Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב עד 120,000 ש"ח / אופציה לטרייד אין

yair17
שימו לב! השרשור הזה בן 529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לחברי הפורום,

אני אשמח ליעוץ עבור החלפה של הרכב הקיים במשפחה.

התקציב 120,000 שח +-.

בגדול הכיוון הוא "ג'יפון", מחפשים רכב מרווח לזוג + 2 ילדים (בוסטר וכסא בטיחות), רוצים לקחת בחשבון אפשרות לילד נוסף (ובכל מקרה מעוניינים שגם עם בוסטר וכסא בטיחות מאחורה עדיין תהיה אפשרות ישיבה לאדם שלישי).

תא מטען גדול, בטיחותי ואמין.

אמנם נוסעים לא מעט (מעריך כ17 אלף ק"מ בשנה) אבל צריכת הדלק פחות חשובה (ברור שרוצים חסכוני אבל מוכנים להתפשר).

עברתי קצת על השוק לראות מה נכנס לנו בתקציב, ונראה שאנחנו די מתמקדים ביונדאי טוסון 2017/2018, עדיפות ל-2018, מנוע 2 ליטר.

אז השאלות שלי לחברי הפורום הם אלה:

1. איזה הצעות נוספות יש לרכבים שעונים על הדרישות?

חיפשתי גם RAV4, אבל בטויוטה סלקט מוכרים אותו במחירים בשמיים.

קיה ספורטאז לא מצאתי טרייד של היבואן.

2. אני מעדיף קניה ממגרש מסודר / טרייד אין של היבואן. אין לי זמן וכוח להתחיל לשרוף נסיעות לאנשים פרטיים.

מעדיף גם לתת את הרכב שלנו בטרייד אין. הרכב שווה 30 אלף שח במחירון (ולדעתי יכול להמכר במחירון גם).

איך מנהלים את המשא ומתן מול הטרייד?

אני לוקח בחשבון שהטרייד עולה כסף והם צריכים להרוויח, אבל מעדיף לבוא קודם בגישה של לבוא עם כל הכסף, ורק אז להעלות את עניין הטרייד.

מצד שני - מולי יושבים אנשים שהמקצוע שלהם זה מו"מ ומכירות והם ממולחים.

השאיפה זה לקבל על הרכב שלנו 30 אלף ולהוסיף 90 (זה התכנון).

3. הציעו לי במגרש מסודר (שאני סומך עליו) טוסון 2018 ברמת גימור open sky עם כ-40 אלף ק"מ במחיר 132 אלף שח.

הבעיה היא שהרכב יד 2 ואני פחות מתלהב מזה.

עד כמה זה קריטי?

מצד שני, אני רואה בטרייד של כלמוביל לא מעט טוסון יד 1 עם ק"מ סביב ה-40 אלף, אבל אני לא יודע עד כמה יש ממש בפרסומים האלה (כבר יצא לי בעבר לראות פרסומים ואחר כך כשמגיעים למגרש אין את הדגם ומציעים משהו אחר).

לעומת זאת את הרכב במגרש ראיתי והוא נראה שמור.

למישהו יש ניסיון עם כלמוביל? הם אמינים?

4. אשמח לשמוע עוד עצות/רעיונות, בכל זאת מדובר בהוצאה גדולה מאוד ואני מעוניין לעשות את הקניה בצורה מחושבת.

תודה רבה!

עריכה אחרונה על ידי yair17
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לא יודע מאיפה אתם.

אני מציע לגשת לכלמוביל טרייד אין ולשבת מול נציג מכירות. רק אצלו תקבלו מידע עדכני  על מלאי רכבים . סניף פ"ת מומלץ מניסיון ועם יחסית הרבה רכבים ( לא צריך לשנע מסניף אחר ).

את הרכב שלכם תנסו למכור לבד. עכשיו זאת תקופה טובה למוכרים שיש ברשותם רכב מצב נורמלי. בטרייד ישחטו אותכם במחיר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.
אין לנו בעיה להגיע לפתח תקווה.

הרכב שלנו טויוטה ספייס ורסו, לדעתי שמור יחסית, במחירון 30 אלף שח.

כמה לדעתך ישחטו במחיר?
בוא נגיד ככה - אם אני נכנס לסניף הטרייד, מחליף את האוטו שלנו בטוסון 2018 נניח, ומוסיף עד 90 אלף שח, זה שווה לי 5-7 אלף שח.

אני לא מעוניין במימון או משהו כזה, עושה העברת בעלות וממשיך לדרכי.

לפני כמה שנים כשקנינו את האוטו, נסעתי לראות רכבים, שעה נסיעה כל כיוון כדי לראות רכבים באמת מוזנחים (וזה עוד אחרי שהיתה תמונה בפרסום).

וזה עוד לפני כל הטרחה של מכוני בדיקה.

אחרי שני רכבים שראיתי מצאתי למזלי את העסקה בטויוטה סלקט.

אנחנו לא צריכים את הרכב כאן ועכשיו, אין בעיה לחכות גם חודשיים.

אבל כל הטרחה בחיפושים פשוט גדולה מידי עבורנו בשלב זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמכור לבד, זה רכב די מבוקש. לטרייד אין עדיף לנפנף במזומנים מול העיניים כדי לקבל עסקה נורמלית. אם אתם לקוחות חוזרים של טויוטה סלקט שווה לנסות אצלם שוב כלקוח חוזר. בהצלחה

ותמיד תמיד תעשה לרכב בדיקה בתשלום שאתה בוחר את מיקומה - מה שמראים לך במגרש זה חרטא

עריכה אחרונה על ידי Michazzz

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שלגבי בדיקה במכון, אני יוצא מנקודת הנחה שהטרייד מכיר את כל המכוני בדיקה בסביבה.

לנסוע לעיר אחרת אני מניח שלא יתנו לי, וגם לא בטוח שהייתי רוצה.

אם הם רוצים לרמות אותי אז זה לא יעזור לקחת לבדיקה.

אז אני תמים, או פרנואיד, או שניהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהייתי אומר שהם שקרנים, אבל הם אנשי מכירות שיודעים לנהל משא ומתן... 

לסמוך על הבדיקה שלהם זה לקנות חתול בשר, הכי טוב זה ללכת למכון שאתה סומך עליו או לחילופין למוסך שאץה סומך עליו. אני אישית מעדיף מוסך ע"פ מכון.

לפני 10 דקות, yair17 כתב:

אם הם רוצים לרמות אותי אז זה לא יעזור לקחת

זה ממש לא נכון להתעלם ולהאמין להם וזהו..

אתה לא צריך להיות יותר מידי חשדן מצד אחד, מצד שני אתה שם פה קרוב ל100 אלף שח, זה לא סכום קטן שהייתי לוקח עליו סיכון.

זה כמו ללכת לחנות לקנות מקרר ולסמוך על המוכר שימליץ על הדגם המדויק שאתה צריך.

אתה צריך לעשות בדיקה ולהתמקח איתם, אם אתה לא טוב בזה, כך חבר / קרוב משפחה שיותר טוב בזה שיבוא איתך.

בהצלחה

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מה אני מפספס פה?!?

כפי שאמרתי הציעו לי במגרש (לא בסוכנות כלמוביל) טוסון 2018 עם 45 אלף ק"מ בערך ב135 אש"ח.
אני מסתכל באתר היבואן, וטוסון 2 ליטר חדש עולה 167 אש"ח.
זה אומר פחות מ-20 אחוז!
זאת אומרת שבתוספת "לא גדולה" (יחסית כמובן), מקבלים רכב חדש, מדובר בדגם חדש, עם אביזרי בטיחות וכולי.

אני באופן אישי מאוד הייתי מתנגד לרכב חדש, לדעתי זה הוצאה של המוווון כסף שבכלל לא מחוייבת המציאות.

רכב משומש יכול להיות מצויין.

אבל בהפרש כזה?!?

אני מפספס משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכים לפראייר שלחוץ על רכב כאן ועכשיו. אם יש לך את הכסף - קנה חדש. אחרת חפש ביד 2 ואם תגיע לראות את הרכב פיזית, יש סיכוי שהמחיר יירד אם תראה רצינות

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל אלמנט המיידיות.

אם תקנה חדש, תחכה כמה חודשים.

אם תקנה משומש אתה משלם על זה שאתה יכול לקבל אותו כבר עכשיו.

בטסלות למשל, הרבה פעמים יותר זול לקנות חדש כי המשומשות יותר יקרות, כי אפשר לקבל אותו באופן מיידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהרכבים עומדים לספוג העלאת מחירים בינואר, בגלל שינוי שיטת המיסוי.

המחיר הסופי הוא על פי התאריך שהרכב עולה על הכביש, כלומר אחרי ינואר.

יש אנשים שמפחדים מזה, אחרים לא.

כעקרון כל עוד הכסף לא יצא מהיד שלך, הכל פתוח.

אתה יכול לבצע הזמנה ומקסימום לבטל אותה אחר כך ולקנות משומש באופן מיידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלאת המחירים זה לא רק לרכבים היברידיים\חשמליים?
הבנתי שהולכים לבטל הטבות מס, כך לפי הבנתי.

חוץ מזה - עוד יותר טוב. אם אפשר להזמין ולבטל ללא קנס נוכל בזמן הזה לנסות לחסוך את הסכום שחסר ולא להזדקק להלוואה (או לפחות הלוואה מינימלית ביותר).

הכל בראש מתחבר לי לרכב חדש, ישבתי על זה מאתמול בערב וזה הזוי.

ואני בכלל לא מתלהב מהרעיון של רכבים חדשים, הרכב השני שלנו הוא בן 16, אצלי כבר 8 שנים ומצידי לנסוע בו עד שיהיה בן 20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, אבל רוב האנשים לא יודעים אז זה נכון להרבה רכבים שהם לא היברידיים או חשמליים.

כשמזמינים רכב חדש יש חוזה שכתוב בו באילו תנאים אפשר לבטל בלי קנס.

אם אתה רוצה לקנות חדש ויכול לחכות, מעולה!

אני מבין לא לרצות רכב חדש. היומיומי שלי נקנה חדש לפני כמעט 9 שנים והרכב העיקרי בבית נקנה בן 3 לפני 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדכן שקבעתי נסיעת מבחן על הטוסון דגם 2 ליטר בשבוע הבא.

אשמח לקבל טיפים והמלצות מה לבדוק/לשאול וכדומה.

האם נותנים לצאת עם הרכב לכביש מהיר? לא הייתי רוצה לנסוע רק בפקקים.

דבר נוסף - במידה ויהיה רלוונטי - האם יש טיפים למשא ומתן מול היבואן? האם נותנים הנחות וכולי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...