Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הייתם מרגישים אם היו נותנים לכם חיסון בכוח?

CFAnon
שימו לב! השרשור הזה בן 638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם ההטרלות של ההנהלה היו כיפיות ומצחיקות.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, אני אלך על הפרשנות המכילה ואגיד שנראה שעברת טראומה קשה ואתה צריך עזרה מקצועית כדי להתמודד איתה. עזרה שלא תקבל מחברי הפורום. וגם אם מי מאיתנו שיש לו גישה לפסיכולוגיה או אפילו מוסמך, לא ירצה/יוכל/יהיה לגיטימי שייתן לך את הטיפול שאתה צריך ע"ג הפורום. 

אם היית רוצה להתייעץ בנושא יומיומי-אך-מביך, בכיף - בדיוק בשביל זה אנחנו פה. בשביל להסתלבט על חברים שנמצאים בסיטואציות מביכות ו/או לתת עיצות אידיוטיות לאנשים שמחפשים מכונת כביסה או בת זוג (או משהו שיהיה שניהם...?). אנחנו לא מוסמכים ולא יכולים לטפל במקרים אמיתיים כמו שנראה שקרה לך.

או.... או שאתה סתם מטריל וזה נהיה יותר מעיק ממצחיק. אבל זה בטוח לא זה אלא הראשון. בטוח. 

אי לכך, בהחלטת הדירקטוריון האל-זמני, השרשור ננעל והמשתמש האנונימי חוזר לארון של עמוס. 

נתראה בפרקים הבאים של "חברי CF מתפדחים להתייעץ על הפטריה הואגינלית שלהם" או "קניתי פיאט/סיטרואן/פורד/רנו, איך אני נפתר ממנה בלי שיגלו מי אני?"

• אהבתי 4

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...