Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופרמיני לסופר פנסיונרים

alonsheader

פוסטים מומלצים

הי,

שואל בשביל אמא ואבא :)

הם רוצים סופר מיני ואמרו לי שחשבו על רנו קליאו ואני עם הנסיון הלא מתוק שלי עם הפלואנס והגיר שלה נזעקתי.
אז אני מבקש את עזרתכם הנדיבה!

סופר מיני, חדשה. המטרה שתיהיה לשנים רבות (רכב אחרון) שיהיה ברמת בטיחות גובהה ואמין לאורך זמן.
אופי נסיעה הוא עירוני ולא צפוי יותר מ10 אלף ק"מ בשנה. תקציב 100-130 אש"ח.

שאלת בונוס: ישר אמרתי לה טויוטה! והיא אמרה שיש יאריס היברידית אבל היא מפחדת מתחזוקה לאורך שנים כי זה שתי מערכות שונות.
האמת יש הגיון בחשש שלה לדעתי, האם זה נכון לדעתכם?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס היברידית היא אופציה מעולה עבורם. אין שום חשש מהתחזוקה של המערת ההיברידית. טויוטה מוכרים הרחבת אחריות ל-5 שנים במחיר סביר ולאחר 5 השנים אפשר לרכוש ביטוח אחריות לסוללות במחיר סביר מאד. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי תודה לעונים!

קיה סטוניק אכן הייתה אחת האופציות שהיא הביאה לי ולא הכרתי, אדווח לה חזרה שהיא קיבלה המלצה :).
רק כדי לוודא לגבי הרנו, דגמי 2024 עדין חשודים בתיבת הילוכים בעייתית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו מגיעה כיום עם תיבת הילוכים רציפה ולא הרובוטית אז אמורה להיות, כנראה, אמינה יותר מהקודמות.

לא מתייחס בכלל לעניין ביצועים וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתחיל מגילוי נאות, 

הרכב של ההורים שלי למכירה פה בפורום(רנו קפצ׳ור משנת 2021 עם 18 אלף ק״מ)

והגיר שם הוא גיר אחר לגמרי ממה שאתה מכיר, הוא רובוטי דו מצמדי וחלק מאוד, הוא משרת כמעט את כל הדגמים של רנו/ניסאן לא עלו בעיות איתו בנתים)

הגיר במנועי 1 ליטר טורבו הוא רציף, בגרסאות 1.33 הוא רובוטי.

בלי קשר אגיד לך ככה, 

בגיל הזה אני חושב שההורים שלך צריכים לכוון לרכב קצת יותר גבוה מסופר מיני ולעלות לרמה של יאריס קרוס/פיג׳ו 2008/רנו קפצ׳ור וכו, כלומר מבחינת גודל זה אותו רכב כמו הסופר מיני רק שהוא מוגבה מעט ויותר נוח להכניס ולשבת בו.

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה במזדה זה מחסור בבטיחות, זה כבר דגם ישן.

יאריס אופציה טובה, אמינה,חסכונית אם כי נוקשה בעיר והמושבים נוקשים.

סוללות אכן יכולות להיות זקוקות להחלפה אך בנסיעה נמוכה הם יחזיקו הרבה שנים, כמו כן אפשר לבצע הרחבת אחריות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבי שיחיה נוסע על יאריס ומאוד מרוצה.

בטיחותית, אמינה, קלה יחסית לתחזוקה, אמורה לענות על הציפיות של זוג שלא נוסע הרבה.

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הראשונה שעולה בראשי: האם הם מסיעים נכדים? כי אם התשובה חיובית חזקה לא בטוח שרכב קטן מתאים לצרכים, ויש צורך ברכב קצת יותר גדול, מה שקרוי במקומותינו ״משפחתית קטנה״.

השאלה השניה היא האם הם כבר עשו סיבוב בסוכנויות הרכב וראו דגמים שמצאו חן בעיניהם. אם לא - פנה לעצמך ולהם איזה בוקר שישי וצאו לסיור משפחתי בשכונת סוכנויות הרכב בעירכם. בסופה תתרכזו במספר דגמים, ואז חזור לכאן.

והערה לגבי ״רכב גבוה״: עקרונית הקביעה נכונה. אבל גם בקטגוריה הזו הבדלים גדולים בנוחות הכניסה והיציאה, אז לבדוק זאת, כפי שהצעתי בפסקה הקודמת.

אגב, בנעוצים שבקאש פורום חיפוש רכב חבוי שרשור חביב על בחירת רכב לסבא וסבתא. כתוב קליל, אבל התוכן מצויין. ממליץ לקרוא ולהפנים, גם אם מדובר בשרשור עתיק

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אבא מחליף יאריס ביאריס כבר הרבה יותר מעשור. עכשיו עם יאריס קרוס היברידית.

אמא עם קאפצ'ור חדשה שהחליפה קאפצ'ור בת 5 או 6.

שניהם מרוצים עד הגג.

היאריס ההיברידית היא מכונית קלאסית למי שמחפש שקט נפשי.

הרנו עם מוניטין שאוהבים לדבר עליו, אבל אצלנו לא היה שום דבר חריג.

היאריס חסכונית מאוד אבל הרנו מהנה ומפנקת בהרבה הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לאבא שלי היתה קאפצור שהיתה אמינה אפס תקלות 5 שנים
הוא פשוט סבל מהמזגן החלוש שלה.

אני הייתי ממליץ על סטוניק 1.4
אוטו קלאסי לפנסיונרים

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...