Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט פור דפוקוס | או: סיימתי לימודי אינסטלטורים

פבל
 שיתוף

פוסטים מומלצים

תתחדש. 

הייתי כותב 'יפהפיה' אבל היית נותן לי התרעה על ייעוץ לא מבוסס. 

• רעיון טוב! 1
כמו שאומרים ברוסית, כל אדם הוא הפיזדץ של המזל שלו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, discoTD5 כתב:

תתחדש. 

הייתי כותב 'יפהפיה' אבל היית נותן לי התרעה על ייעוץ לא מבוסס. 

אני דווקא חושב שאתה צודק, אבל ההיסטוריה מראה שאני לא מבין, אז אני פשוט אתן לשנינו את ההתרעה. 

לפני שעתיים, outnex כתב:

ממש VFM שווה.
איך הדלק? רגוע ולא כל כך.

איום ונורא. 

עכשיו עשיתי מיכל שלם של בין עירוני בלבד (אם כי לא רגוע במיוחד, שיוט סביב 130-150) והמחשב מראה 10.6. 

הממוצע הכללי מאז שקניתי אותה לפי המשאבה עומד על 8.6 קמ"ל. 

אבל אני חושד שאולי יש שם בעיה כלשהי במנוע שגורמת לצריכה המוגברת, אני עדיין על זה ועוקב.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, פבל כתב:

בחנתי את הסיוויק ודווקא נוקשות לא הייתה טענה שעלתה אצלי כלפיה. אם כבר להיפך, היא הייתה רכה מדי ולא מספיק ספורטיבית.

מעניין. אני הרגשתי בה הרבה בעיות בכבישים לעומת המתחרות שלה. אז היא הייתה לך נוחה?

ספורטיבית היא גם לא. מסכים בהחלט. 

לפני 52 דקות, פבל כתב:

אבל אני חושד שאולי יש שם בעיה כלשהי במנוע שגורמת לצריכה המוגברת, אני עדיין על זה ועוקב.

רגל ימין שלך?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הפוסט, אתה  all over the place 😁  הרכב מירושליים, דיטיילינג בהוד השרון, צמיגים בנתניה וטיפולים באור יהודה. 😊

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ניקו פ. כתב:

מעניין. אני הרגשתי בה הרבה בעיות בכבישים לעומת המתחרות שלה. אז היא הייתה לך נוחה?

כן, היא הייתה בסדר גמור מבחינת נוחות.

לפני כשעה, ניקו פ. כתב:

רגל ימין שלך?

יש מצב, למרות שמניסיוני עם מכוניות אחרות הצריכה של הפוקוס גבוהה יותר.

לפני 13 דקות, zaf כתב:

לפי הפוסט, אתה  all over the place 😁  הרכב מירושליים, דיטיילינג בהוד השרון, צמיגים בנתניה וטיפולים באור יהודה. 😊

זה כדי שהממשלה לא תוכל לאתר אותי :LOL: 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, פבל כתב:

זה כדי שהממשלה לא תוכל לאתר אותי :LOL: 

תמיד תוכל 😄 , בכל זאת שאפו על התהליך המושקע. אני לא מכיר הרבה חובבי רכב שמשקעים כל כך הרבה מאמץ באיתור שירותים ברחבי הארץ, מרבית האנשים, הייתי אומר היו נשארים ברדיוס יחסית קטן מנמל הבית.

אני לא מאמין שאין צמיגאים שמחזיקים PS4S בקירבת נמל הבית. אותו הדבר לגבי דיטיילרים.  באשר לרכב, בחירה נבונה. אני עדין זוכר לטובה פוקוס דור ראשון שליוותה אותי ב 2003-2008 על פני 150K ולא בכתה על כלום עד למכירתה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! לדעתי בתקציב הזה, ה vfm שלה הוא בין הטובים שאפשר להשיג.

לצערי/לשמחתך ירידת הערך של הפוקוס נשחטה בשוק הישראלי, למרות שברגע שנפטרו מהתיבה הרובוטית לא היתה לזה סיבה טובה ממש.

לגבי הניקיון, אני מנסה לדמיין כמה מלוכלך היה בפנים - עד היום לא היה משהו שקצת tuff stuff וחומרי ניקוי לפלסטיק/עור לא ידעו לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Buki כתב:

מנצל את השירשור, כמה אתה לוקח על אינטרפוץ 4 דרך כולל התקנה? 

תבוא אני יעשה לך מחיר של חבר.

לפני שעתיים, zaf כתב:

תמיד תוכל 😄 , בכל זאת שאפו על התהליך המושקע.

תודה רבה!

לפני שעתיים, zaf כתב:

אני לא מכיר הרבה חובבי רכב שמשקעים כל כך הרבה מאמץ באיתור שירותים ברחבי הארץ, מרבית האנשים, הייתי אומר היו נשארים ברדיוס יחסית קטן מנמל הבית.

אני לא מאמין שאין צמיגאים שמחזיקים PS4S בקירבת נמל הבית.

אני חבר פורום יותר מדי זמן כדי לקחת סיכון עם בעלי מקצוע שאני נותן להם לגעת לי ברכב.

סיפור מלפני כמה שבועות - המצבר של הפוקוס התפגר אז קפצתי על הבוקר למצבריה מוכרת ומומלצת כדי להחליף. בזמן שאני מחכה לבחור שעובד שם יגיע, שאלתי את הבעלים של המוסך הסמוך אם הם יודעים לפרק קודניות. הוא אמר שכמובן ובטח ומה הבעיה, זה רבע שעה עבודה ונעשה לך בכיף. 

מפה לשם, נתקעתי אצלם שעתיים וחצי בזמן עד שהם סיימו (בינתיים המצבר הוחלף כמובן), וכשיצאתי משם המדחס פשוט לא עבד, אז חזרתי ונתקעתי שם עוד שלוש שעות עד שנשבר לי והרמתי את הקול. הבעלים התקשר למוסך המורשה שנמצא ליד ושם הבטיחו לטפל בי. הגעתי ואכן קיבלתי טיפול מצוין, ומסתבר שהחשמלאי של המוסך ש"בטח שיכול לעשות את זה" הצליח איכשהו לשגע את חיישן הטמפ' הפנימי ששלח הוראה למדחס לא להיכנס לפעולה. 

אז כן, אני מעדיף לנסוע חצי שעה - 40 דקות כדי להגיע למקום שיודע מה הוא עושה (בפיאט טיפל מיכאל אלפא שנמצא בדרום תל אביב, גם נסיעה של בערך 35-40 דקות).

לפני כשעה, nadavd4 כתב:

לגבי הניקיון, אני מנסה לדמיין כמה מלוכלך היה בפנים - עד היום לא היה משהו שקצת tuff stuff וחומרי ניקוי לפלסטיק/עור לא ידעו לעשות.

הוספתי תמונות בפוסט של הדיטיילינג (לא רואה סיבה לדחוף לכיסים של עמוס שני סטים של תמונות של מושבים מלוכלכים :LOL: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה, כבוגר פוקוסים דור 2, פוקוס דור 3 סטיישן ופעמיים עם פוקוס דור 3.5 כרכב חליפי (אחת האצ'בק והשנייה סטיישן) - יש לי הערכה וחיבה לרכב הזה.

נהניתי מאוד בשלוש שנים בפוקוס סטיישן דור 3 (כן, ההיא עם תיבת ה poweshift) מרמת הנוחות הגבוהה, ההנאה מנהיגה  ומהשימושיות הגבוהה שלה.

בפעמיים עם הפוקוס דור 3.5 נהניתי מהכוח של המנוע החזק שביחד עם נוחות גבוהה והנאה מנהיגה - מעניקות משהו לא נפוץ ברכבים משפחתיים סטנדרטיים.

מערכת המולטימדיה בדור 3.5 בהתקנה מקומית ממש איכזבה, אבל לפחות היה בה waze ולא gps של igo offline

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, mottis כתב:

אבל לפחות היה בה waze ולא gps של igo offline

זהו, אז היום אחרי כמה שנים המערכת כבר לא מעודכנת ולא מתחברת לאינטרנט, אז אפילו הווייז לא עובד בה. 

אבל זה לא הכי נורא. מה שהכי נורא זה שלפחות פעם ביום משתלט עליה 'דיבוק' ומתחיל פשוט ללחוץ על כל מיני מקומות במסך, מעביר לכל מיני תחנות רדיו ובאופן כללי הופך את הנסיעה למשחק מלא הפתעות. כמו לחפש בלמטה של חבילת קורנפלקס את המתנה ולגלות שבמקום קורנפלקס מילאו את השקית במזרקי הרואין משומשים. המערכת הזו תעוף משם בהקדם האפשרי ותתוקן מערכת אחרת עם מסך אנכי גדול שינצל את כל הפאנל.

משהו כזה:

?image=aHR0cHM6Ly9tLm1lZGlhLWFtYXpvbi5jb20vaW1hZ2VzL0kvNjF4ek4zbTg0bkwuX0FDX1NMMTEyM18uanBn.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, פבל כתב:

זהו, אז היום אחרי כמה שנים המערכת כבר לא מעודכנת ולא מתחברת לאינטרנט, אז אפילו הווייז לא עובד בה. 

אבל זה לא הכי נורא. מה שהכי נורא זה שלפחות פעם ביום משתלט עליה 'דיבוק' ומתחיל פשוט ללחוץ על כל מיני מקומות במסך, מעביר לכל מיני תחנות רדיו ובאופן כללי הופך את הנסיעה למשחק מלא הפתעות. כמו לחפש בלמטה של חבילת קורנפלקס את המתנה ולגלות שבמקום קורנפלקס מילאו את השקית במזרקי הרואין משומשים. המערכת הזו תעוף משם בהקדם האפשרי ותתוקן מערכת אחרת עם מסך אנכי גדול שינצל את כל הפאנל.

משהו כזה:

?image=aHR0cHM6Ly9tLm1lZGlhLWFtYXpvbi5jb20vaW1hZ2VzL0kvNjF4ek4zbTg0bkwuX0FDX1NMMTEyM18uanBn.jpg

תבדוק שהתאריך במערכת הוא התאריך המוכחי.

לפני כמה שבועות, בטעות כיוונתי את השנה ל-2022 וה- Android auto לא התחבר...

חבר שקנה הונדה סיוויק עם מערכת אפטר מרקט - הצליח לחהר אותו ב- hot spot לטלפון לאחר שכיוון את תאריך המערכת לתאריך הנוכחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הולך להשקיע חצי שניה של התעסקות במערכת המחורבנת הזאת. אני משתמש בה כמעמד לטלפון וזהו. 

אין בה אנדוראיד אוטו בכלל, הווייז לא עולה כי זו גרסה ישנה ואי אפשר לעדכן אותו כי האנדרואיד עצמו הוא גרסה 4. ניסיתי להתחבר דרך הוטספוט והניסיונות עלו בתוהו. 

אני אחליף אותה בכל מקרה, אז אין לי ז*ן להתעסק איתה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...