Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הייתם מרגישים אם היו נותנים לכם חיסון בכוח?

CFAnon
שימו לב! השרשור הזה בן 626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לא הבנתי כלום. עצרו אותך על משהו שלא ידעת עליו וישבת בכלא בלא עוול בכפך, אבל מה שמפריע לך זה שעשו לך חיסון קורונה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהוא מתכוון בדיוק הפוך.

על דיבורים אודות קנס למי שלא יתחסן אנשים התקוממו, ולהיחקר ולהיעצר כמו אחרון העבריינים על לא עוול בכפו יכול לעבור כאילו כלום לא קרה.

אם הדברים נכונים, עצוב מאוד. מן הראוי לתת פיצוי הולם לאנשים שעוברים דבר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במעצר אזרחי 

לפעמים כשיש עשב שוטה אחד, נורא קל להבחין בו, להזדעזע ממנו ולהעיף אותו החוצה. אך כשכל העשבים הם שוטים, זה קשה להכיל ולהזדעזע מכולם. זה למה הסיפור מסופר כשלב אחר שלב (וזה לא הכל). 

היה לי בעצמי קשה מאוד לעכל את שעברתי, זה תהליך מאוד ארוך להפנים את כל הדברים. וזה שאני מאחורי מסכה אינטרנטית לא נותן לי את העוצמה לשפוך הכל מא' ועד ת'. 

שוב, הדברים מוצגים בצורה מניפולטיבית ופרובוקטיבית. ע"מ ליצור זעזוע וחיבור, ולהבהיר עד כמה קשה כל פרט כשלעצמו.

@חולגי

ציטוט

יש מצב שמה שקרה לך מתגמד לעומת מה שאנחנו קוראים בעיתונות  (ובדר"כ זה על מפורסמים. הם תמיד הכי סובלים...  באירוניה כמובן).

בדיוק. רוב (בדגש על רוב, כי בדיוק כרגע יש פרשה מזעזעת) מה שאנחנו קוראים בעיתונות מתגמד לעומת מה שאני עברתי. ואם יגעו בשערה של אישיות חשובה כלשהי, כל המדינה תרעד. אבל אם המדינה תדרוס הלוך ושוב את האזרח הפשוט. אז אפשר לעבור לסדר היום. 

@itzik123

ציטוט

על דיבורים אודות קנס למי שלא יתחסן אנשים התקוממו, ולהיחקר ולהיעצר כמו אחרון העבריינים על לא עוול בכפו יכול לעבור כאילו כלום לא קרה.

בדיוק. כשזה נוגע בכולם, גם אם זה פעוט. אז כולם יתקוממו, ויהיה זעזוע, אבל כשזה נוגע באחד, אז הזעזוע פוחת ומועבר למחלקת הטיוח 

@RK

אוי אין לך מושג כמה שזה לא נכון

עריכה אחרונה על ידי CFAnon

משתמש זה הינו משתמש אנונימי שנוצר כדי לאפשר לחברי פורום לשאול שאלות מבלי לחשוף את זהותם. על מנת לקבל גישה למשתמש יש לשלוח הודעה פרטית למשתמש @פבל. עם סיום הדיון, יש להודיע לאותו @פבל ולהגיד לו שיחזיר את המשתמש לארון של עמוס. אם עבר יותר משבוע מאז ההודעה האחרונה, המשתמש יוחזר לארון עצמונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 דקות, CFAnon כתב:

הדברים מוצגים בצורה מניפולטיבית ופרובוקטיבית. ע"מ ליצור זעזוע וחיבור, ולהבהיר עד כמה קשה כל פרט כשלעצמו.

אם רוצים לקבל תגובות אמיתיות ולא בדיחות, צריך להפסיק עם הפרובוקציות והמניפולציות ולדבר דוגרי. איך אפשר להזדהות או להתייחס למה שקרה לך אם אתה לא אומר מה קרה?

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, קשה להתחבר ולהבין משהו בלי סיפור קונקרטי.

איך הייתי מרגיש אם היו עוצרים אותי על משהו שאני לא אשם בו וסוחבים אותי בין בתי משפט - ממש ממש חרא.

אבל כדי שיזדהו איתך, צריך לתת יותר "בשר" בסיפור.

עצרו אותך על מה? לא התחסנת? חשבו שגנבת במבה במכולת? פשעים נגד האנושות?

כי בלי רקע לסיפור, הכל בגדר "אם ואם ואם".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחשלי

כרגע זה נשמע סיפור כמו בהגדה של פסח.

אילו הוציאנו ממצרים ולא נתן לנו לתת במצריות, דיינו.

אתה לא בפייסבוק. 

גם לא בתוכנית של חיים אתגר.

ספר, דבר, צריך עזרה, תגיד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, CFAnon כתב:

שוב, הדברים מוצגים בצורה מניפולטיבית ופרובוקטיבית. ע"מ ליצור זעזוע וחיבור, ולהבהיר עד כמה קשה כל פרט כשלעצמו.

הדברים מוצגים בצורה לא ברורה.

מכיוון שזה יוזר אנונימי אז אני מרשה לעצמי להגיב קצת יותר בקשיחות.

אתה כנראה לא סופר ברמה שאתה חושב שאתה. הסיפור עצמו לא ברור. רוב האנשים פה לא הבינו מה אתה רוצה, למה זה מתקשר. מה המשל ומה הנמשל.

אף אחד לא הזדעזע ובטח ובטח שלא התחבר. 

לדעתי על מנת למנוע אי צדק לסיפור שלך כדאי לך לבקש למחוק את ההודעה המקורית ולרשום אותו בצורה רגילה יותר.

כי התחכום או מה שלא ניסית להעביר פה - לא עבד ולא עבר. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, CFAnon כתב:

@RK

אוי אין לך מושג כמה שזה לא נכון

אנחנו לא לומדים מטאפורות במבוא לספרות קלאסית. גם לא זעזוע בקורס זעזועים. רוצה לספר? תספר. מה שכתבת לא מזעזע, הוא מצחיק, כי הוא מתאר, איך נאמר, כלום ושום דבר. הרבה ססמאות נבובות, וההגזמה מביאה לך, כרגע, את האפקט ההפוך. אז בהחנה (מאד מקלה) שאתה אדם אמיתי עם סיפור אמיתי - רוצה התייחסות רצינית? תתחיל באחת. עד אז - easy on the weed.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת המדינה מתנהלת ככה בכל דיון מעצרים, ולשופט מעצרים שזו תורנות הרבה פעמים אין באמת מושג בצד הפלילי.

ההתנהלות מצד התביעה גם סטנדרטית, הם מבקשים הערכת מעצר ל30 יום ומגישים ערר גם בתיקים של גניבת במבה במכולת. 

לשופטים הרבה פעמים אין כוח לעצורי דרמה קווין, מה שמוביל ליציאות מצדם שלא תמיד במקום בלי קשר(תקף גם ליציאות כלפי התביעה או ההגנה).

הדבר היחיד בסיפור שלך, שהוא באמת די שגרתי להרבה אנשים שמצאו את עצמם באולם המעצרים עם או בלי קשר לאשמה, שבלי לדעת באמת פרטים לא ברורה - למה יצאת בסוף עם תיק פלילי…

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Nakamichi כתב:

אתה כנראה לא סופר ברמה שאתה חושב שאתה. הסיפור עצמו לא ברור. רוב האנשים פה לא הבינו מה אתה רוצה, למה זה מתקשר. מה המשל ומה הנמשל.

אף אחד לא הזדעזע ובטח ובטח שלא התחבר. 

מאז שראיתי את הפוסט הראשון - זה מה שרציתי לכתוב ולא מצאתי את המילים - לזה כן התחברתי :)

בקיצר - לא הבנתי כלום, אפילו את עניין הלא קורונה עד שציינת את זה בצורה ברורה.

אפשר פשוט גירסא פשוטה של מה קרה (אם או בלי פרטים...) שיהיה ברור על מה מדובר בכלל.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שנמצא בעולם של (חוסר) בריאות הנפש, אז אני רואה את כתיבתך כמתאימה לנמצאים בעולם זה

כפי שכולם ענו - מרוב אם ואם, ללא שום קשר בין הדברים -> שום דבר לא ברור.

חושב כי פרובוקטיביות תעזור להעביר את המסר ? סבבה ! אך יש דרך לרשום את הדברים בצורה שהקורא יבין על מה מדובר, ומבלי שיעלה החשד שהכותב הוזה

היית עצור ללא שום סיבה ? פגעו בזכויותיך ?

אתה נפגעת ממשהו שקשור ישירות למעצר (וניתן להוכחה, לא רק ברמה של אני מאמין/ אני בטוח) ?

בשביל זה תביעות נזיקין.

עבור אמירות בסגנון של "אני בטוח שזה בגלל המעצר", ללא שום יכולת להוכיח זאת ברמה הבסיסית היותר - יש מספיק קבוצות של קונספירציות.  בבקשה, בוא לא נהפוך את הפורום גם לקבוצה כזאת.

ואפרופו הפורובוקטיביות שלך, אז אני אגיב בצורה לכאורה פרובוקטיבית, אך היא אמיתית ומציאותית -> יש מקרים בהם ניתן לכפות טיפול רפואי על אדם, בניגוד לרצונו  (ולא מעניין אף אחד שיש לטיפול התרופתי תופעות לוואי, חלקן קשות).

אז כן - באותם מקרים בהם יש צורך לכפות את הטיפול הרפואי והאדם אינו משתף פעולה - אז מערבים את המשטרה, וזה עלול להגיע למצב של מעצר.

עריכה אחרונה על ידי guya72
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.8.2022 בשעה 22:53, sperial כתב:

תגיד, מה נסגר עם ה"דירה בכרמל"?

זה משתמש אנונימי, גם אתה יכול לכתוב הודעות דרך @פבל (צריך לפנות אליו על מנת לקבל את המשתמש וסיסמא)

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...