Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מחליפה אידאלית למזדה 6 GH

BassDriver
שימו לב! השרשור הזה בן 992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון להיום CX5 חדשה תגיע עם "19 כבר בדגם הכניסה לכן כדי לשקול את המודלים המודלים 18-19 שמגיעים בעם גלגל במידה "17 

ואם אני לא טועה הן אינן מגיעות עם מכרכות בטיחות . 

עכשיו אם זה באמת למשהו משמעותי עבורך אז הרכב יהיה בדיוק מה שאתה רוצה 

גם נוחה גם שקטה גם סאונד סביר ובסדר לגמריי ורכב גדול ושימושי  מאוד .

לגבי הריפודים לי הם הרגישו טיפה טיפה קשיחים למרות שהרכב עצמו רך , אם אין לך בעיה לתת לרפד טוב שיחליף לך לריפוד בד אתה תקבל רכב מושלם עבורך .

אישית לא ממליץ על שום ריפוד מוכן שמוכרים בכל מיני מקומות אלה בתפירה אישית ששווה כל שקל .

ראייה לטווח ארוך .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי מסתבר שהדר רוזן מייצרים ריפודים בהתאמה אישית. אז אני מוכן להשקיע לטווח ארוך כמו שכתבת. וכמובן למצוא אקזמפלר שמור עם חישוקי 17''. משום מה חשבתי אולי יש כריות אויר במושב - וצדקתי. יש זוג כריות אויר שמותקנות בכסאות הקדמיים. אולי בדגמים 18-19 זה לא קיים - שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ריפודים שאמורים להתאים לרכבים עם כריות אוויר בדופן הכסא.

אני מציע לנסות להתאמץ קצת ולאתר מאזדה CX5 קומפורט 2019 שמגיע עם מערכות בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

כמי שנוסע היום במאזדה 3 ספיריט, אשמח לשמוע על הCX30 שקנית, האם רכשת חדשה או יד 2, באיזה מחיר ואיך אתה מסכם את המעבר ביחס לכל המאזדות שנסעת עליהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי ליסינג 0 ק"מ. הרכב בשלבי קליטה והסתגלות (יותר נכון אני בשלבי קליטה והסתגלות..)
ללא ספק התקדמות בפן האלקטרוני/טכנולוגי - שלל מערכות בטיחות וכו' (רק שלא יעשה לי בלימה אוטונומית שלא לצורך).
אני יכול לאמר שעד כה הרכב מרגיש ומתנהג כמו רכב עם DNA של מזדה - כלומר zoom zoom.
אני עדיין בהרצה ושומר על סל"ד נמוך ונהיגה סופר מתונה.
יכול לציין לטובת ה 6 (שמחכה לקונה המסור) שה ride שלה הרבה יותר נעים ורגוע - קרוזרית אמיתית. ה CX30 מכוילת יותר ספורטיבי הן מבחינת הגה שמדויק יותר, והן מבחינת קשיחות מתלים (וגם חישוקי 18''). את המנוע אני עדיין לא יכול לבדוק כי אני בהרצה. מערכת המולטימדיה של ה CX30 מצוינת, הן מבחינת ידידותיות למשתמש והן מבחינת מהירות תגובה (שלי זה חשוב. ב CX5 דור ראשון למשל המערכת מגיבה טיפה יותר לאט). הרמקולים 8 במספר באיכות ירודה וזה מבאס - לעומת הרמקולים ב 6 שנשמעים יותר טוב ממערכת הסטריאו שיש לי בבית - כנראה הושקע שם המון באקוסטיקה ובאיכות האלמנטים. בחו"ל יש אפשרות לרכוש את ה CX30 עם מערכת 12 רמקולים וסאבוופר של bose  - שזו חוויה אחרת לגמרי. אחד המשתמשים שם דיווח שלשדרג ל bose ביקשו 2,500 יורו. האנדרואיד אוטו אחלה.
לקחתי את דגם האקזקיוטיב שמוסיף מעבר לדגם הקומפורט גג נפתח, פנסים ראשיים מסתגלים בפניה (המצאה של אינספקטור קלוזו בסיטרואן DS (המקורית, לא הקרוקומבוש שמוכרים עכשיו)), כניסה ויציאה ללא מפתח - פינוק אמיתי, ומתגי העברת הילוכים בהגה - יש לי את זה ב 6 עכשיו וזה תענוג.
האוטו מגיע עם המון גימורי כרום ממתכת (לא פייק פלסטיק) ובאופן מוזר - גימורי leatherette בצבע כחול בדשבורד, בדלתות ובמשענת היד המרכזית. מצד אחד זה יפה (אם כי ניתן להתווכח על הצבע), מצד שני נראה לי קצת עדין ב long run - לא ישרוד במכון רחיצה עם הג'ילדה, צריך לשמור עליו ולנקות רק עם מיקרופייבר לח יעודי, ולהקפיד על הגנה מהשמש.
במקום דלק מוטורס, הייתי מכנה את הרכב הזה "ספיריט" - זו המזדה הכי קרובה ברוח שלה ל 3 ספיריט דור שני שהייתה לי (שנתנה פעם בראש למיאטות בנס הרים).
אה כן, מושבי בד כמובן. על העור של דגם הפרימיום הייתי מוותר - גם חם ולא פרקטי למזג אויר ישראלי, וגם לא ידידותי לבעלי החיים.
נ.ב. שקלתי לקנות ioniq 5 - מזל שלא לקחתי. חדש מדי כדי לדעת מה הסיפור שלו, יקר, וענק במימדים (2.1 טון, רוחב 189 ס"מ!)
מוזמנים לשאול ולפנות, אשתדל לענות ככל שניתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.7.2021 בשעה 18:42, BassDriver כתב:

רכשתי ליסינג 0 ק"מ. הרכב בשלבי קליטה והסתגלות (יותר נכון אני בשלבי קליטה והסתגלות..)

תתחדש!

אפשר לשאול איפה קנית ואם יש להם גם CX-5?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...