Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגמים ורק דגמים.

שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ויליס? דגם של ויליס ולא גמדא? עד היום הייתי בטוח שאין דבר כזה! מדהים.

דרך אגב, נדמה לי שבמוזיאון התחבורה בלוצרן יש דגם של ויליס סטיישן, 1:20 או משהו בסביבה, עבודת יד, משהו מדהים ממש, ועוד של הדור הראשון, שהדלתות האחוריות אופקיות, והגריל ישר

אם ויליס עאז עד הסוף:wink:

בסכימת הצביעה של ההארלי:

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גנאדי, המשאית אמנם "ישראלית", אבל תא הנהג דני, הוא תוכנן בדנמארק ומבוסס בעצם על תא הנהג של הקונרטקטור. רק החרטום מיוחד לנו. אפילו הגריל לא מקורי אלא בא מהליילנד"בולדוג" של שנות השישים...

אז אם נורא רוצים אפשר לקחת דגם של קונטרקטור (יש פשוט, של מצ'בוקס) לשחק קצת ולהגיע למשהו מאד דומה...

דב

לא רוצה לפתוח חדש, אז מעלה את השירשור הזה "מן האבק", והנה הסיבה:

אני רוצה דגם של משאית, שבטוח מעולם לא היה מיוצר- המשאית היא פיתוח ישראלי, לפחות במראה החיצוני.

אז השאלה: מישהו מכיר מישהו (מפעל, יוצר עצמאי, חברה), שניתן להזמין מהם דגם בייצור מיוחד? -ולא, הייצור עצמי לא בא בחשבון - אני לא עד כדי כך מומחה, ואני רוצה דגם ברמה טובה, ולא סתם חארטה! ובכ"מ של 1:24 (או 1:18 ). הבעיה, שאין לי גם נתונים מדוייקים (מידות וכאלה)- רק התמונות...:?

אגב, מי שמכיר אותי, בטח כבר הבין, על איזו משאית אני מדבר- על זו:

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט בעד, אולי רק לצמצם לדגמים "אספנות"? דגמים של פעם?

ולמי יש דגמים של משאיות???

דב

דוביק- מה שלומך ידידי היקר?

הפורום הוא רכבי אספנות.

השירשור פונה לאספנות דגמים.

לכן אני רואה בשרשור מקום גם לדגמים של רכבים חדישם.

זו דעתי האישית.

משה אזולאי.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויליס? דגם של ויליס ולא גמדא? עד היום הייתי בטוח שאין דבר כזה! מדהים.

דרך אגב, נדמה לי שבמוזיאון התחבורה בלוצרן יש דגם של ויליס סטיישן, 1:20 או משהו בסביבה, עבודת יד, משהו מדהים ממש, ועוד של הדור הראשון, שהדלתות האחוריות אופקיות, והגריל ישר

אני בונה דגם של וויליס 1/18 באופן מדויק אם מידות

בסדרה שלי מתוכננים אוטובוס לילנד ומשאיות ביבר וציפטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברה . חזרתי היום מתאילנד ויש שם חניות של דגמים שחבל על הזמן . בגלל חוסר מקום ומישקל עודף לא קניתי . רק בקניון MBK יש 4 חניות שמוכרות דגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה כזאת

אני עכשיו התחלתי רק עם האוסף וכרגע יש לי באוסף 4 רכבים , כולם קורבטים (מפליא :twisted:) יש לי את ה-C1 C4 C3 C5

ואני מרחיב את האוסף לדגמים של כל הדורות של הקורבט (כולם 1:18 )

אני אעלה תמונות בקרוב

דבר אחד לא הבנתי

למה תמיד כדאי לשמור את הקופסאות של הדגמים ?

נגיד דגם שעלה 200 שקל

כמה יעלה כבר עוד 10 שנים ?

אגב איפה ניתן למצוא את הC6 במחיר הגון ?

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע. הקופסא- היא תוספת ל"מקוריות" של הדגם, וככזאת- מוסיפה ערך מסויים בעת שרוצים למכור אותו. בנוסף, יש אנשים, שמחזיקים את הדגמים שלהם בקופסאות בגלל חוסר ארון נורמלי ומתאים (ואני ביניהם, לצערי)- ואז הקופסא מוסיפה פשוט מבחינה מעשית.

בעיקרון, אם אינך מעוניין למכור איי-פעם את הדגמים שלך, ויש לך וויטרינה טובה ואטומה לאבק- אינני רואה כל סיבה לשמור "סתם" על הקופסאות.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופסא מוסיפה לערך דגם שמור בין 40% -60% המונח "MINTַBOXED" מופיע בפרסומים.

באנגליה הציעו לי עשרות לירות על קופסא ריקה. אין לזלזל בערך הקופסא כי דגם ארוז הוא נדיר. אני משתדל לשמור על הקופסא הברגים וגם על סרטי הסגירה של מכסההמנוע/דלתות/בגז.

הבעיה בשמירה על הקופסא היא שהקופסא תופסת יותר מקום מהדגם.

דוגמא: דגם של טריומף ספיטפייר של DINKY TOYS משנת 1964- שווה ללא אריזה כ 40 לירות שטרלינג ועם קופסא ומדבקה נפרדת שהיתה בתוך הקופסא כ 100. בשני המקרים מדובר על דגם במצב שמור.

דוגמא: דגם של אוסטין סמרסט במצב חדש ללא קופסא כ 50- 40 לירות שטרלינג עם קופסא 150 - 125.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קהילה חדשה באתר "מקושרים"

שלום לכולם,

קמה לפני כשבועיים קהילה חדשה באתר "מקושרים" :

http://www.mekusharim.co.il/forum/forum_details.asp?tid=3515

אז אתם מוזמנים להצטרף....

בברכה

נדב

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קניה היום

DSC00087.JPG

דרך אגב גם פה מתפתח שירשור נחמד.. בעיקר אמרקאיות..

http://www.fuelslut.co.il/forums/forum_posts.asp?TID=116&PN=0&TPN=1

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט בעד, אולי רק לצמצם לדגמים "אספנות"? דגמים של פעם?

ולמי יש דגמים של משאיות???

דב

אין כמו דגמים קלסיים ( של מכוניות ישנות 30+)

IMG_0299.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע על דגם של מרצדס W116 או W126? אני מחפש אחד כבר הרבה זמן בתור מתנת יום הולדת לעצמי.

ה W126 קופה אמורה לצאת בעתיד ע"י AUTOart. יהיה דגם איכותי מאוד :arrow:

560sec.jpg\

ב1:43 יש את שניהם של Minichamps

5fdb70e65aaffc9a1ce0c38870b690c7.jpg

13251.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...