Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם רכב שהיה בליסינג, הוא רכב שעדיף לוותר עליו?

מתלבט 100
שימו לב! השרשור הזה בן 1038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה משתנה בין החברות והדגמים.

לדוגמא באלדן באחד הרכבים שלי כל הטיפולים היו במורשה יבואן חוץ מהאחרון שהיה במוסך מורשה משרד התחבורה.

באלבר רוב הרכבים מטופלים במוסכים שהם לא מורשה יבואן אבל חלק מרכבי הvag שראיתי דווקא כן טופלו. 

אין נוסחה אחידה. 

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה ששמעתי לאחרונה,
שלמה סיקסט הפסיקו לחייב טיפול במוסך יבואן מרכזי, ועברו למוסכים מורשים,

אולי אני לא מתאר את זה נכון, אבל לצורך העניין, לחבר עם VAG הוסבר שהוא לא חייב לגשת לצ'מפיון בחוף שמן (חיפה) ויכול לטפל במוסכים אחרים מורשי יבואן.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כמו שציינתי, את הספורטאג' שלי קניתי משלמה סיקסט,

ונכון, הם מטפלים במוסכים מורשים ולא מוסכי היבואן,

לגבי החלקים תלוי, לי למשל שמו בולמי זעזועים אחוריים תחליפים וקדמיים מקוריים.

עדיין, לא חושב שהם יכולים להשתמש בשמן לא מתאים לרכב, תסכים איתי שאין דבר כה שמן של קיה/טויוטה וכו..., הכל זה חברות צד שלישי,

בעת טיפול הם מחוייבים להשתמש בשמן לפי התקן וזה מה שאמרו לי לפחות, לא יודע כמה זה מציאותי, בכל אופן, זה אולי לא אותם מותגים שמשתמשים במוסכי היבואן, אך חייב לפי התקן, ולא מנסים להתחכם.

שוב, אני לא חושב שצריך לשלול כל רכב מליסינג, אך גם רכב פרטי לא תמיד מתוחזק נכון,

בגדול, עדיף לחפש רכב פרטי שטופל ותוחזר נכון מפרטי, הבעיה שזה לא כזה פשוט,

לפעמים צריכים רכב ומהר יחסית, צריך להסיע ילדים וכו..., אין זמן להתעסק עם פרטיים שגם כך עסוקים ואין להם זמן בשבילך, אין אחריות ולא ממש מעניין אותם מתי אתה פנוי לבדוק את הרכב, לכן במקרים כאלה פשוט אין מנוס מלבחור רכב מליסינג, אני מודה שחיפשתי מפרטיים, אך לא מצאתי, כי או שאין להם זמן, או שכבר נמכר, או שטון הדיבור שלהם לא מוצא חן בעיני וכו וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמי זעזועים תחליפיים תוצרת מי? 
יש הבדל בין זבל טורקי\סיני לבין בולמ"ז של KYB (שאאל"ט הם הOEM של קיה).
לגבי השמן - יש הבדל ענק בין שימוש בשמן מחברות טובות (ולא חייבים קסטרול או מוטול, גם יורול או KIXX זה אחלה של סחורה) לבין שימוש בשמן של פז שמגיע בחבית שלך תדע באיזה תקן הוא עומד ומי בכלל בודק אותם.
לא הייתי קונה רכב בלי הסטוריית טיפולים מסודרת (שמודפסת על A4 ולא משורבטת על נייר קבלות) שכוללת פירוט של החלפים ולא 'שמן 10-40'.

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו בארגון יש מוסך "של אלבר" שעושה את כל הטיפולים התקופתיים לרכבי הליסינג,
למיטב הבנתי, כל ענייני השמן / פילטרים / נוזלים, מטופלים פה,

מוציאים החוצה התקנות מיוחדות עם חלקים שצריכים מהיבואן.
אני בספק שהם שמים פה שמן איכותי של CASTROL או VALVOLINE 🤔🙃 (לא שבמוסך יבואן כן יעשו את זה).

אגב, 
שאלתי ליתר ביטחון שני מנהלים לגבי הטיפולים שהרכב שלהם עובר,
אין להם מושג וחצי מושג מה עושים לרכב, ואין להם רבע קבלה ברכב על הנעשה כשהוא חוזר מהטיפול,
במקרה הטוב יש רכב נקי עם עץ ריח ולרוב גם זה לא.

עריכה אחרונה על ידי Super_T

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם בכ"ז חושבים לקנות יד2 מליסינג... 
יש מגרשים יותר/פחות מומלצים..? 
המחשבה הראשונה שעולה לי לראש זה גלילות - כי שם יש ריכוז מאוד/הכי גדול של רכבים כאלה... אני טועה? 
או שכאדי ללכת דווקא לסניפים אחרים...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...