Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על קיום מצעד הגאווה בבירה?!

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 6401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן, ויש מי שאומר שהם רואים שהולך להם אז הם ממשיכים באותו כיוון.

למרות הודעתי בעת פתיחת השרשור אני מאמין שמישהו צריך לעשות שם סדר בציבור הזה.

ולא ייתכן שכשמשהו לא נראה להם הם יתחילו לרגום אותו באבנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עד היום לא נקטתי עמדה.

ששאלו אותי לדעתי לגבי קיום המצעד פשוט אמרתי שזה לא מעניין אותי ואני מקווה שלבסוף ימצאו פשרה כלשהי או לחילופין הכל יעבור כשורה וכולם, איכשהו, יצאו מרוצים בתוצאת תיקו.

אבל אחרי הלינקים האחרונים, הכתבות שקראתי בעיתונים ביומיים האחרונים ושאר הירקות שגורמים לי זעזעו:

אני מוכן ללכת לצעוד עם ההומאים ולחזק את ידם!

חלאס, לא מסגול לסבול כפיה דתית! וזה מה שקורה כאן בדיוק.

הרע בדבר הוא שהכפיה כבר מגיעה אלינו בצורת אלימות וטרור שמאפיינת את מלחמות האחים בין הפתח לחאמס...ואנחנו ממש מתחילים להראות כמוהם (שלא באשמת החילונים/הומואים/אוהבים בטוסיק).

לא מאמין באלוהים, מעולם לא האמנתי, אף פעם לא סבלתי את החרדים ואני שונא ומתעב את דרך התנהלותם במדינה, אך לא פציתי את פי מעולם וידעתי לשמור עליו למען שקט ושלווה.

שיעשו את המצעד כפרנציפ מצדי. אני בעד!!

נ.ב.

אף אחד כאן לא הזכיר את נושא חברת-החשמל והשנאי הענק (200 טון) שנע על כבישי ישראל...טררררמממ..... בשבת!.. אסון!.. גווווועלד!

עכשיו כל המפלגות החרדיות מאיימות למוטט את הממשלה, אבוי.

חוצפה.

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותי, יש לנו עסק עם אדם משכיל, לוקה בנפשו, שאינו מסוגל לשלוט בעצמו ולהצמד לנושא שמולו. ידוע גם שאם כותבים דברים כאלה בתחילת הודעה, הם בהכרח נכונים.

לקח לי קצת זמן להתפנות אליך ,אבל להלן תגובתי:

קודם כל , אדוני מגרש האזרחים , אוכל עשרות כמוני לארוחת הבוקר (שכחת רק שאני נוהג להיתקע בגרון לשכמותך) - עד עכשיו ניסיתי לשמור על מסגרת דיון סבירה למרות הסגנון המלוכלך שבו נקטת , אבל מכיוון שאתה גורר את הדיון (ולא רק איתי) לפסים הללו - אז באופן רשמי : בפעם הבאה שהודעה כלשהי שלך תיכתב בסגנון הזה - אתה בחוץ. ולא מעניין אותי אם תבכה עד מחר שמדובר על דיקטטורה ושזה מנוגד לכל מה שדובר עליו בשרשור. ראה הוזהרת.

אגב, בשם המתינות שלך -אתה מוזמן לעמוד באמצע גבעת שאול ולצעוק קבל עם ועדה שאתה אמנם סובלני,אבל מנגב את התחת עם התנ"ך. הצהרתך תתקבל בוודאי בברכה ובמתינות.

עד עכשיו,למרות הלשון החלקה שלך - טרם הבאת ולו עובדה אחת לגיבוי דבריך ,בעוד שאני הבאתי מובאות כמעט לכל טענה שלי (ומה הפלא? אפילו דוגמא לבדיחות על חשבון שמי אתה לא מסוגל לתת, רק לקשקש לנו כל היום על לוגיקה עקומה של זה והאחר. מזכיר לי סגנון פובליציסטי של עיתונים בסגנון "פראבדה" ואחרים שעדיף לא להזכירם אפילו. ).

לעניין השרשור:

ההשתוללות חסרת הרסן של המגזר החרדי בימים האחרונים רק מוכיחה בדיוק עד כמה המצעד האמור נחוץ, וכמה חשוב להסביר לחבורת פורעי החוק הזו מהו הקו האדום שאותו אסור לחברה הישראלית - אם חפצת חיים היא - לתת לעבור.

מבחר מאירועי הימים האחרונים,בכיכוב העדה החרדית :

איומים ברצח המשתתפים במצעד.

השוואה בין מפקד המשטרה לנאצי.

יידוי אבנים, השתוללות חסרת מעצורים,פגיעה בעוברים ושבים.

איומים בשבירת הכלים הפוליטיים בעקבות (רחמנא ליצלן!) הובלת שנאי בשבת (בטוחני שהשכינה נפגעה עמוקות מכך, כמו שהיא נפגעת משעון הקיץ שמכריח את המאמינים לקום מוקדם יותר לעבודת הבורא).

כמו שהבאתי דוגמאות וציטוטים - מדינת ישראל הולכת וניזוקה מהכניעה לתכתיבים החרדים. כל הצעדים הקטנים שנעשו בממשלה הקודמת - עת החרדים,לראשונה מאז 1977 , לא היוו לשון מאזניים - הולכים ונמחקים.

מעוניין לדעת למה כל אברך היווה נטל על תקציב המדינה ומדוע מספר זניח של מאות בודדות (עד שנות השבעים) הפך לעול ? קרא בכתבה הזו , מ-1998 , על עלות כל אברך למדינה :

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=326382

וזה עוד לפני הקצבות מיוחדות וכספים ייחודיים למגזר החרדי...

עוד משהו - מאז שנחקק חוק משפחות ברוכות ילדים על גלגוליו השונים (מאז 1975, וביתר שאת מאז הוחלט להעניק את קצבת יוצאי הצבא לכלל האוכלוסייה) - צמח מספר הנפשות הממוצע במשחה חרדית פי 3 כמעט (קרא כאן על גלגולי קצבת הילדים :http://www.knesset.gov.il/MMM/data/docs/m00576.doc

וכאן :http://www.yosh.ac.il/profession/access/knesset.doc

בסעיף 8 ב' עמ' 5 ואילך, על הנעשה בקהילה החרדית מבחינת כמות העובדים שבה, ושיעור הילודה שהוגבר עם קבלת כספים רבים יותר מהמדינה).

ועל כל הדברים הללו - נוסספת ההעזה והחוצפה של המגזר לדרוש עוד ועוד - סיגרת כבישים בשבת , דרישה לתחבורה ציבורית נפרדת לגברים ולנשים , "פיקוח" כביכול על עבודה בשבת במסווה שקר של פיקוח על שעות עבודה בשבת, מניעת פיתוח בכל מקום בו נראה להם שאולי יש עצם יהודית קדושה ששוכבת כבר כמה מאות ואלפי שנים.

בקיצור - העדה החרדית מנצלת את כח הארגון הטמון בה , והצייתנות העיוורת של החברים בתוכה - לניצול ממשלת ומדינת ישראל (מאז שהמפלגות המייצגות אותה הפכו ללשון מאזניים, קרי מאז 1977, ולא דקה לפני) , ודורסת את כל העומד בדרכה.

אם החילוניים לא ישכילו להתארגן לעמוד מול המכונה הזו (למען האמת, ספק גדול. תחזית ריאלית - המצעד לא יתקיים) ולהגן על זכויות מיעוט כלשהו (במקרה הזה אלה ההומואים, במקרה הבא זה השנאי המסכן שהועבר בשבת כדי לא לתקוע חצי מדינה בפקקים (את החצי שעובד , אין מה לדאוג לחצי המפגין. עיתותיו בידו), ואח"כ זה יהיה סתם נגד כל מי שחושב שבחורף רצוי ללבוש סוודר ולא מעיל) - נגיע למצב בו העדה החרדית תהיה כמו הצמח מ"חנות קטנה ומטריפה" , שלחשה בחן בהיותה קטנה "SIMOR, FEED ME !" והפכה למפלצת שאכלה את זה שטיפח אותה לבסוף.

מי שמדינת ישראל במתכונתה הנוכחית חשובה לו (עם כל הרעות החולות הפוקדות אותה) חייב לקום ולצעוד יחד עם המצעד הזה, ולא משנה אם הוא תומך בהומואים או שהיה שמח לראותם מתחבאים בארון. לא זה העניין בכלל.

העיקרון כאן הוא מתן חופש הביטוי למיעוט שאולי לא מקובלת עלינו דרכו, אבל הוא עדיין לא עשה פעולה כלשהי נגד הציבור כדי לסתום לו את הפה.

טלו ממיעוט כלשהו את האפשרות הזו , ועשיתם עוד צעד לכיוון מדינה חומייניסטית יהודית (ואז, כבר אף אחד לא יצטרך לבקש ממני לעלות על אנייה. אני כבר אשחה הכי רחוק שאפשר מהמדמנה שתהיה כאן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס כבר ,הדתיים מחזירים אותנו רק אחורה עם הכפייה דתית הזו .

מתי יבוא המנהיג שיחוקק חוקה,ויקבע שיש לעשות הפרדה בין הדת והמדינה.

שמר היום ראיתי BX אם אתה מעונין ,האוטו הזה יכול ליהיות אחלה של סירה.

===================================

---- ---- ---- ---- ---- ---- ----

===================================

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3324175,00.html

אין ספק, אנחנו בהחלט תלמידים טובים שלו

XHS113_a.jpg

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החסידיות הללו מזמן לא מייצגות את הדת,הם עיוותו אותה לחלוטין האנשים הללו אפילו לא מדברים עברית (הם יודעים עברית פשוט הם בוחרים לדבר יידיש),קל להביא אותם כדוגמא,כי הם "קוקו" ואני אומר את זה בשיא הרצינות.

ברגע שנפריד בין דת ומדינה,אתם יכולים לקרוא למדינה הזאת "umes" , "ארצות המזרח התיכון המאוחדות" ,נלך עם זה עד הסוף,כי השם ישראל מגיע מהדת ואנחנו לא רוצים לערב דת ומדינה,בואו נפתח גם שערים להגירה חופשית מכל הארצות,בואו נאשר נישואים הומוסקסואלים ונישואי תערובת אזרחיים,לדעתי ברגע שזה יקרה זה יהיה תחילת הקץ של העם היהודי,אני בכל אופן יהיה גאה להישאר מיעוט יהודי כדי לשמור על הגחלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק - הדת מתנגדת למצעד, נכון?

החרדים הפאשיסטיים האלו יוצאים לחזית המלחמה של הציבור הדתי במצעד, נכון?

עכשיו תגיד לי אם זה לא נקרא לייצג.

אם הציבור הדתי היה כלכך שונא אותם הם היו יכולים להוקיע אותם מהחברה, נכון לעכשיו הם פשוט משתמשים בהם בתור נשק - בלי לקחת אחריות כדי לצאת פוליטיקלי קורקט.

אבל האמת - אני לא מאשים את הצעירים, הם חיים על=פי חוקים שנכתבו לפני יותר מ2000 שנה, וגם אותם לא מכבדים.

כמו שכאן צועקים שכדי לטפל בתאונות צריך חינוך, גם שם.

מבחינתי ההבדל בין קייטנה של חיזבאללה עם ילדים בני 7 שמסתערים עם קלאצ'ניקוב לא שונה משטיפת מוח של ילד חרדי שאומרים לו - אתה רואה אישה בלבוש חשוף? תאנוס.

אתה רואה הומו? תדקור.

אתה רואה זוג? תדרוס.

לדעתי הנשנשים צריכים להביא איתם שלטי "לא תרצח" למצעד, יחד עם כמה מרימי משקולות, JUST IN CASE.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינת ישראל לא הוקמה על ידי קבוצה דתית כלשהי (למרות שהם החזיקו נציגות לאורך השנים בי-ם, טבריה ולמיטב זכרוני גם בצפת , ובחברון (עד תרפ"ט) ) אלא ע"י ראשוני הציונות , שהיו רחוקים מהיהדות או מדת אחרת כרחוק מזרח ממערב.

ברגע שנפריד בין דת ומדינה,אתם יכולים לקרוא למדינה הזאת "umes" , "ארצות המזרח התיכון המאוחדות" ,נלך עם זה עד הסוף,כי השם ישראל מגיע מהדת ואנחנו לא רוצים לערב דת ומדינה,בואו נפתח גם שערים להגירה חופשית מכל הארצות,בואו נאשר נישואים הומוסקסואלים ונישואי תערובת אזרחיים

רעיון מעולה , אולי הגיע הזמן לבחון את רעיון מדינת ישראל ומדינת יהודה שוב. יחסוך לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי כמה עובדות מהדת :

- אסור לרצוח.

- הומוסקסואליות אסורה באופן מפורש "משכב זכר",הומוסקסואליות קיימת מאז ומעולם היא חלק מהטבע גם שלנו וגם מעולם החי,אין קשר לתקופה שהחוקים הללו נכתבו.

- אין לאף אחד סמכות לגזור דין מוות,גם לא לרב הכי גדול.

- אסור לשנוא יהודי אחר,שנאה זו מילה חזקה,גם אם הוא הומו.

ההתנגדות למצעד,היא בגלל פגיעה ברגשות המאמינים (לא רק החרדים) המוסלמים,הנוצרים והיהודים,עם כל הכבוד לדמוקרטיה כל ה"דווקא" הזה מזיק יותר ממועיל,בדיוק כמו שאוסרים מהיהודים לעלות להר הבית למרות שהדמקורטיה מתירה לנו,בגלל פגיעה ברגשות המוסלמים.

אני חוזר ואומר,כל ה"חסידויות" הללו שהם כתות פאנטיות מבחינתי,עיוותו את הדת היהודית לחלוטין,הן מבחינתי לא מייצגות את ציבור המתנגדים,פשוט העיתונות עשתה אותם כמייצגים כי הם מצטלמים טוב למטרות רייטינג.

עריכה: שמר,כנראה שלמייסדי המדינה היה הרבה סנטימנטים לדת היהודית העתיקה,זה מה שאני רוצה שיהיה לכולנו,דמוקרטיה עם התגמשות למען הדת היהודית בכדי לשמור על אופי יהודי של המדינה כן,דמוקרטיה אבסולוטית סטייל הולנד ללא התחשבות בדת היהודית בהחלט לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר ואומר,כל ה"חסידויות" הללו שהם כתות פאנטיות מבחינתי,עיוותו את הדת היהודית לחלוטין,הן מבחינתי לא מייצגות את ציבור המתנגדים,פשוט העיתונות עשתה אותם כמייצגים כי הם מצטלמים טוב למטרות רייטינג.

אמן ואמן. הבעייה היחידה , כפי שכתבתי - מכתות שוליות (בכל חברה יש את התמהונים שלה, משני קצוות הקשת) , החממה בה הם מצויים מאפשרת להם לפרוח. אם ראית פעם איך טפיל חי על חשבון הנשא שלו - עד כדי קריסתו של הנשא , אתה אולי מבין מהו החשש שלי).

עריכה: שמר,כנראה שלמייסדי המדינה היה הרבה סנטימנטים לדת היהודית העתיקה,זה מה שאני רוצה שיהיה לכולנו,דמוקרטיה עם התגמשות למען הדת היהודית בכדי לשמור על אופי יהודי של המדינה כן,דמוקרטיה אבסולוטית סטייל הולנד ללא התחשבות בדת היהודית בהחלט לא.

בוא נבהיר משהו - אתן לך דוגמא ספציפית כדי להסביר לך את קו המחשבה שלי - נניח אני מארגן ארוחה או על האש ל-20 חברים. אני אישית אוכל כל דבר פיגולים וטריפה, אין לי בעייה עם זה. כנ"ל גם רוב חבריי.

מבחינתי - מספיק שאחד מהחברים מקפיד על אכילת אוכל כשר בלבד - והארוחה הזו תהיה מבשר כשר, ואין זה משנה ש-19 האחרים יאכלו בשמחה כל מה שאגיש להם. במקרה כזה, המיעוט יכול מבחינתי לקבוע את תכולת המזון, כי אחרת אני פוגע בו בצורה כלשהיף ומבחינתי הפשרה אינה פוגעת בכל 19 האחרים.

אין לי שום בעייה להתגמש ולהתחשב בכל אחד - וזה בוודאי כולל את החרדים , אבל כאשר אותו מיעוט בא ומפרש את רצונו של הרוב (או אף מיעוט אחר, לצורך העניין) בחיים משותפים מתוך הבנה - והופך אותה למטרה להשלטת רצונו הכמעט בלעדי - תוך שימוש בסחיטה ובאלימות , זה לא מקובל עליי , ולטעמי צריך במקרים מסויימים אפילו לשקול הפעלת כח כדי למנוע מאותו מיעוט לכפות את דעתו על האחרים.

במקרה הנוכחי - המצעד לא מתוכנן לעבור בשכונות חרדיות ולטרוד את מנוחתם - כך שהחרדים לא ייאלצו לחזות בזוועה.

תאר לך לרגע מצב דומה ב-NYC. אתה בטח מכיר את הקהילה החרדית המפותחת בברוקלין. אתה יכול להעלות על דעתך נסיון דומה מצד קהילה זו להתנכל למשתתפי מצעד שיעבור בסמוך? אתה יכול לחשוב מה תהיה תגובת משטרת נ"י לאיומים ברצח?

רק תגובתו הנרפית של הרוב החילוני לכל ההשתוללות של אותם אנשים במשך כל השנים - היא זו שנותנת להם את הלגיטימציה להמשיך. אין מי שימנע אותה.

בבקשה אל תבוא ותגיד לי שכאן מדינת היהודים וככה זה צריך להיות. אין שום סיבה בעולם שישראל תיהפך למשהו בסגנון איראן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אותך,אבל במקרה הזה מחנה המתנגדים הוא לא החרדים הללו,מחנה התנגדים היא קשת רחבה יותר שכוללת מוסלמים,נוצרים ויהודים מכמה מחנות לא רק מהחרדים,לכן אני אומר שה"דווקא" הזה לעשות את זה בירושלים ממש לא מועיל אלא רק פוגע ברגשות של כלכך הרבה אנשים.

לדעתי החרדים הם לא הנושא כאן,הויכוח הזה לא אמור להיות סביבם,במיוחד סביב הכתות האלימות הללו שאני מתנגד להן,זה שהתקשורת הפכה אותם לדוברי מחנה המתנגדים זה הבעיה של התקשורת שרודפת רייטינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אומרים השרים? הם שומרים על זכות השתיקה :?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3324179,00.html

כל השרים שנשאלו סיפקו תשובות די צפויות, למעט התשובה התמוהה של שמעון פרס.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, רוץ לשלטון.

אנחנו איתך.

לא מבין.. כל-כך הרבה אטומים יש במדינה הזאת? לא מספיק מה שקורה במדינות עולם שלישי שמסביבנו?

הכי יפה זה לראות את כל הח"כים מתקפלים פתאום.. ממש כמו שהם עושים בכל צעד פוליטי שהוא.

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...