Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על קיום מצעד הגאווה בבירה?!

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 6401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק שבמקרה שלנו,את המצעד השטותי הזה הם רוצים לעשות במרכז עיר קדושה מה שיפגע ברגשות כלכך הרבה אנשים,הדבר כבר הופך להיות הרבה יותר ממגוחך ומיותר לשלב שהוא נחשב כבר פרובוקטיבי ולא ראוי לחלוטין.

לדעתי הפגנת הימין הקיצוני בכיכר ציון (הפגנות של 10 אלפים איש, וגם זה בקושי) הייתה ללא שום סיבה מוצדקת , פרובוקטיבית ומרגיזה את רוב הציבור , ולא ראוייה לעיר קדושה כמו ירושלים .

אבל אני לא הלכתי להרביץ מכות לנהג מונית תמים , או איימתי ברצח, או שרפתי פחי אשפה.

יודע מה? תן לי לספר לך סיפור קטן.

ביישוב שבו אני גר, הרסו את מבנה בית הכנסת לפני כמעט 10 שנים. מאז נפתח בית הכנסת באופן אירעי (בתוך המועדון) רק בחגים , בעיקר בכיפור.

עם זאת - בשנים האחרונות, רחמנא ליצלן , יש לפחות שתי משפחות , רחמנא ליצלן - דתיות.

למרות התנגדות של לא מעטים ביישוב (אתיאיסטים מוחלטים) דאגנו (גם אני) להקמת מבנה בית כנסת עבור אותם המתפללים. יותר מזה - דאגנו ליצור הפרדה בין פעילויות אחרות בימי שישי לבין בית הכנסת - כדי לא להפריע למתפללים.

אני מניח לכל אדם דתי להתנהל על פי אמונתו ואורחות חייו , מדוע הדתיים אינם מניחים לי לחיות בצורה זהה ? "איש באמונתו יחיה" - לא קיים אצלם.

HANS , את באמת חושב שמדגדג לי את קצה הביצה השמאלית המצעד המטופש הזה של ההומואים או כל הגנה/מצעד אחר ?

הקריטריון היחיד צריך להיות - האם המצעד מפריע לסדר הציבורי. שים לב - לא האם הוא פוגע ברגשות חלק מהציבור. רק לסדר.

המצעד אושר ע"י המשטרה , לפיכך הוא עומד בקריטריונים של אי הפרת הסדר, והנסיונות לפגוע בו ובמשתתפיו הם העבריינות האמיתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המדינה תתכופף.
אתה מנסה לומר שיום אחד הגאים יהיו פה הרוב?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר כל הכבוד ,באמת.

אני מנסה להעביר נקודה,זו לא סתם הפגנה,אלא ממש תהלוכת זימה מיותרת,למה שלא יעשו הפגנה סולידית עם שלטים כמו כולם?! כל ההצגה הזאת היא זו שמלבה את האש.

הפגנה פוליטית היא לעולם לא מיותרת,הפגנה של ציון מין שאוהבים לתקוע הוא מיותר.

עוד דבר,להביא שוב ושוב דומגאות של קיצוניים ממש זה לא קשור.

שאני אביא דוגמאות של מקרי איידס בקהילה ההומולסבית?!

שאני אביא דוגמאות של "רצח אחרי זיון הומואי בפארק/אורגיה בסוויטה"?!

זה לא בעיה להביא דומגאות קיצוניות,אני לא מביא כי אני לא רוצה להכתים ציבור שלם בגלל קומץ קיצונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה,האם מה שהם עושים במצעד נחשב התערטלות?

זה בכלל חוקי?

אני רוצה גם לעשות תהלוכה "מוטורית",זה יכלול סגירת רחובות,ומכוניות שמתחרות מי מסיים את המצעד יותר מהר,האם זה חוקי גם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני כבר כאן, אני ממש לא מבין מה הקשר לדוסים שחורים ספרדים בהודעה שלך. ואם להשתמש בלשון תורנית, מה עניין שמיטה להר סיני. דווקא במקרה הזה הטרוריסטים הכי קשים הם בני החסידויות האשכנזיות, ותאמין לי שאלה גזעניים בצורה שרוב מוחלט של החילונים לא מתקרב אליה בכלל. אל תוציא את השד העדתי מהבקבוק ותבצע בו CPR, הוא כבר נרקב מזמן.
מה אתה אומר. מעניין כמה מתושבי אופקים החילונים מסכימים עם דעותך. ניחוש מושכל - אפס. אם לא הבנת למה אני מתכוון, אנשים שחושבים כמוך הם לרוב אשכנזים, חילונים, ואמידים כלכלית. לא במקרה.

TB - הסיבה מבחינתם היא שבכך הם מגנים על המדינה בדרכם. המדינה כתגובה, מעצם היותה יהודית, מעוניינת שאנשים ישבו כל היום וילמדו תורה על חשבונה. אינטרס לאומי אם תרצה. אני לא מסכים לזה, אבל מבין למה זה ככה.

אני לא התכוונתי לסיבה שמבחינתם הם צריכים לנהוג כך, התכוונתי לחוק שמכתיב את המצב.

החוק מאפשר לאברך בגיל גיוס להחליט אם ברצונו להתגייס לשירות צבאי מלא ולעשות מה שכולנו עושים במשך שארית חייו, או ללכת ללמוד בישיבה תוך כדי שהוא מתחייב לחיות על קצבה ולא לעבוד (כאמור, אינטרס של המדינה). מבחינת אותו אברך יש הרבה מאוד בעיות עם שתי הברירות, אציין כמה מתוכן.

אם אדם בוחר לשרת בצבא וכו', הוא מסתכן בהתרחקות מהדת, בהחשפות לדברים שחרדים לא מעוניינים להחשף אליהם (בנות, קללות וכו'), ובניתוק מהקהילה והמשפחה. במקרים מסויימים גם נידוי. כמובן חשוב להבין שקהילה אצל החרדים זה לא כמו קהילה אצל החילונים..

מצד שני אדם שבוחר בהסדר 'תורתו אמונתו' מחוייב שלא לעבוד. בניגוד למה שיגידו חברי הפורום שונאי החרדים, הקיצבות שמקבלים האברכים לא מאפשרים להם לחיות בעושר. ולראיה - הם עניים. אכן רבים מהם עובדים שלא כחוק ומרוויחים כסף שחור, משום שאסור להם לעבוד גם ככה.

לדעתי חרדים צריכים לעבוד, ללמוד, ולשרת בצבא. כדי לעשות את כל זה הם צריכים לצאת מהגטו התרבותי שבו הם חיים, מבחירה. זאת אומרת שהם צריכים להרגיש שעם ישראל מעונין בטובתם, בדעתם ובתרומתם, ולא בהדברתם והכחדתם. התהליך חייב להיות ארוך והדרגתי. לי יש סבלנות כי אני חושב שזה שווה את זה, ומבין למה זה חשוב.

ועכשיו הלאה אל מופע האימים:

אתה אולי פרא,אבל לא ממש אציל.
אבאל'ה, אני לא הייתי מנסה לצחוק על שמות של אחרים אם הייתי אתה. :wink:

תנסה בלי זה.

בוא תסביר לי בבקשה מה ההבדל ? שתי הקבוצות הללו מתעבות את מדינת ישראל , מקדשות אלוהים כל יכול תוך ביטול עצמי של האדם , מוכנות להיהרג (לפחות באופן מילולי) על פיסת אדמה, חיי אדם זולים בעיניה , חבריה מתלבשים בבגדים עתיקים ומסתובבים עטורי זקנים וגלוחי ראש, הליכה עיוורת אחרי "נציג האל עלי אדמות", כולל התקבצות ונאנמנות עיוורת בקבוצה, שנמשיך?

מי שרוצה לראות גזענות מהי מוזמן לקרוא פה.

כן, לצערי אני מיעוט מבוטל במדינה המחורבנת שנהייתה כאן...
אתה יותר ממוזמן ללכת. כתבתי את זה כבר כמה פעמים פה בפורום. אנחנו, הרוב הציוני, שמעוניין למצוא נוסחה לחיים משותפים בפלשתינה, לא צריכים ולא רוצים אנשים כמוך, אנשים שלא מכירים את המילה 'פשרה'. אם לא טוב לך, אתה תמיד יכול ללכת.

בקשר לרוב הספרדי בין החרדים - אתה בסדר? היית במקומות חרדיים אמיתיים ?
אני במקור ירושלמי מרוממה. אבל לא, אני לא מכיר חרדים בכלל בכלל. בוא תלמד אותי בבקשה על חרדים אשכנזים.

לא חרדים LIGHT כמו ש"ס. אמיתיים, עם חצרות , ור?ב??ה וכל הגשעפט. מאה אחוז אשכנזים , כמעט על טהרת הגזע, אבוי לבושה. היידיש שולטת - אז מה אתה מקשקש לי על רוב ספרדי?
איפה רשום רוב? רשום חלקם הגדול. אכן חלק גדול מהם ספרדי.

הדיבורים על דמוקרטיה באמת מעניינים לקריאה, אם כי לא מאוד רלוונטים. הרי לא אמרתי שום דבר שסותר אותם.

עוד דבר - בתור אזרח של מדינת היהודים - די תמוה בעיניי שאתה מנגב את התחת בדפי התנ"ך.

גם אם לא מדובר בתיעוד נזר הבריאה - זהו עדיין כנראה הספר החשוב ביותר בעולם , ובטח ובטח שמכיל את כל תולדות, החוקים וההסטוריה של העם היהודי שאתה מתיימר לייצגו - אז כבוד גדול לא נוסף לך מהביטוי הזה.

אני מתימר ליצג את העם היהודי? איזה יופי לא ידעתי. אם אפשר אני רוצה להודות להורי שהביאוני עד הלום..

אני לא דתי, התנ"ך לא אומר לי כלום. לא טוב לך - תפגין נגד זה במצעד הגאווה.

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הינני מזמין בזאת אל כל המאותגרים מינית-גנטית[אלה שרוצים לצעוד ברגאווה בירושלים, ולו רק בשם הדמוקרטיה] ותומכיהם [אלה שמצודדים בקיום מצעד הגאווה בירושלים, ולו רק בשם הדמוקרטיה]- לממש את זכותם הטבעית והלגיטימית [אותה זכות בדיוק, בשמה הם מתעקשים לצעוד בירושלים] ולבצע מצעד נוסף [נוסף, או חלופי]- גדול וצבעוני יותר, בפרדיס.

פרדיס- כפר ערבי, הקרוי על שם "גן עדן"- פרדייז, התוחם את רכס הרי הכרמל מדרום. מזג האוויר נפלא, והנוף מדהים. הכפר שוכן בלב ליבה של המדינה [מדינת ישראל, כמובן], בריבונות ישראלית, ותחת שליטה ישראלית מלאה- מה שמאפשר את קיום המצעד. כל אזרחי הכפר הינם ערבים ישראלים שווי זכויות [בעצם הם לא שווי זכויות, יש להם פריבילגיות, אבל זה סיפור אחר.]

יש מתנדבים?

אגב, אם מי מכם, בעת טיול לצפון בצהרי שבת האחרונה, עצר בכפר הנושק לכביש 4 למנה שאוורמה- זה לא כבש, זה הכלב של השכן שלי שמת לפני שבוע.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כול הנושא אך אגיב על מה שראיתי :

שכחתם משהו אבל את מתמקדים רק בחרדים , מה עם הנוצרים ? המוסלמים ?

גם הם ביקשו שלא לבצע את מצעד התואבה בירושליים.

ודעתי היא שלא צריך לבצע את המצעד בירושליים כי כולנו יודעים עד כמה המצעד יהיה פרובוקטיבי ובעל אופי מיני , אז למה ?

הרי כול הגייז מטיפים תמיד לסובלנות אז מדוע הם הולכים עם הראש בקיר ?

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הינני מזמין בזאת אל כל המאותגרים מינית-גנטית[אלה שרוצים לצעוד ברגאווה בירושלים, ולו רק בשם הדמוקרטיה] ותומכיהם [אלה שמצודדים בקיום מצעד הגאווה בירושלים, ולו רק בשם הדמוקרטיה]- לממש את זכותם הטבעית והלגיטימית [אותה זכות בדיוק, בשמה הם מתעקשים לצעוד בירושלים] ולבצע מצעד נוסף [נוסף, או חלופי]- גדול וצבעוני יותר, בפרדיס.

פרדיס- כפר ערבי, הקרוי על שם "גן עדן"- פרדייז, התוחם את רכס הרי הכרמל מדרום. מזג האוויר נפלא, והנוף מדהים. הכפר שוכן בלב ליבה של המדינה [מדינת ישראל, כמובן], בריבונות ישראלית, ותחת שליטה ישראלית מלאה- מה שמאפשר את קיום המצעד. כל אזרחי הכפר הינם ערבים ישראלים שווי זכויות [בעצם הם לא שווי זכויות, יש להם פריבילגיות, אבל זה סיפור אחר.]

יש מתנדבים?

אגב, אם מי מכם, בעת טיול לצפון בשבת בצהריים, עצר בכפר הנוק לכביש 4 למנה שאוורמה- זה לא כבש...

אתה צודק .

לדעתי בוא נקרא לכל ההם ששמו דגל/סרט/צמיד כתום להפגנה באותו מקום מדהים המכונה פרדיס , או בשמו "פרדייז" - דהיינו , גן עדן .

למה לא ?

הרי הוא תוחם את רכס הרי הכרמל מדרום. מזג האוויר נפלא, והנוף מדהים. הכפר שוכן בלב ליבה של המדינה [מדינת ישראל, כמובן], בריבונות ישראלית, ותחת שליטה ישראלית מלאה- מה שמאפשר את קיום המצעד. כל אזרחי הכפר הינם ערבים ישראלים שווי זכויות [בעצם הם לא שווי זכויות, יש להם פריבילגיות, אבל זה סיפור אחר.]

גם אני חושב שהמצעד מטומטם .

אבל זו זכותם המלאה .

ומי הם ( הדתיים ) שיגידו להם לא ?

לא טוב ? אל תגיעו למצעד .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לדתיים מפריעים ציצים , שיסתכלו לצד השני (למרות שרבים מהם מסתדרים מצויין עם זונות, סרטי פורנו ושאר תועבות).
שמר שמר.

לדת אין בעיה עם זונות, ולא עם הומואים, גם לא עם לסביות, ולא עם כלום.

יש הבדל בין סתם ללכת לזונה, לבין ללכת לזונה עם שלט, ולהחצין את זה. זה מותר, זה מיותר.

יש הבדל בין סתם להיות הומו, לבין להיות הומו שצועק בקולי קולות. זה מותר, זה מיותר.

שמר, קח משפט לחתימה שלך:

הומואים שקטים חודרים עמוק.

בברכת "העברת מצעד הגאווה לפרדיס", יואל

עריכה:

יאשה, עדיין לא הבנתי איך ניתן להשוות בין הפגנה נגד החלטות ממשלה, לבין... מה בדיוק? שהם הומואים? סבבה, לא מפריע לאף אחד, כולם מסכימים להם.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה אומר. מעניין כמה מתושבי אופקים החילונים מסכימים עם דעותך. ניחוש מושכל - אפס. אם לא הבנת למה אני מתכוון, אנשים שחושבים כמוך הם לרוב אשכנזים, חילונים, ואמידים כלכלית. לא במקרה.

כנראה לא כל כך מושכל. הרמתי עכשיו טלפון לחבר ותיק שהוא במקרה חילוני מאופקים. והומו. הוא לא מסכים איתך. הוא גם כועס שאני מתקשר באמצע הלילה, ניחא. אבל נניח שנפלנו בטעות הדגימה.

לפני שאתה מכניס אותי לתבניות (חלקן נכונות, חלקן לא, וחלקן לא רלוונטיות), אתה מנסה לטעון שאני לא חושב אלא מובל ע"י השבטיות הבורגנואשכנזית שלי בצורה דוגמתית לטיעונים שאין לי יכולת לתמוך בהם?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"צ?ר-ל?י ע?ל?יכם, א?חי חברי הפורום--נ?ע?מ?ת?ם? ל??י, מ?א?ד; נ?פ?ל?א?ת?ה א?ה?ב?ת?ם ל?י, מ?א?ה?ב?ת נ?ש?ים"

טעה, לדעתי, מי שאישר את קיום המצעד בירושלים. אך מהרגע שהוא אישר לפיל הזה להיכנס לחנות החרסינה אסור לו לכעוס על הפיל, על שום שהוא פיל.

לא הפרא האצילי ולא שמר היו נעמדים על הרגלים האחוריות למען קיום המצעד בירושלים. אך מהרגע שהמדינה אישרה את קיום המצעד (שלדעתי רק מזיק לעליזים) היא מחוייבת לאפשר את קיומו בבטחון.

למה הדבר דומה?

בתי בת השלוש שובבה גדולה ובוחנת את הגבולות מידי יום ושעה. אני צריך לבחור היכן לשרטט את אותו הגבול ולבחור אילו "מלחמות" לנהל איתה והיכן לוותר.

המדינה בחרה לנהל את המלחמה הזו (משום מה), עכשיו אסור לה לוותר. אחרת הגבול כבר לא ברור.

לסיכום: אישפוז צודק!

והכי צודק:

אני חושב שצריך מצעד גאווה לכבוד כל מי שבחר לחיות במדינה הזאת למרות המסים, למרות המילואים, למרות השחיתויות, למרות השכר המגוחך, למרות יוקר המחיה ולמרות האטימות הממסדית. להבדיל מהקהילה ההומו-לסבית, לאנשים האלה שנשארו פה באמת יש על מה להתגאות. מבחינתי, עד שלא יהיה להם (לנו?) מצעד גאווה משלהם, אין לקהילה ההומו-לסבית דבר להתגאות בו. הרי אם הם כל כך מתאמצים להיות "נורמלים" וכאחד האדם, על מה כל הרעש שהם עושים? ממילא אנשים נורמלים לא מקיימים כאלה תהלוכות...
אני אמנם לא אשתתף במצעד הזה בקרוב... אבל מגיע לכם הגאווה.

חי

נ.ב. בשביל איציק, אנקדוטה מעניינת על כמה מרבנינו שאולי היו משתתפים במצעד. ויש עוד.

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה, עדיין לא הבנתי איך ניתן להשוות בין הפגנה נגד החלטות ממשלה, לבין... מה בדיוק? שהם הומואים? סבבה, לא מפריע לאף אחד, כולם מסכימים להם.

2 ההפגנות חוקיות .

2 ההפגנות נעשות למרות שיש חילוקי דעות .

2 ההפגנות נעשות במקום "בולט" .

בגדול . גם אני מסכים שההפגנה/מצעד ( איך שלא יקראו לזה , זה עדיין אותו דבר ) זה די דבר מטומטם . אבל זה חוקי .

אתה ( אני מדבר כרגע על דתיים ) לא רוצה לראות הומואים/לסביות/בעלי 106 ? חושב שהם מטומטמים ? חולים ? מעורערים בנפשם ? אל תהיה לידם . אל תצפה במצעד או איך שלא יקראו לזה .

אבל , תסלחו לי , לקחת את החוק לידיים ולאיים בבלאגן ? צמיגים ? מכות ? רצח ?

זה לא במקום .

( חוץ מזה שזה לא כוחות . בכל המצעד הזה הם יריבו רק עם בנות... :lol: )

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מכניס אותי לתבניות (חלקן נכונות, חלקן לא, וחלקן לא רלוונטיות), אתה מנסה לטעון שאני לא חושב אלא מובל ע"י השבטיות הבורגנואשכנזית שלי בצורה דוגמתית לטיעונים שאין לי יכולת לתמוך בהם?
כן.

אתה קראת לחרדים טרוריסטים. בוא תתמוך בטיעון המצויין הזה.

אל תטרח, אני בטוח שלא לזה התכוונת.

הכי מצחיק אותי ששמר רומז שאני פרא, או שאלון חשב שאנשים כמוני הם קיצונים. בנתיים הדבר היחידי שאני קיצוני בו, זה במתינות שלי.

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החרדים שמצהירים שירצחו את באי המצעד הם טרוריסטים. אל תקבע לי על מה לטרוח. מי שמנסה לכפות את דעותיו והשקפותיו באמצעות איומים באלימות ומימושם הוא טרוריסט בכל רמ"ח איבריו ושס"ה גידיו.

לגבי המתינות, לא כל וותרנות והתכופפות היא מתינות, לפעמים מדובר בחולשה וקוצר רואי שעטופות בהילה נשגבת.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...