Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגמים ורק דגמים.

שימו לב! השרשור הזה בן 3117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש ליחבר נחמד מהעבודה . אספן מתחיל . שאלתי האם יש בפורום ומחוץ לו מישהו המעוניין למכור דגמים מתוצרת ברית המועצות לשעבר . לאדה ,קמז,מוסקוביץ,זיל ,זפרושץ,מכוניות ,משאיות,אוטובוסים,אמבולנסים.הבנאדם חולה על הדגמים האלו :|8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, שלמשל בווילנצ'יק באלנבי, יש כמעט באופן קבוע לאחרונה דגמים "רוסיים"- פרייבטים ומשאיות, במגוון די רחב ובכמות לא מבוטלת. כמו כן, שמתי לב, שלאחרונה כמה חנויות ספרים "רוסיות" באלנבי התחילו גם להיתעסק בזה- לפחות באחת ראיתי כמה! אז שחבר שלך יעשה סיבוב באלנבי- בטוח שימצא משהו! :-D יותר מכך- יש באי-ביי באופן קבוע מכירות של הדגמים "הרוסיים", כאשר חלקם אף ברמה מאד גבוהה (בייצור של סדנאות מיוחדות, ולא מפעלים הרגילים), כמובן שהמחיר גבוה בהתאם- אבל האיכות באמת שווה את זה, מניסיון! האיכות של הדגמים "הסדרתיים" הרוסיים בזמן האחרון מאד התדרדרה, כנראה עקב הזנחה קבועה של הליינים לייצור- וחבל, הישנים היו חלקם באיכות טובה ממש... רוב המוחלט של הדגמים הם בק"מ 1:43, אם כי יש לי דגם ישן מאד של אופל קדט מתחילת ה-70, שב-1:24, והוא באיכות מאד טובה באופן מפתיע.

אין לי תמונות...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הדגמים החדשים. אני כבר לא מוסיף דגמים לאוסף היות ואני צריך לפנות את החדר שהם מוצגים בו ולארוז אותם במחסן לתקופה ארוכה

לירוי אתה יכול להעביר אלי את הדגמים להבראה בנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש אולי דגם של פורד אסקורט דור1 או אנגליה?

אני מחפש מישהו בשביל לראות עד כמה מדוייק הדגם

שתי הקני מידה 1.43 ו1.18

ועוד דבר

יש פורום של דגמים בארץ?

ערן

חלומות נועדו בשביל להגשים אותם . . . 8)

אסקורט דור1 רפליקת RS (היעד - 150כ"ס אטמוספרי חזק)

סיוויק Eg6 סדאן/האצ'בק (מנוע B18c5 + מגדש על 320כ"ס)

ER-edition. . .ויש כאלה שאומרים שיש לי הרבה חלומות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעוניינים, אני מוכר את האוסף המצומצם שלי:

אלפא ספיידר שחורה (גג נשלף) מחברת RICKO.

אלפא GTA 1750 לבנה מחברת AUTOART.

אלפא ספיידר כחול מטאלי מחברת MAISTO.

פרארי טסטרוסה שחורה מחברת BURAGO.

מחירים שווים לכל נפש.

ה"פ

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 8 גיפים למכירה למעוניינים כולם במצב טוב חלקם עם קופסאות אפשרות החלפה במשהו איטלקי

1.האמר h2 של מאיסטו

2. האמר h1 של מאיסטו

3.מרצאדס ml 350 של מאיסטו

4.קדילאק אסקלייד של ריקו

5.במוו x5 שלמוטור מקס

6.לנד רובר של מוטור מקס

7.ריינג רובר של וולי

8.וולוו xc 90 של וולי

IM000240 (Small).JPG

cadilack (1).jpg

DSCF1136 (Small).JPG

תמונה 004.jpg

Picture 024.jpg

land rover (1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הדגמים קיבלתי מאוסטרליה, אבל אני לא מתחבר אליהם

א: כי הם בקנה מידה קטן מדי.

ב: כי אני לא אוהב את המכוניות שם מייצגים.

ג: הפלאפון הוא להמחיש את הגודל בלבד.

אני לא שומר אותם לאף אחד, הראשון שיבוא לקחת- זכה.

123.jpg

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי PONTIAC GTO!

הדגם ממש נחמד, בגודל 1:18. של חברת MAISTO.

התמונות הן זבל בגלל המצלמה של המחשב. אני אבקש מאחותי את המצלמה שלה ואז אעלה תמונות יותר טובות.

אני עומד להזמין דגם של MERCEDES BENZ 450SEL 6.9 של Minichamps

2.JPG

1.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...