Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגמים ורק דגמים.

שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתר ישראמודל שינה את כתובתו ומעכשיו היא: http://www.isramodel.net/

משה אזולאי.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זאפורוז'ץ רוסי, הדגם המדוייק- ZAZ968, אם אינני טועה... באיזה ק"מ הדגם?

בעצם, אני חושב, שאני יודע- זה צעצוע ישן, בגודל משהו כמו 1/16, עם מנוע חשמלי, נכון? -יש לי כזה, לצערי, בלי גלגל ועם גג שבור...:?

(וואללה, אני עוד זוכר משהו- עכשיו ראיתי, שכתוב לו מאחורה: ZAZ968M! לגבי ה-M פשוט לא הייתי בטוח!:-) )

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה של שרשור :smile:

התגברתי על העצלנות וצילמתי את אחד הדגמים שלי, פיג'ו RC של SOLIDO, האיכות לא משו כי זה מסלולרי ואולי בהמשך אני יביא עוד תמונות של הדגמים שלי.

dsc00151wc9.th.jpg dsc00152dh1.th.jpg dsc00153nx1.th.jpg dsc00154ek1.th.jpg dsc00155nb0.th.jpgdsc00163ht7.th.jpg dsc00156hy5.th.jpg dsc00166ra1.th.jpg dsc00165ux3.th.jpgdsc00160qh4.th.jpg dsc00161qz4.th.jpg dsc00162no9.th.jpg dsc00167dd0.th.jpgdsc00158yj2.th.jpg dsc00159uw8.th.jpg dsc00168tp0.th.jpgdsc00157bx7.th.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(מישהו יכול לעזור לי איך לשים את התמונת ככה בריבועים קטנים ? )

הנה כמה קלאסיות משלי ..

סטודביקר סטארלינר ..

032.jpg

033.jpg

והטראנס אמ מהתוכנית אביר על גלגלים ..

041.jpg

042.jpg

והפרט הכי חשוב

046.jpg

ואת הצמדים האלו ראיתם כבר בעבר ..

032_renamed_100.jpg

034_renamed_15830.jpg

038_renamed_27193.jpg

062_renamed_13168.jpg

064_renamed_22382.jpg

070.jpg

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הזיהוי. מענין שבארץ היה מפעל ליצור דגמים ( גמדא) ולא יצרו אפילו דגם של סוסיתא אחת

ככה זה- הסנדלר הולך יחף... אולי זה הזמן עכשיו, למישהו לקחת את היוזמה- ולהתחיל לייצר דגמי כלי הרכב, שיוצרו בארץ? ובאיכות טובה?

כלומר, אני מת, שיהיו דגמים של המשאיות שלי, וכמובן, של סוסיטות וסברה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בעיה ליצר דגמים לבד אני באמצע יצור של טנדר וויליס והתוצאות עד עכשיו טובות

יש אצלי בתכנון ליצר דגם של בייבר אבל זה יהיה מאוד בעייתי כי קשה למצוא היום כאלה חוץ מזה היה בתכנון ליצר דגם של סוסיתא 10 במידות מדויקות 1/18 ואפילו בודי מפיברגלס אבל הרעיון נגנז רק בגלל שלא היה אוטו לקחת את המידות ואפילו שהצעתי דגם מתנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ואיך אני משיג דגם של עליזה ?
בדוק באתר של NOREV:

http://www.norev.com/norev_v2/index-en.php?P=catalogue_marques-en&numa=510+511+512+513+514+515+516+5174+51+517903+517976+517985+185175

יש להם אפילו אחת אדומה, כאן, רק צריך להוריד לה את הצ'קלקה...

ואפילו יש להם סוכן בארץ: http://www.umd-imports.com/

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בעיה ליצר דגמים לבד אני באמצע יצור של טנדר וויליס והתוצאות עד עכשיו טובות

יש אצלי בתכנון ליצר דגם של בייבר אבל זה יהיה מאוד בעייתי כי קשה למצוא היום כאלה חוץ מזה היה בתכנון ליצר דגם של סוסיתא 10 במידות מדויקות 1/18 ואפילו בודי מפיברגלס אבל הרעיון נגנז רק בגלל שלא היה אוטו לקחת את המידות ואפילו שהצעתי דגם מתנה

יש לי דוגמן של הסופר ביבר וצ'יפטיין בשבילך, רק תבקש!:-) חוץ מזה, יש לך עוד 2 לפחות בפ"ת- יהיה מעניין לראות דגם של מכונת הקידוח!:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק באתר של NOREV:

http://www.norev.com/norev_v2/index-en.php?P=catalogue_marques-en&numa=510+511+512+513+514+515+516+5174+51+517903+517976+517985+185175

יש להם אפילו אחת אדומה, כאן, רק צריך להוריד לה את הצ'קלקה...

ואפילו יש להם סוכן בארץ: http://www.umd-imports.com/

יש דגמי 1:18 של הרנו 4 לסולידו, לי יש אחד, אבל אני חושב, שהדגם הקודם משלך- גריל שונה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...