Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאית מחו"ל בארץ? איך ייתכן?

danezeq
שימו לב! השרשור הזה בן 477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

מסוג הדברים שמסקרנים אותי ואין את מי לשאול. אז אנסה פה.

נסעתי לי בכבישי ארצנו ונתקלתי במשאית עם לוחית רישוי מחו"ל, מאירופה. באילו תנאים זה מתאפשר זה מתאפשר?

image.thumb.jpeg.efef337b6434674f2dbe38f907da354e.jpeg

www.allset.co.il אול-סט - שילוט. הכוונה. הסברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שיירה מנמל חיפה למעבר הגבול לירדן

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הם היו עושים את המסלול מאירופה למדינות ערב דרך טורקיה וסוריה.

היום זה דרך נמל חיפה וירדן.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נתקלתי (ואפילו חושב שפתחתי שרשור) במשאיות עם לוחיות רישוי טורקיות שעושות את דרכן מאזור יוקנעם לאזור חיפה.

מאז אני לא נוסע בכביש הזה ולא באותן שעות אבל ב2018 מדי יום שלישי/רביעי הן היו נוסעות שם קבוע, שיירה של בערך 4-5 משאיות כאלה

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שהמשאיות מגיעות על מעבורת מטורקיה או יוון, משם נהגים ישראלים לוקחים אותן לגבול ירדן, ומעבירים לנהגים ירדנים שממשיכים הלאה.

בחזור זה תהליך הפוך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

אתמול ב 443 ממודיעין לירושלים. מובילית ישראלית עם כ-7 רכבי פולקסוואגן T-ROC שנראות חדשות לחלוטין, כולן עם לוחית רישוי אירופאית עם האות E (לא יודע באיזו מדינה מדובר).

מה זה יכול להיות?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

E זו ספרד.

נוסעות בכבישי הארץ משאיות עם מספרים זרים - כנראה בעיקר כאלה שיעדן ירדן. השבוע נסכץעתי ב"פז" מאחורי סמי עם מספר טורקי (לא הצלחתי לראות את המספר של הגורר).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מובילית ישראלית. רכבים חדשים עם רישוי ספרדי.

ייתכן וזה לירדן, ייתכן לירושלים. אבל אם זה לא משומש אז מדוע עם רישוי?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, tinoki כתב:

אתמול ב 443 ממודיעין לירושלים. מובילית ישראלית עם כ-7 רכבי פולקסוואגן T-ROC שנראות חדשות לחלוטין, כולן עם לוחית רישוי אירופאית עם האות E (לא יודע באיזו מדינה מדובר).

מה זה יכול להיות?

המשאית עם קבינה אדומה וה"גשרים" ששמים עליהם את הרכבים בצבע כחול?

אם כן זה רכבים לרשות הפלסטינאית, כבר אין אליהם העברה של רכבים ישראלים באופן חוקי אז הם מייבאים רכבים משומשים מאירופה שמגיעים לנמל אשדוד ומשם משונעים במוביליות עם לוחית צהובה של חברה ערבית ממזרח ירושלים לשטחי הרשות.

• מעניין 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, tinoki כתב:

מה זה יכול להיות?

אם תראה אותן שוב, תרשום את האותיות במספרי הרישוי כדי שאוכל להגיד לך את שנת הייצור. קשה לומר על מה מדובר מהתיאור שלך, היות ולפולקסוואגן יש מפעל גדול בפמפלונה אבל גם שוק מפותח של יד שנייה. אם הייתי צריך לנחש, הייתי אומר שאלו מכוניות שיצאו מהשכרה ונמכרו לרש"פ או למדינות ערב כלשהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מתעלק על השרשור  כדי לספר שביום חמישי בערב נסעתי בכביש החוף אחרי RAV4 עם מספר מצרי... לעומת זאת בשישי בבוקר נסעתי אחרי מכונית עם לוחית רישוי שלא הצלחתי לזהות - היא הייתה בצבע צהוב, הייתה עליה האות B, מתחתיה כמה ספרות (לא בערבית) ומשמאל 3 מילים בערבית שלא הצלחתי לקרוא. מוזר.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, motior כתב:

לוחית רישוי שלא הצלחתי לזהות - היא הייתה בצבע צהוב, הייתה עליה האות B, מתחתיה כמה ספרות (לא בערבית) ומשמאל 3 מילים בערבית שלא הצלחתי לקרוא. מוזר

חוץ מצבע צהוב, נשמע כמו איחוד האמירויות

https://en.wikipedia.org/wiki/Vehicle_registration_plates_of_the_United_Arab_Emirates

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך השנים יצא לי לראות בחיפה מספרי רישוי מירדן (מוניות שיצאו מתחנת הרכבת המרכזית, זו שקרויה כעת מרכז - השמונה), אבו דאבי, דבי ואם זכרוני אינו מטעני אפילו קטר. וכמובן לא מעט מכוניות פלסטיניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...