Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כשג'יפונים עולים כמו רכב משפחתי, למה אנשים ממשיכים לקנות רכב משפחתי /סדאן?

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

מבחינתי לקנות SUV של למבורגיני או פורשה זה כמו לעמוד בתור למסעדה יוקרתית ובסוף להזמין רק קוקה קולה.

זה יותר כמו ללכת למסעדה יוקרתית ולהזמין שם המבורגר וצ׳יפס ב250 שקל.

יהיו המבורגר וצ׳יפס סופר איכותיים וטעימים כמובן, וכמובן שלא ישתוו להמבורגר וצ׳יפס במקומות זולים יותר. ואין שום דבר רע בהמבורגר וצ׳יפס.

אבל - למסעדה יש מה להציע הרבה מעבר להמבורגר וצ׳יפס, והסלבריטי שף קצת מת מבפנים כשמזמינים ממנו המבורגר וצ׳יפס.

ושוב אבל - כל המנות האחרות והמושקעות במסעדה גם עולות הרבה יותר, וגם לא מתאימות לכל אחד מכל מיני סיבות. המבורגר וצ׳יפס כולם אוהבים.

אז את עיקר הכסף המסעדה עושה על אנשים שבאו לאכול המבורגר וצ׳יפס ולשים סטורי באינסטוש שהם היו באותה המסעדה היוקרתית עם השף המפורסם.

אז זה העיקרון של קאיין/אורוס - מנה עממית במסעדת יוקרה.

• אהבתי 4

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעה, BRAVO30 כתב:

לא הבנת את כוונתי. אז אם לבנאדם יש יקב, שיקנה ג'יפון רגיל, גם כזה עם 300 כ"ס. מדבר על הג'יפונים הקיצוניים כמו אורוס וחבריו. כמו DBX. כמו סטלביו תילתן, כמו אאודי Q8RS, ב.מ.וו X6M וכו'. שיקנה ג'יפון באמצע. הכלים האלה הקיצוניים זה רעיון מטומטם מבחינתי. 

הכלים האלה יש להם מטרה אחרת. 

הם נועדו לומר: נכנסתי לחנות, ביקשתי את הרכב הכי יקר שיש וזה לא מזיז לי.

תעשה סיבוב במרכז מוסקבה ותבין.

ואם אפשר לעשות את זה בלי לשבור את הגב להתכופף למכונית ספורט קיצונית, יותר טוב.

לפעמים יש גם צורך במושבים נוספים למאבטחים.

אגב, כמה שהקאיין דור ראשון מכוערת ולא הגיונית, היא הביאה את פורש לרווחים מטורפים שלא נראו אצל שום יצרן רכב.

לפני 23 דקות, vadim6385 כתב:

איזה עם עממי זה בדיוק? אוליגרכלנד? בדקת כמה עולה אורוס?

אגב, מלך מרוקו נוסע ברולס רויס קולינן. ראיתי אותה אבל לא הרשו לי לצלם.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw
  • אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, BRAVO30 כתב:

מי שקרא את התגובות שלי, הבין כבר שאני אנטי ג'יפונים. אבל בנוגע לג'יפונים האלה, שמספקים ביצועים של רכבי ספורט מהשורה הראשונה, אהיה בוטה ואומר שאלה כלים מפגרים לאנשים מפגרים. 

מהסיבה הפשוטה, שאם מישהו רוצה ג'יפון מהסיבות הטפשיות של "לשבת גבוה" וכו' וכו', אז סבבה. שיקנה ג'יפון/SUV כלשהו עם ביצועים טובים ושיתפנן לו. אבל אם מישהו קונה את אחד מהכלים המפגרים האלה, סטייל אורוס וחבריו, אז כאילו...למה אתה כבר לא קונה רכב ספורט נמוך? 

אסייג שוב את דבריי ואומר שמי שיש לו בעיות גב משמעותיות וקונה רכב כמו אורוס בגלל שהוא לא יכול להיכנס לאוונטאדור או הורקאן, אז הכול בסדר. כל בנאדם אחר, מה שאמרתי למעלה...כלים מפגרים לאנשים מפגרים. שוב מתנצל על הבוטות. 

אני מסכים לגבי האמירה הזו בנוגע לקרוסאוברים קיצוניים של חברות כמו במוו, מרצדס וכו', אבל דווקא עבור מותגים כמו למבורגיני/פרארי/אסטון/פורשה אני מצליח לראות בזה לא מעט היגיון - אנשים שרוצים את הסמל/ביצועים/פוזה של המותג אבל לא רוצים להידחס לתוך דו-מושבית שדורשת גמישות של תמנון בכל פעם שהם קופצים להביא חלב או לא רוצים להיראות במשהו פושטי של איכרים כמו GLS כשהם מביאים את הילד מבית הספר. אצל מותגים שמציעים מגוון רחב של דגמים - לגמרי, קרוסאוברים ספורטיביים זה דביליזם (גאונות עסקית, אבל דביליזם מוטורי), אבל אצל מותגים שהקרוסאובר הזה הוא האופציה היחידה למשהו יחסית פרקטי - למה לא. 

לפני 3 שעות, robertf כתב:

האסטון מרטין DBX נראה מוזר לאללה בעיני וברור שהם ניסו להישאר כמה שיותר נאמנים לעיצוב המוכר של המותג. 

האסטון מרטין DBX נראה כמו chukka boot. היו צריכים לעצב אותו כמו שקיק של ארל גריי אם רצו שהוא יראה יותר בריטי.

לפני כשעה, amosbmw כתב:

אגב, מלך מרוקו נוסע ברולס רויס קולינן. ראיתי אותה אבל לא הרשו לי לצלם.

יופי... עכשיו בעוד שלוש שנים כל קלינן ביד 2 יופיע עם הכיתוב "במרוקו הוא היה הקלינן של המלך"...

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

זה יותר כמו ללכת למסעדה יוקרתית ולהזמין שם המבורגר וצ׳יפס ב250 שקל.

יהיו המבורגר וצ׳יפס סופר איכותיים וטעימים כמובן, וכמובן שלא ישתוו להמבורגר וצ׳יפס במקומות זולים יותר. ואין שום דבר רע בהמבורגר וצ׳יפס.

אבל - למסעדה יש מה להציע הרבה מעבר להמבורגר וצ׳יפס, והסלבריטי שף קצת מת מבפנים כשמזמינים ממנו המבורגר וצ׳יפס.

ושוב אבל - כל המנות האחרות והמושקעות במסעדה גם עולות הרבה יותר, וגם לא מתאימות לכל אחד מכל מיני סיבות. המבורגר וצ׳יפס כולם אוהבים.

אז את עיקר הכסף המסעדה עושה על אנשים שבאו לאכול המבורגר וצ׳יפס ולשים סטורי באינסטוש שהם היו באותה המסעדה היוקרתית עם השף המפורסם.

תשמע, יש מצב שזו האנלוגיה הכי טובה ששמעתי בחיים שלי על ג'יפוני סופר-ספורט. וואו. שאפו. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, פבל כתב:

אני מסכים לגבי האמירה הזו בנוגע לקרוסאוברים קיצוניים של חברות כמו במוו, מרצדס וכו', אבל דווקא עבור מותגים כמו למבורגיני/פרארי/אסטון/פורשה אני מצליח לראות בזה לא מעט היגיון - אנשים שרוצים את הסמל/ביצועים/פוזה של המותג אבל לא רוצים להידחס לתוך דו-מושבית שדורשת גמישות של תמנון בכל פעם שהם קופצים להביא חלב או לא רוצים להיראות במשהו פושטי של איכרים כמו GLS כשהם מביאים את הילד מבית הספר. 

קצת גמישות לא מזיקה 🤣

image.thumb.png.54780679d8dab3a2ce31e771a9310f79.pngimage.thumb.png.feca6dd9b0aff4680fdaa733ffff2000.png

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, BRAVO30 כתב:

לא הבנת את כוונתי. אז אם לבנאדם יש יקב, שיקנה ג'יפון רגיל, גם כזה עם 300 כ"ס. מדבר על הג'יפונים הקיצוניים כמו אורוס וחבריו. כמו DBX. כמו סטלביו תילתן, כמו אאודי Q8RS, ב.מ.וו X6M וכו'. שיקנה ג'יפון באמצע. הכלים האלה הקיצוניים זה רעיון מטומטם מבחינתי. 

לאורוס הרבה יתרונות אם תשים לב. 

הוא חזק מאוד, מהיר, פרקטי, גבוה כך שיתאים לרוב האוכלוסייה ולא לקומץ שאין להם בעיה שהתחת שלהם יעשה נשיקה צרפתית עם הרצפה בכל פעם שהם נכנסים לרכב. 

אני גם התאכזבתי בפעם הראשונה ששמעתי שיש רכב פנאי של למבורגיני אבל אח"כ הבנתי את הקונספט. 

אבל, חברת רכב זו חברה לפני הכל, תפקידה לייצר כסף כדי שלא תיכנס לחדלות פירעון, והיום הנישה של הג'יפונים מושכת הרבה מאוד אנשים אל החברות הנ"ל. 

למשל, בחור שרוצה רכב דיילי שיהיה נוח, מהיר, חזק, מאובזר ושאר השטויות יכול לבחור באורוס וזה יענה על כל הצרכים שלו, הוראקן לעומת זאת פחות. 

בזכות הג'יפונים יש היום לחברות הרכב קהל לקוחות רחב מבעבר ויותר כסף לפתח מכוניות אקזוטיות, אז מבחינתי זה Win Win situation. 

מוסיף: 

אני מאמין כי למי שיקנה רכב כמו האורוס יש כסף רזרבה לקנות עוד רכב ספורט אקזוטי טהור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, zaf כתב:

קצת גמישות לא מזיקה 🤣

image.thumb.png.54780679d8dab3a2ce31e771a9310f79.pngimage.thumb.png.feca6dd9b0aff4680fdaa733ffff2000.png

למה ניסית להיכנס לרכב הזה? 😉

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

🤣🤣🤣

HEY  קצת פירגון לזקנים 😃  זה לא אני . אבל כן, להכנס לקופרה לאון שחונה על יד מדרכה זה דורש גמישות 😉

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרגן מפרגן מה נלחצת 😂

חוץ מזה שאני מפרגן לכל מבוגר (ולא רק זקן) עם רכב ספורטיבי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.png.6842db20c49e709f6e4e9c97e80fe190.pngimage.png.d04c28be777c9c26f272906becec1198.pngimage.thumb.png.34d694784c49e23d0e22087f94426115.png

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, amosbmw כתב:

איזה עם עממי זה בדיוק? אוליגרכלנד? בדקת כמה עולה אורוס?

עדיין יותר זולה מכל הלמבורגיני האחרות

חוץ מזה, בניגוד ללמבורגיני האחרות, היא יכולה לשמש את השייך/אוליגרך גם כרכב יומיומי, העיקרי או אפילו היחיד בבית, גם לסיבובי דאווין וגם לנסוע לסופר, בדיוק כמו הקאיין (אאל"ט זה בנוי על אותה פלטפורמה אפילו).

גם לאכול במסעדת יוקרה וגם לצאת שבע, כמו עם ההמבורגר.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, zaf כתב:

image.thumb.png.54780679d8dab3a2ce31e771a9310f79.png

נו תראה אותו. הראש שלו שניה מלהיראות כמו הראש של אוברין מארטל אחרי שטופל ע"י ה"הר"...

לא לכל אחד מתאים אוטו שנכנסים אליו ויוצאים ממנו ע"י גלגול קרב :rofl:

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שרשור ארוך ואמוציונלי...
אצלי השאלה מתחילה עוד הרבה קודם לג'יפונים:
מי קונה סדאן ולמה?
חוץ מעיצוב, השימושיות שלו גרועה. ארוך מהאצ'בק ודומה לסטיישן רק בלי השימושיות.
בעיניי גם העיצוב של סדאן פחות יפה אבל זו כבר העדפה אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אתה צודק, מרכב עם דלת חמישית הוא יותר ורסטילי.

אבל גם לסדאן יש יתרונות משלו.

ביניהם, הפרדה מוחלטת של הנוסעים מהמטען, מה שמקל על בקרת אקלים טובה, נעילת מטען יקר בנפרד, וביטחון שמטען לא יעוף על הנוסעים.

אישית אני מעדיף רכב סדאן גדול ליומיום, גם בשל תחושת הנהיגה.

אבל מקפיד שתמיד יהיה בבית גם רכב עם דלת חמישית ומשתמש בו להובלות.

יש לסדאן גם שירשורפלצת של עצמו https://carsforum.co.il/topic/623200-מי-בכלל-רוצה-רכב-סדאן/?tab=comments#comment-5477921

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, zaf כתב:

image.thumb.png.6842db20c49e709f6e4e9c97e80fe190.pngimage.png.d04c28be777c9c26f272906becec1198.pngimage.thumb.png.34d694784c49e23d0e22087f94426115.png

לפני 6 שעות, פבל כתב:

נו תראה אותו. הראש שלו שניה מלהיראות כמו הראש של אוברין מארטל אחרי שטופל ע"י ה"הר"...

לא לכל אחד מתאים אוטו שנכנסים אליו ויוצאים ממנו ע"י גלגול קרב :rofl:

פבל, אתה פגשת אותי בעבר- למרות הגיל, אני די רזה\ עושה ספורט\ "שמור"בטח יחסית לגילי ועדיין, יש מצב שאם אני צריך לצאת או להכנס לרכב כזה, אני אדרש לאותם תמרונים בדיוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא קהל היעד של למבורגיני וגם אני לא, אני די בטוח שמי שמחזיק ברכבים האלה מחזיק בנוסף רכב ספורט אמיתי וגם ג'יפ אמיתי ועוד כהנה וכהנה רכבים. 

מי שלא חי ברמות הגבוהות לא באמת יכול למתוח ביקורת עניינית על קניית רכב כזה.. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...