Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הייתם מרגישים אם היו נותנים לכם חיסון בכוח?

CFAnon
שימו לב! השרשור הזה בן 625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 26 דקות, sperial כתב:

תרקת משהו אבל בלתי מובן. למשל - לא הבנתי האם נעצרת ללילה או ל-14 יום. לא הבנתי במה האשימו אותך. לא הבנתי במה זה קשור לבוס. והכי לא ברור הוא הקשר לחיסון.

בחור, בלבלת את כולנו. אם אתה רוצה לקבל סימפתיה, או ייעוץ, או סיוע - הסבר, נמק ופרט. הפוסט שלך כל כך סתום (כלומר לא ברור) עד שכולנו איבדנו את חוט המחשבה שלך.

14 יום (אפילו יותר אבל אלו פרטים קטנים)

הבוס זו דוגמה למשהו קל יותר אך מרגיז שלא קשור אלי ספציפית ונעזרתי בה בשביל להמחיש את הסיפור שלי.

הקשר לחיסון, כי חוסנתי בדבר קשה במעצר. שכנראה זה לא חוקי. 

הכותרת של השרשור נערכה על ידי אחד מהמנהלים, ולא משקפת את מה שניסיתי להציג

לפני 20 דקות, Nakamichi כתב:

תביעת פיצויים היא לא רק בשביל לקבל כסף. היא בעצם גורמת למערכת להגיד - סליחה. טעינו.

יש לך גושפנקה. כתובה, חתומה. על ידי שופט. 

אני מסכים איתך

לפני 3 דקות, Nakamichi כתב:

הנה. אני לא מאמין לך

הבנת את הפואנטה?

אם מישהו היה מספר לי את זה, אני חושב שלא הייתי מאמין לו.

לקח לי הרבה זמן להבין שמה שעברתי הוא באמת מה שעברתי. זה קשה עגום ומרתיח, ואת ההיגיון אני עדיין לא מצליח להבין סופית

משתמש זה הינו משתמש אנונימי שנוצר כדי לאפשר לחברי פורום לשאול שאלות מבלי לחשוף את זהותם. על מנת לקבל גישה למשתמש יש לשלוח הודעה פרטית למשתמש @פבל. עם סיום הדיון, יש להודיע לאותו @פבל ולהגיד לו שיחזיר את המשתמש לארון של עמוס. אם עבר יותר משבוע מאז ההודעה האחרונה, המשתמש יוחזר לארון עצמונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, CFAnon כתב:

.

הקשר לחיסון, כי חוסנתי בדבר קשה במעצר. שכנראה זה לא חוקי. 

מה זה? שוב, אני לא מבין מה זה "חוסנתי בדבר קשה". אתה כל כך לא מובן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, CFAnon כתב:

הקשר לחיסון, כי חוסנתי בדבר קשה במעצר. שכנראה זה לא חוק

פייזר חטפו אותך למטרות ניסויים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, sperial כתב:

מה זה? שוב, אני לא מבין מה זה "חוסנתי בדבר קשה". אתה כל כך לא מובן.

קשה לי להרחיב

עריכה אחרונה על ידי CFAnon

משתמש זה הינו משתמש אנונימי שנוצר כדי לאפשר לחברי פורום לשאול שאלות מבלי לחשוף את זהותם. על מנת לקבל גישה למשתמש יש לשלוח הודעה פרטית למשתמש @פבל. עם סיום הדיון, יש להודיע לאותו @פבל ולהגיד לו שיחזיר את המשתמש לארון של עמוס. אם עבר יותר משבוע מאז ההודעה האחרונה, המשתמש יוחזר לארון עצמונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, שיחררו לך את השרשור כדי שתוסיף פרטים רלוונטיים או השד יודע מה שאתה רוצה להוסיף.

ושוב, אתה מדבר סחור סחור, בלי פואנטה ובלי שנוכל, אנחנו הקוראים בקארספורום, להבין מה אתה רוצה ומה מטרת השרשור שלך.

אתה רוצה לפרט? זה המקום.

אף אחד לא יודע מי אתה, איפה אתה גר, ואף אחד גם לא מחפש אותך.

בהנחה שאתה לא מכפיש או משקר - או שאתה כותב את מה שאתה רוצה לכתוב, או שבחיאת, שחרר אותנו.

וזה לא בקטע רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על השאלה החודרנית, אך האם הגעת לשב"ס מב"ן או מרכז אחר לבריאות הנפש ?

מדבריך, אני מקבל את הרושם שזה הכיוון (מעצר בלי "הסבר", "חיסון" קשה וכו').

עריכה אחרונה על ידי guya72
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיליון כדורים, הם נותנים לי הרופאים
שלא אצעק שלא אצחק
שלא אתעורר יותר
זה משחק, משחק מתוכנן היטב...

• רעיון גרוע 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצר וחקירה זו חתיכת טראומה שמלווה אדם למשך כל חייו. אתה יושב עם חוקר הוא יוצא מנקודת הנחה שאתה אשם והתפקיד שלו זה להוכיח את זה, לפעמים בכל מחיר. 

במילואים שעשיתי יצא לי לדבר עם חוקר משטרה שאמר לי שאדם נורמטיבי שמפעילים עליו לחץ ותרגילים בחקירה יכול פשוט להישבר ולקרוס.

היתה לפני כמה שנים מישהי שנחקרה במסגרת חשדות שנגעו למנהלים שלה בעבודה. היא יצאה מהחקירה ואחרי כמה שעות התאבדה בקפיצה מבניין. אשה נורמטיבית עם בעל וילדים.

ליבי עם פות"ש. לא הבנתי הרבה ממה שהוא כתב אבל לדעתי טיפול/שיחה עם מטפל מקצועי זה משהו שהוא צריך לעשות ע"מ לעבד את הטראומה שלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש

גם אם אתה האדם השפל ביותר בתבל, מגיע לך לקבל עזרה בהתמחדדות עם טראומה. לדעתי. אלא שהעזרה הזו לא כאן בפורום, אלא אצל גורמי בריאות הנפש. אתה לא חייב לראות פסיכיאטר אם אתה חושש מפעולות בכפייה (וכל עוד לא תהיה מסוכן לא יכפו עליך כלום). אלה יכול גם ללכת לפסיכולוג. לשתף, לנסות לעבד ולקבל כלים. 

מפה, לא תגיע הישועה. לא מתוך רוע, אלא מתוך זה שאף אחד כאן (מרשה עצמי לשער) לא מקצועי בעניין לו אתה זקוק (אלא אם זה יעוץ משפטי). וגם אם כן, פורום זה לא המקום לבקש את העזרה הזו. 

זו המלצתי אליך. 

• אהבתי 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחושה שעולה לי מהסיפור וצירוף התגובות היא.

שנעצרת על עבירת מין, שאתה בטוח בחפותך או בטוח שמעשיך אינם עבירה, ובהחלט אנשים שנופלים בפח הייצר, הם שומרי חוק ומשתפים פעולה בחקירה וכ"ו כל מה שכתבת בהודעה הפותחת. וכנראה לא היה לך זמן לברר על עו"ד מוצלח בתחום ו/או לא היה לך כסף. לא הצלחת לעבור תסקיר כמו שצריך ולעבור פעם שניה לא נתנו לך. לקבלת הערכת מעצר במקרים כאלו זה קל מאוד אע"פ שיש לך חזקת החפות.

עכשיו יכול להיות שנעצרת עקב תלונה/פליטת פה של מישהו בהגנה (ילדים וכד') שהם מוכנים לחזור בהם והם מבינים שאין להם תלונה ו/או התכוונו למשהו קל בהרבה. אבל הפרקליטות נפחה את העדות ו/או לא מוכנים לרדת מהעץ

ואם זה נכון אז יש שאלות

1. האם יש מישהו אפ' אחד שלא מאמין בחפות שלך? 

2.האם יש מישהו שרוצה לעזור לך?

"בלי סיכון אין סיכוי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה המקום

ואולי זה צריך שרשור חדש

אבל אני עברתי גם חקירה על משהוא שלא ביצעתי, וגם בארץ זרה.

אז יש לי תובענות שונות למדינה שהיא לא ישראל.

**לא זוכר אם כתבתי על זה?

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי ארחיב מאוחר יותר

כל מה שאפשר להגיד כרגע

לא אמרו לי בחקירות במה אני חשוד

לא ביצעתי עבירה גם לא בתחום האפור

תפרו אותי בדיוני המעצרים חזק וקשה 

וזה קונספירטיבי רצח (כלומר, כל הדבר הזה עבר לגמרי את מחוזות ההיגיון) זה לא הגיוני לחשוב בכלל שהמדינה יכולה לעשות כאלו דברים. (שאפשר לדרוס את האזרח הפשוט רק בשביל לכסתח את עצמך)

יש עכשיו מומנטום של דברים הזויים שהמדינה עושה, כמו הסיפור עם הסוהרות, והרבה דברים אחרים

@ArikB

לחלוטין

עריכה אחרונה על ידי CFAnon

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדינה במקרה הזה, אני מניח, זה המשטרה, גוף רקוב מהיסוד. לחקירת משטרה באים רק אחרי ייעוץ, וחייבים לתת לך זכות להתייעץ לפני חקירה. מקרה זדורוב צריך ללמד אנשים דבר או שניים, השוטר לא חבר שלך.

קונספירטיבי או לא, תבדוק אפשרות הליכים משפטיים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...