Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך סובארו אימפרזה 2014?

Yuri Abaev
שימו לב! השרשור הזה בן 1044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך סובארו אימפרזה 2014 סטייל?

מחפש משפחתית רגילה בלי יותר מדי דרישות
רק רוצה לשמוע חוות דעת כללית לגבי הרכב
ולדעת מה חשוב לדעת לפני שקונה רכב כזה

עריכה אחרונה על ידי Yuri Abaev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש קיה פורטה במצב שמור.

יש לה גיר אוטומטי פלנטרי

לסובארו אימפרזה 2014 גיר רציף, מבחינת האמינות הגיר של קיה עדיף . המחירים דומים לשני הדגמים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אוטו מעולה , למנוע חסר קצת סוסים אבל זה לא ממש מורגש והאוטו מרווח ואמין לי לא היתה שום בעיה עם הגיר , מה גם שהיא נמכרת במחירים ממש טובים ויש די הרבה בשוק , זה היה רכב מהעבודה וגם הוא וגם ה b3 שהחליף  גילו אמינות מצוינת בניגוד לכל האוקטביות הפלואנס המגאנים שהיו בחברה 

אבל גם הפורטה שהציעו לך שהיתה לי פרטית היא מכונית טובה ואמינה 

עריכה אחרונה על ידי asico70m
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK.

הייתה לי כזו, לפני כמה שנים.

בקצרה, הרכב מאוד נוח, וזה מורגש בדרכים משובשות. את שברי האספלט הוא סופג היטב, המתלים שלו שקטים וההיגוי טוב.

בעל שלדה מצויינת. רק שזה לא בא לידי ביטוי, עקב המנוע הדל סוסים שלו. בנוסף הרכב יציב ואינו מאבד שליטה מהר מדי.

לי אישית לא היו בעיות בגיר. זהו גיר רציף, ולגירים הללו יש את היתרונות והחסרונות שלו.  

כיום רוב היצרנים של הגירים הללו מנסים לתת לו את ההרגשה שהגיר מעלה או מוריד מס" הילוכים. וזה עובד לא רע בכלל.

אך באימפרזה של השנים הללו זה לא היה המצב. הגיר כאן די מורח את ההילוך. ז"א, שבלחיצה על הגז, סל"ד המנוע עולה, ורק אחר כך גם מהירות הרכב. צריך להתרגל לזה. 

בכללי, הרכב אמין והמזגן שלו מקרר את הרכב מהר מאוד.

רציתי קצת להוסיף בנושא הזה, שרוב המדחסים של הרכבים הללו סובלים מבעיה משותפת מסויימת, שאם לא עולים על זה בזמן, המדחס {היקר מאוד אפשר לומר}, הולך פשוט. .

אבל יש לזה פתרון יחסית זול. כשתופסים את הבעיה בהתחלה. החלפת סוג הגז במערכת, יחד עם שימון יעיל, ישמור על המדחס עוד שנים. וגם מפסיק במיידית את הרעשים ממנו.

יחסית למתחרות, ולמחיר שהיבואן תימחר אותו לאותה תקופה, אבזור הרכב יחסית דל. אפשר לשכוח מתאורת לד, או אפילו מ-4 חלונות חשמל שעולים ויורדים אוטומטית בנגיעה. הם כן ממונעים, אלא צריך להחזיק את הכפתור לחוץ פשוט.

מישהו אמר את המילה:"שליטה מההגה"? רק לחלום!

הדברים החשובים שיש לבדוק ברכב, הם לחפש נזילות שמן ממכסי השסתומים, בשני צידי המנוע,[ כי זה מנוע מסוג בוקסר], או הזעות במקומות הללו, וגם בין המנוע לגיר. בזה האחרון , התיקון יקר מאוד עקב המיקום הבעייתי של מחזיר השמן, {שעולה כמה גרושים} .

בנוסף יש לבדוק גם צריכת שמן. ידוע לי שהיו רכבים עם בעיה כזו. אצלי הרכב לא צרך שמן, כלל.

המולטימדיה ה"תואמת מקור" שהיבואן התקין, פשוט זבל.

אני החזרתי את הרדיו דיסק BT, המקורי שהיה שם.

זה היה סיכום ממש בקצרה על האימפרזה 2014 שהייתה לי:

IMG_20181101_124631.jpg

IMG_20181101_124614.jpg

IMG_20181101_124811.jpg

IMG_20181101_124557.jpg

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yossiaviel
איך מזהים מוקדם את הבעיה במדחס?
האם לדעתך כל מוסך סובארו מכיר את הבעיה ויודע לפתור אותה באופן שתיארת?

פות"ש, לאחותי יש כזאת שנת 2014, עד היום ללא בעיות

עריכה אחרונה על ידי mcshmupi

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעש, בתדר גבוה, כמו צרצור כזה בעיקר בהתנעה. 

לאחר כמה זמן זה נשמע גם בסר"ק. ואפילו אז, עדיין לא מאוחר לתקן את זה כפי שתיארתי.

ברכבים הללו היצרן שם גז חדש, "ידידותי לסביבה", ובחלק מהרכבים הוא מגיע עם נוזל סיכה{שמן} בכמות קטנה מדי. עם הזמן, נוצר נזק מסויים למדחס, והוא מתחיל להרעיש.

החלפת הגז, יחד עם כמות מספקת של שמן במערכת המיזוג, פותרת את הבעיה.

מזגניסט טוב יעשה לך את זה בהוצאה מינימלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...