Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעת מבחן קצרה בגולף GTI החדשה..

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 6742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי דף מולי , עם תוספות של במוו , 3700 לקסנון..

נשמע לי מוזר, אני זוכר את הדפים האלו של התוספות לב.מ.וו, אני לא חושב שיש שם תוספת בפחות מחמש ספרות. במיוחד קסנון, שזה משהו שהם חופשי יכולים לקחת עליו הון. אבל לפחות ממה שראיתי, המנצחים הגדולים כאן הם אודי. הם לא מתביישים לבקש מחירים פשוט היסטריים על תוספות מגוחכות. אין לידי את המחירון כרגע, אבל מהזיכרון זה משהו כמו 20000 לג'נטים 18 במקום 17 ל-A6, מפתח חכם עוד 5000 ש"ח ואם רוצים גם זכרונות ושטויות זה קופץ ל-15000. וילון אחורי ב-5000 ש"ח, צבע מטאלי ב-7000 ש"ח, ריפודי עור מיוחדים ב-70000 ש"ח (שבעים אלף!) והרשימה נמשכת...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני.. אני מדבר על התוספות של ה X5 ש"נקנתה" מליסינג..

הקסנון היה הדבר הכי זול בדף.. 3700

כל השאר :-)

"טלוויזיה " ערוץ 11+22 וערוצים ערביים מדיי פעם ב 20 אלף

טלפון GSM - - - 16 אלף

כיסאות "ספורט" 6500 שקל

ג'אנטים 19 עם צמיגים 285 על חתך 45 - עוד 20 אלף

קיט ניפוח שכולל טמבון קדמי+אחורי + צדדים = 41 אלף שקל

בקיצור חבל להמשיך.. טימטום... גניבה.. וכן הלאה

Greddy Type S - טעם החיים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסח את זה יפה מקלארן F1 - אני בדיוק נכנס לקבוצה השנייה. אני פשוט לא רוצה מכונית מטורפת שכל מטרתה ביצועים ונהיגה ספורטיבית. כן, עוד 75K יקנו לי איבו שכיפית פי כמה מהגולף לנהיגה - אבל זה לא מה שאני צריך (כאוטו שני זה וודאי מעולה - אבל אני לא שם). האיזון בין חוסר צעקניות של ה- GTI וההנאה שהרגשתי בנהיגה, פלוס האיבזור ועיצוב הפנים הנורמלים (בניגוד ל- WRX ואיבו) קנו אותי.

אגב, שיריינתי את הלבנה (העדפתי את השחורה אך לא נשאר במלאי).

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לנהוג יותר על M3.

מוטי

אתה יודע, מוטי, לא התכוונתי לזה מילולית. התכוונתי לקונספט. כמו שמרבית בעלי המיאטה היו רוצים, למשל, בוקסטר, אבל ידם אינם משגת וכו'. זה ביטוי כזה, די שימושי לעניות דעתי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח גולף 2.0 FSI

אותו דבר פחות 100 אלף וקצת פחות איבזור.

שים לה ג'נטים של GTI אם אתה בקטע

אמנם אתה היישר מעלי, ואסור לצטט, אבל הפעם הייתי חייב. אני רוצה שהמשפט המטומטם הזה יהיה כאן בשני העתקים, למען יראו העוברים ושבים.

זה מצטרף להצהרה הקודמת שלך אודות STI וערסים. אבל זה לא מתוך טמטום, כמובן, אלא חוסר ידיעה; לכן אני מציע שתכנס לאחד מאתרי המפות הנהדרים באינטרנט, ושם, תחת השדה "שם יישוב" תרשום "חולון" (כן, יש מקום כזה), ואם יום אחד יתחשק לך, תבוא לבקר בלילה.

אחרי זה תספר לי על טיפוסים מעונבים שנוהגים בSTI. הטיפוסים המעונבים, אגב, עברו ממזמן לEVO.

מאחר ובעיניך (אבל רק בעיניך, ועוד כמה שעוד לא קיבלו רשיון, או לפחות לא היו אמורים לקבל אחד) הגולף אינה "תחליף ספורטיבי" וכו', אשמח לשמוע מה הופך מכונית לספורטיבית וכלכך חסר לGTI החדשה. אתה בטח מבין בזה, עכשיו שאתה קונה GT והכל.

עדיף כבר סובארו אימפרזה טורבו,גם פחות כסף וגם נותנת יותר ....הרבה יותר.

הנה, stiffler, מצאתי לך חבר.

היי, אם תלכו שניכם ביחד למישהו שמבין בדברים האלו עם הגלגלים ותבקשו ממנו שיתן לכם מושג - כי אין לכם - הוא בטח יקח ממכם פחות כסף, כי אתם שניים. באמת, תנסו.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע, מוטי, לא התכוונתי לזה מילולית. התכוונתי לקונספט. כמו שמרבית בעלי המיאטה היו רוצים, למשל, בוקסטר, אבל ידם אינם משגת וכו'. זה ביטוי כזה, די שימושי לעניות דעתי.

אז אם ככה אז מזדה 3 היא 645 לעניים, כיוון שאני בטוח שרוב הבעלים של ה 3 היו מעדיפים את ה 645 ...

לטעמי אין שום קשר בין הM3 לגולף.

אחת מכונית סופר ספורטיבית, משלבת פאר וספורט. השניה קומפקטית חמה. משפחתית קטנה, הנעה קדמית, מנוע טוב ביצועים טובים.

ודרך אגב. אני לא ממש הייתי רוצה בוקסטר. בעצם ממש לא. אם היה לך 911 ... ... ..

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אתה היישר מעלי, ואסור לצטט, אבל הפעם הייתי חייב. אני רוצה שהמשפט המטומטם הזה יהיה כאן בשני העתקים, למען יראו העוברים ושבים.

זה מצטרף להצהרה הקודמת שלך אודות STI וערסים. אבל זה לא מתוך טמטום, כמובן, אלא חוסר ידיעה; לכן אני מציע שתכנס לאחד מאתרי המפות הנהדרים באינטרנט, ושם, תחת השדה "שם יישוב" תרשום "חולון" (כן, יש מקום כזה), ואם יום אחד יתחשק לך, תבוא לבקר בלילה.

אחרי זה תספר לי על טיפוסים מעונבים שנוהגים בSTI. הטיפוסים המעונבים, אגב, עברו ממזמן לEVO.

מאחר ובעיניך (אבל רק בעיניך, ועוד כמה שעוד לא קיבלו רשיון, או לפחות לא היו אמורים לקבל אחד) הגולף אינה "תחליף ספורטיבי" וכו', אשמח לשמוע מה הופך מכונית לספורטיבית וכלכך חסר לGTI החדשה. אתה בטח מבין בזה, עכשיו שאתה קונה GT והכל.

הנה, stiffler, מצאתי לך חבר.

היי, אם תלכו שניכם ביחד למישהו שמבין בדברים האלו עם הגלגלים ותבקשו ממנו שיתן לכם מושג - כי אין לכם - הוא בטח יקח ממכם פחות כסף, כי אתם שניים. באמת, תנסו.

לך תקנה M3 לעניים.

אתה צריך עזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...