Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החדשה בארץ

GTאי

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, Doron_Z כתב:

למה לא לנסות לשכנע את האישה ללמוד ידני? הייתי הולך איתה למגרש עם היונדאי ומתרגל איתה עד שתרגיש בנוח לפני שניגשת לכל השלב המעשי עם מורה וטסט. 

השד של גיר ידני באמת לא כזה נורא, חבר טוב גם קנה רכב ידני זול כרכב שני בבית לא מזמן ואשתו מסתדרת ממש בסדר למרות שלא נהגה על הגיר המון שנים. תרגל איתה קצת ועכשיו היא בכיף לוקחת את הרכב כשהיא צריכה.  

בוא תנסה לשכנע את בת הזוג שלי... פרס כספי מובטח.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוטביה כמו שאמרו תעשה נ.מבחן על האוטו' בהנחה ותראה לנכון שזה לא עובד לך עם הגיר האוטו' של הסובארו חפש אלטרנטיבה אחרת שמשלבת את כל דרישותייך - הנעה אחורית+ ספורטיבית+ אוטו'.

לי בראש חולפות אופצ' כגון ג'וליה, ats, 240i.

בהצלחה חבר

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש מכיר אנשים שמחזיקים ברז כאוטו יחיד במבנה משפחתי. לכן לרוב יש ברז ידנית, ולידה משפחתית שנמצאת אצל האישה. לא רואה שום סיבה לקנות ברז אוטומטית בשביל זה. בגדול, רכב ברמות הביצועים האלה, אני לא רואה שום סיבה לקנות אוטומטי מעבר למניעה רפואית.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.5.2023 בשעה 02:03, איתיב כתב:

שאלה למי מכם שקנה את הגרסה האוט' ויכול לשפוך קצת  על התחושות של הגיר.

עד כדיי כך גרוע ? (גם ל BMW גיר אוט' עם עקרון פעולה דומה , טורק-קוננווקטור).

האם בנהיגה מאתגרת , נס הרים למשל ניתן לנעול הילוך וגם במנתק הוא לא קופץ להילוך הבא ? ובכלל,,,?

ראיתי שלא ניתן להוריד הילוך עם הרכב מעל 4000 סל"ד ( מקווה שאני מדייק) , כמה זה פוגם בחוויה ?

האם בגלל שהיחסי העברה ארוכים יותר הרכב מרגיש הרבה יותר חלש מהידני ?

.

בבקשה....לצערי הידני לא רלוונטי ויש אילוצים שלא מאפשרים,

תודה מראש לעונים 

יש הקצאה נוספת לאוטומטיות? לפי מה שהבנתי נגמרו כולן ואין צפי. תבדוק, אולי יחסוך לך התלבטות…

אין נסיעת מבחן על האוטומטית. 

אני קניתי את האוטומטית מאותה סיבה כמוך, אמור לקבל את הרכב מחר. 

לאישתי יש רישיון לאוטומט, רכב יחיד וגם המערכות בטיחות חובה מבחנתי (בנוסף רגל שמאל נרדמת בישיבה ממושכת, כי הלכתי 3 שנים עם 40 ק״ג על הגב).

לא באלי להחזיק 2 רכבים גם כי האוטו לא הולך לנסוע הרבה. 

בעקרון הגיר של החדשה קצת יותר טוב לפי הביקורות ביוטיוב. 

העלאת ההילוכים יחסית מהירה, ממש סבבה לדעתי. 

הבעיה, כמו שאמרו פה, שהוא מסרב לפעמים להוריד הילוך עד שלא תרד מספיק בסל״ד שזה מעצבן (מאד) וזהו. 

עריכה אחרונה על ידי AsafRS
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.5.2023 בשעה 12:27, nadavd4 כתב:

בוא תנסה לשכנע את בת הזוג שלי... פרס כספי מובטח.

אולי פשוט תחפש רכבים אחרים הנעה אחורית כמו שהציעו פה,במחיר של brz חדשה אפשר לקנות כל מיני רכבים מעניינים שהם שנה/שנתיים על הכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.5.2023 בשעה 12:57, RK כתב:

אני לא ממש מכיר אנשים שמחזיקים ברז כאוטו יחיד במבנה משפחתי. לכן לרוב יש ברז ידנית, ולידה משפחתית שנמצאת אצל האישה

קצת שובניסטי לא 😃. אני יודע שלא התכוונת.

בתאריך 27.5.2023 בשעה 19:34, AsafRS כתב:

יש הקצאה נוספת לאוטומטיות?

הבנתי שיש משלוח של אוטומטיות בספטמבר, אבל תבדוק אותי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

קצת שובניסטי לא 😃. אני יודע שלא התכוונת.

כולה spittin' facts. אני מכיר שתי נשים שנוהגות על ברז, לכן הרוב עדיין הולך לפי מה שאמרתי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, adirnasri כתב:

אולי פשוט תחפש רכבים אחרים הנעה אחורית כמו שהציעו פה,במחיר של brz חדשה אפשר לקנות כל מיני רכבים מעניינים שהם שנה/שנתיים על הכביש

איזה רכבים אחרים הנעה אחורית ספורטיביים יש בתקציב קל הBrz עד שנה שנתיים על הכביש חוץ מהמיאטה?

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, adirnasri כתב:

בתקציב דומה, מה יכול לתת חוויה ספורטיבית שהיא אפילו דומה? לא איזה רכב סלון ששוקל חצי טון יותר וחסר כל התנהגות ספורטיבית.

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, Froyne כתב:

ג'וליה משופרת קלות? (תוכנה, ניתוק בקרות ושות')

ע"פ ICAR יש ביניהן הפרש של 200 ק"ג. לא נעים אבל גם לא נורא.

איזו גרסה? אני מניח שלא התלתן שתעלה כפול מברז גם ביד שניה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Froyne כתב:

ג'וליה משופרת קלות? (תוכנה, ניתוק בקרות ושות')

ע"פ ICAR יש ביניהן הפרש של 200 ק"ג. לא נעים אבל גם לא נורא.

הג'וליה מקסימה האמת. רכב יפה. מוזר להגיד את זה כי כשהיא הוצגה היא נראתה כמו עוד BMW, אבל מאז BMW הוציאו מכוניות כל כך מכוערות וג'נריות שהג'וליה פתאום נראית אש.
הג'וליה אוטומטית, זו בעיה במובן מסויים כי חלק מהפאן מגיע מהגיר הנפלא והמעורבות. זה קצת מזוכיסטי אבל זה חלק מהעניין.
בשאר הבחינות אני לא יודע כי לא נהגתי. אין לי שמץ של מושג.

לפני 3 שעות, nadavd4 כתב:

איזו גרסה? אני מניח שלא התלתן שתעלה כפול מברז גם ביד שניה...

ניתן לקחת ג'וליה "רגילה" ע"י שידרוג תוכנה לקבל את ההספק של הכירסה החזקה (לא תלתן), וע"י הוספת כפתור בהגה לקבל ניתוק בקרות.
"תלתן לעניים" כנראה.

לפני 14 שעות, RK כתב:

אני מכיר שתי נשים שנוהגות על ברז, לכן הרוב עדיין הולך לפי מה שאמרתי.

האמת מפתיע שיש שתיים כאלה. מפתיע ומשמח בו זמנית. מצטער אם אני יוצא שוביניסט.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'וליה מכונית מצוינת. מבחינת התנהגות טובה בראש מכל הסגמנט שלה, ומרגישה קלה ממה שהיא באמת. עם זאת, היא עדיין לא מכונית ספורט ולא קרובה למיקוד של מכונית ספורט אמיתית, כמו ברז או מיאטה. היא גם לא אמורה, ודי לא הוגן לשפוט אותה ככזאת. כשלעצמה היא מעולה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

ניתן לקחת ג'וליה "רגילה" ע"י שידרוג תוכנה לקבל את ההספק של הכירסה החזקה (לא תלתן), וע"י הוספת כפתור בהגה לקבל ניתוק בקרות.

כפתור בקונסולה, לא בהגה. ולא בדיוק תלתן לעניים כמו וולוצ'ה בערך לעניים. תכלס עסקה מאד משתלמת - מקבלים באזור ה-310 כ"ס (כך אומרים, לא ראיתי פלט דיינו) ובקרות מתנתקות בהשקעה לא גבוהה יחסית. מה שחסר זה דיף, אבל זה כבר יעלה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, RK כתב:

כפתור בקונסולה, לא בהגה. ולא בדיוק תלתן לעניים כמו וולוצ'ה בערך לעניים. תכלס עסקה מאד משתלמת - מקבלים באזור ה-310 כ"ס (כך אומרים, לא ראיתי פלט דיינו) ובקרות מתנתקות בהשקעה לא גבוהה יחסית. מה שחסר זה דיף, אבל זה כבר יעלה.

אני מתאר לעצמי שגם יהיה צריך להתקין קוילאוברים כדי להגיע לכיול ספורטיבי יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...