Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן - מודעות רכב מעל המחירון (?)

_DownLoaD_

פוסטים מומלצים

היי,

אני מחפש VW POLO מהשנים 16-17' , המחירון בלוי יצחק הוא 40K , המחירון ביד 2 סביב ה 46K. 

מישהו יכול לעדכן מדוע יש מודעות שמבקשים החל מ 53K ועד 65K לדגם סטנדרטי שאין בו שום דבר מיוחד ? האם מדובר בביקוש קשיח ?

האיביזה התאומה והפאביה נסחרות סביב המחירון.

הג'טה וראפיד (שחלקם גם עם מנוע 1.4) - נסחרות במחיר הרבה יותר נמוך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך חפש איביזה או פאביה, הפולו לא שווה תוספת גדולה כזאת.

• רעיון טוב! 2

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, yulianx כתב:

אם כך חפש איביזה או פאביה, הפולו לא שווה תוספת גדולה כזאת.

את האיביזה היה לי מאותו שנתון, כך שאני מחפש משהו אחר.

הפאביה מהממת, אבל אני לא מתחבר לצורה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בשרשור מקביל דיון על המחירון ומהותו. בקו התחתון - הוא קיים בעיקר לצרכי ביטוח. שוק הרכב מיד שניה חופשי.

מחיר פרסום זה לא מחיר הסגירה. תתקשר, תשלים מידע ואז תתמקח. בסופו של דבר המוכר רוצה להעלות את המחיר, אתה רוצה להפחיתו, תגיעו לעמק השווה. או שלא, ותמשיך הלאה.

רק שים לב שאם אתה קונה מעל המחירון והרכב נהרס, תקבל מהביטוח מחיר מחירון, תפסיד את ההפרש. אגב דבר דומה אם תרכוש רכב ממגרשי הליסינג: הרכב יתומחר במחירון ״יבש״, אבל לצרכי ביטוח ערכי כ-20% פחות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, sperial כתב:

יש בשרשור מקביל דיון על המחירון ומהותו. בקו התחתון - הוא קיים בעיקר לצרכי ביטוח. שוק הרכב מיד שניה חופשי.

מחיר פרסום זה לא מחיר הסגירה. תתקשר, תשלים מידע ואז תתמקח. בסופו של דבר המוכר רוצה להעלות את המחיר, אתה רוצה להפחיתו, תגיעו לעמק השווה. או שלא, ותמשיך הלאה.

רק שים לב שאם אתה קונה מעל המחירון והרכב נהרס, תקבל מהביטוח מחיר מחירון, תפסיד את ההפרש. אגב דבר דומה אם תרכוש רכב ממגרשי הליסינג: הרכב יתומחר במחירון ״יבש״, אבל לצרכי ביטוח ערכי כ-20% פחות.

אני מסכים שמחיר פרסום זה לא מחיר סגירה, אבל כשהמחירון של יד 2 (הגבוה) כ 45K והמודעות מפורסמות ב 55-60K - אין אפילו טעם לנסות.

רק לחכות שהמוכרים יתייבשו קצת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן חיפשתי גולף או פולו מאותם שנים, ואכן, אנשים חיים בסרט. מפרסמים 10 -12 מעל למחירון כאילו אלו הרכבים האחרונים עליי אדמות. 

פעמיים הלכתי להתרשם מגולף, בכלל לא בדקתי מחירון, מלכתחילה הם היו רכבים בסדר, לא מציאות (לדוגמא 2015 יד שלישית 135אקמ), רק שה DSG היה רועד חזק בסלד נמוך וחובט במהירויות נמוכות, ואחרי שעשיתי סיבוב והראיתי לבחור שהוא במבוא למצמדים חלק א' (אולי בכלל מוח גיר) הוא אמר שמה פתאום וככה זה DSG.  ורק אז פתחתי לידו מחירון וחטפתי הלם, מזל שהוא היה 10 דקות ממני.

בסוף בכלל ירדתי מהרכבים האלו וקניתי 208 2019. הרכב מאוד מפנק, הרבה יותר נוח מהוואגיות ומתנהג הרבה יותר טוב מהן. כמובן שיש לוואגיות מעלות אחרות, אך לא במסגרת ה VFM שלי, ולא משהו שאשלם בשבילו 10 מעל המחירון ועוד כשהרכב האחרון שלי הושבת בתאונה ( V40 2015 ). חשוב להתמקד רק במודלים 2018 או 2019 ומעלה שכבר באות עם בלימה אוטונומית ולוודא שביצעו טיימינג סביב ה 40 אלף קמ. 

יש דגם  EditionTech עם אקסטרה תוספות ששווה לחפש.

עריכה אחרונה על ידי ST12345
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ST12345 כתב:

לא מזמן חיפשתי גולף או פולו מאותם שנים, ואכן, אנשים חיים בסרט. מפרסמים 10 -12 מעל למחירון כאילו אלו הרכבים האחרונים עליי אדמות. 

פעמיים הלכתי להתרשם מגולף, בכלל לא בדקתי מחירון, מלכתחילה הם היו רכבים בסדר, לא מציאות (לדוגמא 2015 יד שלישית 135אקמ), רק שה DSG היה רועד חזק בסלד נמוך וחובט במהירויות נמוכות, ואחרי שעשיתי סיבוב והראיתי לבחור שהוא במבוא למצמדים חלק א' (אולי בכלל מוח גיר) הוא אמר שמה פתאום וככה זה DSG.  ורק אז פתחתי לידו מחירון וחטפתי הלם, מזל שהוא היה 10 דקות ממני.

בסוף בכלל ירדתי מהרכבים האלו וקניתי 208 2019. הרכב מאוד מפנק, הרבה יותר נוח מהוואגיות ומתנהג הרבה יותר טוב מהן. כמובן שיש לוואגיות מעלות אחרות, אך לא במסגרת ה VFM שלי, ולא משהו שאשלם בשבילו 10 מעל המחירון ועוד כשהרכב האחרון שלי הושבת בתאונה ( V40 2015 ). חשוב להתמקד רק במודלים 2018 או 2019 ומעלה שכבר באות עם בלימה אוטונומית ולוודא שביצעו טיימינג סביב ה 40 אלף קמ. 

יש דגם  EditionTech עם אקסטרה תוספות ששווה לחפש.

הפג'ו היחידה שאני מוכן לנהוג עליה זה 106 ראלי, לא מתחבר לצרפתיות (ולא בגלל העבר הבעייתי) - בשל העיצוב. 

אנחנו עם VAG כבר שנים ומרוצים, והאמת שהפולו רכב מעולה מבכל הבחינות בעיני (אני צעיר בן 26). לשלם 12K מעל המחירון זה HELL NO מן הסתם.

ב 55K אפשר לקנות מאזדה 3 מנוע 2000 או גולף מנוע 1.4/1.5

נמתין שהמוכרים יתייבשו קצת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רכבי vag הם רכבי הבנזין העממיים הטובים ביותר.

יש להם יחידות הנעה חזקות וחסכוניות, עיצוב נאה ותא נוסעים איכותי עם הנדסת אנוש מעולה.

אני כבר עם הרכב השלישי שלי מבית vag ולא רואה את עצמי עובר לרכב אחר.

אחרי למעלה מרבע מיליון ק"ה בשבע שנים עם פעמיים סקודה אוקטביה דורה3 וסיאט אטקה בת חודשיים, אני יכול להעיד שמגובר ברכבים מעולים.

גילוי נאות, שלושת הרכבים הם רכבי ליסינג מהעבודה, כך שאין לי מושג לגבי עלויות ביטוח ואחזקה.

לפני חודשיים החזרתי לחברת הליסינג אוקטביה  2020 דור 3 עם מנוע 1.5 ליטר לאחר 4 שנים ולמעלה מ- 132k ק"מ שהפגינה אמינות מושלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכבי ליסינג מהעבודה הם נהדרים. אבל אלו רכבים שלהיות בעלים שלהם כשהם מתיישנים יכול להיות יקר

בתאריך 7.3.2024 בשעה 18:30, _DownLoaD_ כתב:

מישהו יכול לעדכן מדוע יש מודעות שמבקשים החל מ 53K ועד 65K לדגם סטנדרטי שאין בו שום דבר מיוחד ? האם מדובר בביקוש קשיח ?

א. אופטימיות יתרה

ב. לפרסם מודעה זה חינם. אז מנסים

עריכה אחרונה על ידי razi_pazi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, mottis כתב:

לפני חודשיים החזרתי לחברת הליסינג אוקטביה  2020

המדגם שלך הוא של מכוניות חדשות וחדשות יחסית. פות"ש מחפש רכב 2016 והמגיבים התייחסו ל-2015. אין כזה כהרי ההוא

לפות"ש: תתביית על 3-4 רכבים שנמצאים הרבה זמן בלוח, תתקשר, תגיד מה התקציב שלך, יגידו לך לא, תבקש בנימוס להשאיר את מספר הטלפון ושיתקשרו אם ירצו. 

פסיכולוגית קשה לאנשים לרדת מהעננים אבל כשיש מישהו רציני עם כסף ביד שמוכן לקנות, מוכרים רוצים גם כן להתקדם כבר. 

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Jack457 כתב:

המדגם שלך הוא של מכוניות חדשות וחדשות יחסית.

הרכב גמע למעלה מ- 30k קמ כל שנה, קילומטראז גבוה בתקופה קצרה מעיד על אמינות הרכב ומכאן נגזרות עלויות האחזקה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר מהמילואים יש גולף 1.5 שנת 2018 עם 140 אלף קמ, והיא נראית, מרגישה ונוסעת כמו חדשה. נו אז מה? זה שמרבית הקמ שלו הוא בינעירוני, וגם בעיר הוא יודע לנהוג כמו שצריך על דו מצמדי, זה לא אומר שכל עם ישראל ככה. 

על הגולף שלו בהחלט הייתי משחרר חמישייה מעל, אבל גרוש לא יותר, וגם כי הרכב עמוס בתוספות.

אנשים שנוהגים ב DSG כאילו זה אוטומטי רגיל- לא אני אשלם על חוסר הידע שלהם 5 שנים מתום האחריות.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ST12345 כתב:

אנשים שנוהגים ב DSG כאילו זה אוטומטי רגיל

אני נוהג כבר למעלה מרבע מיליון ק"מ בגיר dsg כמו באוטומטי רגיל... איך צריך לנהוג?

באוקטביה 2017 עם מנוע 1.2 עשו עדכון תוכנה לגירב- 75k קמ ומאז הוא תפקד נהדר עוד 50k קמ עד סוף תקופת הליסינג... באוקטביה 2020 עם מנוע 1.5 נהגתי כמו בגיר אוטומטי רגיל ולא היתה אף תקלה בגיר בכל ה- 132k ק"מ שהיתה אצלי... מה הייתי צריך לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נוגע בעיקר לפקק, לא לגלוש במהירות נמוכה חצי רגל על הבלמים. שלא יהיה משחק בין הילוך 1-2 כול הזמן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...