Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאית מחו"ל בארץ? איך ייתכן?

danezeq
שימו לב! השרשור הזה בן 488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 18 שעות, tinoki כתב:

אתמול ב 443 ממודיעין לירושלים. מובילית ישראלית עם כ-7 רכבי פולקסוואגן T-ROC שנראות חדשות לחלוטין, כולן עם לוחית רישוי אירופאית עם האות E (לא יודע באיזו מדינה מדובר).

מה זה יכול להיות?

לדעתי זה מכוניות משומשת מעט אחרי שנה - שנתיים שימוש שנראות עדיין חדשות, למכירה ברשות הפלסטינית. 

או שהן היו ממש עם ניילנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה כי אתה רגיל לישראל, איפה שכל שנת שירות רכב בהשכרה זה כמו 5 שנים בהשכרה באירופה.

אז רכב אחרי שנתיים בחברת השכרה אירופאית ייראה חדש במונחים של ישראל.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, vadim6385 כתב:

חוץ מצבע צהוב, נשמע כמו איחוד האמירויות

https://en.wikipedia.org/wiki/Vehicle_registration_plates_of_the_United_Arab_Emirates

תודה, זה לא נראה בדיוק כמו בקישור אבל דומה

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים שאני עושה בטיולים באירופה זה בינגו לוחיות רישוי. רישוי גרמני, פולני, בריטי, ספרדי, צרפתי יש הרבה. גם לא מעט בלגיה, הולנד והנורדיות. יותר מיוחד זה לוחיות של גיברלטר, מלטה, מונקו. פה ושם רואים גם לוחיות מארצות ערב וכאלה. עוד לא יצא לי לראות לוחיות ישראליות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכורות לי לוחיות ישראליות לפחות פעמיים - לפני הרבה מאוד שנים בהולנד פיאסטה עם מספר דומה מאוד לזה של הרכב המשפחתי שלנו, ובפעם השניה, לפני שנים לא רבות, חבורה שלמה של אופנועים בחניון של מכרה המלח ליד זלצבורג.

גם בפורום זה מופיעים אחת למספר שנים סיפורים של חברים שיצאו לטייל באירופה עם הרכב שלהם, ברישום ישראלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצאת מהארץ עם הרכב לאירופה זה מסורבל ולא כלכלי, לכן כמעט ולא תראה רכבים ישראלים בחו"ל.

המקום היחידי בחו"ל שאליו מגיעים רכבים ישראלים בהמוניהם זה סיני.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, garicho כתב:

אחד הדברים שאני עושה בטיולים באירופה זה בינגו לוחיות רישוי. רישוי גרמני, פולני, בריטי, ספרדי, צרפתי יש הרבה. גם לא מעט בלגיה, הולנד והנורדיות. יותר מיוחד זה לוחיות של גיברלטר, מלטה, מונקו. פה ושם רואים גם לוחיות מארצות ערב וכאלה. עוד לא יצא לי לראות לוחיות ישראליות.

למה זה בינגו?

מדינות גדולות יחסית עם הרבה מכוניות והרבה תושבים - רואים את הלוחיות בכל אירפה.

מדינות זעירות כמו גיברלטר ומונקו - רואים מעט.

מדינה עם די הרבה תושבים ומכוניות אבל כזו שלצאת ממנה ברכב לאירופה זה פרוייקט יקר ומסורבל - לא תראה 😁

אני גם אף פעם לא ראיתי לוחית ישראלית בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם היו כאן קווי מעבורות מסודרות לקפריסין/טורקיה/יוון, היית רואה הרבה יותר מכוניות ישראליות בחו"ל.

מצד שני - לא יודע עד כמה צעד כזה כלכלי. הרבה יותר פשוט ומהיר לטוס ולשכור רכב במקום, בלי להתעסק עם מיסים וביטוחים לרכב.

מצד שני - אני רואה בארץ די הרבה סמיטריילרים עם לוחית TIR ומספר ישראלי, אז הם כן יוצאים לחו"ל (או שמוציאים רק את העגלה, לא יודע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, Buki כתב:

למה זה בינגו?

מדינה עם די הרבה תושבים ומכוניות אבל כזו שלצאת ממנה ברכב לאירופה זה פרוייקט יקר ומסורבל - לא תראה 😁

כי זה משחק @Buki

פה זה הגרסה מארה"ב - אבל היא דומה גם באירופה:

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, vadim6385 כתב:

אני חושב שאם היו כאן קווי מעבורות  מסודרות לקפריסין/טורקיה/יוון, היית רואה הרבה יותר מכוניות ישראליות בחו"ל.

השאלה האם אין מעבורות סדירות כי אין ביקוש או שאין יציאות ברכב לחו"ל כי אין מעבורות ואילו היו, דווקא היו נוסעים?

הייתי כמה פעמים בכל המקומות הנ"ל ושכרתי אוטו,  אם היה אפשר לנסוע עם האוטו הישראלי שלי במעברות זה יכול היה להיות נחמד...גם במחיר טיפה גבוה יותר ממחיר כרטיסי טיסה + השכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, Buki כתב:

למה זה בינגו?

תמונות שנתקלתי בהם ברשת - לא תמונות שלי - אבל ניתן לראות שיש רכבים עם לוחיות ישראליות ברוסיה ואוקראינה.

זכור לי מבחן רוסי לפני כמה שנים שהשווה בין מכוניות חשמליות והיה גם את הפלואנס החשמלית עם לוחית ישראלית.

לפי דעתי, נדיר מאוד להתקל ברכבים ישראלים בחו"ל, מכיוון שגם אם מדובר בישראלי שחי גם בישראל וגם בחו"ל, הוא יעדיף לרכוש את הרכב שלו בחו"ל ולא בארץ בגלל המיסוי היקר.

FB_IMG_1672822340673.jpg

FB_IMG_1672822321470.jpg

FB_IMG_1672822316554.jpg

FB_IMG_1672822310156.jpg

• אהבתי 2
  • מעניין 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, itsik170 כתב:

אבל ניתן לראות שיש רכבים עם לוחיות ישראליות ברוסיה ואוקראינה.

יש (היו לפני המלחמה יותר נכון) לא מעט אנשים שחיים חצי/חצי בין ישראל לבין המדינות האלו ואולי בתנאים מסויימים משלתם להם להוציא את הרכב לשם.

כאמור מדובר במשהו מצומצם ביותר, בכל הביקורים שלי לא ראיתי אף פעם במקומות האלו לוחית ישראלית ואני די משוגע על הדברים האלו, אם היה הייתי שם לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היו קווי שיט, כולל מעבורות רכב, שחיברו את ישראל למדינות דרום אירופה. היו אפילו שתי אוניות ישראליות (בילו\דן ונילי). עם התפתחות התעופה זה הלך והצטמצם, הרי מי רוצה לבזבז חצי מהחופשה בים כשאפשר לטוס 4 שעות ולשכור רכב?

משאיות זה סיפור אחר, יש מצב שעדיף להוביל עגלה עמוסה על פני לפרוק ולטעון כמה פעמים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

פעם היו קווי שיט, כולל מעבורות רכב, שחיברו את ישראל למדינות דרום אירופה

גם לקפריסין. יודע בוודאות שבאיזור 1988-1989 הקו הזה עוד היה פעיל. וכן זה רק 350 ק"מ עבל במונחים של מעבורת זה נראה לי יותר מ 12 שעות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שייתכן ויש כדאיות כלכלית להחזיר את קו המעבורות לקפריסין. בשנים האחרונות הרבה מאוד ישראלים עברו לגור בקפריסין. חלקם חיים ממש על הקו. אני בטוח שרבים היו שמחים להשתמש באותו הרכב. המרחק מחיפה ללימסול דומה למרחק בין פיראוס לכרתים. בערך 8 שעות הפלגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...