Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בשעה טובה קנינו B4

speedseeker
שימו לב! השרשור הזה בן 6903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה - אין בעיה לקנות רכב מסוחר באמת שאין בעיה, רק אסור להיות תמים בכלל קח לך עקרון לביצוע עסקה :

תמיד תגיד לעצמך (ולא משנה איך הוא נראה לך!!) בואנה זה המוכר הזה רמאי בטוח דופקים אותי פה בעסקה....ותחפש בנרות איפה דופקים אותך...יכול להיות שהוא באמת לא דופק אותך, עדיין תחפש בנרות !! תמיד תחשוד שמי שמולך הכי רמאי בעולם....חרא של קו מחשב - ISRAEL 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מבין משהו, נסעתם רחוק בשביל לקנות רכב מסוחר, ללא בדיקה וגילית מה שגילית.

למה לא קנית רכב כזה מאדם פרטי שהוא הבעלים של הרכב וכל הטיפולים מתועדים?

היה שווה לשלם מחירון ולקבל רכב באמת מצויין, זה אחלה רכב הסובארו הזו.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי וואי

זה לא כיף לקרוא את השירשור הזה

כואב לי על הקונה שקנה את הרכב

וואלה

אם יש לך 3-4 אנשים במישקל (למעלה מ115 ק"ג)

גש איתם לשם "ודבר" עם הסוחר

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל 120, רוצה שאני יצטרף אלייך?

לדעתי מסכן האדם הבא שיקנה את הרכב, הרי הסוחר יגיד יד ראשונה פרטי, אחרי שתחזירו את הרכב.

אי לכך תפרסם פה שתמונות של הרכב ואת המספר, שככה לפחות אחוז קטן מהגולשים יתקל בו וידע להימנע מקניה שיקרית כזאת.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים כל מה שאני מעדיף לפרסם פה זה את שם המגרש (חפשו פה באחת ההודעות שלי).

עדיין לא נסגר הסיפור ויכול להיות שנגיע לבית משפט יש לנו עו"ד טוב אבל הפחד הוא שבטח הסוחר הזה עבר כמה עשרות תביעות אז מן הסתם גם לו יש ניסיון בזה (ד"א אני יכול לדפוק את הסוחר הזה מכוון שהוא קיבל ממני 300 שקל מתחת לשולחן למרות שהוא מקבל משכורת על בדיוק העבודה שהוא עושה לי ובמתמורה הוא "דואג" לי, כן בטח, לא חושב שזה נחשב טיפ או משהו כזה).

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב על הרכישה

תדלוק באוקטן 95.

לגשת לבדיקה, ואל תתפלאו לגלות שהאוטו הוא בעצם 2 רכבים שחוברו יחד, זה קורה לפעמים, ויש אנשים שמתפתים לא לקחת לבדיקה בגלל המחיר.

מכיר מקרה כזה, לשכנים של דוד שלי הייתה וולבו. הייתה שלהם כמה שנים טובות עד שרצו למכור אותה ורק אז גילו שהאוטו שלהם הוא בעצם 2 רכבים מחוברים :shock:

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אבא שלי היה סוחר, לא הייתי סומך על מלה שהוא אומר.

זאת היתה אנטומיה של שאסי ידוע מראש... אני מוכן לשים על זה כסף.

חבל שלא הגבתי קודם, כי עכשיו אני חכם לאחר מעשה

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר כל הפורום הגיב במקומך....

ואסטרה....הרכב רכב השכרה - השכרה..ה-ש-כ-ר-ה זה אומר שזיינו אותו תמורת כסף...הוא קנה רכב בידיעה שהוא "פרטי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אמור להיות כתוב בבעלים קודמים שהוא מהשכרה?

היה צריך להיות כתוב תחת סעיף "מקוריות" , השכרה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, אני שמח שאתה מכיר מקרה שכזה, ואני בטוח שיש עוד הרבה מקרים ודברים בתוך הענף הזה, שאתה לא מכיר, אבל זה בסדר, ההכרות עם הדברים האלו לא באה כמו שכולם חושבים, ונשוב לנושא המקורי, של חברינו לפורום אשר "נדפק":

שמע, אני לא יודע אם הייתי הולך איתו לכיון של תביעה משפטית וזה, יותר בכיון של 4 אנשים כבדים.

ומהסיבות שפורטו כאן:

10000 ש" פחות מהמחירון, הינם בערך 15%, אולי מעט פחות, הסוחר יכול לטעון שההורדה היא על זה, ולך תוכיח ? יש לך זכרון דברים שכתוב בו "המוכר מתחייב לקונה שהרכב היה בבעלות פרטית בלבד" ???

אם לא, אז התביעה הזו מיותרת לגמרי, הוא גם יכול לטעון שלא ידע דבר, לא חסרים להם תירוצים לאנשים, אני עובד עם החראות האלו, ומכיר את כל הטריקים שלהם, אני כ"כ בטוח לצערי, שלא אתה זה שיפיל את המניאק.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה נגמר הסיפור מלפני יומיים פשוט לא הייתה לי הזדמנות להכינס לפורום.

הרכב הוחזר לסוחר המניאק..

אך לאחר שהותקנה אזעקה ותוקן הצלינדר סך הכל השקעה של 1000 שקלים.

חוזרים לחפש בשוק הפרטי..

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...