Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בשעה טובה קנינו B4

speedseeker
שימו לב! השרשור הזה בן 6904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אומנם לא הייתי מאמין על עצמי אבל בגלל שחבר כל כך שיכנע שכדאי אז נסענו מירושלים הנעימה למגרש מכוניות באשדוד (אלוהים ישמור כמה שחם שם).

התבייתנו על הסובארו:

מודל 2000, 118 אלף ק"מ, יד שנייה (אנחנו השלישית), מנוע 2000 123 כ"ס כמעט מושלמת (קוסמטיקה).

מחירון 72 הבאנו אותה ב62 מה אתם אומרים קנייה חכמה?

לא לקחנו לבדיקה אבל יש לנו אפשרות לקחת אותה עכשיו ולבטל את העיסקה עד יום שלישי.

לקחת לבדיקה?

יש למישהו ספר מכונאי (היינס)? למלאות 95 או 98? יש לה ממיר קטליטי?

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למגרש מכוניות באשדודלא לקחנו לבדיקה אבל יש לנו אפשרות לקחת אותה עכשיו ולבטל את העיסקה עד יום שלישי.

לקחת לבדיקה?

מה לא בסדר במשפט הזה?

מגרש מכוניות + לא לקחנו לבדיקה ?!?!

תגיד לי אתה תמים או טיפש???? מיד אבל מיד לבדיקה ?!?!

תודה!!!

נ.ב

שלא תבין אותי לא נכון שהיה לך במזל-טוב כן. =]

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב על הרכישה

תדלוק באוקטן 95.

לגשת לבדיקה, ואל תתפלאו לגלות שהאוטו הוא בעצם 2 רכבים שחוברו יחד, זה קורה לפעמים, ויש אנשים שמתפתים לא לקחת לבדיקה בגלל המחיר.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא בסדר במשפט הזה?

מגרש מכוניות + לא לקחנו לבדיקה ?!?!

תגיד לי אתה תמים או טיפש???? מיד אבל מיד לבדיקה ?!?!

תודה!!!

נ.ב

שלא תבין אותי לא נכון שהיה לך במזל-טוב כן. =]

החבר של אבא שלי הוא סוחר מכוניות גם כן והוא נמצא בכל הסצנה הכוללת של סחר המכוניות בארץ.

בוא נגיד שהבן אדם האחרון שיעבוד על החבר של אבא שלי זה הסוחר הזה.

קוראים למגרש אורי-קאר נמצא באשדוד באיזור התעשייה איפה שיש את הבדיקת מיגון ויש שם גם שטיפת מכוניות החברה היא חברת בת של "מטיילי אשדוד".

ומתישהו אנחנו נעלה את הרכב על ליפט בשביל להסתכל טיפה בשביל שקט נפשי.

אבל נסענו איתו מאשדוד לירושלים והכל עובד כמו שעון אני באמת לא רואה סיבה לקחת אותו לבדיקה, האחיזה מדהימה, רצועת הכוח ענקית הגיר האוטומטי עובד חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הכיפאק....שומע עוד שנה אני רוצה לקנות את החלק הימני של האוטו...אולי איציק מתעניין בחלק השמאלי....רגע רגע בעצםםםםם הגיר נמצא בשמאלי נראה לי...אז איציק : אתה לוקח את הימני אני את השמאלי

מה יש לכם הוא הסחור האחרון שיעבוד על הסוחר האחרון שיעבוד על אבא שלו....הריי זה ברור כל סוחר קונה מכונית תקינה לחלוטין בון בונירה !! ב5 מתחת למחירון ומוכר 10 מתחת...הריי ברור סוחרים לא מרוויחים

שמע צ'וקי פוקי מוקי צימוקי....

אם הסוחר מכר לך את האוטו ב62 במקום 72 אז הוא קנה אותו ב52 לפני חודשיים שהוא היה שווה 78....הבנת את התמונה הכללית ?

מי מוכר אוטו ששווה 78 בונבונירה!! לסוחר ב52 ? קיצר...החצי הימני של האוטו שלך זה B4 שנת 00 השמאלי זה לגאסי שנת 96, והמנוע מוציא 124 כ"ס רק שבוכנות 3,2, עובדות ש1,4 עובדות הוא מוציא 75 כמו DL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

speedseeker, בין 770 ומשהו ההודעות שכתבת בפורום, טרחת לקרוא משהו?

לקנות רכב מסוחר בלי בדיקה זה טירוף או טפשות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בסרט הזה של "חבר טוב של אבא"

אז כן, גם על ההורים שלי עבד סוחר שקנינו ממנו 3 מכוניות לפני המקרה, לפחות נתנחם בזה שהרכב היה דפוק מבחינה מכנית, והוא פיצה אותנו אח"כ, כשתיקן את הרכב על חשבונו, ועזר במכירה...

הייתי בסרט הזה עם חבר שרכש לאביו מאזדה לאנטיס, ממש בובה, עד שהעלינו אותה על הליפט ונהיה שחור בעיניים.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מזל"ט ותיהנה.

2. יכול להיות שהעסקה שעשית מדהימה ולא מהעולם הזה.

3. יכול להיות שלא, והרכב דפוק לגמרי למרות שהוא שטוף ונקי.

4. עזוב אותך משטויות, רוצה לדעת מה קנית? ....

קח ת'רכב (את הרכב) לבדיקה. (בשביל השקט הנפשי שלי)

חי

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה אחד התמימים הגדולים ביותר בארץ.

[אני לא כותב טיפש, אני לא רוצה להעליב אות...]

אבל תסתכל על זה מהצד - אתה שם 62000 שקל על אוטו.

בדיקה טובה עולה 500.

באחוזים זה יוצא

62000/100 = 620 שקל.

כלומר, בדיקה עולה פחות מאחוז ממחיר האוטו - ואתה עדיין מוותר עליה.

אתה קונה אוטו בלי לשמוע דיעה אחת של אדם אובייקטיבי לגביה. מסוחר מכוניות. ואחרי שקיבלת את האוטו במחיר "מציאה".

אם הייתי אתה הייתי הולך לבדיקה. ומייד.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מכיר את הסיפור של "חבר של אבא שלי", קנינו גאלאנט בלי בדיקה בלי כלום מחבר של אבא שלי ואז היתברר שהמנוע גמור ולא רק זה אלה גם האוטו מעוקל.

בקיצור רוץ עכשיו לבדיקה לפני שתאכל חרא.

שהיה בהצלחה ותתחדש.

בן.

אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי לכל אלה שדואגים נדאג לקחת את הרכב למוסך בשביל לבדוק אותו טיפה בשביל השקט נפשי..

בקשר למשתלם לא משתלם לסוחר:

היד הקודמת לפני המוכר הוא חייל בצבא קבע (יהודי טוב בלשון הסוחר) רצועת טיימינג הוחלפה ב90 אלף ק"מ וטיפול גדול ב100 אלף ק"מ בערך... עכשיו הרכב ב118 אלף ק"מ ולכן עוד מעט נכניס אותו למוסך לטיפול גדול.

הסוחר עשה עסקה עם החייל שהוא לוקח ממנו את הבי4 והחייל משלם לסוחר באשראי את ההפרש על הרכב החדש שהחייל לקח בטרייד אין.

הרכב הגיע לסוחר לפני שבוע בדיוק וכל הזמן יש תחלופה במגרש כל שבוע מכוניות חדשות לגמרי מי שגר בסביבה אני ממליץ לו להתרשם ואפילו לשקול קנייה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי מתחילים להפחיד אותי פה..

תקלה ראשונה שגילינו: המנעול של הדלת הימנית (איפה שמכניסים תמפתח ) נפל לתוך הלדת.

הרכב ילקח לבדיקה במכון מורשה היום או מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...