Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אתם ממש נהנים לנהוג במזג אוויר סוער?

tza

פוסטים מומלצים

אוהב מאוד, נהנה ממש. 

באמת בהסתייגות, כל עוד שאין נהגים clueless שהורסים את זה.

אוהב גשם מטורף, ושלג.

רוחות, וערפל כבד - לא חברים.

זה תמיד גורם לי להשתאות על בן האדם שהמציא לעצמו טכנולוגיה, שמאפשרת לו להתנייד בתנאים חיצוניים קשים בעוד הוא יושב בנוחיות ומוגן יחסית ועדיין יכול לקחת את עצמו ממקום למקום.

מעריך את היכולות של המגבים, של התאורה, החימום והמיזוג שיש באוטו, ובמיוחד את הטכנולוגיה של הצמיגים.

כיף גדול לנהוג בשלג עם שרשראות או עם רכב שטח שלא נזקק להם.

מקווה יום אחד להגיע ללפלנד או משהו בסגנון ולנהוג שם.

יש כלל שאני לא מפסיק לחוזר עליו - תמיד להחזיק ברכב לבוש מתאים לתנאי מזג האויר. בכל נסיעה יש אפשרות שהרכב או הכביש יושבת, ויהיה צריך לצאת ממנו. כלומר מעיל, חליפת סערה, כפפות וכובע בחורף, או לבוש ארוך ודק עם כובע לתנאי חום קיצוני. והרבה מים.

התמונות להמחשה ודי ישנות. אם תהיה עכשיו סערה הייתי נוסע עם הדיילי ומשאיר את האספנות בחניה.

ABG_1160.JPG

GPOPXL_20220210_081746455.jpg

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, amosbmw כתב:

רוחות, וערפל כבד - לא חברים.

בעבר נסעתי קבוע את כביש החוף מחיפה דרומה. במזג אויר סוער הקטע הצפוני שממש על הים "זוכה" לרוחות צד חזקות אבל די קבועות וצפויות, כדי לשמור על הישר יש לנהוג עם הגה מוטה מעט לכיוון הרוח. די ברור. מה שצריך לשים לב זה שבקטעים שהכביש חצוב בסלע אתה מאבד פתאום את הרוח צד והרכב באמת ינטה עם ההגה וכמובן התופעה ההפוכה ביציאה מהקטע החצוב.

בגלל הצורך בריכוז יותר אינטנסיבי בנהיגה במזג אויר כזה יותר קל לי נהיגות ארוכות אז מאשר במזג אויר רגוע ומשעמם שמרדים את המח ומקשה יותר על שמירת ריכוז ודריכות בנהיגה לאורך זמן.

עריכה אחרונה על ידי tza
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, בנצי כתב:

זכית בלוטו. 

נכון אבל מסיבות אחרות

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, amosbmw כתב:

תמיד להחזיק ברכב לבוש מתאים לתנאי מזג האויר. בכל נסיעה יש אפשרות שהרכב או הכביש יושבת, ויהיה צריך לצאת ממנו. כלומר מעיל, חליפת סערה, כפפות וכובע בחורף, או לבוש ארוך ודק עם כובע לתנאי חום קיצוני. והרבה מים.

זה נשמע כמו משהו חכם לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, גם אני עשיתי ניסויים מה המהירות המינימלית לא להירטב בגשם עם קבריולט, באוסטריה. רמזורים אדומים הופכים לצרה צרורה..

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, amosbmw כתב:

לא יאפשרו לך. הקצב שבו הם מפלסים לא יאומן. הכבישים יבשים.

אבל המדרכות - צריך לארגן מגינים טובים לישבן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, amosbmw כתב:

אכן, גם אני עשיתי ניסויים מה המהירות המינימלית לא להירטב בגשם עם קבריולט, באוסטריה. רמזורים אדומים הופכים לצרה צרורה..

הזכיר לי נשכחות, חבר עם טלבו הורייזן בשנות התישעים, נקרע הכבל קלאץ, הנענו בשני בדחיפה וככה נסענו עד המוסך, כל רמזור אדום היה צרה צרורה...:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, amosbmw כתב:

לך על זה, לא צריך להצפין עד לפלנד בשביל נהיגת שלג, בלפלנד בדרך כלל כבר מדברים על אופנועי שלג, שזו חוויה בפני עצמה. אופנוע שלג זה אחד הדברים החזקים שיצא לי לחוות!..

בנורווגיה בחורף, הפקל היה עת חפירה בתא מטען, וחליפת חורף למקרה שתתקע במקום שאף אחד לא יגיע לחלץ.

יש,משהוא קסום לנהוג בתוך לבן לבן ועל השלג.

20230128_095843.thumb.jpg.43a652a0f56b72b875e280c502a09f1b.jpg

• אהבתי 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לאחרונה נוהג כל יום במזג האוויר הגשום והקר. רוב הזמן זה נחמד לי.

אני אוהב לפתוח חלון ולהדליק את החימום של המושב, שילוב מעניין.

כמעט ולא מדליק את החימום ברכב עצמנו, גם נוהג רק לבד.

המנוע נושם טוב יותר והטורבו מקבל אוויר קר.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חימום ברכב זה מהשטן (אבל רגעG!@#!@!1!!111, איך אתה מפשיר את האדים!#???!!!11שבע - אז זהו, בכלל לא צריך חום בשביל זה, רק מדחס מזגן פעיל ואוויר טרי שמוזרם מבחוץ) וחימום באופן כללי שלא באמצעות קצר חשמלי שיצא מכלל שליטה.

באשר לשאלת המקור בשרשור -

כיף - לצפות באדים שעולים מהאגזוזים של הרכבים שסובבים אותי (בעיקר מרכבים בעלי הזרקה ישירה או מחזור אטקינסון) וה-Trails שמותירים הצמיגים על האספלט הרטוב.

אני יודע, אני משונה.

פחות כיף - ציפה במהירויות שהשתיקה יפה להן בלי שתי ידיים על ההגה, חוויה מלחיצה למדי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...