הייתי מנסה לתבוע אף אחד. כסף זרוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר שאלת תם?

לכשהחוק ייושם, מה ימנע מאותו גורם להגיד שארוע X לא עומד בתקנה Y ועל כן מבוטל? (התחלתי לתהות מה ההבדל עם חוק ובלי חוק רשמי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...