Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על קיום מצעד הגאווה בבירה?!

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 6402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תשכח את קהילת האתאיסטים העצומה שחיה פה - אלה שמתייחסים ליהדות שלהם בתור לאום ולא מוכנים שיקראו להם חילונים (כמוני).

יש לך סטטיסטיקות מר מינה צמח?

"עצומה",אתם ממש חיים בבועה,איפה את חושבת שאת חיה בפינלנד?!

-אם המצעד בסופו של דבר יתקיים הוא יגרום למשהו רע,הוא יגרום לשנאה יותר עמוקה להומואים,הוא יגרום לתדמית שלהם להיות רעה מתמיד,אנשים פשוט לא ידעו שיש הומואים "נורמלים",הם יראו בהומו אדם צווחני ,רברני וחולה זימה,אחד שאוהב להתגרות בציבור אחר כ"דווקא",מסר חיובי לא יצא מזה וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וואוו, אז גם יש סנטה קלאוס? :grin:
אל תזלזל, גדלתי על זה שנים, וודאי שיש ואל תחריב, עובדה בגרב התלויה תמיד היו מתנות, רק פעמים קבלתי מטאטא נצרים (זה לילדות הרעות) :-D

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-אם המצעד בסופו של דבר יתקיים הוא יגרום למשהו רע,הוא יגרום לשנאה יותר עמוקה להומואים,הוא יגרום לתמדית שלהם להיות רעה מתמיד,אנשים פשוט לא ידעו שיש הומואים "נורמלים",הם יראו בהומו אדם צווחני ,רברני וחולה זימה,אחד שאוהב להתגרות בציבור אחר כ"דווקא",מסר חיובי לא יצא מזה וחבל.

ואם המצעד יתקיים בתל אביב במתכונתו הנוכחית, אז הציבור הדתי, המסורתי והחרדי (שים לב שלבקשתך לא כללתי רק את החרדים) ישנה את דעתו לגבי כל ציבור ההומואים והלסביות ויקבל אותם לחיקו? ההומואים והלסביות יהיו אז פחות סוטים , צווחנים, חולי זימה ורברבנים?

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שכולם שוכחים שמצעדי הגאווה בירושלים שונים באופי שלהם מהמצעד התל אביבי והם מאופקים בהרבה. אפשר להוציא את הזימה והנוצות מהמשוואה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברדוגו, דבר איתי אחורי זה. נמאס לי.

המדינה שלנו היא לא דמוקרטית. בחרה להיות, לא בחרה להיות, מתיימרת להיות כן, דמוקרטית לא.

אגב, אני נוהג לפנות לאנשאים שאני מדבר עימם בשמם בפרטי, או לצרכי כבוד בשם המשפחה. לקרוא לך אלמרה טורבו זה לא לעניין, וגם לא מחמיא במיוחד.

אפרופו מצעד הגוואה, אלמרה טורבו, זה יופי של שם למשאית.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נראה,חלק מההומואים מתנגדים אוקיי,המוסלמים מתנגדים ,הנוצרים מתנגדים ,החרדים מתנגדים,המסורתים מתנגדים,ומספר לא קטן של חילוניים מתנגד,אז לי זה נראה כמו רוב העם,כיסינו את רוב האוכלוסיה.

מקובל עלייך ג'יי הכחולה?

אתה כנראה לא מפנים, זכויות בסיסיות בדמוקרטיה לא ניתן לשלול, גם לא בידי הרב. להזכירך, גם הנאצים היו רב בגרמניה, זה לא הופך אותם ללגיטימים או לדמוקרטים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אכלתי צהריים, אפשר להקליד עוד קצת.

לך תלמד קצת לוגיקה בסיסית. תנאי ה"ו" או "AND" איננו מייצג היררכיה.

כשאומרים עלי שאני שמן ומכוער, זה אומר שאני יותר שמן או יותר מכוער? הדברים האלו לא נמדדים על אותו סרגל בכלל, אתה מנפנף במילים ריקות.

אין תנאי ו. אין and. זאת המצאה של השנים האחרונות, של אלה שמיצגים רק אותך ואת כמותך ויושבים בבית המשפט העליון, ובזכות "המהפכה החוקתית" שעברה בחסותם ב-92'. למה בעליון? כי הם בוודאי לא יושבים בכנסת ישראל.

אתה מכוער, שנוהג להיות שמן. תבדוק למה זה ככה ולא ההיפך.

יהודית אורתודוכסית, יהודית רפורמית, יהודית קונסרווטיבית, יהודית קנאית או יהודית סיקריית?
כן אבל להראות לי איפה טעיתי, אתה לא מסוגל. אסף תבדוק אם יש מקום נוסף על המעבורת.
לוגיקה היא לא המצאה של השנים האחרונות, והיא הייתה קיימת אלפי שנים מאז ימי אריסטו, הרבה לפני כתיבת מגילת העצמאות. רמזתי לך בעדינות, אבל זה לא עובד, אל תכניס אותי לתבניות, ותקרא לי אתה ושכמותך. אני שמח שבשם הפשרנות שלך אתה גם מיישר קו עם המלחמה של גורמים מסויימים בעם נגד בית המשפט העליון, ונגד משטר האיזונים והבלמים. בנושא המדינה היהודית, אתה גם מניח ללא ביסוס מה המשמעות של זה. האם מדינה יהודית היא היא מדינה שפועלת על פי ההלכה היהודית, או שהיא מדינתם של היהודים?

לגבי להראות לך איפה טעית, אכן קשה כי אתה נצמד למנטרות עמומות וכל מיני הנחות יסוד שהן ברורות עבורך אבל אתה לא טורח בכלל להגדיר אותן. אני שואל אותך שוב, כשאתה אומר (או לפחות משתמע מדבריך) שזו מדינה יהודית שצריכה לפעול על פי חוקי היהדות, אני שואל לפי איזה זרם ביהדות.

לגבי המעבורת, אין צורך. אני בחו"ל כרגע, תחסוך לעצמך את השינוע שלי החוצה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם המצעד יתקיים בתל אביב במתכונתו הנוכחית, אז הציבור הדתי, המסורתי והחרדי (שים לב שלבקשתך לא כללתי רק את החרדים) ישנה את דעתו לגבי כל ציבור ההומואים והלסביות ויקבל אותם לחיקו? ההומואים והלסביות יהיו אז פחות סוטים , צווחנים, חולי זימה ורברבנים?

אסף

לא חושב שיקבלו אותם,אבל לפחות זה לא יהפוך את המצב ליותר גרוע.

יש עכשיו הידברות בין הצדדים,אני מקווה שיגיעו לפשרה ויכבדו אחד את השני יותר ממשתתפי הדיון הנוכחי.

אתה כנראה לא מפנים, זכויות בסיסיות בדמוקרטיה לא ניתן לשלול, גם לא בידי הרב. להזכירך, גם הנאצים היו רב בגרמניה, זה לא הופך אותם ללגיטימים או לדמוקרטים.
ההשוואה במקומה,אכן המקרים דומים... :roll:

לדעתי הסיבה העיקרית שהם רוצים לעשות את המצעד בירושלים,זה בגלל החרדים! באופן טבעי בגלל זה אתם מזכירים כל הזמן את החרדים בת'רד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל כתבתי אלמרה טורבו כי בערך חצי מהאנשים פה מכניסים לכינוי את האוטו שלהם, וזה לא מפריע לאף אחד. אתה לא באמת יכול לקרוא לי אלמרה טורבו, מה אני נראה לך.

מצד שני אתה יכול אולי לשאול איך קוראים לי. מטורף? לא הגיוני? כנגד כל הסיכויים? אני יודע. לפעמים צריך פשוט לקפוץ למים.

קוראים לי עפר.

nitch - אני רואה שלא קראת את מה שדניאל כתב לך, אני ממליץ בחום. ולו רק בשביל למנוע הצהרות כמו זו:

לוגיקה היא לא המצאה של השנים האחרונות, והיא הייתה קיימת אלפי שנים מאז ימי אריסטו, הרבה לפני כתיבת מגילת העצמאות.
אף אחד לא דיבר על לוגיקה. דיברתי על צירוף המילים "מדינה יהודית ודמוקרטית". תאמין או לא, זה דבר חדש.

אתה אמנם מאוד משתדל להוציא אותי מפגר בצורה שנראת לך הגיונית, מתמטית, אבל אני נאלץ לאכזב. לא מדברים פה על לוגיקה.

אני שמח שבשם הפשרנות שלך אתה גם מיישר קו עם המלחמה של גורמים מסויימים בעם נגד בית המשפט העליון, ונגד משטר האיזונים והבלמים
פשרנות? אתה מתכוון שמרנות... זאת אומרת להמשיך עם הקו שהיה נהוג עד לפני מספר שנים. מעניין מה שאתה אומר.

כך או כך אין שום קשר לשמרנות שלי, מה שכתבתי הוא ש-"מדינה יהודית ודמוקרטית" זו המצאה שהונחלה בפסיקות בג"צ, והיום גם נשמעת מפי פוליטיקאים, בעיקר מטעמי בורות. כמו שאתה בוודאי מבין מכל שאר הדברים שאנחנו דנים עליהם, גם הפעם זה לא במקרה. לא הכניסו את זה סתם. אמרתי אתה ושכמותך, כי אלה אנשים שמיצגים כמעט תמיד אנשים שחושבים כמוך.

בישראל אין איזונים ובלמים, יש רק בלמים. זה נושא סבוך שלא קשור לנושא הזה. אשמח לדון עימך עליו במקום אחר. בכל מקרה אני רק אגיד שטענותי אל מערכת בתי המשפט נובעות אך ורק מתוך בוז לאקטיביזם השיפוטי הקיצוני שדבק בה. כלומר אותם גורמים בעם שהם נגד ביהמ"ש העליון (כדבריך), מוחים על כך שבית המשפט נוקט בדרכים לא דמוקרטיות בעליל. אני יודע שאתה בהלם, אבל לי מפריע כשלא נוהגים באופן דמוקרטי במוסד שהוא רשות שלטונית.

האם מדינה יהודית היא היא מדינה שפועלת על פי ההלכה היהודית, או שהיא מדינתם של היהודים?
מדינתם של היהודים. קראת בכלל את מה שכתבתי?

לגבי להראות לך איפה טעית, אכן קשה כי אתה נצמד למנטרות עמומות וכל מיני הנחות יסוד שהן ברורות עבורך אבל אתה לא טורח בכלל להגדיר אותן.
כן, שמענו. בוא תראה לי.

כשאתה אומר (או לפחות משתמע מדבריך) שזו מדינה יהודית שצריכה לפעול על פי חוקי היהדות, אני שואל לפי איזה זרם ביהדות
איך משתמע מדברי?? הרי אני כתבתי מפורשות בדיוק ההיפך, שמדינה יהודית לא צריכה לפעול על פי חוקי היהדות. היא כן צריכה לברור חוקים מתוך חוקי היהדות, באופן שיאפשר לכל הזרמים שביהדות, שנמצאים באותה מדינה, לחיות יחד בהסכמה. זה מסובך בדיוק כמו שזה נשמע. לכן זה לוקח כל כך הרבה זמן.

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותיי, יש לנו עסק עם אדם משכיל , קורא מגילות ומנחש בקפה.

כן אבל להראות לי איפה טעיתי, אתה לא מסוגל. אסף תבדוק אם יש מקום נוסף על המעבורת.אני פוער בורות ואתה קופץ לתוכם עם הראש קדימה. מה חשבת, שאני לא מכיר את הכרזת העצמאות על בוריה? שלא קראתי אותה 4 מיליון פעמים? יש כל כך הרבה טיעונים שאתה יכול לגבש, ובחרת דווקא ללכת על מה שאתה יודע שאני מכיר?[/right]

כמו בכל מסמך בעל אופי חוקתי, גם במסמך הזה יש סתירות. זה ברור שהמשפט שצטטת נוגד באופן מוחלט את העובדה שהמדינה היא יהודית. אתה חושב שמי שכתב את זה לא שם לב? לא ידע? אתה חושב שלחינם חילקו את ההצהרה ל-4 חלקים, שסתם החליטו שיש חלקים שמופיעים לפני ויש חלקים שאחרי?

ואתה בוודאי ישבת באותו שולחן עם מחברי המגילה והשתתפת בדיונים , כך שאתה יודע בדיוק מדוע נכתבה כל מילה שם.ההצהרה האמורה נכבה כדי לרצות את כולם, כמו בפשרות שאתה מציע - ופשרות אלה רחוקות בדרך כלל מהרצוי עבור כל אחד, אבל כולם יכולים איכשהו לחיות איתן. הרבה נחת לא תהיה לאף אחד.

אגב, חוקי היסוד של מדינת ישראל , המהווים מסמך מעט יותר מעשי מהצהרה בת עמוד אחד - לא בדיוק מעניינים אותך. מה?

אני מניח שאתה גם מצביע למפלגה על פי הצהרות אנשיה ותשדירי הבחירות , ולא על פי המצע שלה. נו שוין.

על פי חוק יסוד: חופש העיסוק מותר לך לעסוק במה שבא לך. אבל חוק העונשין אומר שאסור לך לעסוק בסחר נשים לצרכי זנות. אתה מסיק מזה שהחוק אומר שאסור לך לעבוד. אני מסיק מזה שמותר לי לעסוק בכל מקצוע, ולו בלבד שלא אסחור בנשים. לעזרה בלוגיקה משפטית ואחרת, פנה אל nitch.

אל תקיש מהלוגיקה העקומה שלך אליי. חוקי העונשין נועדו למנוע ניצול לרעה של חוקי היסוד (בין היתר) ולפגיעה באדם אחר בשם החופש (עיסוק,ביטוי או השד יודע). תיכף תכתוב בשמי שאני לא צריך לעצור באור אדום , כי זה פוגע בחופש התנועה שלי...

icon_confused.gif

בלבולי שכל? איפה אמרת משהו שנוגד את מה שאני אמרתי? כל מה שכתבת על בן גוריון הוא נכון, וכמו רוב ההודעה שלך נועד להראות שאתה בקיא בהרבה דברים, כמו שרשם דניאל. ולמרות זאת, לא סיפקת הסבר חלופי להסבר שלי, איך יתכן שהמצב נמשך מאז עד היום, דרך 17 כנסות, מלחמות, אי אלו תלאות שהמדינה עברה, ואפילו אהוד אולמרט אחד. אני מקווה שברור לך שזה לא בזכות היצוג המנדטורי האדיר שלהם, כי מה לעשות שלחרדים אין רוב, או משהו שקרוב להיות רוב בכנסת (רמז: הבור הבא הוא הטענה שהם עושים זאת בזכות עסקנות פוליטית ושחיתות). או שאולי זה הכל בגלל בן גוריון?

לא חושב שאני צריך להתבייש בבקיאותי. לא רואה שום יתרון בבורו?ת. איך ייתכן שהמצב נמשך עד היום?

בוא וניתן ציטוט קטן מהמאמר אליו הפניתי קודם לכן:

חקיקת החוק

עם הקמת המדינה הגיע ראש הממשלה הראשון,

דוד בן גוריון, להסדר שעוגן בתקנה זמנית למתן דחיית שירות בצה"ל למספר קטן של תלמידי ישיבה. על פי ההסכם, תלמידי ישיבות גבוהות יהיו פטורים משירות צבאי, בתנאי שיקדישו את כל עיתותיהם ללימוד תורה ולא לכל עיסוק אחר אפילו לא חינוכי או התנדבותי. מעמד זה כונה בשם "תורתו אומנותו". ההסדר היה תוצאה של תביעת החזון אי"ש להסדר פטור מסוים. בשנת 1948 נכללו בהסדר כ-400 בחורי ישיבה ביחס ל-600,000 תושבים, כלומר 0.06% מהתושבים. בשנת 1968 הוגבל המספר, בהוראת שר הביטחון משה דיין, ל-800 בחורי ישיבה.

מטרת דחיית השירות הייתה, ליצור סטטוס-קוו (כחלק מהסטטוס-קוו הכולל עם הדתיים) מסוים עם "היישוב הישן" שהיה קיים בארץ ולמנוע עימותים מבית. ברקע הייתה גם השאיפה, לאפשר לתלמידי הישיבות החרדים, שהיו אז מעטים יחסית, להמשיך ולשאת את לפיד הישיבות הגדולות באירופה, שחרבו בשואה.

בשנת 1977, כאשר עלה הליכוד לשלטון והקים קואליציה שבה השתתפה לראשונה גם סיעה חרדית (אגו"י), הוסרה המכסה למצטרפים להסדר "תורתו אומנותו", בהתאם להסכם הקואלציוני. אומנם גם קודם לכן לא נעשה שימוש מעשי במכסה כדי לחייב חרדים להתגייס. עם הגידול במספר החרדים גדל מספר הלומדים במסגרת ההסדר ל 41,450 בשנת 2005 ביחס לאוכלוסייה של כ-7 מיליון, 0.6% מהתושבים.

אחוז החרדים הכלולים בהסדר עלה משמעותית במהלך השנים- בשנת 1974 רק 2.4% משנתון הגיוס היו תחת ההסדר, מספר זה הגיע ל- 9.2% בשנת 1999. נכון לאמצע 2005 כלולים בהסדר 41,450. משרד האוצר הציג נתונים המצביעים על עלייה בלתי סבירה במספר האברכים הכלולים בהסדר על-פיהם מספר התלמידים גדל בהיקף של 237% בין השנים 1985 – 1998, מספר האברכים גדל באותו פרק זמן בשיעור של 354%.

אופס, נפלתי לבור שכרית (אם אתה כ"כ בקי בתנ"ך , בטח אתה מכיר את הפסוק "בור כרה ויחפרהו, ויפול בשחת יפעל", לעיתים הבו?רו?ת שהכנת פועלים נגדך).

אתה מוזמן לסתור את הכתוב בציטוט. מה שהחל כ:"בואו ניתן ליישוב הישן קצת הרגשה טובה, מה יכול להיות רע ב- א- ביסעלע יידישקייט?" , הפך למפלצת. שים לב - כל עוד לא היו הדתיים לשון המאזניים (ומאז 77, למרות נצחונו הגדול של הליכוד, הוא נזקק לקולות הדתיים, וכמוהו גם מפלגת העבודה בפעמים שניצחה, כולל ממשלתו של רבין ז"ל). שים לב שמספר האברכים היה מוגבל בצו בשלב מסויים, והגדר נפרצה רק כאשר הדתיים החלו להוות לשון מאזניים).

גם כאן לא סתרת את דברי, בטענתי שלמדינה עדיין יש אינטרס שכזה. אמרת דברים אחרים נכונים מאוד, שהאינטרס הזה מוביל לעוני. כמו גם תקציב הביטחון. וגם תקציב החינוך. וגם אהוד אולמרט. למיטב הבנתי, לדעתך למדינה לא צריך להיות אינטרס שכזה, ואני מקבל את מה שאתה אומר. אבל נכון להיום, בהחלט יש לה, אם נרצה או לא.

למדינה (למען האמת, לממשלה. כי המדינה - לצערנו - נגררת אחרי ממשלותיה. כמו עדר הצועד אחר המשכוכית. אם אירע מזל העדר והמשכוכית טובה, מה טוב. אבל אם היא תוביל את העדר אל התהום,הוא יקפוץ אחריה. אה, סליחה, בדרך הוא יקטר באינטרנט על כמה רע לו ואיזו הנהגה מחורבנת יש לעדר) יש אינטרס בעניין זה שזהה לאינטרס של בחורה שהפשיטו אותה בכח ומכוונים אליה אקדח לרקה , לפתוח את הרגליים ולקבל זרג. רצון חופשי אין כאן, אבל חוסר ברירה יש ויש (ושוב, הכוונה לממשלה ולאלה שמעניין אותם רק השלטון ולא משנה המחיר. כל עוד האזרחים שותקים - למה לא?).

אם אסור לך לעבוד על פי החוק, איך תשלם מס הכנסה? אתה לא רואה את הבעיה הטכנית פה?

ניסיתי לראותה, אבל בעייה טכנית אחרת מפריעה לי. אני רואה יותר מדי חיילים בשירות סדיר שנבצר גם מהם לעבוד, והם מקבלים קיצבה שמציבה אותם מתחת לסף העוני, למרות שהם משרתים את המדינה (ומגנים,באותה הזדמנות,על אלה שנהרגים באוהלה של תורה. אתה מתאר לך את הקהילה החרדית מחזיקה שבוע ברובע היהודי ללא כוחות משטרה/מג"ב/צבא ? אני דווקא מצליח לתאר לעצמי מצב הפוך). רוצים ללמוד? בבקשה. תראה לי איזו אוניברסיטה או מכללה מחלקת לי קיצבה ולימודים חינם - ואסתפק בלחם צר ומים לחץ.

מסכים וחוזר - יש אחרים פה בפורום שהיו שמחים להשליך את הדוסים לים, שבזים לכל דבר שמריח מדת וכו'. לעומתך אני מבין שלא מדובר בחלק גדול מהקהילה החרדית, מכיוון שהחרדים לא באו לחיות בישראל "כי פה נותנים קיצבאות". הם באו לחיות בישראל כי הם חושבים שכאן מקומם, בדיוק כמו כל השאר. אסור לשכוח את זה.

כנראה שאתה מכיר חברי פורום אחרים מאלה שאני מכיר. כי לא ראיתי כאלה שבזים לדת.

אני מכבד מאוד רבנים ומנהיגים שייצגו בעבר את הממסד הדתי. שמעתי על הרב קו?ק? הרב עוזיאל ? על אדם כמו יוסף בורג ?

אבל היום ? כשרב יושב ומוציא פסקי הלכה אם מותר לחטט באף בשבת? כשהכל למראית עין וגובל בעבודת אלילים ? לא חייב עגל זהב. מספיקה תמונה של רב קדוש זצוקל"ל, או כמה אבנים קדושות בטיז-אל-נבי. מה קידוש השם בהטחת חיתול מלא צואה בשוטר שעושה את תפקידו, או שריפת פחי אשפה, או דקירת הומואים המשתתפים במצעד? האם בגן העדן יחכו לו שבעים בתולות ?

אני מבקש מכל מי שקורא את זה לקרוא שוב מה שמר כתב עכשיו. מה הוא אומר בעצם? שלי אין תעודת זהות? שאני לא אמיתי? שאני מסרב להראות את התעודת זהות שלי? שכינויים באינטרנט זה "להתחבא"? שזה לא טוב? שכדי שיקשיבו לדברים שלך בפורום, צריך להזדהות בשם אמיתי? או שאולי בעצם הוא רומז שאני פוליטיקאי מיסתורי ומושחת, שכותב מתוך כל מיני אינטרסים חשוכים ומנסה להוביל מהפכה ואנרכיה. מדינה יהודית.. בוהוו... Operation Mindcrime, למי שמכיר.

אוווווו, ה-BS ממשיך. תראה לי איפה ביקשתי ממך להזדהות (למרות שלא ברור לי מדוע אתה מתקשה לעשות כן, אני מניח שאינך פושע נמלט - אבל שיהיה, רצונך כבודך). אמרתי שאם בחרת כינוי מסוג X, וכל כתיבתך מעידה על כך שאינך אפילו דומה לזה - אתה מזמין לעצמך בדיחות על חשבונך. לא טוב לך ? תחליף כינוי.

אגב , אני עדיין מחכה להבין את הצחוק הגדול על שמי (שאגב, תאמין או לא, לקוח מהתנ"ך. תאמין או לא, אבל גם אנשים חילוניים מסוגלים להכיר ולהבין את התנ"ך. אולי לא באותה קריאה עיוורת של החרדים , אבל מסוגלים) - כל אחד וההנאות הקטנות שלו בחיים.

לא מיצג את הציונות. מה שכתבתי הוא נגזר מהציונית. כל מי שציוני, כלומר חושב שמקומו במדינה הזו יחד עם שאר עם ישראל, יודע שכדי לחיות יחד צריך להתפשר מול עצמך, וגם מול אחרים. שוב, בענייני לוגיקה...

ולפיכך אני מצפה מהחרדי להתפשר גם הוא. לא יודע אם אתה נשוי או לא -אבל בני זוג שחיים באותו בית, חייבים ללמוד להתפשר, ואם יש עוד נפשות במשפחה- הפשרות גדולות יותר.

בגלל זה אני מוכן להתפשר עם החרדים, עם הפלסטינים, עם הכושים העבריים ועם תושבי מדינת אכזיב.

אבל כמו עם הפלסטינים. נכונות לפשרה אינה סימן לכניעה מתמדת. תראה לי פשרה אחת שהקהילה החרדית עושה למען הרוב החילוני. והיאבון רק הולך וגדל...

על דבריך מתוך מדינת היהודים והפרשנות עליהם אני נמנע מלהגיב, בגלל מה שדניאל סיכם יפה למה הם שווים, ובגלל שאין פה על מה להגיב.. זה לא סותר כלום. כהני דתנו לא מושלים בנו. זה לא אפשרי במציאות שבה אנחנו חיים, וגם ככה אף אחד מהם לא מעוניין בזה. מי מהם שכן... אמרתי. אחוז חסימה תודה רבה.

אם אתה חושב שהרצל טעה, נסה לקרוא שוב. כל הרעות החולות אותן ניבא הרצל - מתקיימות כיוון שלא נמנענו מהן.

לו היו הרבנים יושבים בבתי המדרש/כנסת - לא היית מקבל חבורת עבריינים כמו חברי כנסת מסויימים מטעם ש"ס (לא שכולם עבריינים,אבל האחוזים מרשימים בהחלט). לו הגנרלים היו נשארים באוהלי הצבא -לא היית מקבל את שאול מופז כשר התחבורה.

לו הרצל היה יודע מה יווצר מחזונו (ולא רק בעניין הדתיים. באופן כללי) - אני מבטיח לך שהיה משליך את הקסת והנוצה בהם השתמש.

כנ"ל. דיבורים שלא קשורים לאף נושא, אלא אם כן לדעתך משהו פסול באידיש או בכל שאר הדברים שכתבת, ולצורך כך כתבת אותם. אם לא הבנת, הערתי בנוגע לרוממה היתה צינית, אני לא צריך שתלמד אותי על חרדים אשכנזים.

אופס, עוד בור פתוח. לדעתי שום דבר לא פסול ביידיש, תאמין או לא, לפחות שניים מארבעת הסבים/ות שלי דיברו אידיש שוטפת, ועוד שניים עילגת. לצערנו, נבצר מבינתך להבין שאני מצביע על התרבות הגלותית של פעם שהשתלטה על כל חלקה במגזר הזה. התרבות של "נתחכם לגוי, עד שהפריץ ימות,או שהכלב ימות" - רק שבמקרה הזה הגוי הוא רוב עם ישראל החילוני, ואז יוצא שאנחנו הם אלה שנדפקים מהשטיקלעך שלהם. אתה לא צריך קורס מזורז בענייני חרדים? בוא ספר לנו על לילותיך על דרגש התלמידים בישיבה בק"ק דבני ברק או בחסידות בעיר הקודש ירושלים. אני לא מכיר אותם על בוריים,ואיני מסוגל להבדיל בין חובשי ביריות עד הברכיים לבין לובשי קפוטה עם פסים לבנים עדינים ומי שייך לאיזו חצר, אבל מעט ידע יש לי, והא מספיק לי כדי להבין את הלך הרוח העיקרי. ומה איתך ?

בהמשך ישיר למה שנכתב קודם - אתה עכשיו מנסה לפסול את הדברים שלי כי לדעתך, שהיא כמובן לא קשורה למציאות, אני נציג היהודים? למרות שאמרתי שאני לא?

ואז אתה טוען שזה לא הגיוני שאני נציג היהודים (???), כי אני מנגב עם התנ"ך את התחת?

תראה לי איפה כתבתי שאתה או שכמותך מהווים נציגות ליהדות? אתה מגוחך. ניסית להראות עד כמה נבער אתה שאתה מסוגל לנגב את התחת עם ספרים, בוודאי עם ספרים שקדושים לאחרים. כמו בכל משט שלך -אתה מסלף דברים, כמו בפסקה הבאה:

מענין. אם מישהו היה משווה אותך לנאצי, היית חוסם אותו מיד .

אני השוויתי את ניגוב התחת בספר התנ"ך לשריפתו בידי הנאצים - אם ההגיון המעוות שלך הופך אותך לנאצי בגלל זה - זו בעייה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריבון עולם

אתם כולכם עקרות בית משועממות, כמה אפשר לטחון את הנושא הזה?, כמה מלל מפגר, אין לכם חיים?

צאו לבלות, עשו אהבה בלו, הנושא מוצה ונטחן, מה קורה למנהלים?

רבק

נעלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודים,

בואו נקח כמה נשימות עמוקות, נרגע, ובשם הלקרדה הקדושה נלחץ ידיים ונפסיק את הטחת המהלומות שמתחוללת פה.

נ.ב.: אירית, הוצאת לי את המילים מהפה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה מדובר במצעד של לסביות בלבד - האם אותה זעקה הייתה קמה? מסופקני.
אני בטוח שבמקרה כזה תהיה מסופק

*עריכה*

הפגנות החרדים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3323042,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת אגב.

אם היה מדובר במצעד של לסביות בלבד - האם אותה זעקה הייתה קמה? מסופקני.

תגיד, אם הייתי מארגן מצעד של מין אנאלי.

ככה, כי בא לי אנאלי.

לוקח 5000 איש - אני משוכנע שאני אמצא - שחובבים את הג'אנר ועושה מצעד מהתחת, תרתי משמע.

מתלבש בפרובוקטיביות, משכיר משאיות עם אנשים שרוקדים עליהם וצועקים בקולי קולות שהם מזדיינים בתחת.

זה היה מעורר זעקה דומה ? אני משוכנע שכן.

גיבעעעעעעעעעעעעעעעעעלט.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...