Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אתם ממש נהנים לנהוג במזג אוויר סוער?

tza

פוסטים מומלצים

אני מאוד נהנה לנהוג. כמובן כל עוד זו נהיגה ולא זחילה.. אבל לנהוג במזג אוויר סוער אני נהנה במיוחד.

לצקצקנים (בצדק) אציין שכמובן אני נוהג רגוע במשנה זהירות מיוחד תוך התחשבות במצב הדרך ומקפיד להתרחק עוד ממגבלות הרכב התקין למשעי!

לא יוצא לנהיגה סתם, אבל ממש שש על כל סיבה לצאת לנהיגה כמה שיותר ארוכה ומאתגרת. זה נכון תמיד, אבל נכון פי כמה במזג אויר כזה.

אסייג רק שמקרח ושלג אני מתרחק.

אני המשוגע היחיד או שיש עוד שמזדהים עם זה?

עריכה אחרונה על ידי tza
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש, בטח שיש.

גשם פסיכי שמאלץ אותך לסוע על חמישים אני לא מחבב, כי זה שקול לפקקים, אבל לנהוג כשבחוץ אפור וקר זה תענוג.

אם הגשם לא רציני אני נוסע עם חלונות פתוחים עד שהאוזן מאיימת ליפול.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יש. 

ואני דווקא כן אצא לסתם נהיגה, במיוחד בגשם מטורף.

ואפילו לקחתי את זה כמה שלבים קדימה - המשפחה כבר הפסיקה לצחוק עלי כשבשעה 2 בלילה גשום במיוחד אני יוצא מסדין החימום לסיבוב עם האוטו.

• אהבתי 2
  • מעניין 1

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, stx כתב:

אם הגשם לא רציני אני נוסע עם חלונות פתוחים עד שהאוזן מאיימת ליפול.

הרבה פעמים בקור בלי גשם הייתי נוהג עם חלונות פתוחים וחימום חזק על הרגליים. כמו מי שתיאר כאן פעם טיול עם קורבט פתוחה בחורף בארה"ב.

לפני 4 שעות, X9500 כתב:

ואני דווקא כן אצא לסתם נהיגה, במיוחד בגשם מטורף.

ואפילו לקחתי את זה כמה שלבים קדימה - המשפחה כבר הפסיקה לצחוק עלי כשבשעה 2 בלילה גשום במיוחד אני יוצא מסדין החימום לסיבוב עם האוטו.

מזדהה לגמרי והייתי שמח גם, החיים לא מאפשרים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, tza כתב:

אני מאוד נהנה לנהוג. כמובן כל עוד זו נהיגה ולא זחילה.. אבל לנהוג במזג אוויר סוער אני נהנה במיוחד.

לצקצקנים (בצדק) אציין שכמובן אני נוהג רגוע במשנה זהירות מיוחד תוך התחשבות במצב הדרך ומקפיד להתרחק עוד ממגבלות הרכב התקין למשעי!

לא יוצא לנהיגה סתם, אבל ממש שש על כל סיבה לצאת לנהיגה כמה שיותר ארוכה ומאתגרת. זה נכון תמיד, אבל נכון פי כמה במזג אויר כזה.

אסייג רק שמקרח ושלג אני מתרחק.

אני המשוגע היחיד או שיש עוד שמזדהים עם זה?

חד משמעית שכן.

הנהיגה הכי כייפית בתנאי גשם!!!

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהנה לחצות עם הסובארו החבוטה שלי (B3 4X4) כבישים מוצפים והרכב מרגיש דבוק לכביש בזמן שכל הג'יפונים\ג'יפי צעצוע שנת 2024 זוחלים על 10 קמ"ש ומחליקים..

אני לא נהנה מזה שבארץ ברגע שיורדות שתי טיפות מים נהגים מאבדים את הראש, רמזורים מפסיקים לעבוד וכו'.

עריכה אחרונה על ידי taranta
  • רעיון טוב! 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, taranta כתב:

אני נהנה לחצות עם הסובארו החבוטה שלי (B3 4X4) כבישים מוצפים והרכב מרגיש דבוק לכביש בזמן שכל הג'יפונים\ג'יפי צעצוע שנת 2024 זוחלים על 10 קמ"ש ומחליקים..

יש לך רכב מיוחד, לפני כמה שנים היה לי שכן עם B3 AWD 2.0 ידנית והייתי שמח מאוד להחזיק אחת כזאת. אבל אל תיפול למושגים הישראלים. כל רכב נורמלי ותקין יכול ליסוע בגשם במהירות סבירה לחלוטין בלי להחליק. הבעיה בעיקר בנהגים כמו שכתבת:

לפני 16 דקות, taranta כתב:

אני לא נהנה מזה שבארץ ברגע שיורדות שתי טיפות מים נהגים מאבדים את הראש, רמזורים מפסיקים לעבוד וכו'.

יש סיכונים בנהיגה בגשם, אבל הסיכון הגבוה מכולם הוא הנהגים שמבחינתם גשם הוא עילה מספקת לנהוג בדרך מהירה על 20 קמ"ש בשמאלי.

עריכה אחרונה על ידי tza
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש סיכון מוגבר, בעיקר בגלל כבישים שבורים וניקוזים סתומים או לא מספקים. בכבישים שבנויים כמו שצריך הנהגים מורידים קצת את המהירות (ב-10-20 קמ"ש בכבישים בינעירוניים שזה סביר לגמרי בגשם שוטף) ונוסעים בצורה נורמלית.

נהגתי קצת בגרמניה בגשם דומה לזה שהיה לנו בימים האחרונים, באי אילו קטעים השילוט האלקטרוני באוטובאהן הגביל מהירות ל-70 קמ"ש (ואז, כנראה בשל התרחקות מהאזורים התפופום, שחרר ל-130). 

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, sperial כתב:

אכן יש סיכון מוגבר, בעיקר בגלל כבישים שבורים וניקוזים סתומים או לא מספקים. בכבישים שבנויים כמו שצריך הנהגים מורידים קצת את המהירות (ב-10-20 קמ"ש בכבישים בינעירוניים שזה סביר לגמרי בגשם שוטף) ונוסעים בצורה נורמלית.

נהגתי קצת בגרמניה בגשם דומה לזה שהיה לנו בימים האחרונים, באי אילו קטעים השילוט האלקטרוני באוטובאהן הגביל מהירות ל-70 קמ"ש (ואז, כנראה בשל התרחקות מהאזורים התפופום, שחרר ל-130). 

אכן בגרמניה יש שלטים אשר מגבילים את המהירות במקרה של גשם (סביב ה100 קמש) ושלטים דיגטליים שמגבילים בצורה אלקטורנית.

אך בגרמניה השמאלי נשאר עדיין פנוי.

רק בארץ קצת גשם ואנשים מתחילים לנסוע כמו צב על השמאלי ולהדליק איתות חרום (צריכים להכיר שאיתות חרום זה למקרה חרום ואם השדה ראיה מוגבל יש פנסי ערפל אחוריים-ובטח ובטח שאם אתם מרגישים בסיכון או פחד תעברו לימין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במזג אויר סוער לא צריך הרבה:

1. חימום לרגליים

2. צעיף

3. מהירות מינימלית 60 קמ"ש

4. מיאטה פתוחה

נ.ב

בשלג לא חייבים את סעיף 3

• אהבתי 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב נסיעות בגשם אבל התנאים בארץ מגבילים את הכיף.

1. נהגים רואים גשם ומורידים אוטומטית מהירות ל 20-30 קמ"ש ובמקום לעבור לימני נשארים בשמאלי.

2. מדינה אכולת בורות, שצריך לחפש בנרות ולהיות בעל ריכוז מירבי אחרת מפוצצים צמיג וג'אנט.

• אהבתי 2

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר לקרוא כאן על הפטיש הזה לנהיגה במזג אויר סוער וגשום, במיוחד כשלא מעט נהגים מסביב מתחילים להרגיש שהם עשויים מסוכר ומתחילים לזחול במהירויות אפסיות ולכן מסוכנות למי שקצת פחות בפניקה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר לי לקרוא על הנהגים שנוסעים 20 קמ"ש בשעות העומס. שלשום נסעתי ב-22 בשעות שיא הגשם, שהיו גם שיא התנועה, הקצב נע סביב 90-100 קמ"ש. נכון שלא ה-110 פלוס (הלא חוקי) הרגיל, אבל ממש לא זחילה.

איפה היתה זחילה? בתוך חיפה, במדרון שסובל מניקוז לא מספק וכתוצאה מכך זרם חזק. וכאמור, שעות העומס של אחה"צ, שבהן התנועה איטית גם בימים כתיקונם.

אגב, בכל הנסיעה לא ראיתי הבהוב ולא שמעתי צפירה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהנה לרכב על האופנוע בשטח במזג אוויר סוער, למרות שבפעם האחרונה נחתתי על בוץ ונכנסתי בעץ, זה כיף לא נורמלי.

אז מן הסתם גם לנהוג זה כיף, מחר מתחילה לנו סערה רצינית, יהיה כיף. 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...