Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כשג'יפונים עולים כמו רכב משפחתי, למה אנשים ממשיכים לקנות רכב משפחתי /סדאן?

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחזור על השאלה שלי שוב? זה כבר מעייף, האם הייתם יכולים לנהוג את כל הנהיגה הדינאמית שלכם בכבישים כששוטר יושב לידכם?

זה המבחן הפשוט ללגיטימיות או חוקיות, אבל אתם בורחים מזה.

בסדר נשחרר אתכם, אנחנו נוגעים בנקודות כואבות לכם, אבל זאת המציאות ואתם מתכחשים לה.

שיהיה לכם יום טוב ותהנו בשיח החד צדדי שלכם.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 20 דקות, evc כתב:

אתה לא רוצה דיונים אתה רוצה נאומים חד צדדיים ותמיכה על השכם כדי להרגיש שאתה צודק, לא עדיף טיפול פסיכולוגי כדי לטפל בחוסר בטחון?

אתה מבין שמה שאתה מציג כרצון שלי הוא ההיפך המוחלט מהערכים שעומדים במרכזה של קהילה שמבוססת על דיונים, נכון?

אתה יודע שאם היינו רוצים נאומים חד-צדדים וטפיחות על השכם השרשור הזה היה ננעל אחרי ההודעה הראשונה, נכון?

לפני 17 דקות, evc כתב:

לא פסלתי שום תחביב, אמרתי שתחביב של נהיגה דינאמית אינו לגיטימי ואינו חוקי במרחב הציבורי כמו הרבה תחביבים מסוכנים אחרים וגם לא אפשרי בפועל בחיי היום יום (מלבד כיכר מזדמנת) ולא בנסיעות מיוחדות.

אז... לא פסלת שום תחביב, רק פסלת תחביב מסוים. אוקיי. 

לפני 17 דקות, evc כתב:

זאת הדעה שלי, כואב לשמוע (את האמת?)

לפני כמה שבועות ראיתי איזו פרסומת של משהו ובה הופיעה איזו מישהו שבלבלה את המוח על איזה שיט ניו-אייג'י מגוחך ברמות הקשות ביותר, כאלה שגם זוג של אורגניזמים ג'נדר-פלואידים מקליפורניה והחד-קרן הבי-סקסואל המאומץ שלהנם, היו נוחרימות בבוז כשהיו שומעימות אותם, וחתמה באמירה "זו דעתי, ואתם תומכים בה".

אתה מציג פה סוג מאוד דומה של אטימות וניתוק. אתה שם בכפיפה אחת את תחביב הנהיגה יחד עם התפרעויות וחוסר חוקיות, ואמרו לך כבר כמה וכמה פעמים שזה לא בהכרח נכון. זה יכול להיות נכון, אבל זה לא בהכרח נכון. ואתה ממשיך לפסול וממשיך להגחיך וממשיך להכליל. בשלב מסוים, אחרי כמעט 20 שנה שהאתר הזה קיים, זה מתחיל להימאס, הפיוז מתקצר והתשובות הופכות חדות יותר. 

אנחנו מקבלים לכאן כל אחד, מלבד את אלה שלא מקבלים אותנו. ושום השוואה/הכללה/הגחכה/מסגור של חברי הפורום ומנהליו לא ישנה את זה, לא משנה כמה חזק תצעק וכמה פעמים תחזור על אותו משפט.

• רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'יפונים מאותה קטגוריה עולים יותר מרכבים נמוכים עליהם הם מבוססים.

סקודה אוקטביה AMBITION 1.5 עולה 141K ש"ח לעומת הקארוק עם אותו מנוע ואותה רמת גימור שעולה 153K ש"ח

סיאט לאון 1.5 STYLE עולה 135K ש"ח לעומת האטקה עם אותו מנוע ורמת אבזור שעולה 144K ש"ח

מאזדה 3 2.0 COMFORT עולה 140K ש"ח לעומת ה-CX30 עם אותו מנוע ורמת אבזור שעולה 153K ש"ח

בשלושת הדוגמאות הנ"ל, בסיס הגלגלים של הרכב הנמוך גדול בכ- 5-6 ס"מ משמעותיים שהופכים את המרווח לנוסעים לעדיף יותר.

ג'יפונים עדיין לא כולים כמו רכב משפחתי ובדרך כלל מציעים מרווח פחות טוב לנוסעים, זו הסיבה שעדיין הרבה אנשים בוחרים ברכב משפחתי קלאסי.
בנוסף לכך, ישנם עדיין ציי רכב רבים בהם לעובד אין אפשרות לבחור ג'יפון והוא "נאלץ" לבחור ברכב משפחתי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנצל שהפרעתי לחלקכם, זאת לא הייתה הכוונה.

אני חושב שכולנו יודעים איזה ג'ונג'ל מתרחש בכבישים ולכן כתבתי מה שכתבתי.

אם אצליח להציל נפש אחת בישראל על ידי מה שכתבתי אני את שלי עשיתי.

אבל הייתי מצפה מהפורום שיקדם אג'נדה של עידוד נסיעה בטוחה בכבישים ועידוד נסיעה דינאמית במסלולים בלבד.

בכל אופן שיהיה לכם בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, evc כתב:

הג׳ונגל מתרחש בגלל אנשים שמתנהגים בבריונות,נדחפים,משחקים בטלפון,לא שומרים מרחק ולא יודעים לשמור על נתיב.

הדבר הראשון שמלמדים בקורס נהיגה ספורטיבית הוא תכנון הנהיגה ומבט נכון.

לפני 1 דקה, evc כתב:

איך אתה מנסה להציל נפשות?

לפני 1 דקה, evc כתב:

אבל הייתי מצפה מהפורום שיקדם אג'נדה של עידוד נסיעה בטוחה בכבישים ועידוד נסיעה דינאמית במסלולים בלבד.

זו בהחלט האג׳נדה.

"אפשר להנות מיכולות דינאמיות של רכב" לא(!!!!) אומר להתפרע עם הרכב.

עשית לעצמך קישור חד חד ערכי,אתה לא מוכן לשמוע שום דבר ואף אחד.

סבבה כולנו פה מופרעים,צודק.

אנשים פה נוהגים כל יום כמו חוראנים ומסכנים את חייהם,חיי המשפחות שלהם ושאר משתמשי הדרך.

שכנעת אותי!

אני מבצע המרה מלהנות מנהיגה דינאמית למשחקים בטלפון וגלישה בין נתיבים כי הפרצוף על הרצפה ולא על הכביש.

לפני 1 דקה, evc כתב:

בכל אופן שיהיה לכם בכיף.

כיף לנו,רכבים דינאמיים וזה :)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, evc כתב:

זה כמו שתגיד שכל מי שלמד אומנות לחימה כלשהי, ישר רץ לכסח את כל מי שהוא יכול לכסח, אז אסור ללמד אומנויות לחימה, אחרת יהיה פה ג׳ונגל.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מנסיעת מבחן במאזדה CX30, איכות נסיעה מרשימה כולל איכות גימור בפנים ומערכות בטיחות. (בבדיקה כללית לעומת מתחרים) כשניסיתי להיכנס למאזדה 3 הרגילה, הסתבר לי כמה אני צודק ששנים אני סובל מרכבים נמוכים (יושבים על הרצפה) פשוט נפלתי לתוך הרכב, בלי יכולת לצאת ממנו ,  ללא תמיכה ועזרה של אחיזת הדלת. 

הסברתי כמה פעמים שאני סובל מרכבים נמוכים, לכן לא קניתי מחיי רכבים ממש נמוכים (הונדה למשל) עם זה גב שבור לאחר נסיעה קצרה, או כאבי ברכיים לאחר נסיעות ארוכות, רגליים נרדמות ועוד. לכן עבורי רכבים מעט יותר גבוהים תורמים הרבה לחויות הנהיגה, גם כשהם באים על חשבון דברים אחרים, שלאחרים הם יותר חשובים.

אבל כאמור, הכל זה פשרות בחיים. (בכל תחום)

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, evc כתב:

בכל אופן שיהיה לכם בכיף.

אם נזקק את כל מה שאמרת למשפט אחד, אמרת "אני מעדיף ג'יפון על פני רכב נמוך יותר וכולכם צריכים לחשוב כמוני". איזה נפש בישראל תינצל הודות לזה?

ואני חושב שאם שוטר באמת יישב לידך אתה כנראה תקבל יותר דוחות מאשר ה"משוגעים" פה כי הם חוזרים לנתיב הימני לאחר עקיפה, נותנים זכות קדימה, עוצרים להולכי רגל  וכו' כי אחד הדברים שגורמים לנהג להפוך לנהג טוב יותר זה לשמוע וללמוד דברים חדשים ואתה חבוב לא שם

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, evc כתב:

בכל אופן שיהיה לכם בכיף.

אתה יודע, כולנו גם מצוידים לאנוס, ברמת התיאוריה.

• אהבתי 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, evc כתב:

לחזור על השאלה שלי שוב? זה כבר מעייף, האם הייתם יכולים לנהוג את כל הנהיגה הדינאמית שלכם בכבישים כששוטר יושב לידכם?

בטח. מקסימום היה נותן כמה דוחות על עקיפה מימין וזהו. כל עוד הוא נותן דוח גם לרכב הנעקף שלא אמור להיות שם אין לי בעיה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השוטר היה נוסע איתי בBMW, הסדאן המיושנת, הוא היה נהנה.

אם הוא היה נוסע איתי בג'יפ חדש, הוא היה מתבאס ומבקש ממני להאט כי הוא מרגיש לא יציב.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, TheAvatar כתב:

אגב, כל הנזקים שהם גורמים לרכב ליסינג הם משלמים עליהם מהכיס כאשר המכונית חוזרת לחברת השכרה. אף אחד לא יוצא פראייר מהסיפור חוץ מהאדם שהרס את המכונית כי הוא "לא פראייר". 

אצלי בעבודה אנשים מחזירים מכוניות עם מכות פה ושם, עיקומים ושיפשופים, לא מורידים להם אגורה, אומר לך מהיכרות אישית עם כמה אנשים כאלה.
לא מדבר על החזרת רכב בלי פגוש, אבל כן מלא שפשופים ומעיכות פח, מוחלקים פה כמו כלום, ממלאים "דו"ח תאונה" ושלום.

לגבי האיש המלוכלך - לא נכנס אליו הביתה גם בעד תשלום, ומניח שיש מן האמת בדבריך.

• אהבתי 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Potato כתב:

יש כאלה שחסר להם כמה ס"מ

בשביל זה קונים ג׳יפ

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...