Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה כרטיסי אשראי אתם מחזיקים? ואיזה? איך אתם מתנהלים איתם?

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 56 דקות, dotSYS כתב:

הנחה של 6% בשופרסל עם הכרטיס השחור? כבר אמרנו שופרסל יקרים יותר ביותר מ-6% מהמתחרים.

נו אז מה,מפוצצת,הכי חזקה במכירת אונליין,ועשתה אחלה תוצאות עסקיות בשנים האחרונות....הצרכן הישראלי בוכה אבל טיפש דיברנו כבר ?
כבר הסברתי,חבר זה בגלל הצהוב,והמתוחכמים יודעים איך לנצל את זה תאמין לי,רובם יודעים שהצהוב לא פעיל בזמן היריד,לשם באים המשועממים עם דלק חינם,רובם נכנסו כדי ביציא לקבל מתנה בגרושים,סורקים מחירים והולכים לעשות מלחמה בין שקם לאל"מ בחנויות פיזיות בקניות רציניות,ולפעמים היו סטוקים ישנים או דגמים מיוחדים בשיתופי פעולה עם יבואנים שהיה רק שם...עם כל הכבוד לתואר השני שלך,יכול להרצאות לך,על איך זה מהצד השני,בתור אחד שיודע תמחורים/עלויות/מסחר אמיתי ולא סתם "קורסים תיאורטיים"

לפני כשעה, dotSYS כתב:

אם אתה רוצה לחסוך - זה לא מועדון בשביל זה וכל הכרטיסים שבעולם לא יעזרו. אם אתה רוצה לקנות הרבה ולהרגיש שחסכת - כל המועדונים והכרטיסים האלה הם בדיוק בשבילך. 

עכשיו אתה מכליל ומעליב,זה שאתה לא יודע לנצל הטבות,זה לא אומר שחסר פה אנשים שיודעים לקנות רק מה שצריך וגם לחסוך !!!

לפני כשעה, dotSYS כתב:

גם הנחת חבר בקניית רכב - ראינו פה בפורום מספר אנשים שקיבלו למרות שאינם חברים במועדון.

אני אחד כזה,ומעולם לא היה לי "חבר",כי זאת הייתה ההנחה הכי גדולה בשוק בזמנו,ולא עזרו קשרים עם סוכנויות מכירה,בגלל שיודעתי איך השיטה עובדת הצלחתי להשיג.

לפני 33 דקות, sperial כתב:

חברות במועדון אינה תחליף לצרכנות נבונה. היא עוד כלי שאפשר להשתמש בו נכון או לא.

וזה תמצית של ריבוי כרטיסים בארנק אם זה בחינם !!
זה כלי נוסף בארסנל שלך,8 כרטיסים לא מחזיקים כדי לגהץ כל היום על 99% מבצעים פיקטיבים,אני בכלל את רוב הדברים שלי רוכש מחו"ל,רק מה שלא ניתן שזה אוכל ודברים גדולים וכבדים שעלויות שילוח מחסל כל כדאיות !

לפני 30 דקות, aviaviavi כתב:

ברור, גם אני קניתי טוסטר משולשים בשושו בפינת רחוב אצל איזה בחור חצי ערבי חצי שוודי בטרנצ'קוט מתוך ואן. הכל בשושו כמובן

שלא מבינים את הסאבטקסט,נשאר רק להסתלבט ;)

לפני 15 דקות, yoni2sh כתב:

החלטתי במקום לספר כמה כרטיסי אשראי אני מחזיק,פשוט לפרסם את דירוג האשראי שלי

צילום מסך 2022-01-04 083223.png

ומה אנחנו אמורים לעשות עם המידע הזה ?!? שיש לך קאריוורסט גדול :D

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתפלא כמה אנשים לא מודעים לדירוג אשראי,גובה ריביות וכדומה.

לפני 28 דקות, קיורטוש אוטומוטיב כתב:

שיש לך קאריוורסט גדול

ראית פעם קאריוורסט בבגט ? 🤣

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתפלא,אני מודע היטב,בגלל זה,מה שהיה,יהיה בארץ,הצרכנים המאותגרים "ידע פיננסית" ימשיכו לבכות ולהתנהג אותו דבר,אבל יצפו לתוצאות שונות,ברור.

אין בגט מספיק ארוך :D

2022-01-04_9-08-43.png

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, קיורטוש אוטומוטיב כתב:

נו אז מה,מפוצצת,הכי חזקה במכירת אונליין,ועשתה אחלה תוצאות עסקיות בשנים האחרונות....הצרכן הישראלי בוכה אבל טיפש דיברנו כבר ?

אומנם הכיוון הכללי בהודעה שלך היה נכון, אבל השורה הזו צורמת.

לא כולם טיפשים. חלק פשוט מוכנים לשלם יותר בשביל לקבל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, A_lex כתב:

לא כולם טיפשים. חלק פשוט מוכנים לשלם יותר בשביל לקבל יותר.

טיפשים במובן הצרכני כמובן !
תשכיל אותנו מה אתה מקבל יותר בשופרסל ?
אני קונה בכל הרשתות הקיימות במדינות ישראל,מאצם עיסוק שלי מסתובב הרבה בארץ,אין לי שום נאמנות לשום רשת,ואני מחליט איפה לעשות קניות בדרך,זה לא משהו שאני אסע במיוחד למרחק גדול.צוות (במיוחד קופאיות) הכי מזעזע שם,קופות עצמאיות ממש לא נוחות....פה דווקא "אושר עד" מוביל על כולם !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה אוכל בשוק,בדרך כלל בסוף היום לפני שזורקים,לחמניות במאפיה בדרך כלל בסוף היום לפני שזורקים,בשר אני קונה מעבר לקו הירוק,לא משנה באיזה שעה ביום,אני כמעט ולא מדליק חשמל בבית רק במקרה שצריך,בויילר בכלל אני לא מדליק,אני מתקלח רק כאשר מים חמים,דלק לא מזיז לי,אני נוסע על פיורטק !

תתנהלו פיננסי נכון ! ולכן מבצעים לא מדברים אלי.

ולכן אני לא צריך לנסוע בפחמנוע יפני PHEV ולצעוק לכל העולם כמה אני חוסך בדלק,ויכול להרשות לעצמי לנסוע בשיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה לשאלה של פות"ש..
אני עם שלושה כרטיסים, שניים עיקריים ואחד בשימוש מועט מאוד.
- ראשי: כרטיס DEBIT בינלאומי (דיירקט) של מאסטרקארד

- משני: כרטיס מאסטרקארד בינלאומי סטנדרטי שאיתי מעל עשור

- גיבוי: כרטיס גולד מאסטרקארד Corporate מהעבודה, משתמש בו לעיתים נדירות / בנסיעות עבודה לחו"ל (כשהן קורות, פשוט כי החיוב שם שוטף + משהו...).

שני הכרטיסים הראשונים יושבים אצלי באייפון ב-ApplePay מהיום הראשון,

99% מהקניות שלי בארץ (און-ליין+פיזי) מבוצעות עם כרטיס ה-DEBIT/DIRECT שלי, אוהב שהכל יורד מיידית,

כל הרכישות עם PayPal ברשת / אמאזון (אני לקוח יחסית כבד של אמאזון) או הוראות קבע שאין ברירה איתן (גז, YES וכד') - מבוצעות עם הכרטיס המשני.

כרטיס הגולד שלי מקושר לשני מועדונים (הייטקזון התווסף לאחרונה למועדון הקודם של העבודה שלי) - לא מעניין אותי ולא מבצע שימוש בכל המועדונים האלה.

אני חושב שהשימוש בכרטיסי אשראי תלוי מאוד במקומות בהם רוכשים ובתדירות,
אני לא אוהב את המרדף אחרי מועדונים אלה ואחרים ובאופן כללי, כל דבר שהוא לא אוכל/סופר, אני אעדיף לקנות בחו"ל,
רוב מה שאני רוכש, כולל משלוח, עולה בעשרות אחוזים פחות כשמזמינים מחו"ל או שזה באותו מחיר ואז בגרסה שלא קיימת בארץ,
מרמת ביגוד והנעלה שנקנים כמעט לחלוטין מחו"ל בעשור האחרון, ועד ציוד לשטיפת הרכב, כלי עבודה / EDC ושאר ירקות..

מה שבטוח,
מי שיודע לשלוט ביד רמה בכרטיסים שלו ובמועדונים שלהם, יכול להפיק מהעיסוק הזה המון,
החל מנקודות טיסה וכניסה ללאונג'ים בעולם או הנחות ושרוגים בבתי מלון (כמו ש"וירטואוזו" נותן) ועד מתנות שוות ערך ברמה שנתית, אבל זה ממש "לעבוד" בזה.

קצת מידע דמוגרפי: בן 40, ללא ילדים (ואין מתוכננים/בדרך), חי עם בת זוגתי ב-5 שנים האחרונות.

עריכה אחרונה על ידי Super_T
  • רעיון טוב! 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, קיורטוש אוטומוטיב כתב:

תשכיל אותנו מה אתה מקבל יותר בשופרסל ?

לפני ימי הקורונה כשעוד הייתי הולך לסופר פיזית, ניסיתי את כל הסופרים בעירי (3 רשתות גדולות ו-2 קטנות ויקרות) ובחרתי במודע לשלם יותר בשופרסל בשביל חוויית הקניה (מרווח, נקי, מסודר, תורים יחסית קצרים ואפשרות לקופת שירות עצמי, מוצרים מסוימים שאין אצל האחרים וכו'...). כמובן שניצלתי את המבצעים והקופונים האישיים שלהם שלעיתים מספקים מחירים שוברי שוק.

כשהתחילה הקורונה ועברתי לקניה אונליין, שוב ניסיתי את האפשרויות של הסופרים השונים. ולצערי שוב גיליתי שלפחות באיזור שלי, שופרסל היו רמה אחת מעל השאר. בדקתי את זה שוב לפני כחודשיים כשהתפוצץ הסיפור עם שופרסל מהדרין, ועדיין חזרתי לשופרסל כי הבנתי שאני מעניש את עצמי. זמינות, דיוק, שירות לאחר רכישה (כי כולם מפשלים), מבחר מוצרים וכו'. הם פשוט טובים יותר.

באונליין כולם מרימים מחירים, רק שחלקם מספקים לעיתים מוצרים שהיה עדיף שלא יספקו (פרי רקוב, קוטג' עם תוקף יומיים...), או כמות לא קשורה בעליל (מזמין קילו, מקבל 3. שופרסל כבר חטפו תביעה ייצוגית בנושא אז הם מדייקים). ואז לך תשיג זיכוי (בשופרסל זה פשוט לכתוב הודעה בווטסאפ ולצרף תמונה. תוך כמה דקות תקבל זיכוי בלי שאלות). כרגע גם זמינות המשלוחים טובה יותר באיזור שלי.

אז כן, רמי לוי כנראה היה יוצא קצת יותר זול (באמת קצת עם הכרטיס חבר וההנחות על מותג הבית), אבל היה עולה לי בהרבה יותר עצבים ואכזבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, Super_T כתב:

- ראשי: כרטיס DEBIT בינלאומי (דיירקט) של מאסטרקארד

99% מהקניות שלי בארץ (און-ליין+פיזי) מבוצעות עם כרטיס ה-DEBIT/DIRECT שלי, אוהב שהכל יורד מיידית,

כרטיס דיירקט זה דבר מאוד נחמד ועל פניו חינמי, אבל האם אתה לוקח בחשבון שכל הורדה מיידית למעשה גוררת עלמת שורה בחשבון הבנק שלך? לרוב 1.7~ ש"ח.

גם אם אתה מנוי למסלול שכולל הרבה "שורות", זה לרוב פחות משתלם מאשר להשתמש בכרטיס אשראי שיורד בסוף החודש וצורך שורה אחת. אלא אם יש לך איזה הטבה בחשבון שפוטרת אותך מעמלות שורה לחלוטין.

יש לי חבר טוב שנהג עד לאחרונה באותה דרך, סביב 20-30 גיהוצים בחודש היו עולים לו סביב ה40-50 ש"ח עמלות שורה בבנק. כל חודש. במשך כמה שנים טובות.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם תוכנית הכוללת הרבה "שורות" עולה כסף.

האמת היא שרוב העלויות של הכרטיסים קטנות. מה שחשוב הוא המכפיל של מספר הכרטיסים והפעולות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...