Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הייתם מרגישים אם היו נותנים לכם חיסון בכוח?

CFAnon
שימו לב! השרשור הזה בן 620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה משהו שהבנתי רק בשלב יותר מאוחר. האב האם כל ה"משתמשים האנונימיים" מקבלים את אותו כינוי?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, sperial כתב:

זה משהו שהבנתי רק בשלב יותר מאוחר. האב האם כל ה"משתמשים האנונימיים" מקבלים את אותו כינוי?

CFAnon = carsforum anonymous 

יש רק משתמש אחד כזה. 

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

טוב. הצ'אנס ניתן, הצ'אנס שוכב על המדף מבוייש.

ננעל מחוסר הבנת הציבור.

• מצחיק 2

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

פות"ש ביקש לפתוח ולהגיב.

פות"ש, הנושא ננעל כי המשכת להגיב בעירפול ובהגזמה למרות שנדרשת לעשות ההיפך.

זה צ'אנס אחרון. 

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה לפרט יותר

עברתי מעצר מבלי שנאמר לי במה אני חשוד. בתוך המעצר עברתי דברים קשים.

התחלתי מתקריות לא קלות שפורסם שאנשים אחרים עברו ולאט לאט התקדמתי ושילבתי דברים שאני עברתי.

קשה לי לדבר על מה שאני עברתי. כן אפילו שאני אנונימי.

אני חושב שמה שעברתי הוא הזוי לחלוטין, לפני שעברתי את זה לא האמנתי שזה יכול לקרות בישראל.

@Giant_TA

נשמע שאתה בקיא בנושא, אבל פה המחאה שלי, זה שזה סטנדרטי לא אומר שזה צריך להיות ככה

לגבי תביעה נזיקית, הפיצויים שמתקבלים על עוגמת נפש ומעצרי שווא הם נמוכים מאוד בבתי המשפט, וגם אם אפילו הייתי מקבל חמישה מיליון (שהסכומים האמיתיים הם הרבה הרבה הרבה יותר נמוכים)

הייתי ברצון גדול מוותר על זה בשביל לא לעבור את מה שעברתי

משתמש זה הינו משתמש אנונימי שנוצר כדי לאפשר לחברי פורום לשאול שאלות מבלי לחשוף את זהותם. על מנת לקבל גישה למשתמש יש לשלוח הודעה פרטית למשתמש @פבל. עם סיום הדיון, יש להודיע לאותו @פבל ולהגיד לו שיחזיר את המשתמש לארון של עמוס. אם עבר יותר משבוע מאז ההודעה האחרונה, המשתמש יוחזר לארון עצמונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעטה האנונימיות נועד לאפשר פירוט מירבי ככל שניתן בלי לחשוף זהות. כרגע אתה גם לא חושף זהות וגם, חרף הפצרות רבות, לא מפרט דבר. זה לא מועיל לבאי הפורום ואני במלוא הכבוד לא סבור שזה המקום לפרוק תסכול.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, RK כתב:

מעטה האנונימיות נועד לאפשר פירוט מירבי ככל שניתן בלי לחשוף זהות.

זה מה שאני מסוגל 

משתמש זה הינו משתמש אנונימי שנוצר כדי לאפשר לחברי פורום לשאול שאלות מבלי לחשוף את זהותם. על מנת לקבל גישה למשתמש יש לשלוח הודעה פרטית למשתמש @פבל. עם סיום הדיון, יש להודיע לאותו @פבל ולהגיד לו שיחזיר את המשתמש לארון של עמוס. אם עבר יותר משבוע מאז ההודעה האחרונה, המשתמש יוחזר לארון עצמונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Igalz

חלק מהתגובות שנכתבו אינפורמטיביות / ענייניות ואני מודה להן.

רציתי להעלות את זה לשיח, וכמובן לפרוק תסכול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרקת משהו אבל בלתי מובן. למשל - לא הבנתי האם נעצרת ללילה או ל-14 יום. לא הבנתי במה האשימו אותך. לא הבנתי במה זה קשור לבוס. והכי לא ברור הוא הקשר לחיסון.

בחור, בלבלת את כולנו. אם אתה רוצה לקבל סימפתיה, או ייעוץ, או סיוע - הסבר, נמק ופרט. הפוסט שלך כל כך סתום (כלומר לא ברור) עד שכולנו איבדנו את חוט המחשבה שלך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצרו אותך והפרו את זכויותיך.

תשמע. אתה לא הראשון. לא בקטע מזלזל לתחושות שלך.

אין לי ספק שדבר כזה יכול לדפוק את הראש.
שיש לך מערכת שאתה מאמין בה ופתאום היא מתהפכת עלייך.

תביעת פיצויים היא לא רק בשביל לקבל כסף. היא בעצם גורמת למערכת להגיד - סליחה. טעינו.

יש לך גושפנקה. כתובה, חתומה. על ידי שופט. 

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 4.8.2022 בשעה 06:37, Igalz כתב:

CFAnon = carsforum anonymous 

הזכרת לי את הסצנה מהסופרנוס.

https://youtu.be/CYLYrhPL528

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להרחיב משהו.

רוב האנשים ה״נורמטיבים״ מאמינים במערכת.

הם לא מאמינים שאם יפרצו להם הביתה המשטרה תתפוס את הפורץ. אבל מאמינים שאם המשטרה כבר עצרה מישהו כנראה הוא אשם.

אז שאתה מסתובב בקרב אותם אנשים ויש לך כתם של מעצר, הם בד״כ לא יאמינו או יפקפקו בסיפור שלך.

למה שיעצרו אותך סתם? בלי להגיד לך? בטח אתה לא מספר הכל.

הנה. אני לא מאמין לך. אני חושב ביני לבין עצמי שמה שאתה לא רוצה לספר זה בגלל שזה יוציא אותך רע. שאתה מספר לנו פה חלקי סיפור. שמה שלא נוח לך אתה משמיט ושאם נקרא את הפסקי דין או הפרוטוקולים הסיפור יהיה אחר. ואני בכלל לא מכיר אותך. 

ברגע שאתה מספר שעצרו אותך סתם. תבעת אותם ופסקו לך פיצוי על זה. וואלה. מאמין.

מדינה של חארות. סתם רדפו אותך.

הבנת את הפואנטה?

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...