Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על קיום מצעד הגאווה בבירה?!

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 6401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רבותי, יש לנו עסק עם אדם משכיל, לוקה בנפשו, שאינו מסוגל לשלוט בעצמו ולהצמד לנושא שמולו. ידוע גם שאם כותבים דברים כאלה בתחילת הודעה, הם בהכרח נכונים.

רבותיי, יש לנו עסק עם אדם משכיל , קורא מגילות ומנחש בקפה.

ואתה בוודאי ישבת באותו שולחן עם מחברי המגילה והשתתפת בדיונים , כך שאתה יודע בדיוק מדוע נכתבה כל מילה שם. אני יודע לקרוא, זה מן קטע כזה של נבערים. אנחנו קוראים טקסט ומבינים מה רשום בו.

אגב, חוקי היסוד של מדינת ישראל , המהווים מסמך מעט יותר מעשי מהצהרה בת עמוד אחד - לא בדיוק מעניינים אותך. מה? מה הקשר? וגם, מי אמר שלא?

אני מניח שאתה גם מצביע למפלגה על פי הצהרות אנשיה ותשדירי הבחירות , ולא על פי המצע שלה. נו שוין. בנוהל, מה הקשר..

אל תקיש מהלוגיקה העקומה שלך אליי. לוגיקה עקומה.. אתה בוודאי מתכוון למשפט חוקתי? רק בודק ומוודא.

חוקי העונשין נועדו למנוע ניצול לרעה של חוקי היסוד (בין היתר) ולפגיעה באדם אחר בשם החופש (עיסוק,ביטוי או השד יודע). תיכף תכתוב בשמי שאני לא צריך לעצור באור אדום , כי זה פוגע בחופש התנועה שלי...

icon_confused.gifלהיפך, זה מה שאתה תרשום. אתה בכלל לא קורא את מה שאני כותב נכון?

אתה הוא זה שמתקשה להבין שיש היררכיה במשפט, שמקיש מלמטה למעלה. באשר למגילת העצמאות שעליה דיברנו, סעיף שיוון הזכויות הוא נחות להגדרת המדינה כיהודית. גם מי שאיננו משפטן יכול להבין את זה, כי אילו המצב היה הפוך, לא היו רושמים שהמדינה יהודית, לא היה רשום "תהא פתוחה לעליה יהודית וקיבוץ גלויות" בראש סעיפי העקרונות.

לא חושב שאני צריך להתבייש בבקיאותי. לא רואה שום יתרון בבורו?ת. נאמר לך שאתה כותב דברים שאינם קשורים על מנת להפגין את בקיאותך, לא נאמר לך שעליך להתבייש בה. נסה לשמור על ערנות.

איך ייתכן שהמצב נמשך עד היום?

בוא וניתן ציטוט קטן מהמאמר אליו הפניתי קודם לכן:

מחקתי ע"מ לקצר

אופס, נפלתי לבור שכרית (אם אתה כ"כ בקי בתנ"ך , בטח אתה מכיר את הפסוק "בור כרה ויחפרהו, ויפול בשחת יפעל", לעיתים הבו?רו?ת שהכנת פועלים נגדך).

אתה מוזמן לסתור את הכתוב בציטוט. מה שהחל כ:"בואו ניתן ליישוב הישן קצת הרגשה טובה, מה יכול להיות רע ב- א- ביסעלע יידישקייט?" , הפך למפלצת. שים לב - כל עוד לא היו הדתיים לשון המאזניים (ומאז 77, למרות נצחונו הגדול של הליכוד, הוא נזקק לקולות הדתיים, וכמוהו גם מפלגת העבודה בפעמים שניצחה, כולל ממשלתו של רבין ז"ל). שים לב שמספר האברכים היה מוגבל בצו בשלב מסויים, והגדר נפרצה רק כאשר הדתיים החלו להוות לשון מאזניים). תסביר לי באמת לאן נפלתי.. לא, באמת, אני מתכוון מעבר לקישוטים הרטוריים האומללים האלה, יש פה איזשהו משהו ענייני שנוגד את מה שאני כתבתי? אני חפרתי בור וכיניתי אותו "עסקנות ושחיתות", אתה אכן נפלת לתוכו, כפי שאציג מיד. אבל למה אני נפלתי? אתה מבין למה אני קורא לזה בור, כן?

אפשר לצחוק על המושגים שבהם אתה משתמש ("הפך למפלצת") או לבכות על השנאה שאתה מפגין כלפי המגזר החרדי כולו בזכות 41 אלף אברכים, שכנראה אחראים לכל צרות המדינה (כן, כולו, הרי כשדיברת על תשלום המיסים, על השירות הצבאי, על הכפיה הדתית ,הלבוש, וההשכלה, לא הגבלת עצמך לאותם 0.6% האחוזים מהאוכלוסיה, וגם לא התכוונת להגביל). במקום זה אספר לך על דמוקרטיה. בדמוקרטיה נהוג שחברי פרלמנט ילחמו עבור מה שנראה להם חשוב. זאת השיטה, אתה מבין. זה הקטע. אם יש מפלגה שכל מטרתה היא ספורט מוטורי, והיא מוכנה להתפשר בכל נושא אחר, היא רשאית לנקוט בכל שיטה על מנת לקבל את מבוקשה, בין השאר "סחטנות פוליטית". אם לדעת הבוחרים המפלגה עשתה מעשה פסול, היא לא תיבחר שוב. וזה נקרא פוליטיקה. זה מה שקורה בכל דמוקרטיה.

הציניות נועדה להבהיר לאדוני, שהמצב נמשך עד היום מכיוון שאנחנו בחרנו בהמשכתו בקלפי. לא בן גוריון ולא מן אללה. שב בבור.

למדינה (למען האמת, לממשלה. כי המדינה - לצערנו - נגררת אחרי ממשלותיה. כמו עדר הצועד אחר המשכוכית. אם אירע מזל העדר והמשכוכית טובה, מה טוב. אבל אם היא תוביל את העדר אל התהום,הוא יקפוץ אחריה. אה, סליחה, בדרך הוא יקטר באינטרנט על כמה רע לו ואיזו הנהגה מחורבנת יש לעדר) יש אינטרס בעניין זה שזהה לאינטרס של בחורה שהפשיטו אותה בכח ומכוונים אליה אקדח לרקה , לפתוח את הרגליים ולקבל זרג. רצון חופשי אין כאן, אבל חוסר ברירה יש ויש (ושוב, הכוונה לממשלה ולאלה שמעניין אותם רק השלטון ולא משנה המחיר. כל עוד האזרחים שותקים - למה לא?).זאת אומרת, אתה מפרש 58 שנים של בחירות, של תחלופה שלטונית, של אחוז בחירה גבוה מהרבה מדינות מערביות אחרות, בתור שתיקה? חוסר ברירה?

אם אסור לך לעבוד על פי החוק, איך תשלם מס הכנסה? אתה לא רואה את הבעיה הטכנית פה?

ניסיתי לראותה, אבל בעייה טכנית אחרת מפריעה לי. אני רואה יותר מדי חיילים בשירות סדיר שנבצר גם מהם לעבוד, והם מקבלים קיצבה שמציבה אותם מתחת לסף העוני, למרות שהם משרתים את המדינה (ומגנים,באותה הזדמנות,על אלה שנהרגים באוהלה של תורה. אתה מתאר לך את הקהילה החרדית מחזיקה שבוע ברובע היהודי ללא כוחות משטרה/מג"ב/צבא ? אני דווקא מצליח לתאר לעצמי מצב הפוך). רוצים ללמוד? בבקשה. תראה לי איזו אוניברסיטה או מכללה מחלקת לי קיצבה ולימודים חינם - ואסתפק בלחם צר ומים לחץ. כרגיל אין קשר.. "בעיה טכנית אחרת שלא קשורה בשום אופן לנאמר מפריעה לי". כתבתי קודם שרבים מהאברכים נאלצים לעבוד בניגוד לחוק. קל וחומר שאלו שכן עובדים, לא מצהירים על כך מול רשויות המס. לא כתבת שום דבר שסותר את זה.. אבל כתבת הרבה מאוד. כל הכבוד לך.

מסכים וחוזר - יש אחרים פה בפורום שהיו שמחים להשליך את הדוסים לים, שבזים לכל דבר שמריח מדת וכו'. לעומתך אני מבין שלא מדובר בחלק גדול מהקהילה החרדית, מכיוון שהחרדים לא באו לחיות בישראל "כי פה נותנים קיצבאות". הם באו לחיות בישראל כי הם חושבים שכאן מקומם, בדיוק כמו כל השאר. אסור לשכוח את זה.

כנראה שאתה מכיר חברי פורום אחרים מאלה שאני מכיר. כי לא ראיתי כאלה שבזים לדת.

אני מכבד מאוד רבנים ומנהיגים שייצגו בעבר את הממסד הדתי. שמעתי על הרב קו?ק? הרב עוזיאל ? על אדם כמו יוסף בורג ?

אבל היום ? כשרב יושב ומוציא פסקי הלכה אם מותר לחטט באף בשבת? כשהכל למראית עין וגובל בעבודת אלילים ? לא חייב עגל זהב. מספיקה תמונה של רב קדוש זצוקל"ל, או כמה אבנים קדושות בטיז-אל-נבי. מה קידוש השם בהטחת חיתול מלא צואה בשוטר שעושה את תפקידו, או שריפת פחי אשפה, או דקירת הומואים המשתתפים במצעד? האם בגן העדן יחכו לו שבעים בתולות ? קשה לי לברור מתוך כל זה נקודות, או דעות, או כל דבר שרלוונטי, נגיד, לנושא. אני עוד לא יודע מה מחכה לי הא?

אני מבקש מכל מי שקורא את זה לקרוא שוב מה שמר כתב עכשיו. מה הוא אומר בעצם? שלי אין תעודת זהות? שאני לא אמיתי? שאני מסרב להראות את התעודת זהות שלי? שכינויים באינטרנט זה "להתחבא"? שזה לא טוב? שכדי שיקשיבו לדברים שלך בפורום, צריך להזדהות בשם אמיתי? או שאולי בעצם הוא רומז שאני פוליטיקאי מיסתורי ומושחת, שכותב מתוך כל מיני אינטרסים חשוכים ומנסה להוביל מהפכה ואנרכיה. מדינה יהודית.. בוהוו... Operation Mindcrime, למי שמכיר.

אוווווו, ה-BS ממשיך. תראה לי איפה ביקשתי ממך להזדהות בטח, מיד אחרי שאתה תראה לי איפה אמרתי שביקשת ממני להזדהות. אתה אמרת שאתה לא מתחבא מאחורי כינוי (כלומר אני כן), שאתה מזדהה בשמך האמיתי (כלומר אני לא), ושאתה מזמין אותי לבוא לראות את תעודת הזהות שלך (פה אני כנראה מפספס משהו, בטח קשור ללוגיקה). עוד על כל הנושא המרתק על זה, בהודעה הקודמת.

(למרות שלא ברור לי מדוע אתה מתקשה לעשות כן, אני מניח שאינך פושע נמלט - אבל שיהיה, רצונך כבודך). אמרתי שאם בחרת כינוי מסוג X, וכל כתיבתך מעידה על כך שאינך אפילו דומה לזה - אתה מזמין לעצמך בדיחות על חשבונך. לא טוב לך ? תחליף כינוי. וכיצד כתיבתי מעידה? אתה בקושי מסוגל לקרוא ולהבין מסמך בעברית (שלא לדבר על מה שאני כותב חס וחלילה), אבל אתה מחליט שכתיבתי נוגדת את הכינוי שבחרתי?

אגב , אני עדיין מחכה להבין את הצחוק הגדול על שמי אסתפק ואגיד שכנראה שלילדי קרית יובל בשנות ילדותך לא היה משעמם.

לא מיצג את הציונות. מה שכתבתי הוא נגזר מהציונית. כל מי שציוני, כלומר חושב שמקומו במדינה הזו יחד עם שאר עם ישראל, יודע שכדי לחיות יחד צריך להתפשר מול עצמך, וגם מול אחרים. שוב, בענייני לוגיקה...

ולפיכך אני מצפה מהחרדי להתפשר גם הוא. לא יודע אם אתה נשוי או לא -אבל בני זוג שחיים באותו בית, חייבים ללמוד להתפשר, ואם יש עוד נפשות במשפחה- הפשרות גדולות יותר.

בגלל זה אני מוכן להתפשר עם החרדים, עם הפלסטינים, עם הכושים העבריים ועם תושבי מדינת אכזיב.

אבל כמו עם הפלסטינים. נכונות לפשרה אינה סימן לכניעה מתמדת. תראה לי פשרה אחת שהקהילה החרדית עושה למען הרוב החילוני. והיאבון רק הולך וגדל... בכל מקום שבו גרים גם דתיים (חרדים או לא) וגם חילונים יש פשרות. לדוגמא, יש רחובות שנשארים פתוחים בשבת, בשכונות של חרדים, מכיוון שחסימתם תמנע גישה אל הרחוב החילוני. עכשיו תרשום שהם זורקים אבנים וכו', מה שמחזיר אותנו להודעה קודמת שלי שדנה בדיוק בזה.

כתבת שהתיאבון רק הולך וגדל. כנראה שפספסתי את הגזירות הדתיות שעברו בכנסת לאחרונה, כמו גם את הכפיה הדתית ההולכת ומתגברת.

על דבריך מתוך מדינת היהודים והפרשנות עליהם אני נמנע מלהגיב, בגלל מה שדניאל סיכם יפה למה הם שווים, ובגלל שאין פה על מה להגיב.. זה לא סותר כלום. כהני דתנו לא מושלים בנו. זה לא אפשרי במציאות שבה אנחנו חיים, וגם ככה אף אחד מהם לא מעוניין בזה. מי מהם שכן... אמרתי. אחוז חסימה תודה רבה.

אם אתה חושב שהרצל טעה, נסה לקרוא שוב. כל הרעות החולות אותן ניבא הרצל - מתקיימות כיוון שלא נמנענו מהן. לא חושב שהוא טעה בפסקה הראשונה (הרלוונטית כלומר), וגם כתבתי שדבריו לא סותרים את המתרחש בפועל.

לו היו הרבנים יושבים בבתי המדרש/כנסת - לא היית מקבל חבורת עבריינים כמו חברי כנסת מסויימים מטעם ש"ס (לא שכולם עבריינים,אבל האחוזים מרשימים בהחלט). דמגוגיה. שלא לומר זיוני שכל.

לו הגנרלים היו נשארים באוהלי הצבא -לא היית מקבל את שאול מופז כשר התחבורה. כן, בגלל זה הוא שר תחבורה. כי הוא גנרל.

אגיד שוב. כהני דתנו לא מושלים בנו. או שעכשיו הטיעון שלך הוא שהצבא שולט במדינה?

כנ"ל. דיבורים שלא קשורים לאף נושא, אלא אם כן לדעתך משהו פסול באידיש או בכל שאר הדברים שכתבת, ולצורך כך כתבת אותם. אם לא הבנת, הערתי בנוגע לרוממה היתה צינית, אני לא צריך שתלמד אותי על חרדים אשכנזים.

אופס, עוד בור פתוח. מי שקורא, שים לב להסברים על הבור הפתוח ועל כמה שהם רלוונטיים! שומו שמיים איך זה קשור.

ואז אתה טוען שזה לא הגיוני שאני נציג היהודים (???), כי אני מנגב עם התנ"ך את התחת?

תראה לי איפה כתבתי שאתה או שכמותך מהווים נציגות ליהדות? זה לא מה שאמרתי.. (בנוהל..) אמרתי שאתה טוען שאני מתימר ליצג את היהודים, הודעה מספר 96:

של העם היהודי שאתה מתיימר לייצגו
אח"כ הסברתי את הליך הסקת המסקנות המבריק שלך, שמונע ממני לנגב את התחת עם התנ"ך, בניגוד מוחלט לכל דבר שכתבת עד עתה.

אתה מגוחך. ניסית להראות עד כמה נבער אתה שאתה מסוגל לנגב את התחת עם ספרים, בוודאי עם ספרים שקדושים לאחרים. כמו בכל משט שלך -אתה מסלף דברים, כמו בפסקה הבאה:

מענין. אם מישהו היה משווה אותך לנאצי, היית חוסם אותו מיד .

אני השוויתי את ניגוב התחת בספר התנ"ך לשריפתו בידי הנאצים - אם ההגיון המעוות שלך הופך אותך לנאצי בגלל זה - זו בעייה שלך. כמובן שאין ביכולתך להצביע על נקודה אחת שבה סילפתי, בעוד שכל ההודעה שאני כרגע כותב מלאה בנקודות אודות סילוף דברים שלי על ידך.

הסיבה היחידה שהעלת בכלל את נושא הנאצים, היא על מנת ליצור פרובוקציה ולפגוע, ונובעת מבורות ודמגוגיה עלובים. שזה הכל בסדר כי אכלתי עשרות כמוך ואוכל עוד רבים אחרים. תקרא:

אין שום בסיס להשוואה מכיוון ששריפת הספרים ע"י הנאצים היתה גם שיטתית, גם נערכה בציבור, גם ברכושם של אחרים, גם לטובת מטרה פוליטית, גם מתוך מחשבה גזענית, גם באופן חוזר ונשנה, וגם וגם וגם.

אני את ניגובי התחת שלי עושה ברשות הפרט, באופן שלא תואם שום דבר ממה שכתבתי שהנאצים עשו.

את כל זה אתה יודע, אבל למרות זאת.. ממש ממש גירד לך בקצות האצבעות.. ורצית לכתוב משהו על כמה שאני דומה לנאצים, כי אתה חושב שזה מה שיפריע לי, וגם כי אתה יכול.

אתה דמגוג עלוב, מהסוג שלועסים ויורקים, לא משהו שלא ראיתי קודם.

אלעד, גם כדי ללחוץ ידיים צריך להתפשר. אתה יכול ללמוד מקריאת הדברים שלי את עמדתי בנושא פשרות, ומקריאת דבריו של שמר עלי ועל הנאצים, מהי עמדתו בנושא מהלומות.

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ריבון עולם

אתם כולכם עקרות בית משועממות, כמה אפשר לטחון את הנושא הזה?, כמה מלל מפגר, אין לכם חיים?

צאו לבלות, עשו אהבה בלו, הנושא מוצה ונטחן, מה קורה למנהלים?

רבק

נעלו

תכף אני אתן לך מטאטא נצרים.

בשביל מה יש פורום אם לא בשביל לבלבל בו את המוח עד צאת הנשמה ?

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל

בכדי לזכות במטאטא נצרים צריך להיות מאאאאאד רעה......

וזה כבר חרג מבילבול מח, זה בילבול בייצים וזיון מח, הרי מה שבאמת מפריע במצעד הזה לכל הניאנדרטלים פה הוא בטויי חיבה והקירבה הגופנית של גברים, אילו היה זה כמו ששיימר אמר מצעד גאווה של נשים בלבד שמתערטלות ומגפפות אחת את השניה אף אחד בפורום זה לא היה מקים קול זעקה, להפך היו רצות פה תמונות אין ספור.

שבת שלום

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כירושלמי שגר בעיר שנים רבות רוצה כבר שקט ונחת מהעיר הזו. לא עובר שבוע שאין בעיר הזו אירוע שמשבש את החיים. אני לא נגד המצעד ואין לי שום דבר נגד הקהילה ההומולסבית אבל כדי למנוע באמת בלגן במצעד הקרוב, אני חושב שהם צריכים להעביר את המצעד למקום אחר.

אני יודע שזה סוג של כניעה לחרדים ולדמוקרטיה אבל שום טיפת דם לא שווה את זה. אני לא בעד החרדים ולא בעד ההצהרות שלהם אבל עדיין אני חושב שזה לא נכון לקיים את המצעד במצב הזה.

בעבר תמכתי קיום המצעד בי-ם וממש לא היה לי אכפת שילכו מצידי בכל העיר ולא רק במרכז העיר , אבל היום אני רואה שזה לא כדאי.

אני גם חושב שלדתיים אין בכלל זכות ובדגש על זכות לצאת בהצהרות ולמנוע מצעד שכזה כי מבחינתי, אנשים לא עושים צבא ולא תורמים כלל למדינה אלא רק לוקחים, לא מגיע להם.

אני אישית אהיה בלטרון בשבוע הבא באותו היום (יש תחרות "הנהג הטוב ביותר בארץ") ואני מאוד מקווה שאם בכל זאת יתקיים המצעד, אני מקווה שהוא יעבור בלי פצוע אחד.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב איך שאני הכרתי הומואים, יש 2 סוגים.

הנורמלים, אלו שלא היית מנחש שהם הומואים, מתנהגים לפי מוסכמות חברתיות, נחמדים, אדיבים לכולם וכיוב'.

ויש את הסוג השני, הברברי, אלה שהחברה פלטה אותם וכנראה נאלצו להיות איזה סוג של יצור מעורר רחמים, אלו שמסתובבים כמו בחורה מפגרת מסלמה ג', צורחים, מרביצים, פרובוקטיבים ומושכים תשומת לב שלילית - אלו עושים שם רע לכל ההומואים באשר הם.

יש גם לא מעט סטרייטים כאלה, הם נקראים בלשון עממית : "ערסים" ו"פריחות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שלחרדי מצוי זכות לחיות (ואני לא חושב כך)

זכות של ההומו/לסבית ללצעוד.

ועם החרדי חושב שזה לא בסדר. שילך לחדר וילמד או ישב בבית הכנסת וישאר שם עד סוף המצעד.

כי לכל אחד ולא קשור מי או מה הוא יש את הזכות ללכת. (אני לא נגד חרדים. אני נגד מי שכופה עלי את החיים שלו. )

ועם החרדים נגד. אז יש להם בעיה.

ואני בעד. במקרה ויהיה בלגן. ולהשתמש בהרבה כוח נגדם. (אולי הם ילמדו פעם)

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות בקהילה שלנו יש המון תרבויות

סקשר למצעד רוצים לבצע שיבצעו אבל למה שירושלים דווקא איפה שהדתיים שבשבילם ירושלים זה קודש קודשים שילכו לתל אביב לעזה לכול מקום רק לא שם

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלאס!

קודש הקודשים בירושלים זה כמה דונמים בעיר העתיקה ובהר הבית. כל השאר קדוש בדיוק כמו התחנה המרכזית הישנה בת"א.

ברחוב אגרון בירושלים מסתובבים יום יום אנשים שמקיימים יחסי מין עם נידות. לפי דין תורה הם פושעים בדיוק כמו הומואים ויותר מלסביות (שעליהן בכלל לא כתוב כלום בתורה עד כמה שידוע לי). למה החרדים לא מעלים על המוקד וסוקלים באבנים את כל בועלי הנידות שצועדים באגרון יום יום?

גילוי נאות - כותב דברים אלו הוא אוכל נידות ובועל טריפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו זה באמת כבר מוגזם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3323514,00.html

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו זה באמת כבר מוגזם.

שמוליק

זו בדיוק הבעייה, כשאתה חי במדינה דמוקרטית אבל מבטא את מחאתך בצורה אלימה, ברוטאלית, וגם קצת די פאשיסטית.

הבעייה היא שמתייחסים לכך בסלחנות.

אם היו שופטים את המתפרעים בסגנון "למען יראו וייראו" - כמו שעושים עם עם עברייני תנועה, אולי, אולי, היינו רואים אור בקצה המנהרה.

ואני ממש לא קראתי שום הודעה מהשרשור הארוך הזה, ואין לי שום כוונה לעשות זאת, איש בדעתו (כל עוד הוא לא מפריע לשני לחיות) שיחיה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו זה באמת כבר מוגזם.

שמוליק

כמה כואב לי בלב שלא עברה שם בטעות איזה סקודה עמוסה בסבלי פסנתרים.

זה היה סוגר את העסק ב5 דקות.

ולא זו לא גזענות, אני מאותו מוצא.

הישראלים אוהבים לדקור ברמזורים - שידקרו את החרדים הרוצחים והחוטאים האלה שיש להם אומץ בכלל לסכן חיי אדם.

כנראה שלא תרצח עובד רק כאשר הרבי מחליט - הדת כבר מזמן לא קדושה, הכל מלא בחיפופים, חשבונאות, כסף וזימה.

החוטאים האמיתיים הם אלה שיושבים ב100 שערים ולא אלה שהולכים לעבור במרכז עיר הבירה שלהם, שאגב אינה קדושה בגרוש אלא יש בה איזורים קדושים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו - אז מי יותר מסוכן לציבור? המתחנגלים או הפראי אדם לובשי השחור?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3324008,00.html

ואם הוא לא היה יורה באוויר? לינץ' נוסח רמאללה?

העיקר "כולנו יהודים"...

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...