Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כשג'יפונים עולים כמו רכב משפחתי, למה אנשים ממשיכים לקנות רכב משפחתי /סדאן?

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עברתי לג'יפון לפני שנתיים וממש לא מצטער.

עבורי מרווח הגחון, נוחות העמסה, כניסה גבוהה לרכב ומרווח פנימי גדול ביחס לאורך כללי מהווים יתרון הרבה יותר גדול מקצת יותר דינאמיות (גם קודם העדפתי נוחות על התנהגות בגלל אופי השימוש שלי שכולל הרבה נסיעות ומעט התגרזנות).

ההבדלים בהתנהגות מול משפחתית ממוצעת כמעט ולא קיימים, מבחינת צריכת דלק לא חושב שיש הרבה משפחתיות שנותנות 17 קמ"ל ממוצע ומבחינת צמיגים וטיפולים הוא לא שונה מרכב רגיל (במקרה הזה ליסינג אבל יודע בדיוק מה עושים כל טיפול).

לפני שעה, yogev20 כתב:

את אחת הבעיות שאני מעלה כל הזמן - היחס לרכב בתור גרוטאה על ארבע, שצריך לשרת אותך, ללא הדדיות מינימלית. זה אגב בניגוד לחובב רכבים ונהיגה מבחינתי, כי הם שני דברים שהולכים ביחד. ( אהבה נהיגה =רכב מטופח/סביר)

יש הרבה באמצע.

אצלי הרכב נועד לשרת אותי ולעבוד. זה אומר שאם צריך אכנס גם לשטח לא קל ואעמיס משקלים שלא מעמיסים בדרך כלל על רכב פרטי גם במחיר קיצור חיי הרכב אבל מהצד השני הוא יטופל לפי הספר ומעבר לכך. בכלל אני לא אקנה רכב שאפחד להשתמש בו לצרכיי כי כל תפקידו זה לענות לצרכים שלי.

• אהבתי 5
  • מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 23 דקות, RK כתב:

אין החלטה נכונה לכולם. אם אתה רוצה לזקק, למשוך באזניים, בכל זאת איזושהי החלטה נכונה אז יש בדיוק 3 רכבים שאדם "ממוצע" צריך - סוזוקי סלריו אם הוא צריך רכב קטן (כי היא הזולה ביותר), קורולה סטיישן אם צריך משפחתית (או כל מקבילה גנרית אחרת) ודאצ'יה לודג'י למשפחות ברוכות ילדים, זאת ה-7 מושבים הכי זולה.

כל היתר אינן מכוניות שפלוני צריך, אלא מכוניות שפלוני רוצה. הן לא צורך, אלא גחמה. מה שאתה מתעקש זה לעשות רציונליזציה לגחמה שלך ולהגחיך תחביבים וגחמות של אחרים. אז הגחמה שלי (ושל רבים כמותי פה) היא להנות מנהיגה דינאמית. של אחר - נהיגת שטח. של שלישי - הרגשה של אוטו גדול ולשבת גבוה (כמו me5000). זה בסדר, אגב. בדיוק בשביל זה יש היצע מכוניות רחב שמתאים לכל טעם ותחביב.

רק אל תנסה למכור לנו שאתה הצודק היחיד וכל השאר סתומים. זה לא המצב. כולנו (שכן זה פורום חובבים) נוהגים במכוניות שאנחנו רוצים, לא צריכים. רובנו המכריע בעלים של מוצר מותרות ולא מוצר כורח. גם אתה.  

אני חושב שרוב האוכלוסיה רוכשת רכבים עקב שיקולים של מה הם צריכים ולא מה הם רוצים.

מי שרוכש רכב שהוא רוצה בלי לשקול מה הוא צריך או תוך מתן משקל נמוך למה הוא צריך לעומת מה הוא רוצה, משתייך לפלח אוכלוסייה קטן כמו חובבי הנהיגה ומרוכז כאן בפורום באחוזים גבוהים יותר.

אין לי מידע אמפירי על זה, רק דעה אישית.

אבל בחירת רכב שרוצים ולא צריכים היא לגיטימית אני מסכים.

ולגבי ה"גחמה" שלך שציינת של נהיגה דינאמית, אני מגחיך אותה רק בהקשר של שימוש בה בכבישים ולא במסלול, אפילו רק בהקשר של  תקיפת 2,3 סיבובים או כיכר מזדמנת.

זה תחביב שאינו לגיטימי ואינו חוקי במרחב הציבורי, לא הרבה ולא מעט, מהסיבות שכבר ציינתי וזה שאתה מרשה לעצמך "להגמיש" את מה לגיטימי ומה חוקי זה נכון רק בראייה הסובייקטיבית שלך.

ושוב אני שואל, אם שוטר היה יושב לצידך, האם היית עדיין נוהג כפי שאתה נוהג בכבישים?

יש לי תחביב של ירי למטרה, הדלקת מדורות, זריקת חצים, הדלקת זיקוקים, שמיעת מוסיקה בקול רם, יו ניים איט, אני לא הולך ומבצע את התחביב שלי במרחב הציבורי בדיוק מאותן סיבות שאני לא נוהג נהיגה דינאמית במרחב הציבורי.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, 

אני חייב להגיד כי אני מופתע מרמת האגו של חלק מהמגיבים פה. 

ישנם מגיבים אשר טוענים כי כל נסיעותיהם מלאות בפקקים וכך גם רוב האוכלוסייה

דבר אשר בהכרח אינו נכון ואשר מעיד על שיקול דעת לקוי לפני פרסום דעתם. 

אני גר בצפון, וכן תתפלאו אבל גם לנו יש פקקים, איך אמר ביבי  " נה נה נה ". Eat that Tel-Aviv

אולי לא בכמות של המרכז, אבל גם פה לא חסר. 

אולם, אינני מכליל את האוכלוסייה ברובה כשאני מפרסם את דעותיי בכך שמה שקורה לי בהכרח קורה גם לשאר העולם.

תרומתי לדיון,  

* דוגמה אישית שלי, אשר משקפת רק אותי.

עבדכם הנאמן הינו הבעלים והנהג העיקרי בג'יפון מסוג פיג'ו 3008. 

אני בחור צעיר, חסון ומתאמן היטב, וברוך השם אינני סובל מכאבים או מחלות.

בעת רכישת הרכב יכולתי גם לקנות רכב הארד קור ממש, ברמה שהכביש היה משפשף לי את הישבן בעת נסיעה.

אבל, מכיוון שאני חובב נוחות, ויתרתי.

יכולתי לקנות משפחתית כמו מאזדה 3, אבל מצרכי העבודה שמביאה את הלחם הביתה, הייתי צריך ג'יפון, ובחרתי לא להתפשר הרבה. 

בסוף רכשתי את הפיג'ו מכמה סיבות אשר לרוב התבטאו ב "ואוו, זה פיג'ו ?, ואוו, זה ג'יפון ?" והכי חשוב זה "גם נוח, גם חזק, גם חסכוני יחסית גם יפה (בעיניי) וגם מתנהג סבבה ?, קניתי".   

החיים הם אוסף של פשרות זה נכון, אבל אנחנו מנסים לנווט את הספינה ולהפליג בכמה שפחות נזק. 

אני פשוט מקווה שבעתיד המצב הפיננסי יאפשר לי להחזיק להגשים חלום ולקנות רכב ספורט הארד קור לסופ"ש. 

אבל כרגע בתור דיילי, הרכב הנוכחי מספק אותי ואינו מהווה אכזבה באף פרמטר. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, evc כתב:

ברור שזה בסופו של דבר העדפה אישית, אבל בואו ננסה לקחת את זה לכיוון של מהי ההחלטה "הנכונה" יותר.

אין החלטה נכונה.

תשאל אירופאי יגיד לך מנוע דיזל עם גיר ידני.

תשאל אמריקאי יגיד לך טנדר עם מנוע 6 ליטר.

תשאל יפני יגיד לך קיי קאר.

ובפורום פה גם תקבל מלא תשובות שונות.

וואדים אוהב שלא המטען מבודד מהרכב יקנה סדאן,ליגאל יותר נוח לסוע לטיולי אופניים עם רכב האצ׳בק וכו' וכו'.

לפני כשעה, evc כתב:

נניח שמישהו מתייעץ ושואל מה עדיף לו לרכוש, ניסאן סנטרה החדשה או קיה סלטוס.

הגבלתי ל- 2 רכבים ספיציפיים, כי אני רוצה לנטרל השפעות זרות שלא קשורות לשינוי הנובע ממבנה הרכב בלבד, למשל המאזדה 3 היא דינאמית במיוחד ומעוצבת במיוחד גם יחסית לרכבי סדאן נמוכים אחרים ואיננה מהווה רכב "מייצג" מספיק.

מה זה הגבלת?

יש אבל מלא רכבים אז למה להגביל.

אני חושב שה3008 רכב יפה והאאוטלנדר גוש ניקלים מכוער.

אחד מהם הייתי מסכים לראות בחניה ואת השני לא,אז איך תנטרל?

לפני כשעה, evc כתב:

מדובר בייעוץ לאדם רגיל, משה מרחובות, כמו רוב האוכלוסיה שלא תוקף כלל פניות וכיכרות ובינינו גם לא כל כך שם לב לתחושות מהרכב.

אני בטוח ב100% שיש לאמא שלי אפס עגול של ידע ברכבים ואיך הם בנויים.

ועדיין,כשהיא עברה מסובארו כבדה עם הנעה כפולה לסיוויק הנעה קדמית היא הרגישה הבדלים באחיזה.

והרגישה גם הבדלים בין ההונדה לפיאט 500L שהייתה לנו כרכב חלופי לאיזה שבועיים.

היא לא תוקפת שום פניה,אין לה מושג מה זה אומר ולא מעניין אותה ועדיין נתנה פידבק על הניהוג של הרכב.

לפני כשעה, evc כתב:

אנשים ציינו כאן בעיקר יתרון בדינאמיות לרכב נמוך על פני ג'יפונים כדי להעדיף אותם על ג'יפונים ויתרונות פרקטיים של ג'יפונים בוטלו  או זכו להתעלמות על ידי אותם אנשים.

דינאמיות זה לא טוקיו דריפט,אלא תחושת בטחון בנהיגה.

כולם פה נהגים אחראיים ואני לא יורד את פרויד בחיפה על הצד,ועדיין הרכב שלי מרגיש משמעותית יותר נעים לנהיגה בסיבובים מאטראג׳.

לפני כשעה, evc כתב:

לכן בהשוואה הזאת הסנטרה עדיפה על הסלטוס לדעת אותם אנשים.

האם זהו ייעוץ נכון למשה?

משה יילך לעשות נסיעת מבחן על טוסון ואלנטרה שעומדות צמודות זו לזו באולם התצוגה ובמגרש רכבי ההדגמה ויבחר לעצמו.

אם משה יגיד לו שחשוב לו תא מטען גבוה אז נגיד לו שייקח טוסון אם משה אוהב לשבת נמוך נגיד לו אלנטרה.

לפני כשעה, evc כתב:

האם לא נכון יותר לבדוק מערכת שיקולים רחבה יותר ורלבנטית יותר לאדם רגיל  כמו משה, כמו ש-@yogev20 ציין. האם הדינאמיות של הרכב צריכה להיות שיקול מרכזי למשה, כזאת שצריכה להטות את הכף לטובת בחירה בסנטרה?

אין מערכת כזו.

הג׳יפונים הקטנים האלה זו אופנה של ה5 שנים האחרונות.

הם לא מכילים שום ייתרון שובר שוק למעט אופנה(אולי חולפת ואולי לא).

לפני 15 דקות, evc כתב:

אני חושב שרוב האוכלוסיה רוכשת רכבים עקב שיקולים של מה הם צריכים ולא מה הם רוצים.

בגלל זה כל השכונה שלי התחלפה מקורולות לאאוטלנדרים,טוסונים וקודיאקים.

כולם באותה תקופת זמן זיהו צורך חדש?

לפני 15 דקות, evc כתב:

מי שרוכש רכב שהוא רוצה בלי לשקול מה הוא צריך או תוך מתן משקל נמוך למה הוא צריך לעומת מה הוא רוצה, משתייך לפלח אוכלוסייה קטן כמו חובבי הנהיגה ומרוכז כאן בפורום באחוזים גבוהים יותר.

אם הייתי קונה רכב לפי מה שאני צריך או לפי כמות מקסימלית של צרכים שרכב יכול למלא הייתי קונה סיטרואן סי 4 פיקאסו(עשיתי לעצמי להקיא קצת).

לפני 15 דקות, evc כתב:

כל מי שיש לו מעבר ל35-25 אלף שקל לרכב קונה לפי רצון ולא לפי צורך.

לפני 15 דקות, evc כתב:

ולגבי ה"גחמה" שלך שציינת של נהיגה דינאמית, אני מגחיך אותה רק בהקשר של שימוש בה בכבישים ולא במסלול, אפילו רק בהקשר של  תקיפת 2,3 סיבובים או כיכר מזדמנת.

אתה מגחיך אותה כי אתה לא מבין מה היא אומרת.

לפני 15 דקות, evc כתב:

זה תחביב שאינו לגיטימי ואינו חוקי במרחב הציבורי, לא הרבה ולא מעט, מהסיבות שכבר ציינתי וזה שאתה מרשה לעצמך "להגמיש" את מה לגיטימי ומה חוקי זה נכון רק בראייה הסובייקטיבית שלך.

זה תחביב סופר לגיטימי בכל מצב.

הנאה מרכב ספורטיבי או מתנהג לא באה לידי ביטוי רק בנהיגה מסוכנת על מגבלות הרכב.

למה קשה לך לקבל את זה?

לפני 15 דקות, evc כתב:

ושוב אני שואל, אם שוטר היה יושב לצידך, האם היית עדיין נוהג כפי שאתה נוהג בכבישים?

כן.

חד משמעית.

אני לא מבצע שום עבירות תנועה מסכנות חיים או עבירות תנועה בכלל.

המקסימום הוא לסוע 120-130 על כביש החוף איפה שמותר 110,ועם זה השוטר היקר יצטרך להתמודד.

לפני 15 דקות, evc כתב:

יש לי תחביב של ירי למטרה, הדלקת מדורות, זריקת חצים, הדלקת זיקוקים, שמיעת מוסיקה בקול רם, יו ניים איט, אני לא הולך ומבצע את התחביב שלי במרחב הציבורי בדיוק מאותן סיבות שאני לא נוהג נהיגה דינאמית במרחב הציבורי.

אף אחד פה לא.

מי שרוצה לנהוג על המגבלות הולך למסלול.

(או לכביש ריק ממש ב5 בבוקר-לא שזה בסדר,אבל זה לא כזה נורא כי אין שם אף אחד).

אבל אני מבטיח לך שלא תראה פה אף אחד משתולל בכביש ציבורי.

כשאתה יודע לנהוג(או לפחות מודע לעצמך) אתה נהפך לנהג זהיר יותר.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, evc כתב:

אין לי מידע אמפירי על זה, רק דעה אישית.

אני מבין שאנחנו גולשים לטיעונים ילדותיים של "אם שוטר היה יושב לידי" וכאלה, מתוך איזושהי הנחה (אשר לא ברור על מה היא נסמכת, כמו רוב ההנחות שלך) שאני מחפש את האישור שלך או של מישהו אחר לבחירות המוטוריות שלי.

אתה בכוח מסרב להבין (ברוח ימי מדליות ההשתתפות אציין לטובה את העקשנות שלך ודבקותך במשימה) שלהנות מדינאמיות הרכב בנסיעה יומיומית לא משול לנסיעת מסלול ואפילו לא משול לקצב טיול. פשוט, ברכב טוב דינאמית, נהנים יותר גם מפעולה שגרתית. זאת הבחירה שלי, ולמזלי אני לא לבד בה.

אתה בכוח מסרב להבין שההצדקה שלך את הבחירה שלך ברכב נחות דינאמית אינה כה רציונלית כמו שאתה מנסה להציג, אלא פשוט גחמה. גחמה, אגב, זה לגיטימי - בתור חובב רכב אני לא רואה סיבה לפסול העדפה אישית של מישהו אחר גם אם היא לא תואמת את שלי (כמו שאתה עושה, בעקשנות ראויה לאיזכור).

הויכוח איתך עקר, כי אתה נוקט במנטליות של "אני ואפסי עוד". אינך מסוגל להכיל קיומם של אנשים בעלי אינטרסים שונים ויתרה מזאת, אתה לא שלם גם עם הבחירה שלך, שכן אתה שואף להראות את הלגיטימיות שלה באמצעות הגחכת בחירותיהם של אחרים. זאת התנהגות קלאסית של חוסר בטחון עצמי.

הבחירות המוטוריות שלי, אם כבר, אכן מגוכחות. אני מוכן להקריב כמעט כל שיקול כדי שיהיו לי מכוניות מהנות לנהיגה, כאשר הדבר היחיד שכורח המציאות מחייב אותי הוא קיומם של 4 מושבים (אפילו לא 5, זה ברכב של אשתי). זאת בחירה שלי ואם היא מטומטמת - אני נושא בתוצאות, לא אף אחד אחר. זה שאתה בוחר לטעון שזה לא לגיטימי, מצביע בעיקר, כאמור, על חוסר הבטחון שלך. זה שאני לא אוהב SUV-ים לא אומר שהקניה שלהם לא לגיטימית, היא כן - פשוט לא עבורי. וזה בסדר.

• אהבתי 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, פבל כתב:
בתאריך 16.4.2021 בשעה 21:24, evc כתב:

.

מאמי, פורום "אימהות אופות ביחד" זה דלת שלישית משמאל במסדרון. 

מותק, כבר הבנתי שבפורום הזה נוהגים לגרש את כל מי שמשמיע טענות לא נעימות למי ששומע אותן.

כאן רוצים רק ליטופי אגו.

אז למה אתם מגרשים בדרך אגב ולא באופן ישיר וגלוי, למה אתם לא עושים סלקציה גלויה ורושמים בכותרת כי הפורום מיועד רק לחובבי נהיגה וכי הכניסה אסורה לכל אחד אחר, בייחוד אופה עוגות או סורג סוודרים כי זה לא מאצ'ואיסטי מספיק.

עריכה אחרונה על ידי evc
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, RK כתב:

(ברוח ימי מדליות ההשתתפות אציין לטובה את העקשנות שלך ודבקותך במשימה)

:rofl::rofl::rofl:

יצא לי קצת פיפי.

לפני 1 דקה, evc כתב:

כבר הבנתי שבפורום הזה נוהגים לגרש את כל מי שמשמיע טענות לא נעימות למי ששומע אותן.

כאן רוצים רק ליטופי אגו.

אז למה אתם מגרשים בדרך אגב וחא באופן ישיר וברור, למה אתם לא עושים סלקציה גלויה ורושמים בכותרת כי הפורום מיועד רק לחובבי נהיגה וכי הכניסה אסורה לכל אחד אחר, בייחוד אופה עוגות או סורג סוודרים כי זה לא מאצ'ואיסטי מספיק.

כאן בפורום - ויעיד על כך פורום האוף טופיק המאוד פעיל שלנו - נוהגים לגרש את מי שפוסל תחביבים של אנשים אחרים כי הם לא לטעמו. ולא שום דבר אחר שאתה מנסה עכשיו לקבול עליו. 

וכן, אין ספק שהשאיפה העליונה שלנו היא שכולם יסכימו איתנו ולא יחלקו עלינו ויחשבו בדיוק כמונו. זה בדיוק מה שמייצר קהילה פעילה שמבוססת על דיונים, שרשורים שמורכבים מהודעה פותחת של "תראו מה קניתי" ואח"כ 200 תגובות של "אששששש אחייי!!!!" ו-"+1".

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני 8 דקות, evc כתב:

כאן רוצים רק ליטופי אגו

מה הקשר ליטופי אגו?

החלטת משהו שעובדתית הוא לא נכון ואנשים מגיבים לך על זה. אף אחד לא קרא את הדעות שלך והלך לבכות בפינה כי האוטו שלו לא גבוה מספיק. כשלא היית מרוצה מהתגובות הבאת טענה שזה לא חוקי ושצריך שוטר. אז בוא, כדי להנות מהיכולת דינמית של רכב לא צריך 300 כ"ס או 250 קמ"ש. גם לא צריך לזגזג בין נתיבים ולנהוג כמו ערסאוות.

אבל בגלל שאין לך עניין בזה, אתה מצפה שכולם יסכימו איתך שזה שטויות. זה לא עובד ככה, מה לעשות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דעות לגיטימיות לכאן ולכאן, זה נקרא דיון, אבל חלק כאן לא רוצים לשמוע אותם אלא רק להשמיע.

לא פסלתי שום תחביב, אמרתי שתחביב של נהיגה דינאמית אינו לגיטימי ואינו חוקי במרחב הציבורי כמו הרבה תחביבים מסוכנים אחרים וגם לא אפשרי בפועל בחיי היום יום (מלבד כיכר מזדמנת) ולא בנסיעות מיוחדות.

זאת הדעה שלי, כואב לשמוע (את האמת?)

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא מס' שנים בפורום והמנהלים מקפידים על שמירת הסדר פה ומתן כבוד איש לרעהו. 

מה שקרה בשרשור הזה ואני מקווה שנעצור את זה כאן ונמשיך למטרה אליה התכנסנו, זה שאתה מכובדי בחרת לקבוע אמירות חד משמעיות אשר אינן צודקות מכיוון שאתה מציג לנו רק 2 אופציות במקרה הטוב ואילו אתה רוצה לדחוק אותנו לסיטואציות לא הגיוניות, למשל: "אם שוטר ישב לידך". 

אני מאוד מקווה שאמירות כאלו לא יעלו עוד בפורום. 

אתה משתמש חדש (ואולי אף אורח ותיק, לא יודע), אך ברצוני שתדע שהפורום נועד למען משתמשיו ולא לנגדם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השימוש בשוטר נועד להמחיש את המציאות, אם אתה לא יכול לנהוג נהיגה דינאמית בכבישים כששוטר יושב לידך, זה אומר שמדובר בנהיגה לא חוקית ולא לגיטימית.

האם הפורום הזה מקדש נהיגה לא לגיטימית ולא חוקית?

יש כאן משתמש @Potatoנדמה לי שהסביר למה נהיגה דינאמית בכבישים היא כן חוקית, קיבלתי באופן מסויים (כמובן שתלוי מהי הדרגה של נהיגה דינאמית), זה הסבר ענייני ולא התקפה לא לגיטימית.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 דקות, evc כתב:

לא פסלתי שום תחביב, אמרתי שתחביב של נהיגה דינאמית אינו לגיטימי ואינו חוקי במרחב הציבורי כמו הרבה תחביבים מסוכנים אחרים וגם לא אפשרי בפועל בחיי היום יום (מלבד כיכר מזדמנת) ולא בנסיעות מיוחדות.

כדי להנות מהיכולות של הרכב חייבים לעבור על החוק?! זה פשוט לא נכון ורק מראה שאתה כנראה לא מבין במה מדובר בכלל.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, evc כתב:

יש דעות לגיטימיות לכאן ולכאן, זה נקרא דיון, אבל חלק כאן לא רוצים לשמוע אותם אלא רק להשמיע.

אז קבל קטע.

התחביב הזה חוקי בהחלט.

אחרת היו אוסרים בחוק למכור רכבי הנעה אחורית ורכבים עם מעל 132 כ"ס.

אפשר להנות מרכב חזק,מתנהג,בעל איכויות נהיגה גם בלי לנהוג על הקצה ובמסגרת החוק.

אתה חושב שאי אפשר,לא כולם.

אני,rk,פבל ועוד אחרים נהנים מרכבים ומהאיכות נהיגה שיש להם להציע גם בכבישים רגילים.

הנסיון הדי עלוב שלך להדביק לכולנו תווית של עברייני תנועה לא תופסת במבחן המציאות.

אין לי מושג על איזו אמת אתה מדבר... תעדכן אותנו.

לפני 8 דקות, evc כתב:

האם הפורום הזה מקדש נהיגה לא לגיטימית ולא חוקית?

איפה ראית מישהו מעודד נהיגה לא חוקית?

ציטוט

יש כאן משתמש @Potatoנדמה לי שהסביר למה נהיגה דינאמית בכבישים היא כן חוקית, קיבלתי באופן מסויים (כמובן שתלוי מהי הדרגה של נהיגה דינאמית), זה הסבר ענייני ולא התקפה לא לגיטימית.

מי שיודע להוציא את הרכב ממצבי קצה יידע לא להכניס את עצמו אליהם בכביש ציבורי.

כי הוא מודע לסכנות ולהשלכות.

האנשים בפורום הזה אלה נהגים שהייתי רוצה שיהיו מסביבי.

עריכה אחרונה על ידי Potato
אני בשוונג
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...