Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב מליסינג

GaL-L
שימו לב! השרשור הזה בן 5867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אבא שלי רוצה לקנות רכב מחברת ליסינג הציעו לנו את הרכבים האלו :

פורד פוקוס שנת 2006 מנוע של 1.6 סמ''ק

מאזדה 3 2006 מנוע של 1.6 סמ''ק

יש גם מיצובישי לאנסר 1.6

התקציב שלנו נע בין 50K-65K

יש לציין שעל הרכב להיות אמין , חסכוני , בטיחותי , שיהיה לו שוק ומהנה לנהיגה

אני בן 18 אמור לנהוג על הרכב וגם אבא שלי שהוא מסיע את המשפחה

בעיקרון הוא סגור על פורד פוקוס בגלל הבטיחות שלו אבל שמעתי שהיא לא סוחבת כל כך טוב בגלל שהיא כבדה יחסית

מה אתם מציעים לנו לרכוש ? , האם לרכוש מליסינג או לא ?

תודה לעוזרים מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס הכי טובה מבחינת התנהגות .

הבעיה בליסינג זה שרובם מזניחים את הרכבים ,אבל חכה לעצות של המומחים.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בליסינג ?

הרכב הקודם שלנו היה סוזוקי באלנו שנת 2000 מחברת השכרה ודווקא הגיע אלינו במצב מצויין ואפילו פעם אחת הוא לא ביקר במוסך רק לטיפולים שוטפים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא רואה שום דבר רע מהליסינג, בדרך כלל אפילו מראים לך את כל הטיפולים והחשבוניות של הרכב, ויש סיכוי שתקבל גם אחריות לתקופה מסויימת, חוץ מזה במקרה הכי גרוע גם יהיה לך לאן לפנות.

מבחינת הרכב בתור צעיר אני מעדיף את המאזדה 3, אבל אין ספק בעיני שהפוקוס היא בירה יותר טובה כמו שאמרתי כבר בכמה נושאים הייתה למשפחה שלי פוקוס 1.6 ונהנתי מכל רגע באוטו, זה שטויות שהאוטו לא סוחב, האוטו נוסע כמו שצריך ואתה לא תצטער עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שבשנים האלה כ60-70% מהרכבים שעלו לכביש, בעיקר המשפחתיות בקבוצה 2 הם רכבי ליסינג והמצב מחמיר משנה לשנה. אפשר לנסות למצוא רכב מליסינג, לעשות לו בדיקה מקיפה ודקדקנית ולדרוש מחברת הליסינג לתקן את הליקויים וגם אז לנסות לסחוט אותם עוד קצת שיורידו במחיר. אם אתה מצליח לחלץ דיל טוב, לא בהכרח לפסול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בליסינג ?

הרכב הקודם שלנו היה סוזוקי באלנו שנת 2000 מחברת השכרה ודווקא הגיע אלינו במצב מצויין ואפילו פעם אחת הוא לא ביקר במוסך רק לטיפולים שוטפים .

מה רע בלקפוץ ראש למים רדודים- קפצתי ולא קרה כלום...

לקנות מליסינג זה הימור עם אחוזי הצלחה נמוכים יותר מאשר קניה מהשוק הפרטי.

רמת האחזקה בחברות הליסניג נמוכה ביותר- הם חוסכים בהכל משום שהם יודעים שבתוך שנתיים הם "מעיפים" את הרכב.

אני לא מדבר כבר על רמת ההתנהגות של האנשים שנהגו באותו רכב "מה אכפת לי ממנו, החברה משלמת" ליסינג.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איך שהנהגים הצעירים קורעים את רכבי הליסינג (רוב המאזדות שאני שומע על מנתק הצתה ,ועוד עם שמנים לא איכותיים..),הם צרכים לתת טיפולים טובים למנוע כדי שישרוד ,אבל אני בספק רב אם זה מה שקורה באמת.

אם אתה עושה בדיקה מקיפה כולל מכון ומוסך שלך אז לא נראה לי שיש בעיה .

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוב אחזור על מה שאמרתי ,כל חברת ליסינג שמכבת את עצמה מחזיקה ספר טיפולים לכל אוטו, כמובן תמיד תוכל לבדוק את הרכב במוסך עד פירטי פרטים זה יהיה שווה את הכסף כי תוכל לדעת כמה פעמים הוחלפו חלקים ברכב, מה הוחלף ומתי הוחלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוב אחזור על מה שאמרתי ,כל חברת ליסינג שמכבת את עצמה מחזיקה ספר טיפולים לכל אוטו, כמובן תמיד תוכל לבדוק את הרכב במוסך עד פירטי פרטים זה יהיה שווה את הכסף כי תוכל לדעת כמה פעמים הוחלפו חלקים ברכב, מה הוחלף ומתי הוחלף.[/quot

זה סוג של דמגוגיה!

אין מוסך או מכון בדיקה שתוכל להצביע באופן ברור על התעללות ממושכת בכלי רכב.

והתופעה הזאת נפוצה מאוד בקרב נהגי הליסינג.

ציטוט:"קיבלנו קריאה לחלץ מכונית ליסינג שתקועה באיזה חור בנגב. אפילו הנהג לא ידע איפה הוא תקוע. בסוף רק בעזרת משאית צבאית עם מנוף רציני הצלחנו לשלוף את המכונית."

רוצים עוד דוגמאות

3_05_n_sorek_n1.jpg

content_921200511913PM.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיות עם הליסינג?

אתם באמת לא מודעים להן?

להתחיל להסביר?

יתרון היחידי הוא מחיר נמוך יותר, אבל יש לזה סיבה מאוד משכנעת.

+1

היתרון היחיד הוא במחיר הנמוך יחסית, אך זה מתקזז במעמד מכירת הרכב ובזמן ההשקעה הרבה בעת מכירתו (לא קל למכור רכב עם עבר ליסינג/השכרה- מניסיון).

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...