Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור קניה, אחזקה, שיפור ומסלול - פורד פוקוס ידנית

sjerby
שימו לב! השרשור הזה בן 373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 28.7.2022 בשעה 16:08, sjerby כתב:

אני כנראה אשאר בטווח היניקה ותוכנה, שמגיע לכ2000 שח.

הרכב אמור להחזיק אצלי כשנתיים שלוש עד שאוכל "להגשים חלום" ולקנות brz, אלא אם אחליט אחרת ואז אולי כן אשקיע יותר, נגיע לגשר נחצה אותו :)

כל שרשור שלך מחדש אני תוהה אם לא אני זה שפתח אותו. לדעתי ישל לנו בדיוק אותה חשיבה במכוניות. 

סחתיין על הבלמים, בהחלט שיפור חשוב שמאפשר גם שינוי בסגנון נהיגה. 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 28.7.2022 בשעה 20:58, shellcase כתב:

בחיי ש3 שניות בגוגל והיית מבין :)
dfb42-4-2-1-headers.jpg?resize=281%2C300&ssl=1

לעומת סעפת 4-1 שזה מה שיש לו היום כנראה:

נירוסטה 4-1 פליטה כותרת סעפת עבור 01-05 הונדה סיוויק DX/LX EM/ES 1.7 D17A -  AliExpress Automobiles & Motorcycles

אני רק חושב שאם הרכב עובד במסלול, אז זו תהיה טעות. 4-2-1 משפר טיפה את סל"ד הביניים, על חשבון סל"ד גבוה.
הנה קצת חומר קריאה:

https://low-offset.com/workshop/4-2-1-headers-vs-4-1-headers/

זה מתאים לכל רכב סעפת כזו? נראה שלפי מה שכתבת, זה טוב יותר לרכבי טורבו עם מנועים קטנים יחסית שגם ככה לא חיים יותר מדי טוב בסל"ד גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעפת פליטה זה אוסף של צינורות בסוף, לכל מנוע יהיה את הניואנסים שלו, אבל בגדול - רובן די דומות.
בטורבו יש עניין אחר, כי הטורובו מופעל על ידי גזי הפליטה ויש המון לחץ חוזר, לא חקרתי את זה אף פעם, אז לא רוצה לכתוב שטויות.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מושבים עם תמיכת צד טובה זה תענוג, בטח למישהו כמוך שעולה על המסלול. 

אני גם חושב לשדרג אצלי את הקליפר הקדמי בכדי שאוכל להתקין צלחות עבות יותר, שלי מתחממות יתר על המידה מהר מידי. אתה מרגיש איזה חוסר איזון בבלימה? או בפעולה של ABS אם הוא נכנס לפעולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההחלפה של הקליפרים והמידת צלחות מרגישה טבעית וללא תופעות לוואי מסוימות, כמובן שעקב בלימה חזקה יותר אז גם העברת המשקל קדימה בבלימה חזקה התעצמה, אז יש לשים על זה דגש בעת נהיגה.

• רעיון טוב! 1

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהייתי איתך באותו המקצה ביום מסלול האחרון, אפילו רואים אותי חולף ברקע באחת התמונות.

🤭

ניכר שהפגנת ביצועים יפים ביחס לנהגים האחרים שכמעט לכולם הספק גבוה מהפוקוס.

אגב, באיזו באפליקציה אתה משתמש למדידת זמנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המחמאה, אז יאללה מתי שוב? :)

השתמשתי במכשיר פיזי שמודד זמנים של חבר, אני לא זוכר את שם הדגם, הוא מסתנכרן עם אפליקציה בסמארטפון ושלח לי את המדידות.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לילה טוב,

אחרי עוד סיבוב קטן בערד, אין הרבה מה לחדש.

הרכב מתנהג נפלא, נהנה ממנו מאוד, מסלול ערד משמעותית מאתגר יותר ועוד לא הצלחתי לנהוג אותו באופן מושלם, קיבלתי מוטיבציה לחזור לשם בקרוב.

השיפורים הרלוונטיים הבאים - אנטירולים וסמי סליקס, האם אתקין אותם? לא יודע... אני חושב שזה תלוי בכמה זמן אחזיק את הרכב, אבל לחלוטין אלה הנושאים שהייתי רוצה לשדרג, הפחתה נוספת של זוויות הגלגול והקשחת דופן הצמיגים ותוספת אחיזה.

קצת תמונותDSC09912.thumb.jpg.ad8ef4b9a87a10b017d6d0cdfd59900f.jpg

רמז לבאות?

DSC09973.thumb.jpg.773019368a9935d200a9e09e486a3172.jpg

DSC00378.thumb.jpg.a2e529cb986f15726e41764335c4bf98.jpg

• אהבתי 6

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, sjerby כתב:

אנטירולים

מעניין.. אני 🤤 כשזה נוגע לשיפור זוויות גלגול. יכול להרחיב? לינקים? מחירים? אנטירול אחורי מורכב בתוך תא המטען? מקטין יכולת העמסה? או שההרכבה במרכב התחתון?

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע, אני עם פוקוס דור 2.5, מנוע 2.0 אוטומט, עם בלמים של ST דור 3, על ג'אנט 18" עם צמיג 225/40 מישלן PS4

אישתי התלוננה שהרכב פשוט עוצר חזק מידי :)))

אני במקרה הגדלתי גם את המצערת לדגם של מנוע 2.3 ופילטר של K&N, וגם יש ספייסרים מאחורה 20 מ"מ ומקדימה 5 מ"מ

הרכב נוסע נהדר והשלדה פשוט תענוג, רק שלא יצא לי לקחת אותו עדיין לשום מסלול, חוץ מטיולי בית אורן למיניהם

מקס

• מעניין 1

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...