Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת ג'יפון

mikefur
שימו לב! השרשור הזה בן 805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברו כבר שנתיים וחצי ,הגיע הזמן לתכנן החלפת הרכב ליסינג...

נודע היום ב C5 איירקרוס.

שוקל: קודיאק, ראב 4 היברידי, 5008 וראיתי לאחרונה גם MG. הייתי רוצה איוניק 5 (הכי מרשים לדעתי) אבל יש לי בעיה עם נושא ההטענה.

המלצות? רעיונות אחרים סביב אותו תקציב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראב 4 יהיה הליכה אחורה בתחום הנוחות ובידוד הרעשים, אבל שווי השימוש שלו נמוך יותר.

קודיאק מעולה ומרמת האבזור אמבישן ומעלה מאובזר לא רע. אני אוהב את המתלים הנוקשים יותר לעומת הסיטרואן.

ב-MG אני מניח שאתה מתכוון ל-EHS ההיברידי נטען. לדעתי הוא עדיין לא בשל במאה אחוז. מערכת המולטימדיה שלו איטית ומייגעת, וזה קריטי כי היא שולטת כמעט בהכל. גם תפקוד יחידת ההנעה היה מוזר עם בלימה רגנרטיבית שגורמת לתחושת גומי בכל לחיצה על הדוושה.

בעיקרון פיג'ו 5008 יהיה המשך טבעי לסיטרואן. ההתייקרות האחרונה לא ממש שיפרה את מעמדו אבל עדיין מדובר ברכב מרווח מאוד בשורת המושבים המרכזית, נוח ונעים מאוד לנסיעה. אני הייתי מוותר על גרסת הכניסה ומתמקד בדיזל או בבנזין החזקה.

אתה זקוק ל-7 מושבים או שזה בונוס נחמד?

אם אין צורך ב-7 מושבים וצריכת דלק גבוהה לא תהיה בעיה אז סובארו פורסטר יכול להיות אפשרות שתעניק לך יכולת לרדת מהכביש בזכות הנעה כפולה. הוא נוח, מתנהג טוב ומאובזר בסדר בשתי רמות האבזור הגבוהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Mike808 כתב:

ראב 4 יהיה הליכה אחורה בתחום הנוחות ובידוד הרעשים, אבל שווי השימוש שלו נמוך יותר.

קודיאק מעולה ומרמת האבזור אמבישן ומעלה מאובזר לא רע. אני אוהב את המתלים הנוקשים יותר לעומת הסיטרואן.

ב-MG אני מניח שאתה מתכוון ל-EHS ההיברידי נטען. לדעתי הוא עדיין לא בשל במאה אחוז. מערכת המולטימדיה שלו איטית ומייגעת, וזה קריטי כי היא שולטת כמעט בהכל. גם תפקוד יחידת ההנעה היה מוזר עם בלימה רגנרטיבית שגורמת לתחושת גומי בכל לחיצה על הדוושה.

בעיקרון פיג'ו 5008 יהיה המשך טבעי לסיטרואן. ההתייקרות האחרונה לא ממש שיפרה את מעמדו אבל עדיין מדובר ברכב מרווח מאוד בשורת המושבים המרכזית, נוח ונעים מאוד לנסיעה. אני הייתי מוותר על גרסת הכניסה ומתמקד בדיזל או בבנזין החזקה.

אתה זקוק ל-7 מושבים או שזה בונוס נחמד?

אם אין צורך ב-7 מושבים וצריכת דלק גבוהה לא תהיה בעיה אז סובארו פורסטר יכול להיות אפשרות שתעניק לך יכולת לרדת מהכביש בזכות הנעה כפולה. הוא נוח, מתנהג טוב ומאובזר בסדר בשתי רמות האבזור הגבוהות.

לא באמת זקוק ל-7 מושבים

דווקא צריכת דלק זה משהו שאני כן שם אליו לב, ללא קשר אני לא ממש מתלהב מהסובארו.

בגלל צריכת הדלק חשבתי על היברידי (טויוטה או MG).

נכון, 5008 זה ההמשך הטבעי, אבל דווקא בגלל זה רציתי שינוי. אכן הסקודה זו הבחירה המקובלת והמועדפת אצלינו ברמת הרכבים הזו ודווקא בגלל זה אני מחפש קצת שינוי- זו סיבה נוספת ללטישת עיניים לראב 4 ול-MG.

הציעו לי לבצע נסיעות מבחן ובלי קשר כנראה שצריך לבדוק זמינות רכבים- אני מבין שיש רכבים עם מצוקה קשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שבליסינג הזמינות קצת שונה. עבור ראב 4 צריך לחכות היום כ-4 חודשים. שים לב שגרסת הכניסה איבולב מאובזרת בקמצנות, כדאי לנסות לקחת את האקספיריינס.

הרכב שלך היום הוא דיזל? 5008 דיזל אמנם יהיה קצת יותר בזבזן אבל עדיין מדובר ברכב מאוד חסכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק זמינות- בכל מקרה אני יכול לבחור כל רכב ברמה 5- כלומר ראב 4 בגרסה E-MOTION.

הציעו להעיף מבט גם על האאוטלנדר החדשה -גרסת פרמיום (אולי במאמץ אפשר לקחת LUXURY, בדיוק מעבר לקצה של הקבוצה)

או 5008 פרמיום.

על סקודה די שוקל לוותר, יותר מדי כאלה על הכביש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...