Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות במסגרת האחריות בקרסו טרייד אין

PunchEr
שימו לב! השרשור הזה בן 1893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי סובארו XV 2012 סמ"ק2000 שקניתי בטרייד אין של קרסו בראשל"צ בחודש אפריל 2018

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בבעיה מול השירות לאחריות שלהם.

לאחר חצי שנה מקניית הרכב עשיתי טסט, בדיקת הזיהום אוויר העלתה שיש בעיה בחמצן וco2 ועברתי טסט באופן גבולי לטענת הבוחן ושכדאי לי לטפל בזה עד הפעם הבאה, בנוסף, הרכב מרגע ההנעה מעלה טורים ל1800-2000 סל"ד ולא נרגע למשך 5 דקות (נראה לי לא תקין-וגם מסריח).

בנוסף לאחר טיפול בפאנצ'ר לפני כחודש , הפאנצ'ר מאכר אמר לי שהצמיגים ברכב הם מסוג 97W ולא מסוג 97V כדרוש בהוראות היצרן של הרכב.

פניתי לחברה והם כיוונו אותי למוסך שהרכב היה בו להשבחה לפני שרכשתי אותו, חשוב לציין שנאמר לי לפתוח קריאה לבדיקה על שמי והם כבר יגידו לי מה באחריות ומה לא, לא ניתן לי שום טופס הזמנה לביצוע הבדיקה.

לאחר הבדיקה במוסך, נאמר לי ששום דבר מהנ"ל לא מכוסה באחריות (שאמורה להיות לשנה), ורק שהם מצאו בעיה נוספת בסטאטר שלא ידעתי על קיומה והיא כן במסגרת האחריות. מנהל המוסך אמר שצריך לעשות ניקוי למערכת הזרקת הדלק +מצערת וזה יעלה מכספי 900-1000 ש"ח לפני מע"מ וייתכן שזה גם יפתור את בעיית הטורים, לגבי הצמיגים הוא אמר שאין בעיה שיהיו צמיגי W במקום V.

נאמר לי ברכישה שיש אחריות מלאה על הרכב למשך שנה.

האם ייתכן שזיהום אוויר, רכב שמקפיץ סל"ד בהגזמה וצמיגים לא תואמים אינם מכוסים? והאם מישהו יודע מה בנוגע לצמיגים? זה חשוב או לא חשוב שיהיה לפי הוראות יצרן?

אשמח לתגובות מכל מי שיכול לעזור.

יש למישהו עצה כיצד עלי להמשיך מכאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענו לך במדיוק הצמיגים בסדר גמור.

לגבי השאר, מפורט לך בכתב האחריות מה מכוסה ומה לא.

מניסיון עם 5 רכבים מקרסו טרייד אין- הם עומדים מאחורי האחריות שלהם יפה מאוד ולא ניסו להתנער משום בעיה אשר היתה כלולה באחריות.

תעלה את כתב האחריות ונוכל לייעץ לך (קיבלת ברושור המעמד הקניה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...