Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כשג'יפונים עולים כמו רכב משפחתי, למה אנשים ממשיכים לקנות רכב משפחתי /סדאן?

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 16.4.2021 בשעה 11:51, sperial כתב:

יתכן, ואפילו סביר, שבעוד כמה שנים, עם 3 ילדים וסט דיסקים בולטים מה שיעניין אותך יהיה נהיגה רגועה, כניסה נוחה לרכב ונוחות בטיפול בצאצאים.

ויתכן שבעוד כמה שנים לא יהיו לי דיסקים או 3 ילדים, או אחד ולכן אני (או ניקו) לא מבינים מה לעשות עם ג'יפון.
אני גם לא אקנה סדאן לעצמי כנראה בחיים (אלא אם זו תהיה איזה מציאה מעניינת) או סטיישן.

בתאריך 18.4.2021 בשעה 20:09, mottis כתב:

"חוב רכב" לעניות דעתי, זה מי שמתעניין בתחים, קורא באאופן עקבי אתרי רכב ושולט בתחום.

רק מעטים באמת יכולים להגשים את התחביב באופן מעשי.

"חובב רכב" הוא גם מי שנוהג לפי החוק ובתשומת לב: מאותת, לא נוסע סתם בנתיב השמאלי ומתחשב בשאר הנהגים בסהיבתו.

יש 0 קשר בין חובב רכב וחובב חוק. אתה לא נוהג לפי החוק כי אתה (כמו 99% מנהגי העולם) עובר על המהירות המותרת.
אתה מנסה לארוז את התואר באריזה מעשית מחד ואז לכתוב שרק מעטים יכולים להגשים את התחביב באופן מעשי - וזה לא מאד נכון לדעתי:
חובב רכב הוא מי שתחום הרכב (על שלל תתי התחומים בו) מעניין אותו, מי שיכול לנהל שיחה קולחת ומי שמתעניין בנושאים כאלו ואחרים.
הצד המעשי יכול להיות שליטה בשוק הרכב ובעיתונות והמון ידע, יכול להיות טכני (הן תאורתי והן מעשי), יכול להיות 'אוננות' על מכוניות במפגשים, תערוכות ואולמות תצוגה, יכול להיות צפייה במירוצים ויכול להיות נהיגת מירוצים - בדיוק כמו שחובב כדורגל יכול לשבת ביציע, לשחק פיפא בפלייסטיישן או לאסוף קלפים של סופרגול, ויכול גם לשחק כדורגל עם החברים בשכונה.

ואם נחזור לשורה האחרונה שכתבת, לאותת, לא לנסוע בשמאלי ולהתחשב לא קשור בכלל לחובב רכב - זה בעיקר קשור בלהיות בנאדם לא זין.

• אהבתי 3

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 4 שעות, shellcase כתב:

ויתכן שבעוד כמה שנים לא יהיו לי דיסקים או 3 ילדים, או אחד ולכן אני (או ניקו) לא מבינים מה לעשות עם ג'יפון.
אני גם לא אקנה סדאן לעצמי כנראה בחיים (אלא אם זו תהיה איזה מציאה מעניינת) או סטיישן.

או שכן, או שלא.

אני רוצה להשלים את האמירה שלי, המשפט הראשון באותו פוסט שאתה ציטטת:

ציטוט

כי אתה צריך לבחור בחבילה המתאימה לך בנקודת זמן מסויימת. בכל רכישה אתה עושה פשרות לפי סדר עדיפות. 

הבחירה תלויה גם בצרכים של הקונה, וגם בהיצע בשוק. לא אתה, לא אני ולא אף אחד אחר יכול להתחייב לגבי צרכיו העתידיים, וגם היצע הדגמים הוא דבר שמשתנה משנה לשנה.

גם אני הצהרתי לפני זמן כלשהו שג'יפון זה לא בשבילי. אבל מאז חלף זמן, ומתחילים לעלות בי הרהורי כפירה. בינתיים החלפת הרכב הנוכחי עדיין לא על הפרק, אבל יש איזה מחשבות בטווח היותר רחוק, כולל על שינוי הצרכים. לכן לא הייתי מתחייב בצורה כל כך נחרצת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...