Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור תצפיות רכבים מעניינים

amosbmw

פוסטים מומלצים

הרכבים האלה שירתו בעיקר כמוניות שירות.

מן הסתם המרצדסים הארוכים נעלמו כיוון שבישראל עברו לואנים של 10+1 מושבים. אגב, אמנם לא לאחרונה, נתקלתי בואנים כאלה בלפחות עוד 2 מקומות (דולמוש באנטליה ורכב שעבד ממש כמו מוניות עמל בנמה"ת של סן פרנסיסקו).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, itsik170 כתב:

השמועות מספרות שישראל היתה בין השווקים העיקריים שקיבל את המרצדס הארוכות במפרט של מנוע דיזל פשוט למוניות.

חן פרחי פעם לפני הרבה שנים הביא נתונים כאלה אבל היה מדובר ב W123 ארוכה, לפי הנתונים שלו באמת רוב הייצור נמכר לישראל.

לא יודע אם רלוונטי לדגמים החדשים יותר. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

הרכבים האלה שירתו בעיקר כמוניות שירות.

מן הסתם המרצדסים הארוכים נעלמו כיוון שבישראל עברו לואנים של 10+1 מושבים. אגב, אמנם לא לאחרונה, נתקלתי בואנים כאלה בלפחות עוד 2 מקומות (דולמוש באנטליה ורכב שעבד ממש כמו מוניות עמל בנמה"ת של סן פרנסיסקו).

הואנים היו תמיד קיימים לצד המוניות הארוכות - בעבר היה בעיקר פורד טרנזיט והיום זה בעיקר מרצדס ספרינטר - ובחיפה זכור לי שהיו טרנספורטר עד השנים האחרונות ובעבר גם ואנים של מיצובישי.

המרצדסים הארוכות נעלמו לטובת מוניות של 7 מקומות שלא חייבות להיות מוניות שירות, שבפרימיום יש את מרצדס וי קלאס, פולקסוואגן קראוול וטויוטה סיינה/היילנדר בייבוא מקביל.

בתחום העממי יותר היה בעיקר את סאנגיונג רודיוס ולא מזמן גם ראיתי יונדאי סטאריה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שאנחנו מדברים על תקופות שונות.

מהזכרון שלי (נוסע קבוע במוניות שירות) בשנות ה-70ֶ רוב המוניות, גם שירות וגם מיוחדות, היו 1+7 מקומות, רובן מרצדס. תהליך המעבר למוניות מיוחדות קטנות ומצד שני מוניות שירות 1+10 התרחש יותר מאוחר, דומני בשנות ה-80 המאוחרות, אבל יתכן שאני טועה במשהו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשוק האמריקאי ניתן למצוא עשרות שידרוגים וקיטים עבור ג׳יפים מכל הדורות. 

זכורות לי כמה תכניות של מהיר ורועש שבהם השותף של ריצ׳רד רולינגס מאבזר ג׳יפים ותיקים בלא מעט קיטים של בודי ולא רק מכלולים חיצוניים. 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאמבק של קיה ריו סדאן?

לפי המספר נראה שהרכב הוא חדש - הרכב שווק ע"י טלקאר עד שנת 2019.

במבט לשמשה נראה שיש לרכב גם מערכות בטיחות מקוריות בניגוד לסראטו שהגיעה בייבוא מקביל או האקסנט שהגיעו רק עם מובילאיי

20240214_074035.jpg

20240214_074001.jpg

עריכה אחרונה על ידי itsik170
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...