Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אתם ממש נהנים לנהוג במזג אוויר סוער?

tza

פוסטים מומלצים

אני רק אניח את זה כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייך, לכמה מאיתנו יש רכב כל כך מתקדם?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל גשם סוער ממש עד כדי צורך לנהוג לאט מאד כי אין שדה ראייה, זה לא כיף. 

יש הרבה כיף בנהיגה במזג אוויר אפרורי עם גשם קל עד בינוני לכל היותר (אני אישית מעדיף רק כבישים רטובים בלי הגשם) אבל התנאים צריכים להיות אותם תנאים שגורמים לך לקום בשבת מוקדם בבוקר ולנהוג (או בשישי אחה"צ) לפני עם ישראל שמתחיל להשתלט בהמוניו על הכבישים. בתנועה היומיומית הכבדה זה לא כיף בכלל, כשאתה מוקף בנהגים ישראלים רוצחים. 

עכשיו אני גם צריך לבטל לגמרי את דבריי כי גם אם אין תנועה, יהיה "אויב" אחר בדמות המון בורות שיקשו לתמרן וישברו את הרכב. ולכן רק אם זה לא רכב שלי, יכול להיות לי כיף (עדיין אשתדל לברוח מכל בור שאוכל) אבל לפחות לא תהיה לי הדאגה לרכב. בקיצור, מי שהכי כיף לו בתנאים כאלה, זה עיתונאי רכב שלוקחים רכב מעניין לנהיגה ולא אכפת להם עכשיו שהמתלים קשים ועלו על בור. 

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, YNV כתב:

1. חימום לרגליים

תסביר את זה לאשתי שמתעקשת על 18 מעלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, slavai כתב:

ולהדליק איתות חרום

זה גם אני עושה מהסיבה שאתה מוקף בנהגים ישראלים רוצחים שלא מבינים מה זה נהיגה לפי תנאי הדרך. אם לא היו כאלה, הייתי מסכים איתך שלא צריך להדליק. כמובן זה מתייחס לגשם כבד מאד שמקשה מאד על הראות.

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@EliC25 תלוי בגיל שלה.

@BRAVO30 זה כאשר אתה לא יודע שבגשם סוחף מדליקים פנסי ערפל. פנסי מצוקה? רק אם אתה במצוקה, למשל מחליט לעצור בשוליים ולהמתין לרגיעה. קרה לי פעמיים בחיים - פעם אחת בואדי ערה בליל חורף גשום ב-1988 וללא כל תאורה, כשפתאום מצאתי את עצמי על סימני השול השמאלי, ובפעם השניה שנה אחר כך, בצומת יגור בתנאים דומים חוץ מריבוי אורות שהשתקפו וגרמו קושי בהתמצאות.

@BoazB11 שמעת על senile tremor (רעד של זקנה)? כי זה מתאים לגיל הרכב.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

שמעת על senile tremor (רעד של זקנה)?

כן, אפרופו...

שאלו פעם מה היא האישה האידיאלית,

אחד ענה: עם 'פרקינסון' ובלי שיניים...

(די מגעיל, מודה. אבל זה מלפני עידן המי2 וה-PC)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו דומה על גיניקולוגים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, BoazB11 כתב:

למחוונים שלך יש פרקינסון או שהם מזדהים עם הווישרים...

זה קורה כשמתפתח חופש בין הכבל ספידומטר הפנימי למוביל שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, taranta כתב:

אני נהנה לחצות עם הסובארו החבוטה שלי (B3 4X4) כבישים מוצפים והרכב מרגיש דבוק לכביש בזמן שכל הג'יפונים\ג'יפי צעצוע שנת 2024 זוחלים על 10 קמ"ש ומחליקים..

אני לא נהנה מזה שבארץ ברגע שיורדות שתי טיפות מים נהגים מאבדים את הראש, רמזורים מפסיקים לעבוד וכו'.

הייתה לי אחת כזאת בתור רכב חלופי לשבועיים.

אכן סובארו בכלל הדגמים עם awd, מאוד טובים בתנאי אחיזה ירודים.

שם תמונה שלה, על מצא חלקלק.

Screenshot_20240131_134403_Chrome.thumb.jpg.503cb122c3034ba6ea7969943df02c22.jpg

עריכה אחרונה על ידי לירון .ה.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...