Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעת מבחן קצרה בגולף GTI החדשה..

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 6742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תוספת "קטנה" באודי A8, מוטות לדיגלונים מקדימה!!!?? 13 אלף שקל!! :shock:

הייתי כתבה לפני כשבועים במעריב על כל התוספות שהיבואנים גובים על מכוניות הפאר שלהם..

מערכת TV באודי- 100K!!! ממש טירוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת "קטנה" באודי A8, מוטות לדיגלונים מקדימה!!!?? 13 אלף שקל!! :shock:

הייתי כתבה לפני כשבועים במעריב על כל התוספות שהיבואנים גובים על מכוניות הפאר שלהם..

מערכת TV באודי- 100K!!! ממש טירוף.

דיגלונים?!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה הבכלל לא מתבקשת בין הנינג'ות לGTI תמיד עולה משום מה, למרות חוסר ההגיון המוחלט..

נניח שWRX זה ה"מתחרה" של הגולף...ע"פ המחירים החדשים היא לא נמכרת בהרבה פחות ממנה..כנ"ל טייפ R החדשה,האסטרה והצרפתיה שצריכה גם היא להגיע מתיי שהוא ארצה.

מבחינת תמורה לכסף, תלוי...מי שמבלה את רוב זמנו על המסלול (להזכירכם שאין דבר כזה בישראל) שיתברך בSTI וכשהוא שב לציווילזציה שיסע ממש לאט ובזהירות בכל פעם שפס האטה מתקרב, ושיבלה עם התא נוסעים ה"מהודר" שלו, בזמן שחשבון הבנק שלו רזה ב340 אלף שקל.

ואילו אני לדוגמא, אעדיף להשקיע את רבע המיליון שלי (פלוס מינוס) ברכב הרבה יותר תרבותי וידידותי, רכב שיתן לי (רק מטאפורה!) להוריד בבטחה את הילדים בבית הספר בכל יום, ויאפשר לי להגיע לעבודה בנוחות בזמן שאני ממתין בפקקים, ובסופי השבוע יתן לי הנאה וכיף מנהיגה קצת יותר מאתגרת וספורטיבית..רכב כדוגמת הגולף המדוברת.

לעניין הכסף- נכון שהגולף אינה בדיוק ל"צעירים", שכן רוב הצעירים אינם יכולים להרשות לעצמם רכב בסכום כזה, הגולף מיועדת יותר לצעירים בנפשם שיש בידם את הממון הנדרש. חוץ מזה רק ימים יגידו עד כמה הגולף תצליח בארץ שכן כעט יש לה הרבה יותר מתחרות מבעבר, אשר מתחרות על פלח שוק מצומצם למדיי, וכל הנבואות בשלב זה פשוט מיותרות.

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה, תקשיבו למתן. הוא בחור חכם.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיבר פה מלא על תוספות

והבעיה ידועה

בגלל שאין שוק חופשי אז ייבואנים לוקחים כמה שבא להם על תוספות

אני יכול לציין על מישהו שאני מכיר עם גולף קבריולה שנשחק לה הגג, בצ'מפיון רצו 4K ובסוף אבל הוא קנה מאיביי בהרבה פחות כסף

עוד דוגמא למדינת עולם שלישי ברכבים (ואני מציין עולם שלישי רק ברכבים אפשר להגיד שבנושאים אחרים כמו רפואה, הייטק ישראל יותר מפותחת)

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי - נחמדות מילותייך לגבי ה GOLF GTI MK5.ואני שמח שנהנית בנהיגה הקצרה.

שנית ,

הרנו ספורט מגאן 225 עדיין לא כאן,

כך גם האסטרה OPC.

אך שכחתם מתחרה בהחלט ברת השוואה-

אני מתכוון ל: BMW 130i .

אילן פ.

תמונה פולקסווגן גולף גי טי אי  2005 קדימה.jpg

תמונה אופל אסטרה או פי סי כחולה צד.jpg

תמונה רנו מגאן טורבו 225.jpg

תמונה ב.מ.וו 130 אי 2005 מאחור.jpg

תמונה ב.מ.וו 130 אי אם ספורט 2005 קדימה.jpg

תמונה ב.מ.וו 130 אי  אם ספורט 2005 בפנים.jpg

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי - נחמדות מילותייך לגבי ה GOLF GTI MK5.ואני שמח שנהנית בנהיגה הקצרה.

שנית ,

הרנו ספורט מגאן 225 עדיין לא כאן,

כך גם האסטרה OPC.

אך שכחתם מתחרה בהחלט ברת השוואה-

אני מתכוון ל: BMW 130i .

אילן פ.

דווקא בכלל לא ברת השוואה. אם כבר, ניתן להשוות את ה-130 לאודי A3 3.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, סתם בשביל הקטע - כמה תעלה בארה"ב? 22.5K$ :roll::shock:

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שלא. ה120i עולה כמו הGTI, ובטוח שמכילה הרבה פחות אבזור.

חוצמזה, בשביל שה130i באמת תהיה מתחרה ראויה, היא צריכה SMG, וכמה כסף זה עולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...