Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על קיום מצעד הגאווה בבירה?!

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 6386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי כמה עובדות מהדת :

- אסור לרצוח.

- הומוסקסואליות אסורה באופן מפורש "משכב זכר",הומוסקסואליות קיימת מאז ומעולם היא חלק מהטבע גם שלנו וגם מעולם החי,אין קשר לתקופה שהחוקים הללו נכתבו.

- אין לאף אחד סמכות לגזור דין מוות,גם לא לרב הכי גדול.

- אסור לשנוא יהודי אחר,שנאה זו מילה חזקה,גם אם הוא הומו.

ההתנגדות למצעד,היא בגלל פגיעה ברגשות המאמינים (לא רק החרדים) המוסלמים,הנוצרים והיהודים,עם כל הכבוד לדמוקרטיה כל ה"דווקא" הזה מזיק יותר ממועיל,בדיוק כמו שאוסרים מהיהודים לעלות להר הבית למרות שהדמקורטיה מתירה לנו,בגלל פגיעה ברגשות המוסלמים.

אוקיי. הנה עוד כמה עובדות על הדת היהודית:

שמירת שבת, הקפדה על טהרה ונידה, וחוקי הכשרות הם איסורים הרבה הרבה הרבה יותר חמורים ממשכב זכר.

עוד עובדות, הפעם מהמציאות:

בכל שבת מגיעים אנשים בנסיעה ברכבם לעיר העתיקה עצמה תוך חילול השם בפרהסיה.

רחבת הכותל מלאה במבקרים (נשים וגברים) שאינם שומרים טהרת המשפחה וידיים שטומאת הנידה טומאתן נוגעות באבני הכותל.

מסעדות לא כשרות פועלות בירושלים. גם בערב שבת.

אז למה הציבור הדתי והמסורתי כל כך מזועזע מכך שהומואים ולסביות יצעדו בירושלים ברחוב שאינו מקום קדוש ואינו בתוך שכונה חרדית? למה דווקא זה כל כך מרתיח אותם?

ההסבר היחיד העולה על דעתי הוא שהם לא מפחדים שלראות רכב נוסע בשבת יגרום להם לרצות לחלל שבת, אבל מתים מפחד שלראות איזה פייגעלע בחולצת בטן יעשה להם חשק להרביץ איזה משכב זכר במקווה. למישהו יש הסבר יותר טוב למה העבירה של משכב זכר מלחיצה את הציבור הדתי הרבה יותר מעבירות מפורשות על עשרת הדברות שנעשות קבל עם ועדה מולם באופן קבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני רוצה לראות רב גדול או מנהיג אחר של הקהילה החרדית שיצא נגדם במפורש - ויגיד: "אתם רוצחים, אני לא רוצה אתכם בקהילה שלי - עופו לטיבינאזי!"

כשזה יקרה אני אסכים עם כל מי שיגיד שהם לא מייצגים.

בנתיים הציבור הדתי ושאר מתנגדי המצעד יושבים בשקט בידיעה ש"השאהידים היהודים" יעשו את העבודה בשבילם.

אם התקשורת גרמה להם לייצג את הציבור הדתי - שהציבור הדתי יצא לתקשורת ויסתור זאת.

יש להם\לכם מספיק כח.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...